The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8311
Stary 18.07.2018, 15:41
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Dawno mnie tu nie bylo
Jesli chcecie zobaczyc jak miasto Krakow klamie w sprawie naszego stadionu, prosze
https://www.facebook.com/10562977279...5341325826832/

W komentarzach totalna demolka ze strony ludzi.
Robcie sobie screeny bo kasuja i ukrywaja posty, gdy zderzaja sie z faktami i brak argumentow
To typowe dla urzędasów - manipulacja w sprawie stadionu.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.07.2018 o godz. 16:01.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Lao
Junior Member
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8312
Stary 18.07.2018, 18:53
"Socios" Wisła według mnie powinno wyglądać mniej więcej tak :

20(msc)- Kibic raz w miesiącu dostaje na KK bonus w postaci iż może sobie odebrać w zależności od ilości "bonusów"(1 na miesiąc) :
Przy jednym bonusie : Kiełba, Cola, Pwio, Bryloczek
Przy 3 : Kubek/Podkładka
Przy 4 : zniżka 50% na wybrany mecz w sektorach nie vip
przy 6 : Szalik

50(msc)-Głos w wyborze członka zarządu Wisły SA

100(msc)-Głos w wyborze członka zarządu Wisły SA, Darmowy bilet raz w msc na domowe spotkanie Wisły (najsłabszy mecz w miesiącu)

200(msc)-Głos w wyborze członka zarządu Wisły SA Darmowy bilet raz w msc na domowe spotkanie Wisły
(najsłabszy mecz w miesiącu), raz w roku zniżka -75% na sektor vip silver lub -50 na sektor vip gold

osoby za 100 i 200 pln mogą przekazać swój bilet dla dzieci

Członek zarządu wybrany przez "socios" zarabiał by 10% zebranej kwoty ale nie więcej niż 150 000/Rok
10% na AP Wisły Kraków
5% - wydatek związany z wyborem członka Zarządu
75% spłata długów Wisły Kraków SA w późniejszym etapie na zakup i opłacanie zawodników poniżej 23 roku życia

osobiście nie podoba mi się pomysł 50 złotych- jeden głos nawet zakładając max 10 głosów/ osoba łatwiej by było zebrać grupę osób zajmującą się robieniem polityki a nie dążeniem do poprawy sytuacji klubu

wybory mogły by wyglądać jakoś tak : każdy uprawniony do głosowania może zostać kondydatem, wybory odbywają się na forum konto=głos wybranych tak zostanie 5 kandydatów, następnie TS dokłada swoją 5 i z tych 10 wybierany jest ten 1 członek tu już stacjonarnie w jakimś lokalu

Kadencja trwała by dwa lata

Członek zarządu z ramienia "socios" odpowiadał by za relacje z kibicami (jak dukat) dzięki temu zakładając zarząd 3 osobowy i pozostanie w nim MS moglibyśmy mieć tam rawnika, gościa od "PR' a także jako 3 jakiegoś menago

cała idea projektu powinna być taka by ludzie wierni WK "przepłacali" za rzeczy związane z klubem a także mieli jakiś tam realny wpływ na funkcjonowanie klubu
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8313
Stary 18.07.2018, 21:59
Ciekawe kiedy następna konferencja naszego zarządu i odpowiedź na najbardziej palące pytania, czy jak mamy zamiar przetrwać ten i kolejne sezony, bo chyba nie grając juniorami... Oraz za co odpowiada w klubie Damian Dukat i jakie są jego sukcesy na tym polu.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8314
Stary 18.07.2018, 22:38
Jutrzejszy artykuł w Gazecie Krakowskiej:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ol24,13350649/
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8315
Stary 18.07.2018, 23:00
Końcówka najlepsza. Dziennikarstwo.... Autor przynajmniej obroni sie nazwiskiem.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8316
Stary 18.07.2018, 23:21
Typowy Głab
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8317
Stary 19.07.2018, 07:19
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8318
Stary 19.07.2018, 08:04
@tommyhacht te ....y z miasta przeginają pałę i taka prawda... a ta grafika to czysta manipulacja. jebać tych szmaciarzy
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8319
Stary 19.07.2018, 13:44
Każdy kibic powinien wykupić miejsce za 5 zł na wirtualnym stadionie, a reszta nagród według uznania
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8320
Stary 20.07.2018, 10:03
Czy Pan Dukat jest wart kilku tysięcy mniej sprzedanych biletów?

