
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
To tymbardziej nie dziwie się że mu nie pasuje do koncepcji
![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 06.2014
Offline |
|
Ten pesymizm to skutek uboczny porażki z legia ? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
|
|
|
Banita
Od: 06.2008
Offline |
|
|
Cytat:
|
|
|
|
I am what I am
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.
Offline |
|
Co mi daję 1+1? Sprawdzi się zawodnik, to go przedłużę, ale zaraz mi ucieknie za free albo za frytki. Nie sprawdzi się, to i tak go odpalam... ![]()
|
|
|
|
Member
Od: 06.2014
Offline |
|
Nie zdajesz sobie z tego sprawy jak trudno buduje sie zespół by wszystkie tryby zaczęły dobrze współgrać, oczekujesz nie wiadomo czego po półtorej roku budowy zespołu. Jeżeli trzeba wymienić pół zespołu to się wymieni pół. Dlaczego nowi piłkarze mieli by być gorsi od tych co teraz odejdą ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
|
|
i dlatego jak robić opcje to 1+2/3, nigdy 1+1
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Słabo mi się robi jak czytam niektórych....
Gonzales i Bascha Bascha Cywka papa zgadzam się, pewnei zacznie grać jak to u nas bywa, ale na R22 nie odpali, nei ma szans, tyle meczy , hamulcowy . Palcic też się zgadzam - papapa słabiutki koleś. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
|
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 06.2008
Offline |
|
|
LucjuszWielki, ja chciałbym, żeby Gonzales i Basha zostali, ale fakty są takie, że stracili po rundzie przez kontuzje i kończą się im kontakty, więc prawdopodobnie już ich nie zobaczymy. Zresztą wątpię, żeby któryś z nich chciał zostać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Wy chcecie rewolucji.Tylko jak nie sprzedamy Carlitosa i nie odzyskamy kasy za Brleka to rewolucja bedzie taka ze jeszcze za Cywka zatesknimy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
||
Bo to że kończy się im umowa to wiemy. E:
Wróce w czerwcu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 23.04.2018 o godz. 12:48.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
||
|
|
Banita
Od: 06.2008
Offline |
|
|
Choćby dlatego, bo pokazali, że są w stanie grać o coś więcej niż środek tabeli w marnej lidze. Pewnie też chcieliby zarabiać więcej i na czas. Menadżerowie bez problemu mogą im znaleźć coś lepszego po ich występach w Wiśle. I najważniejsze, do końca umowy zostało bardzo mało. Kiedy ostatnio przedłużyliśmy kontakt ważnemu piłkarzowi w ostatniej chwili? Skoro jeszcze nie podpisali to już nie podpiszą. To nie Buchalik, którego nikt nie chce, więc można go podpisać ostatniego dnia. No i dla zarządu nie musieli być priorytetem ze względu na kontuzje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
Dzięki panie dyrektorze Junco za fantastyczne transfery, doszło do takiej sytuacji, że mimo że kadra szeroka to nie ma kim grać. Poza tym, każdy, kto wchodzi do składu to nie widać po nim umiejętności, zaangażowania, zero walki i po prostu, żeby im się chciało!!! Już nie mówiąc tu o Kostalu, który piłki poprawnie przyjąć nie potrafi. No ktoś chyba ich sprowadził do Wisły, prawda ? Ktoś powinien ponieść konsekwencje. Nadchodzi czas rozliczeń. Kolejny fatalny sezon prawie za nami i nadal nie widać choćby cienia nadziei, że będzie lepiej... Czy jest sens otaczać się zatem tymi samymi ludźmi ? Czy nie lepiej coś zmienić ? Mam na myśli, młodego trenera z Polski, dyrektora sportowego itp. Może będzie biedniej, ale godniej i może więcej Polaków w składzie, bo wychodzi na to że nie ma nikogo kto chciałby się z tym klubem identyfikować powoli... Nie mam nic do Hiszpanii i Hiszpanów, ale skończmy już tę kolonię hiszpańską.
