The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21841
Stary 23.07.2018, 23:10
https://www.transfermarkt.pl/lukasz-.../spieler/78508 - tego zawodnika mogliby zaaatrudnić.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21842
Stary 05.08.2018, 22:25
A Maki nadal mają nadzieję że kiedyś zagrają w Wiśle. Pomijając wszystko bardzo sympatyczne chłopaki.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21843
Stary 06.08.2018, 06:23
Obu się kończą kontrakty za rok, więc lepszej sytuacji do ich powrotu już nie będzie. Pewnie jako uzupełnienie kadry by się przydali.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21844
Stary 06.08.2018, 07:19
A skąd ta pewność, że chcą grać w Wiśle? W sumie w sile wieku... 27 lat
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21845
Stary 06.08.2018, 08:26
Uzupełnienie kadry ?
Przy naszej dzisiejszej kadrze to Maki miałyby bez problemu pierwszy skład (coraz słabszy Boguski) lub byliby pierwszymi do wejścia z ławki.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21846
Stary 06.08.2018, 08:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Obu się kończą kontrakty za rok, więc lepszej sytuacji do ich powrotu już nie będzie. Pewnie jako uzupełnienie kadry by się przydali.
Z wczorajszej lig + . Co prawda jeden pan też w tym programie pomidora obiecywał, ale wyglądało to prawdziwie
Odpowiedz cytując
tony_montana
Junior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21847
Stary 06.08.2018, 08:31
Ciekawe gdzie Sobiech i Bilinski zakotwicza...Szkoda mi troche Lukasza Zwolinskiego. Mozna go bylo zakontraktowac jako wolnego zawodnika. Pudlowal troche ale Pogon byla i jest ogarnieta chaosem w szatni. Wspolna i rzetelna praca zrobilaby z niego napastnika przerastajacego nasza lige. A tak to wszystke laury przypadna Goricy.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21848
Stary 06.08.2018, 11:12
tony_montana napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe gdzie Sobiech i Bilinski zakotwicza...Szkoda mi troche Lukasza Zwolinskiego. Mozna go bylo zakontraktowac jako wolnego zawodnika. Pudlowal troche ale Pogon byla i jest ogarnieta chaosem w szatni. Wspolna i rzetelna praca zrobilaby z niego napastnika przerastajacego nasza lige. A tak to wszystke laury przypadna Goricy.
Nie no, Zwoliński to taki Jankowski-wiecznie młody i perspektywiczny, chociaż nigdy jeszcze tego nie udowodnił.
Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21849
Stary 06.08.2018, 11:16
Według mnie jeśli chodzi o optymalne rozwiązania na tą chwilę to potrzebujemy tylko (albo aż) 2 nowych zawodników dających odrazu jakość do pierwszego składu - napastnika i defensywnego pomocnika. Ów defensywny pomocnik powinien grać w głębi pola razem z Bashą gdzie świetnie się będą uzupełniać, natomiast Korta przesunąłbym na pozycję nr 10 gdzie rywalizowałby z wracającym do zdrowia Haliloviciem , gdyż trener robi mu krzywdę oraz zespołowi cofając go do głębi pola bo tam traci swoje walory i potencjał. Nowy napastnik powinien być bardziej w technicznym stylu,sprawdzający się w grzę kombinacyjnej i balansujący na linii z obrońcami przeciwnika. Reszta pozycji dobrze obsadzona. Takie moje zdanie i powinno być cacy jeśli obejdzie się bez kontuzji
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21850
Stary 06.08.2018, 11:35
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Według mnie jeśli chodzi o optymalne rozwiązania na tą chwilę to potrzebujemy tylko (albo aż) 2 nowych zawodników dających odrazu jakość do pierwszego składu - napastnika i defensywnego pomocnika. Ów defensywny pomocnik powinien grać w głębi pola razem z Bashą gdzie świetnie się będą uzupełniać, natomiast Korta przesunąłbym na pozycję nr 10 gdzie rywalizowałby z wracającym do zdrowia Haliloviciem , gdyż trener robi mu krzywdę oraz zespołowi cofając go do głębi pola bo tam traci swoje walory i potencjał. Nowy napastnik powinien być bardziej w technicznym stylu,sprawdzający się w grzę kombinacyjnej i balansujący na linii z obrońcami przeciwnika. Reszta pozycji dobrze obsadzona. Takie moje zdanie i powinno być cacy jeśli obejdzie się bez kontuzji
Zbierz kasę a ja ci znajdę te dwójkę
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21851
Stary 06.08.2018, 12:06
Bardziej niż defensywny pomocnik potrzebny byłby ogarnięty i szybki skrzydłowy poza Małeckim, Imazem, Boguskim i Kostalem nie mamy nikogo, a jeżeli Imaz zostałby sprzedany, to sytuacja na skrzydłach byłaby dosyć dramatyczna
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21852
Stary 06.08.2018, 12:32
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Bardziej niż defensywny pomocnik potrzebny byłby ogarnięty i szybki skrzydłowy poza Małeckim, Imazem, Boguskim i Kostalem nie mamy nikogo, a jeżeli Imaz zostałby sprzedany, to sytuacja na skrzydłach byłaby dosyć dramatyczna
Bartosz pokazał już że w końcówkach potrafi być przydatny, zapomniałeś o nim.
Poza tym z Pietrzaka mógłby być też niezły skrzydłowy i aż dziwne że nikt nie chce tam go wypróbować.