Według mnie nie, a jak widzimy po sprzedaży biletów na jutrzejszy mecz większość kibiców czeka na ruch Zarządu w tej sprawie.
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8321
Stary 20.07.2018, 10:05
Widocznie jest.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8322
Stary 20.07.2018, 10:12
raindog napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi przecież tylko o Dukata. Masa ludzi nie przychodzi na mecze, nie wspiera klubu, bo nie wie, gdzie te pieniądze trafiają (a raczej wie). Na ten moment zarówno zarząd, jak i TS mają reputację na poziomie Lechii Gdańsk.

Dopóki właściciel się nie zmieni, będzie tak jak teraz, albo jeszcze gorzej, a klub będzie miał przyklejoną taką łatkę, jaką ma teraz.
Juz mam dosc .......enia o tym zastanawianiu sie gdzie idzie kasa. A ty uwazasz ze zarzad chowa ka dla siebie pod stolem? To oczywiste ze kasa idzie na bierzace oplaty typu pensje pilkarzy i splate dawnych dlugow. Gdyby tak nie bylo to oprocz nadzoru infrastrukturalnego moglibysmy miec ujemne pkt lub co gorsze brak licencji. A cos takiego jak brak zaufania do zarzadu to jest glupia wymowka zeby nie kupic biletu, karnetu czy inacze nie wesprzec klubu.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8323
Stary 20.07.2018, 10:14
@raindog- dla polepszenia obecnej sytuacji klubu jedna z osób powinna podać się do dymisji.

Może mi ktoś przypomnieć jakie hasło wisiało na wiadukcie? Wisła tonie, a Dukat na wakacjach czy coś podobnego i to jest teraz wizerunkowy problem klubu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.07.2018 o godz. 10:17.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8324
Stary 20.07.2018, 10:31
Zgadzam się, Dukat jest w tym klubie symbolem, że rządza tutaj kibole i ludzie pokroju Miśka. Jakby miał odrobinę godności i zależałoby mu na dobru wisły a nie na kasie to sam by zrezygnował.
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8325
Stary 20.07.2018, 11:05
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
To oczywiste ze kasa idzie na bierzace oplaty typu pensje pilkarzy i splate dawnych dlugow.
to jak to się dzieje że cały czas zalegamy piłkarzom pensje, a stare długi jak były tak są nadal?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8326
Stary 20.07.2018, 12:01
lukaszsz86 napisał(a):Wyświetl post
to jak to się dzieje że cały czas zalegamy piłkarzom pensje, a stare długi jak były tak są nadal?
Stare długi są sukcesywnie spłacane (inaczej nie dostalibyśmy licencji).
Zalegamy piłkarzom ponieważ brakuje nam pieniędzy.
Zajmij się czymś pożytecznym zamiast zaśmiecać tematy kretyńskimi żarcikami, dobrze?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8327
Stary 20.07.2018, 12:11
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Może przelew jeszcze nie dotarł?
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Stare długi są sukcesywnie spłacane (inaczej nie dostalibyśmy licencji).
no tak i szczególnie widać to po ostatnich wydarzeniach związanych ze stadionem. Moim zdaniem zawierane są tylko nowe ugody, które pozwalają nam na uzyskanie licencji. Jeśli masz wgląd w dokumentację mówiącą że jest inaczej i że spłacamy zadłużenie to będę mógł Cię tylko przeprosić.


Cytat:
Zalegamy piłkarzom ponieważ brakuje nam pieniędzy.
nic odkrywczego, ale pytanie było inne

Cytat:
Zajmij się czymś pożytecznym zamiast zaśmiecać tematy kretyńskimi żarcikami, dobrze?
pozwól że sam zadecyduję jak wykorzystam swój wolny czas. Jedni jeżdżą do Turcji inni spędzają czas na forum
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8328
Stary 20.07.2018, 12:27
lukaszsz86 napisał(a):Wyświetl post
no tak i szczególnie widać to po ostatnich wydarzeniach związanych ze stadionem. Moim zdaniem zawierane są tylko nowe ugody, które pozwalają nam na uzyskanie licencji. Jeśli masz wgląd w dokumentację mówiącą że jest inaczej i że spłacamy zadłużenie to będę mógł Cię tylko przeprosić.