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
|
|
mityczni Polacy, no kur.wa nie wierzę, że ktoś może w taki sposób myśleć i na coś takiego wpaść, 15 lat z małymi przerwami albo i lepiej szło Polakami i co z tego? h.uj z tego, jak był dobry trener to go zwalniali, bo im się nie chciało, pamiętasz czy już nie? Petrescu im pokazał dalszą karierą, a oni? niektórzy z nich żebrzą w c+, tyle ku.rwa do pokazania mieli ci bystrzacy i nieomylne alfy i omegi, bo za ciężko? za ciężko to wypi.erdalać, a nie zwalniać trenera
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
|
|
Prawda jest taka, że jak co roku czeka nas rewolucja w składzie. Ciekawe co tym razem z niej wyniknie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
|
|
Cywka najlepszy na boisku... hahahaha. No to Lech robi interes życia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
Imaz i Carlitos słabizna. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
|
|
jak będzie fart to górna 8ka, jak pech to grupa spadkowa i walka o utrzymanie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
|
|
Wszyscy narzekają czemu nie ma kontraktu 1+2? Otóż, aby dać opcję 2 lata to kontrakt musi być podpisany na co najmniej 2 lata, a nie rok. Opcja przedłużenia nie może być dłuższa od obowiązującego kontraktu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
Zawodnicy, których chętnie bym widział na następny sezon:
Bramka: Cuesta - jako zmiennik Obrona: Arsenic, Sadlok, Bartkowski - jako zmiennik, Velez - jako zmiennik, Grabowski - nowy zawodnik Pomoc: Basha, Llonch,Wojtkowski, Halilovic - jako zmiennik, Imaz, Małecki - jako zmiennik, Suljic - nowy zawodnik Atak: Carlitos To są zawodnicy, którzy mają jakość i gwarantują zadowalający poziom jak są zdrowi i w formie Kogo brakuje: Bramka: 1 piłkarz - brakuje solidnego bramkarza (w roli zmiennika widziałbym Cueste) Obrona: 2 piłkarzy- brakuje środkowego obrońcy i prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia (wiadomo, że dochodzi utalentowany Grabowski na LO) Pomoc: 4 piłkarzy - brakuje klasycznej 8 - zawodnika łączącego obronę z atakiem (jak Basha będzie zdrowy to ma do tego predyspozycje... ale nie jest), brakuje ofensywnego pomocnika (ewentualnie zdrowy Wojtkowski), no i defensywnego pomocnika na wypadek absencji Lloncha, jeszcze jeden skrzydłowy - być może Słomka... Atak: 2 piłkarzy - jak odejdzie Carlitos logicznym będzie znalezienie następcy i jego zmiennika, lub dwóch Wiadomo, że nie sprowadzimy 9 piłkarzy (chociaż wszystko możliwe), ale na pewno trzeba odmłodzić skład, bardziej zdecydowanie postawić na młodych zawodników, na których można w przyszłości zarobić... taka powinna być nasza filozofia. Tylko na Boga niech to będą przemyślane ruchy a nie np kolejne Kostale i Balaniuki. Ładnie pożegnać nasze legendy - Głowacki, Brożek, Boguski i utytułowanego Wasilewskiego życzyć im wszystkiego najlepszego, niestety metryki nie oszukasz, czas na nowe
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 23.04.2018 o godz. 14:36.
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
|
|
Sezon się powoli kończy i już wiemy jak to będzie wyglądało.
