The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81091
Stary 23.02.2018, 10:20
Kluivert też był blisko,ale wolał trzymać kredens
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81092
Stary 23.02.2018, 10:30
Generalnie wizyta Brleka na stadionie wydawała sie jasnym komunikatem - wraca. Pojawiły się pogłoski, że od poniedziałku będzie trenować z drużyną, zanim jeszcze załatwią formalności. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to rozczarowanie będzie ogromne.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81093
Stary 23.02.2018, 10:43
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Generalnie wizyta Brleka na stadionie wydawała sie jasnym komunikatem - wraca. Pojawiły się pogłoski, że od poniedziałku będzie trenować z drużyną, zanim jeszcze załatwią formalności. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to rozczarowanie będzie ogromne.
Wczoraj twittery cwierkaly, ze dolaczy dopiero po meczu z Jagiellonia. Baaardzo dziwne jest to wszystko, Genoa leci sobie z nami w kulki, najpierw nie chce dac pieniedzy za Brleka a teraz nie mozna sie z nimi dogadac w sprawie jego wypozyczenia. Jezeli dalej beda sobie z nas jaja robic klub powinien to zglosic do UEFY, ktora jest bardzo uczulona na takie sprawy.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81094
Stary 23.02.2018, 10:59
@Mitmichael , to że nie chcą nam go dać, to ich sprawa, co do zgłoszenia sprawy do UEFA to trzeba to przemyśleć, bo marzec tuż tuż, to może zapłacą pieniądze. później jeśli nie dadzą kasy, to jechać z nimi równo.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81095
Stary 23.02.2018, 11:00
To jakieś bzdury. Mecz z Jaga jest 5 marca, a okno transferowe zamyka się 28.02. Zostało 5 dni, a więc wte albo wewte.
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81096
Stary 23.02.2018, 11:23
Nie dam sobie reki obciac, ale chyba po zamknieciu okienka nadal mozemy wypozyczyc Brleka.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81097
Stary 23.02.2018, 11:28
Nie, nie możemy. Po zamknięciu okienka możemy podpisać i zarejestrować jedynie zawodników bezrobotnych.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81098
Stary 23.02.2018, 11:34
Każda strona ma coś do ugrania, tak sie często robi w biznesie. Nie zdziwię się jeśli wypożyczenie będzie klepniete w ostatni dzień okienka. Granie na czas ma na celu skruszenie twardego stanowiska Wisły.

Genoa jest skazana na nasza dobrą wolę, ale że Włosi lubią kręcić to nic nie jest w tej sprawie proste i czytelne.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81099
Stary 23.02.2018, 11:36
Zanim my go wypozyczymy to moze zdazy zagrac u nas z piec meczy.Bo nie wierze ze go Carillo od tak wsadzi do skladu.A jak oni chca ze te wypozyczenie odroczenia platnosci bo bylo o tym wspominane to niech sie pierd...
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81100
Stary 23.02.2018, 11:51
Z tego co pisza to problemem jest to, iz u nas zdaja sobie sprawe, ze do konca rundy wypozyczac to tak sobie I chca na dluzej a Genoa niekoniecznie(przynajmniej nie za darmo).
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81101
Stary 23.02.2018, 11:52
ZetWuuEee na tt:

