
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#11
|
|
czyta się te Wasze komentarze i nie wiem czy to przedszkole czy ....a zbiór ludzi umysłowo chorych. Wygrywamy z Jagą a Wy macie ból dupy. gratuluję samopoczucia
jedyne co może mi się nie podobać, to Cywka w pierwszym składzie ale z drugiej strony jeżeli mamy osiągnąć jak najlepsze miejsce (może nawet 4) i zarobić za to więcej kasy, to trener i zawodnicy powinni zrobić wszystko żeby tego dokonać. My jesteśmy Wisła i kto tego nie ogarnia ma problem i może powinien się przejść na jakąś terapię ![]() |
|
|

|
||||||
|
|