Znowu kilkunastu piłkarzy odejdzie i po raz kolejny będzie słuchać, że zespół jest w budowie. Podpiszemy kontrakty na jeden rok, bo nie wiadomo czy wypalą czy nie, oprzemy na nich swoją grę - połowa z nich okaże się wartościowa druga znowu trafi do odstrzału. Za rok będziemy przerabiać po raz kolejny ten sam schemat- znowu będzie, że budujemy drużynę, przedłużą jeden dwa kontrakty ( z Buchalikiem, itp) i na nich będziemy opierać swoją grę. To już zaczyna być denerwujące i coraz więcej osób w końcu przejrzy na oczy, że wciąż jesteśmy mamieni kolejnymi obietnicami, wizjami budowy drużyny.. Przed sezonem nigdy nie mam jasno określonego celu. Nie mamy się do czego odnieść, nie mamy jak ocenić pracy trenera ze względu na wynik sportowy bo zwyczajnie nie wiemy, czy my gramy tylko o awans do ósemki i utrzymanie czy faktycznie walczymy o puchary. Bokami mi już wychodzą te gadki piłkarzy i zarządu. Będzie awans będzie fajnie.. No spoko, to ja też rzucę sobie złotówkę do góry i jak spadnie orzełkiem do góry to będzie fajnie a jak reszką to nic się nie stanie.. Dajemy dupy nie tyle co w ważnych momentach w sezonie, dajemy dupy w starciach z Legią, Lechem, Jagiellonią. Nie potrafimy sobie poradzić z Sandecją na wyjeździe czy tracimy punkty z beznadziejnym Piastem Gliwice.. Powoli przychodzi również czas na ocenę pracy trenera (nie od strony sportowej). Jakie piętno odcisnął do tej pory Joan Carrillo na Wiśle? Słabo to wygląda. Niby staramy się grać ofensywnie, ale momentami i dość długimi jesteśmy zagubieni jak dzieci we mgle.. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2016
Skąd: NYC
Offline |
|
|
Prawdopodobnie po sezonie odejdzie około 10 zawodników, czeka nas kolejna rewolucja. Junco to nie jest Alfa i Omega i nie ściągnie 10 nowych super wyszkolonych zawodników. Niestety nie mamy kasy ale mam nadzieję, że tak jak zarząd zapowiadał ściągną młodych Polaków. Pomału pomysł na hiszpanską Wiśle się wyczerpuje. Teraz jest najlepszy moment na ogrywanie Kolara Balaniuka Wojtkowskiego Halilovica. Pokazanie im że będą się liczyć w zespole na przyszły sezon.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
|
Ale przecież to wszystko było wiadome przed sezonem!
Wiadomo było, że - - zatrudniamy większość piłkarzy na rok, bo nie mamy kasy na ryzykowne kontrakty - co rok zmieniamy większość składu, bo piłkarz albo się nie sprawdza wiec go się pozbywamy, albo sprawdza więc go sprzedajemy, bo nie mamy kasy. Dopóki Wisła finansowo nie stanie na nogi tak będzie co sezon. Kiedy natomiast za kilka lat (oby szybciej) wyjdziemy z długów i na prostą finansowania, będzie nas stać na dłuższe kontrakty dobrych graczy i na realną, długofalową budowę. Junco robi świetną robotę, bo mamy za grosze piłkarzy, którzy dają nam utrzymanie w tej lidze, a jest szansa na sprzedanie przynajmniej jednego. Carillo, na razie po 4 miesiącach z drużyną, okazuje się, że robi to, co się z tą drużyną da zrobić: raz wyjdzie dobry mecz, raz okazuje się, że inni akurat są lepsi. Zarząd stara się nie dopuścić do degradacji i pozyskuje coraz to nowych sponsorów, partnerów. Trzeba czekać. I tyle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2016
Skąd: NYC
Offline |
|
|
Lonch Imaz Basha
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
|
|
Z tych 3 tylko Jesus Lobodzinski jest sprzedawalny bo pozstala dwojka praktycznie jest na wolnym kontrakcie zaraz.
![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Do póki jest chvjoza z kasą do póty będziemy ściągać szrot. Nie jesteśmy potęga w dawaniu dużych kontraktów i nie przychodzą najlepsi. Fakt trafił nam się Carlitos jeden grajek na X lat w sumie jeszcze za Pero był ładny hajs którego nie widzimy na oczy. Młodzi Polacy? To nie u nas to nie przejdzie, u nas ma być wynik na już, ale to nie wychodzi jakby klub był mądrze zarządzany to spokojnie mielibyśmy młode talenty które by pewnie odchodziły za dobre pieniądze. Dobrym przykładem jest Jaga gdzie przez parę lat zarobiła ładny hajs choćby za Drągowskiego powinniśmy się od nich uczyć.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 23.04.2018 o godz. 17:07.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|