
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
|
Jezu.... naściągamy młodych Polaków, a za kilka miesięcy będzie narzekanie na forum w druga stronę: pozbądźmy się tego szrotu i sprowadźmy kandydatów do grania od zaraz. No nie wiem: z Hiszpanii, Portugalii czy skądkolwiek, bo i tak są tańsi, a jak nie widać różnicy to po co przepłacać?
Osobną sprawą jest Akademia. Ta da pierwsze efekty dopiero za kilka lat. Jak dobrze pójdzie. A za młodych zdolnych z woj. śląskiego, podkarpackiego czy świętokrzyskiego menedżerowie już dziś wołają więcej niż Junco może wypatrzeć gdziekolwiek indziej |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
|
|
Te dwa - trzy sezony to może nie być prawda, wystarczy Carlosa opchnąć za te dajmy na to 1,5 mln E latem i może płynność znacząco się poprawić.
Trzeba być dobrej myśli i trzymać kciuki za zarząd i tyle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
|
A po drugie to i tak nie wiadomo czy przez ten czas wytrzymają im głowy, czy starczy im uporu i umiejętności. Przykład: Maciek Śliwa - przychodził do Wisły jako "Reus ze Starachowic", Junco specjalnie jeździł do jego rodziców, miał kilka ofert z Ekstraklapy. Póki co jest zmiennikiem w drużynie CLJ, która to potęgą nie jest... Także tutaj potrzeba dużo czasu i jeszcze więcej spokoju. Jeżeli dojdziemy do tego, że w danym roczniku będziemy mieli 10 takich Reusów, to przy mądrej polityce może uda się wprowadzić do drużyny z dwóch... ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
Carlitos moze być z 3 razy lepszy od takiego Piątka od parchów, ale to za Piątka przypuszczalnie parchy wezmą z 2 razy większą kasę. Nasza liga jest tylko dostarczycielem półproduktów do lepszych lig a nie gotowych produktów. Tu nikt z Zachodu nie przybywa kupić gwiazdę, a tylko materiał ewentualnie na nią. Tak to działa. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
|
mieliście mistrzów Polski z CLJ, którzy w finale pokonali 10:0 sąsiadkę i wszyscy byli pewni, że tylko krok dzieli tych chłopaków od zagrania w seniorskiej Wiśle.
Kto z nich teraz gra tak naprawdę? A wy chcecie sprowadzać no-name'ów, ale Polaków, z którymi w tym wieku tamci juniorzy Wisły poradzili by sobie po całonocnej balandze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2016
Skąd: NYC
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
Pozostaje czekanie na objawienie się wielkiego talentu/talentów, który/które można za gruby hajs opchnąć na Zachód. Można się nie doczekać, albo zostać po prostu okradzionym w międzyczasie przez bogatszy klub. Jako ochłap spadną jakieś drobniaki za wyszkolenie. Spłacić zadłużenie? OK, ale nie zmieni to sytuacji klubu, bo teraz też nie jest spłacany dług wobec miasta, a klub ledwo,ledwo wiążę koniec z końcem. Szymański po przejęciu klubu przez TS powiedział oczywistą prawdę, że Stowarzyszenia nie stać na prowadzenie klubu. Oczywiście chodzi o prowadzenie klubu na miarę ambicji kibiców Wisły Niestety Bragiel to raczej hobbysta. Zdobywa kolejne sprawności jak harcerz. Raz zaliczy wielkie jeziora na kajaku, albo mistrzostwa narciarskie. Kolejne wyzwanie to bycie udziałowcem polskiego klubu piłkarskiego. Do odhaczenia kolejna sprawność i tyle ![]()
Ostatnio edytowane przez rozarian : 23.04.2018 o godz. 16:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
|
|
Ech Framat oczywiście możesz uważać, że Junco robi świetną robotę, ale ściągnął bardzo dużo niewypałów jak na taki okres jaki jest w klubie (Perez, Mitrović, Kolumbijczycy, Videmont, Ze Manuel, Bałaniuk, Kolar, Palcić) a ile jest w klubie? 1.5 roku? No i wiem też co powie we wrześniu pan Junco, że chcieliśmy Polaków, ale są za drodzy. To co, że Brosz wyciągnie jakichś chłopaków ze śląskich klubów za darmo albo Jaga i Petro wezmą jakichś wyróżniających się pierwszoligowców za 100 tys. zł. Dla mnie to pójście na łatwiznę.
