Skawa Wadowice napisał(a):

40 osób powiązanych z WSH zostało aresztowanych. Nikt z zarządu nie ma przedstawionych zarzutów. Wisła nadal szuka sponsorów nieprzerwanie.
Nie powinienem tego pisać, ale naiwność niektórych mnie przeraża.
Proszę was zastanówcie się dlaczego oraz komu zależy na odsunięcie TS od SA?
...
|
Nikt nie chce odsunąć TS od SA, w każdym razie nie na tym forum.
Jedyne co postulujemy to wymiana zarządu na niezwiązany z "siłownią". Bo prezes Sarapata jest już "trędowata", więc ten zarząd nie jest w stanie prowadzić SA. W każdym razie nie przy ataku wszystkich dziennikarzy piszących o Wiśle.
Utrzymanie sponsorów jest absolutnie kluczowe, a jak widać jest już akcja od LV Bet, jak i od Bońka.