The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21931
Stary 30.08.2018, 22:52
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
To Kostal raczej może odejść. Prezes Gołda sugerował, że są o niego zapytania.
Jeśli będzie dobra oferta, to super. Mamy Małeckiego, spokojnie załatamy tę lukę (zanim ktoś wyskoczy z komentarzem: załatamy, a nie zastąpimy 1:1).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21932
Stary 30.08.2018, 23:26
pytanie do zorientowanych w przepisach:

czy jesli dzisiaj (piatek 31) nikt nie odejdzie , to mamy zapewniony skład do zimowego okienka ?
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21933
Stary 30.08.2018, 23:38
Na Twitterze ktoś non stop pisze, że Błaszczykowski do Wisły w tym okienku
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21934
Stary 31.08.2018, 05:26
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
pytanie do zorientowanych w przepisach:

czy jesli dzisiaj (piatek 31) nikt nie odejdzie , to mamy zapewniony skład do zimowego okienka ?
Z polskich klubów zawodnicy mogą jeszcze odejść np do Curacao gdzie okno otwarte będzie jeszcze przez 36 dni.
A tak poważnie jest jeszcze kilka lig w których okna będą jeszcze otwarte np. Czechy, Ukraina, Portugalia, Rumunia. Tu jest lista https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster . Zawodnicy też mogą odejść w przypadku rozwiązania kontraktu z winy klubu.
Odpowiedz cytując
roztropny
Member
 
Od: 01.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21935
Stary 31.08.2018, 08:10
Błaszczykowski ? obecnie to zbyt duże obciążenie dla naszego budżetu.Trudno mi sobie wyobrażić,że rozwiąże kontrakt (ze stratą finansową dla siebie,musiałby zrezygnować z połowy wynagrodzenia,żeby go puścili) i przyjdzie grać do nas za małe pieniądze.Druga opcja to wypożyczenie i pokrywanie części wynagrodzenia.Podejrzewam,że i taka opcja jest dla naszego budżetu zbyt kosztowna.
Niech wypełni swój kontrakt,albo idzie na wypożyczenie (żeby grać) a do Nas niech przyjdzie w przyszłym roku,kiedy kasa nie będzie już najważniejsza,i zgodzi się grać za 150.0000-200.000 euro rocznie.Myślę,że taki kontrakt będzie w Naszym zasięgu,a i sam Kuba zaakceptuje.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21936
Stary 31.08.2018, 08:13
On jak tu przyjdzie grać, to za przysłowiowe frytki.
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21937
Stary 31.08.2018, 08:43
I jeszcze kupi za to bilety dla dzieci
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21938
Stary 31.08.2018, 09:07
Kuba nie podejmuje takich decyzji pod wplywem chwili i nie sądzę że ostatniego dnia okienka rozwiąże kontrakt. Kolejna szansa za 4 miesiące, to nie jest wieczność.

To że do nas kiedys wróci to wiemy, ale to jeszcze nie jest ten moment.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21939
Stary 31.08.2018, 09:50
Jeśli się nie mylę, to gdyby rozwiązał kontrakt nawet we wrześniu, to nadal możemy zgłosić wolnego zawodnika do gry. Ani klubowi nie uśmiecha się płacić zawodnikowi z szansami na grę bliskimi 0, ani Kubie, który jest całkiem ambitny i na pewno chciałbym jeszcze trochę pograć i w klubie i reprezentacji.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21940
Stary 31.08.2018, 09:54
Mylisz się. Owy kontrakt musiałby byc rozwiązany z winy klubu np zaległości w wyplatach
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21941
Stary 31.08.2018, 11:17
Ja mam duże wątpliwości czy Kuba da za rok fizycznie i psychicznie radę. Jak dla mnie to On jest mocno wyeksploatowany fizycznie, ciało już nie daje rady, a na skrzydle albo po trzeba gonić.
A już dawanie tak szalonego (jak Kolega wyżej napisał) kontraktu piłkarzowi lat 34 ze zniszczonym zdrowiem w naszej obecnej sytuacji to byłby bezsens.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21942
Stary 31.08.2018, 11:50
Kuba choc przez całe zycie zmagal się z kontuzjami to i tak rozegral wiele pelnych sezonów. Jeszcze 2 lata tamu rozegral pelny sezon w Wolfsburgu. Sądzę że wielu dramatyzuje z jego forma i ze zdrowiem. Owszem, 5 lat już nie pociągnie, ale 2 lata? Badzmy o to spokojni.
Tym bardziej ze nasza liga idzie w stronę polamatorskiej patrząc na poziom i wyniki spotkań. Nawet jak Kuba nie bedzie prezentowal za rok poziomu reprezentacji to nie bedzie odbiegal od poziomu polskiej ligi.
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers
 