Ps. Chwała Junco za Carlitosa, Jezusa i Pola |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
|
|
Pewnie, wszystko jest możliwe. Ale jeżeli dojdziemy do poziomu finansowego, który pozwoli zalegać z wypłatami za okres nie dłuższy niż miesiąc to powinniśmy uniknąć takich cyrków jak wczoraj. To, w połączeniu z 1-2 celnymi strzałami Junco powinno wystarczać do utrzymania.
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2016
Skąd: NYC
Offline |
|
|
Nie żebym bronił Junco ale ciekawy jestem jakby poradził sobie jakiś polski dyrektor sportowy na jego miejscu? Na pewno jedno trzeba mu przyznać nie ma kasy na transfery co bardzo utrudnia mu jakiekolwiek negocjacje. Też bym bardzo chciał młodych Polaków w składzie ale czy to jest realne przekonamy się po sezonie. Prezes mówiła że rozmawiają z młodymi Polakami o przejściu do Wisły zobaczymy co z tego wyjdzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Zimowe okienko to katastrofa Junco. Aby trafić te 2 celne strzały, to musiałby chyba zrobić z 20 transferów, bo taka jest jego skuteczność. Jeden na dziesięć.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
|
|
...z czego za dwoma transferami albo i trzema stoi Kiko.
PS 1 a jeszcze sie okaże ze najlepszym transferem oprócz Carlitosa i byc może Arsenica będzie Bartkowski jedyny transferowany Polak. PS 2 zeby nie było wiele z tych transferów to nawet dobrzy piłkarze do grania (Gonzalez, Velez, Basha Llonch ) tylko z wadami.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 23.04.2018 o godz. 16:24.
![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
|
|
U nas też może są takie testy dla piłkarzy np. z regionu małopolski jak w Górniku?
https://www.gornikzabrze.pl/aktualno...tach-w-gorniku Wydaje się mega fajna sprawa i na pierwszy rzut oka można kilku ciekawych gości wyłapać. Co nam szkodzi co kilka miesięcy zrobić testy przez 2 dni i zaprosić kilkudziesięciu chłopaków z określonych widełek wiekowych. Pokazać infrastrukturę, spotkanie z piłkarzami etc. Raz czy drugi się nikt nie nawinie, ale na dłuższa metę ktoś interesujący na pewno się zjawi.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 23.04.2018 o godz. 16:30.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
Od lutego pytanie było tylko czy top8 czy też nie. Więc może bez czarnowidztwa. Z kryzysu wyszliśmy dość obronną ręką, a takie wpadki jak wczoraj to niestety (przy braku kasy) będą się zdarzać. Ale Kiko do Wisły ściągnął Junco! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
|
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
oczywiscie ze tak, do tego ŁS dziala ile moze, ale to ze ktos gdzies na wy....owie dobrze gra w pilke nie znaczy ze potrafi ...przezyc w Krakowie.
Do tego przeskok z juniorki do seniorki to jest jak wejscie do wanny kontra skok do basenu z 3 pietra z saltem do tyłu ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
|
|
Zeby nie bylo zdziwienia jak Cywka w amice wypali. Potrzebowal czasu na oswojenie z polska liga a jak wreszcie zajarzyl o co chodzi to go zabieraja. Najlrpsze lata moze miec dopiero przed soba
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Wypali chyba z kapiszona skoro nic nie Wiśle nie pokazał do tej pory to nagle obudzi się ? no way
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
|
|
K...a Cywka ma 30 lat i ma mieć najlepsze lata przed sobą? On już ma najlepsze lata 6 lat za sobą
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
|
Poza tym mam wrażenie, że teraz wszyscy stali się ekspertami od CLJ po jednym meczu, który był transmitowany... Fajne posty Framata w tym temacie. Dobrze zrobi trochę lodu na niektóre głowy. Oczekiwania i nasze i Zarządu były ponad stan posiadania. Taka jest brutalna prawda. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
|
|
o kurka jebaniec jest w moim wieku. ale ten czas szybko leci myslalem, ze ma z 26 lat
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
|
|
Skoro żegnamy Cywkę (kontrakt na pewno większy niż 30 tys. Miesięcznie, a najlepiej byłoby pożegnać Mitrovicia (pewnie też 30 tys miesięcznie) to po prostu dodajcie te kasę Llonchowi na pewno sie zgodzi........
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
|
|
k.urwa jak slysze ze tacy goscie tyle zarabiają ,a człapią po boisku jak paralitycy to po meczu z Legią pierwsze co bym zrobił to odsunał obydwu od skladu a drugie to obciał pensje o 50% a jak sie nie zgodzą to wypad.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
W takim układzie za ile biega Carltios ? 50 tys ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|