Są pozycje bardziej palace...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21853
Stary 06.08.2018, 12:38
Bartosz pokazywał się z niezłej strony ale to było jakiś rok temu, ostatnio nie miał za wielu okazji do gry na skrzydle - w Sandecji był ustawiany na prawej obronie. Oczywiście warto go spróbować, ale w razie odejścia Imaza wolałbym aby doszedł klasyczny szybki skrzydłowy niż kolejny defensywny pomocnik....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21854
Stary 06.08.2018, 17:35
Dawac Makow do Wisly, oczywiscie nie teraz ale jak skoncza im sie za rok kontrakty.
Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21855
Stary 06.08.2018, 18:34
W naszej sytuacji w grę wchodzi tylko szukanie piłkarzy z wolną kartą ale sądzę że i nawet z takich można wyłowić kogoś ciekawego np. defensywnego pomocnika którego nam brakuje, a taki solidny rzemieślnik z bałkańskich krajów czy III ligi hiszpańskiej gdzie łatwo znaleść piłkarza z potencjałem za 5 tys euro miesięcznie spokojnie mógłby się skusić na grę u nas
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21856
Stary 06.08.2018, 19:28
Qadou napisał(a):Wyświetl post
łatwo znaleść piłkarza z potencjałem za 5 tys euro miesięcznie
No nie wiem, czy tak łatwo. I jeżeli się nic nie zmieniło w finansach, to nie wiem, czy mamy 5 tys. euro miesięcznie - chyba, że ktoś odejdzie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21857
Stary 07.08.2018, 13:15
Ale na co nam defensywny pomocnik jeżeli nasza gra wygląda dobrze w obronie? I na tą pozycję mamy przynajmniej 3 zawodników. Znów mamy mieć kadrę 30 zawodników i znów nie domykać budżetu?
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21858
Stary 07.08.2018, 14:07
Dobry defensywny pomocnik by nam się przydał. Na razie gramy dobrze, ale zespół nie będzie w stanie tak grać całej rundy. W wielu meczach walczak do środka pola będzie kluczowy dla wyniku. Nie wolno patrzeć tylko "tu i teraz" przez pryzmat ledwie 3 meczy. A jakby ten defensywny miał dobre warunki fizyczne to byłoby super, bo mamy jednak niską 11.

W zasadzie brakuje tylko napastnika i defensywnego pomocnika na solidnym poziomie i jesteśmy utrzymani w ekstraklasie. Oczywiście wiadomo, nie mamy pieniędzy i musimy oszczędzać. Ale pomarzyć wolno.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21859
Stary 07.08.2018, 14:20
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dobry defensywny pomocnik by nam się przydał. Na razie gramy dobrze, ale zespół nie będzie w stanie tak grać całej rundy. W wielu meczach walczak do środka pola będzie kluczowy dla wyniku. Nie wolno patrzeć tylko "tu i teraz" przez pryzmat ledwie 3 meczy. A jakby ten defensywny miał dobre warunki fizyczne to byłoby super, bo mamy jednak niską 11.

W zasadzie brakuje tylko napastnika i defensywnego pomocnika na solidnym poziomie i jesteśmy utrzymani w ekstraklasie. Oczywiście wiadomo, nie mamy pieniędzy i musimy oszczędzać. Ale pomarzyć wolno.
Wiesz przydalby nam sie jeszcze dobry bramkarz prawy lewy obronca prawy lewy pomocnik defensywny, ofensywny itd.