nic odkrywczego, ale pytanie było inne

pozwól że sam zadecyduję jak wykorzystam swój wolny czas. Jedni jeżdżą do Turcji inni spędzają czas na forum
Dzieciaku, ludzie teraz zastanawiają się jak Wiśle pomóc więc znajdź sobie inną piaskownicę.
A kwestia spłaty zadłużenia wobec podmiotów zewnętrznych była tu już poruszana, poszukaj sobie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8329
Stary 20.07.2018, 12:53
@lukaszsz86
zmień avatara ......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8330
Stary 20.07.2018, 13:24
Dzieciaku?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
A kwestia spłaty zadłużenia wobec podmiotów zewnętrznych była tu już poruszana, poszukaj sobie.
Wiem widzialem, czytałem. Same domysły, żadnych konkretów.
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8331
Stary 20.07.2018, 13:45
lukaszsz86 zmien avatar bo beda sie ciebie czepiać
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8332
Stary 20.07.2018, 13:53
bkl1988 napisał(a):Wyświetl post
lukaszsz86 zmien avatar bo beda sie ciebie czepiać
Dlaczego? Uważam Carlitosa za bardzo dobrego piłkarza do tego grał w barwach Naszej Wisły, a że się trochę zakochał w legii no coz... życie. Gdyby był w Wiśle za czasów Cupiala to pewnie by się zakochał w Wiśle.

Poza tym od początku jak przyszedł do Nas to było wiadome że tylko po to żeby się wypromowac i fajnie że mu się to udało.
Ostatnio edytowane przez lukaszsz86 : 20.07.2018 o godz. 14:03.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8333
Stary 20.07.2018, 13:56
@lukaszsz86- masz nieaktualny avatar, najwyższa pora zmienić jak występuje w koszulce ukochanej Legii
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8334
Stary 20.07.2018, 14:08
@lukaszsz86

Dzieciaku ? Chłopczyku jak Twoi rodzice zaplanowali potomstwo, to ja już byłem po pierwszej wizycie na stadionie Wisły, więc zbastuj....

Po ostatnich wypowiedziach Carlitosa, to wg mnie nie ma za co go lubić kibic Wisły.....
A Twoje wpisy zgodnie z tym co napisał wolfy dzisiaj są w całości niepotrzebne......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8335
Stary 20.07.2018, 14:12
Kochani Koledzy Wstyd jest nas aż tylu, a tak mało miejsc wykupionych na wirtualnym stadionie. Nie popieram zarządu, ale dla każdego Wiślaka te 5 zł to powinien być obowiązek. Bo reszta nagród według uznania a tak każdy powinien dać 5 zł. Do tej pory wykupiono 836 zł szanuje tych co wzięli droższe ale pokażę wam pewien zabieg
liczmy mamy 30 tys kibiców razy 5 zł to jest 150 tys zł i już byśmy zaliczyli wszystkie cele a pozostałe nagrody dały by nam nadwyżkę. Ratujcie klub bo Wisła w naszych rekach nie lubię zarządu a tym bardziej SKWK, ale w tej chwili grajmy do jednej bramki.
Ostatnio edytowane przez bkl1988 : 20.07.2018 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8336
Stary 20.07.2018, 14:15
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@lukaszsz86

Dzieciaku ? Chłopczyku jak Twoi rodzice zaplanowali potomstwo, to ja już byłem po pierwszej wizycie na stadionie Wisły, więc zbastuj....
Przecież to nie do Ciebie było... czytaj ze zrozumieniem
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8337
Stary 20.07.2018, 14:21
... suma uzbierania uświadamia tylko jak wielu kibiców Wisły nie wierzy w TS i SKWK.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8338
Stary 20.07.2018, 14:31
przeciez te 5zł to nie majatek to tylko 2 piwa
Odpowiedz cytując
JarooP
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8339
Stary 20.07.2018, 14:49
Ale wirtualne miejsce jest także przy zakupienie biletu dla dzieciaków wiec pewnie byłoby więcej ludzi
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8340
Stary 20.07.2018, 14:53
ale liczba 1681 fanów jest śmiesznie mała
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:16.