Cytat:
Petar Brlek w Krakowie ma zostać do niedzieli. Do tego czasu wyjaśni się przyszłość Chorwata.
Może już dziś podpisać kontrakt lub w weekend. Cierpliwości
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81102
Stary 23.02.2018, 12:15
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pisza to problemem jest to, iz u nas zdaja sobie sprawe, ze do konca rundy wypozyczac to tak sobie I chca na dluzej a Genoa niekoniecznie(przynajmniej nie za darmo).
Jeśli tak faktycznie jest to musielibyśmy umorzyc Genoii część długów. Nic dziwnego że negocjacje ida ciężko.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81103
Stary 23.02.2018, 12:46
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pisza to problemem jest to, iz u nas zdaja sobie sprawe, ze do konca rundy wypozyczac to tak sobie I chca na dluzej a Genoa niekoniecznie(przynajmniej nie za darmo).
Ja bym walczył o postanowienie, wg którego Brlek grałby u nas do końca rundy, w której Genua spłaciłaby całość zobowiązań. Albo by wreszcie zapłacili, albo by u nas grał. A wynagrodzenie za transfer wciąż należne i wymagalne.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81104
Stary 23.02.2018, 17:17
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ja bym walczył o postanowienie, wg którego Brlek grałby u nas do końca rundy, w której Genua spłaciłaby całość zobowiązań. Albo by wreszcie zapłacili, albo by u nas grał. A wynagrodzenie za transfer wciąż należne i wymagalne.
Jaki mialaby w tym i interes Genoa?
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81105
Stary 23.02.2018, 17:45
Taki że miała by ogranego gościa w ekstraklasie a nie w primaverze
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81106
Stary 23.02.2018, 17:56
Jeśli Wisła ma poczynić jakieś ustępstwa względem wypożyczenia Brleka to uważam ze powinna zostać również wpisana kwota pierwokupu. Kwota ta może być nawet skrajnie abstrakcyjna dla Wisły i w teorii wydawać się nie doi przeskoczenia. Nawet te 1 -2,5 mln euro. Nigdy nie możemy w piłce nożnej być niczego pewni choćby prawdopodobieństwo pewnych zdarzeń było bardzo małe to warto zostawiać sobie pewną furtkę. Pero może błyszczeć formą, strzelić 10 goli i poprowadzić drużynę do podium. Nie da się tego wykluczyć że znaleźliby się inni chętni na niego, a wtedy znowu można byłoby na nim zarobić.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81107
Stary 23.02.2018, 19:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jaki mialaby w tym i interes Genoa?
Na miejscu Genui walczyłbym o coś zupełnie innego. Ale tak na zdrowy rozum - "nie zapłacisz, nie masz Brleka" brzmi sprawiedliwie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81108
Stary 23.02.2018, 19:38
Ja bym tam wcale nie narzekał, jakby Brlek wrócił do nas na stałe za powiedzmy anulowanie połowy długu Genoi. Jeśli postawili na nim krzyżyk to mogłaby to być dobra opcja. Oczywiście pod warunkiem, że Peter zgodziłby się na niższe - będące w naszym zasięgu apanaże.
Odpowiedz cytując
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81109
Stary 24.02.2018, 03:14
Owszem, ale tutaj trzeba się zastanowić nad teoretycznie trudnym pytaniem: czy Wiśle zależy bardziej na Brleku czy na należnościach wynikających z transferu do Genoi?
Przy obecnej sytuacji klubu, stabilizacja finansowa, możliwość opłacenia długów i piłkarzy jest znacznie ważniejsza niż obecność Brleka.
Szczególnie, że na jego pozycję jest kilku zawodników, którzy być może nie są tak dobrzy jak Petar, ale można nazwać ich solidnymi.
I myślę, że Wisła w negocjacjach z Genuą kieruje się tym jakby tu upiec 2 pieczenie na 1 ogniu, tj. wypożyczyć Petara i ściągnąć dług od Włochów.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81110
Stary 24.02.2018, 09:01
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja bym tam wcale nie narzekał, jakby Brlek wrócił do nas na stałe za powiedzmy anulowanie połowy długu Genoi. Jeśli postawili na nim krzyżyk to mogłaby to być dobra opcja. Oczywiście pod warunkiem, że Peter zgodziłby się na niższe - będące w naszym zasięgu apanaże.
Bez jaj kupujesz piłkarza i za niego nie płacisz ? A teraz co chcesz by nam nie płacili no qrwa! jakiś czas spędził we Włoszech,a teraz zabawka się znudziła to oddają
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81111
Stary 24.02.2018, 09:45
jaja to są w przypadku Chrapka i kasy za jego transfer, kasy której nigdy nie zobaczymy, także trzeba ratować co się da i więcej nie robić interesów z takimi patałachami, albo robić w stylu Lecha, że bank wpłaca od razu całą kasę, a później bank się martwi jak odzyskać to z klubu, pytanie jaka prowizja będzie ze strony banku, ale myślę że lepiej stracić te powiedzmy 1-5% niż nie zobaczyć kasy z transferu lub oglądać ją tylko częściowo, jeśli zapłacili z milion euro, to ja myślę, że jak na warunki ekstraklasy, za 6-miesięczne wypożyczenie obojętnie jakiego zawodnika milion euro to są bardzo dobre pieniądze, chyba że zapłacili mniej, ale niech ktoś to wyjaśni, jeśli ma info
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81112
Stary 24.02.2018, 10:50
pietruch napisał(a):Wyświetl post
Owszem, ale tutaj trzeba się zastanowić nad teoretycznie trudnym pytaniem: czy Wiśle zależy bardziej na Brleku czy na należnościach wynikających z transferu do Genoi?
Przy obecnej sytuacji klubu, stabilizacja finansowa, możliwość opłacenia długów i piłkarzy jest znacznie ważniejsza niż obecność Brleka.
Szczególnie, że na jego pozycję jest kilku zawodników, którzy być może nie są tak dobrzy jak Petar, ale można nazwać ich solidnymi.
I myślę, że Wisła w negocjacjach z Genuą kieruje się tym jakby tu upiec 2 pieczenie na 1 ogniu, tj. wypożyczyć Petara i ściągnąć dług od Włochów.
Nie mamy aż tak dobrej kondycji finansowej, aby lekką ręką "umarzać" 1,5 mln euro. Podpisali umowę kupna, niech płacą. Jeżeli nie będą płacić, Wisła powinna skierować sprawę do UEFY. Brlek może do nas przyjść, ale na naszych warunkach i bez jakiegokolwiek umarzania należności.

brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj kupujesz piłkarza i za niego nie płacisz ? A teraz co chcesz by nam nie płacili no qrwa! jakiś czas spędził we Włoszech,a teraz zabawka się znudziła to oddają
Dokładnie. Przekonali się, że jest za słaby na ligę włoską i teraz chcą tylnymi drzwiami wycofać się z tej transakcji licząc, że u nas potrenuje [ jeszcze za to zapłacimy ], a oni go później sprzedadzą.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81113
Stary 24.02.2018, 19:23
Fajnie, że wypożyczony został Bartosz - już zagrał w 1 składzie.
Małe ruchy, a cieszą.
Odpowiedz cytując
CrazyBoy96
Senior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81114
Stary 24.02.2018, 22:57
Dwie luźne informacje, proszę je traktować luźno, nie jestem informatorem, tylko dzielę się tym co usłyszałem

- Petar Brlek jest na testach medycznych w Katowicach ( nie wiem czy czas przeszły, czy teraźniejszy)
- Carlitos miał ofertę z Almerii, jednak zaznaczył agentowi, że nie bierze pod uwagę 2 lige.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81115
Stary 24.02.2018, 23:50
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj kupujesz piłkarza i za niego nie płacisz ? A teraz co chcesz by nam nie płacili no qrwa! jakiś czas spędził we Włoszech,a teraz zabawka się znudziła to oddają
Jeśli by podpisał z nami na 4 lata np. to byłby to dobry deal.

Załóżmy, że została połowa długu z tych osławionych 2 milionów czyli milion. Niech płacą od ręki pół zamiast przedłużać i dają Brleka z powrotem na nasz kontrakt.

1,5 mln euro za półroczne wypożyczenie.

O coś takiego warto by powalczyć moim zdaniem (jeżeli w ogóle jest możliwość dogadania się w sprawie pensji z Brlekiem na dłuższym kontrakcie), a gościa można w przyszłości znowu opchnąć. Np. Borysiuk z ekstraklasy był opychany za granicę z 3 razy. Nie wspominając o tym, że Brlek to bardzo dobry jak na nasze warunki piłkarz.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.02.2018 o godz. 23:54.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81116
Stary 25.02.2018, 00:44
Pomarzyć bardzo miło, ale Petar na pewno nie zgodzi się na definitywny. Ile możemy mu zaoferować? 1/3 włoskiego kontraktu?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81117
Stary 25.02.2018, 12:55
To zależy czy priorytetem dla niego jest $ tu na teraz czy rozwój i regularna gra. To nie jest takie oczywiste.
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81118
Stary 25.02.2018, 13:01
CrazyBoy96 napisał(a):Wyświetl post
Dwie luźne informacje, proszę je traktować luźno, nie jestem informatorem, tylko dzielę się tym co usłyszałem

- Petar Brlek jest na testach medycznych w Katowicach ( nie wiem czy czas przeszły, czy teraźniejszy)
- Carlitos miał ofertę z Almerii, jednak zaznaczył agentowi, że nie bierze pod uwagę 2 lige.
Tych informacji nie słyszałem ale pierwsza może być prawdziwa bo testy medyczne Wiślaków od czasów Wdowczyka odbywają się w Katowicach.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81119
Stary 25.02.2018, 13:19
Petar dobrze piszesz po polsku!!!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81120
Stary 25.02.2018, 18:44
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Petar dobrze piszesz po polsku!!!
Zaznaczmy też, że interesuje się naszą drużyną już od dziecka. To już 11 lat z nami Wiślakami!!!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:04.