
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Drogi Panie,
Proszę o odpowiedź na pytania: - ktora drużyna ekstraklasy (poza beniaminkami), odniosła najmniej porażek w lidze w 2018 roku? - która stracila najmniej bramek w tym roku? - ile bramek stracila Wisła w tym sezonie i które to daje miejsce? A przypomnę że graliśmy już z 3 drużynami z TOP 4 poprzedniego sezonu. Co chcę powiedzieć? Że grę defensywna mamy poukladania i stabilna. Nic poza tym. Jak nam gdzieś zabraknie pary w tej rundzie to z przodu. |
|
|

|
||||||
|
|