W tym momencie w obronie wygladaamy dobrze. Sablo natomiast w ataku i tu potrzeba jakis posiłków... priorytetem powinno byc wzmocnienie ofensywy a nie defensywy.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21860
Stary 07.08.2018, 17:10
Adrio napisał(a):Wyświetl post
Ale na co nam defensywny pomocnik jeżeli nasza gra wygląda dobrze w obronie? I na tą pozycję mamy przynajmniej 3 zawodników. Znów mamy mieć kadrę 30 zawodników i znów nie domykać budżetu?
Tak, na ten moment to takiego typowego przecinaka defensywnego to nie mamy ani jednego. Basha gra bardzo dobrze ale typowym defensywnym to on nie jest. A i tak nie chcę myśleć co się stanie jak się rozsypie lub nalapie kartek
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21861
Stary 07.08.2018, 21:17
Prawda nie mamy typowego defensywnego, Basha też jest bardziej środkowym, ale mamy w zanadrzu jeszcze kilku zawodników którzy mogą zagrać na środku. Jeżeli Zoran zostanie z nami to już będzie można dać na DP np Pietrzaka więc pole manewru będzie. Jeżeli mamy uzupełniać skład juniorami to jest na to najwyższa pora. A do pełni szczęścia brakuje tylko napastnika.


btw. Sobiech ponoć bardzo blisko podpisania z Lechią.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21862
Stary 08.08.2018, 16:47
Tak myślałem,że pójdzie do Lechii, może jak nie Sobiech to Kacper Przybyłko kilka razy pisałem o jego propozycji obecnie jest bez kontraktu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21863
Stary 08.08.2018, 17:09
O napastniku nie ma co myśleć.
Taki, który daje szansę, tylko szansę, na kilkanaście bramek w sezonie to od 1M euro w górę.
Skoro wypożyczyliśmy Balaniuka i nie sprowadziliśmy Drzazgi to znaczy że nie ma miejsca na kolejnego.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21864
Stary 08.08.2018, 18:59
A Wojtkowski nie da rady zagrać z Ondraskiem w ataku?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21865
Stary 08.08.2018, 19:39
czaro napisał(a):Wyświetl post
A Wojtkowski nie da rady zagrać z Ondraskiem w ataku?
Kółeczka w polu karnym ... to może być ciekawe
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21867
Stary 15.08.2018, 13:21
sixtus napisał(a):Wyświetl post
Tanio tanio w niskiej cenie w przystępnej cenie Polacy z niższych lig.
https://www.transfermarkt.pl/lucas-k...spieler/113131
https://www.transfermarkt.pl/christi.../spieler/36189 w meczach wygląda dobrze
https://www.transfermarkt.pl/david-b.../spieler/38378 zagadka gra dobrze a nigdy nie dostał poważnej szansy
https://www.transfermarkt.pl/bruno-d...spieler/210505 wiadomo w jakiej teraz jest lidze ale większe ananasy dawały rade nawet z Luksemburgiem mamy problemy to czemu nie
Niemiecka szkoła
https://www.transfermarkt.pl/marcel-.../spieler/35204
https://www.transfermarkt.pl/marcel-...spieler/300539
https://www.transfermarkt.pl/angelo-...spieler/124088
https://www.transfermarkt.pl/patrick...spieler/391429
https://www.transfermarkt.pl/matthia.../spieler/36351
https://www.transfermarkt.pl/kempes-...spieler/333075
Ciekawy anglik
https://www.transfermarkt.pl/alex-ja...spieler/317032
https://www.transfermarkt.pl/davide-...spieler/450376 młody włoch
Młody napastnik
https://www.transfermarkt.pl/sebasti...spieler/306793
Hiszpański zaciąg
https://www.transfermarkt.pl/karol-l...spieler/509487
z ciekawości
https://www.transfermarkt.pl/philipp...spieler/465382
Chyba nie w tym okienku transferowym, po finalizacji największego transferu gotówkowego ostatnich lat Stadionu Miejskiego nie mamy już chyba środków przez najbliższy czas na "tanie transfery". Nasza półka to cenowa to młodzi zawodnicy 2. ligi, 3. ligi, 4. ligi, którzy mają potencjał i w rok, dwa staną się wzmocnieniem pierwszego zespołu.

Jak ktoś idzie na jakiś mecz i widzi sensownego gracza, to może warto w tym dziale dać "cynk".
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21868
Stary 15.08.2018, 17:42
Była Wisła Holenderska,Hiszpańska ,a teraz Niemiecka dokąd zmierzasz Wisło ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Lonia
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21870
Stary 16.08.2018, 06:27
Dajcie sobie spokój z wyszukiwaniem jakichś dziwnych wynalazków na które i tak nas nie stać,a tu to już pojechałeś ostro 24 letni no name który w ostatnich 3 latach zagrał 22 mecze w 2 lidze portugalskiej jako ofensywny pomocnik strzelając imponujące 0 goli i notując równie imponujące 0 asyst,litości.Jak już chcecie koniecznie wrzucać linki z transfermarkt to idzcie raczej w tym kierunku;
https://www.transfermarkt.pl/piotr-k...spieler/264282
https://www.transfermarkt.pl/daniel-.../0?saison=2018
https://www.transfermarkt.pl/patryk-.../0?saison=2018
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:00.