 
Od: 11.2002
Skąd: The Land Of Hope And Dreams

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21943
Stary 31.08.2018, 13:14
Kuba lat 33...to już jeden z ostatnich momentów jesli ma w Wiśle coś pograć na poważnie...pózniej to szkoda blokować miejsca....sezon półtora...Miejsce Kuby w Wiśle powinno być niekoniecznie na boisku...
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21944
Stary 31.08.2018, 13:28
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
Kuba lat 33...to już jeden z ostatnich momentów jesli ma w Wiśle coś pograć na poważnie...pózniej to szkoda blokować miejsca....sezon półtora...Miejsce Kuby w Wiśle powinno być niekoniecznie na boisku...
http://transfery.info/117847,transfe...435.1535717217
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21945
Stary 31.08.2018, 13:29
Tak sobie myślę, że wymiana Małeckiego na Błaszczykowskiego to byłby majstersztyk.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21946
Stary 31.08.2018, 13:39
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie myślę, że wymiana Małeckiego na Błaszczykowskiego to byłby majstersztyk.
Mały do Wolfsburga, Kuba do Wisły!
Odpowiedz cytując
Lao
Junior Member
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21947
Stary 31.08.2018, 14:10
Ciekawym ruchem byłoby pozyskanie Drewniaka po rozwiązaniu kontraktu z Parchami, o ile zgodził by się być gościem do rotacji
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21948
Stary 31.08.2018, 15:11
Dobrze sie czujesz?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21949
Stary 31.08.2018, 15:58
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
pytanie do zorientowanych w przepisach:

czy jesli dzisiaj (piatek 31) nikt nie odejdzie , to mamy zapewniony skład do zimowego okienka ?
Chyba dziś jest ostatni dzień. Więc od jutra tylko ktoś bez kontraktu - tak jak było z Wasylem.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21950
Stary 31.08.2018, 16:00
arti napisał(a):Wyświetl post
Ja mam duże wątpliwości czy Kuba da za rok fizycznie i psychicznie radę. Jak dla mnie to On jest mocno wyeksploatowany fizycznie, ciało już nie daje rady, a na skrzydle albo po trzeba gonić.
A już dawanie tak szalonego (jak Kolega wyżej napisał) kontraktu piłkarzowi lat 34 ze zniszczonym zdrowiem w naszej obecnej sytuacji to byłby bezsens.
Wasyl dał radę.
Więc nie jest to regułą.

czaro napisał(a):Wyświetl post
Jeśli będzie dobra oferta, to super. Mamy Małeckiego, spokojnie załatamy tę lukę (zanim ktoś wyskoczy z komentarzem: załatamy, a nie zastąpimy 1:1).
Chyba już nieaktualne z Małeckim. Właśnie go wyporzyczamy
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 31.08.2018 o godz. 17:00.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21951
Stary 31.08.2018, 16:53
Kuurwa, Drewniaka... XD
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21952
Stary 31.08.2018, 17:57
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Wasyl dał radę.
Więc nie jest to regułą.



Chyba już nieaktualne z Małeckim. Właśnie go wyporzyczamy
Stoper a skrzydłowy, który musi dużo biegać i musi być szybki to dwie różne bajki.
Ale na pewno przytoczysz paru skrzydłowych w wieku 34 (JB przed co najmniej zimą nie wróci), którzy robili dobrą robotę nawet w naszej nędznej lidze.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21953
Stary 31.08.2018, 18:35
@Lao cracovia to stan umysłu, sądząc z propozycji świetnie ci znany.
Odpowiedz cytując
Lao
Junior Member
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21954
Stary 31.08.2018, 18:52
Drewniak (25l), Sp czyli gdzieś gdzie mamy brak 98 występów w esie(6.444'), 31 w 1 lidze(2.790), 17 w pucharach(1160), dobra jesień poprzedniego sezonu, słaba pozycja negocjacyjna serio uważacie go za zły transfer?
dla porównania Kort (23l) (z obecnym sezonem):
65(3.024') w esie, 41 w 1 lidze (2.482') 8 w PP (596')
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21955
Stary 31.08.2018, 19:45
Żyd, coś jeszcze?
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21956
Stary 31.08.2018, 19:49
Lao proszę idź trolluj gdzieś indziej
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21957
Stary 31.08.2018, 20:00
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Chyba już nieaktualne z Małeckim. Właśnie go wyporzyczamy
No widzę, dziwne. Widocznie chce odejść.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21958
Stary 31.08.2018, 20:05
Mam nadzieję, że dojdzie to wypożyczenie Małeckiego do skutku, a najlepiej to transfer...
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21959
Stary 31.08.2018, 20:07
czaro napisał(a):Wyświetl post
No widzę, dziwne. Widocznie chce odejść.
Dla mnie niezbyt. W temacie o trenerze pisałem, że ma do ogarnięcia wybujałe ego m.in. Małego. Widocznie wyszło, że przy Kostalu w gazie trzymanie Małego, który gra ogony, to zbyt duże ryzyko kwasów w szatni.

forthy napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że dojdzie to wypożyczenie Małeckiego do skutku, a najlepiej to transfer...
Jak Kostal (22 l.) utrzyma formę to pójdzie dalej i to po bardzo przyzwoitej cenie. Więc Mały powinien być jako opcja na przyszły sezon. A teraz niech trochę pogra.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 31.08.2018 o godz. 20:14.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21960
Stary 31.08.2018, 20:13
Małecki bez formy i miejsca w składzie idzie na rok do mistrza Słowacji, który wyeliminował Legię Warszawa i gra w grupie Ligi Europy? Co raz lepiej z nami ; - )
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.