
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#6841
|
|
Kurde nie wiem jak wy gracie ,ze Wisła LM podbijacie , ja gralem do tej pory O.Marsylia , i Milanem i z obu klubow mnie wyrzucili w polowie sezonu za slabe wyniki. Teraz gram Villareal i po 10 kolejkach 14 miejsce :/
|
|
|
|
Bene meritus
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)
Offline |
#6842
|
|
Końcówka 4 sezonu i wreszcie osiągnięty półfinał LM!
Załączam zdjęcia i dodatkowo stan finansów, który pozytywnie mnie napawa na przyszłość, wszystko dzięki LM (3 sezony), od długów po rozkwit ![]() https://zapodaj.net/8a835b7c1a022.png.html https://zapodaj.net/0d02abc3c44e2.png.html https://zapodaj.net/ab751e014b79c.png.html Niestety na razie półfinał to chyba szczyt... Myślę, że 7-8 sezon mogę zaatakować, na razie odkładam pieniążki na transfery. Chociaż sukcesem jest pozyskanie Toni Lato (Valencia), Nathan (Chelsea), Marlon (Barcelona), David Carmona (Sevilla) i Gruezo (Stuttgart). Reszta to solidni zawodnicy na poziomie ekstraklasowym. ![]()
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz
![]() ![]() KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#6843
|
|
Strasznie na wiosnę mi się zacipiła drużyna, miałem problemy ze strzelaniem bramek, w efekcie przed rundą mistrzowską przegoniła mnie Lechia. Postanowiłem zmienić taktykę, zagrałem 4-3-3 z wąsko ustawionymi napastnikami - Carlitos jako klasyczna 10, Kolar jako defensywny napastnik i Balanyuk jako wysunięty napastnik. Eksperyment się powiódł, jutro dogram resztę i zobaczymy czy uda się uratować sezon.
https://scr.hu/MPdnqG |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#6845
|
|
Niestety poleglem w polfinale i sie tylko naw....ialem bo PE ES ŻE bylo do ogrania ale De Gea wyczynial cuda w bramce. W pierwszym meczu 2:2 u siebie (5 stuprocentowych sytuacji dla mnie + moj obronca wcisnal pieknego swojaka z 5 metra
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#6846
|
|
Tak prezentuje się mój przychód z transferów:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c6da20fee17ea4c7 A tak wygląda gość, którego sprzedałem za 18 baniek: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c376c5483b2fe390 ![]()
Tylko jeden klub !
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#6847
|
|
47 baniek ojro to ja sam Wisla w tym samym roku na transfery wydaje
edit: Najmocniej przepraszam, sprawdzilem, 37 baniek Wiekszosc na tych dwoch: https://images81.fotosik.pl/984/5503fa0ee19a9604.jpg https://images81.fotosik.pl/984/353f37ddccd5b112.jpg Fajna sprawa, jak w pierwszym meczu ligowym w sezonie, wygranym 4:0, trzy bramki strzelilo trzech wychowankow, 3 asysty dolozyl kolejny wychowanek, a czwarta bramke wcisnal Glik.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 04.02.2018 o godz. 10:46.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#6848
|
|
To ja staram się maksymalnie 10 baniek wydawać na zawodnika.
Liga zdominowana, w europie chuja ugrać mogę*, więc chce zrobić zajebisty budżet Wiśle edit *Ta Liga Europejska znowu nie taki .... https://www.fotosik.pl/zdjecie/6308afb12dfc7d9c Powód: LE
Ostatnio edytowane przez johny96 : 05.02.2018 o godz. 12:01.
![]()
Tylko jeden klub !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#6849
|
|
Pozmieniałem taktykę,piłkarzy i polecenia i chyba działa to wygrałem drugim składem z Ruchem 1:0 i derby u siebie:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/7165c82432e3aa0e Denis rozrabiaka ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#6850
|
|
Rekord transferowy - 55 mln:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a97c2bc791dd9efc Budżet na transfery - 97 mln: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d26ff17908f5ed10 ![]()
Tylko jeden klub !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#6851
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#6852
|
|
Mnie na przykład się już znudziło
![]()
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#6853
|
|
Mi sie jeszcze nie nudzi. Wygram Wisla LM i KMS, pozniej zaczne grac samymi Polakami i wychowankami. Po jakims czasie pewnie mi sie znudzi to zaczne od jakiejs najnizszej angielskiej ligi
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#6854
|
|
Da się sprzedawać za wielkie kwoty
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#6855
|
|
Ja u siebie mam połowę trzeciego sezonu. W ostatnim dniu okienka letniego przyszła oferta za Balanyuka z Herthy, na odczepnego rzuciłem 6.25mln i się zgodzili. Nie narzekałem zbytnio, bo ten młody newgen z akademii Gąska jest świetny, a dzięki tej kasie w zimie właśnie sobie kupiłem Szymańskiego z Legii. Ot, taki prztyczek w nos, oni i tak tę kasę przejedzą
https://scr.hu/GXAY62 statystyki młodego |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#6856
|
|
Na początku sceptycznie podchodziłem do nowego modelu scoutingu, ale ogarnąłem go i są efekty. Portugalia pełna perełek.
Deleu, notabene niezły scout, znalazł mi w Argentynie tego kolesia. Nie chciał przejść, ale go urobiłem przez media. Pograł półtora sezonu. Rzucali z początku 20 baniek, które odrzucałem. Pojechał na MŚ to zaczęły się wyższe oferty. Przyszło City, dałem 60 baniek, chcieli negocjować, to dałem 55 zgodzili się. Motywacja jest. Ściągnąłem Hojbjerga z Southampton, Llorente z Realu, do tego młodzi, obiecujący gracze na każdą pozycję. Jeszcze dużo pracy przede mną. Właśnie wyłapałem od PSG w Superpucharze 4-1 ![]()
Tylko jeden klub !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#6857
|
|
Ja to chyba zacznę dążyć do tego, żeby skład zabić wychowankami. To powinno zająć mnie przy tym save na kilka sezonów
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#6858
|
|
johny96 Podpowiesz jak ogarnąć ten scauting ? bo u mnie to leży niestety...
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#6859
|
|
Mistrzostwo zdobyte! wkurza mnie ilość remisów bo aż 10 i tylko 2 porażki jedna z Górnikiem 1-0 grałem w 9 po kontuzjach i z Sandencją 0:2
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.
Offline |
#6860
|
|
Polecam Chorążkę, albo Podleśnego
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno
Offline |
#6861
|
|
Witam nie działa mi dodatek polskiej ligi ,ktoś coś pomoże
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#6862
|
|
Jak tam FManiacy?
Wczoraj była premiera. Dylemat ten sam jak co roku, kupic, nie kupic![]() Zima idzie, dlugie jesienne wieczory, w sam raz. Gral już ktoś? Dużo bugów, błędów, crash dumpow? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#6863
|
|
Nie gram nie mam kiedy
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#6864
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Online |
#6865
|
|
Prowadzenie w Lique1 PSG to przyjemność
:![]()
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 06.12.2018 o godz. 19:14.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2018
Offline |
#6866
|
|
Mnie od kilku wersji najbardziej cieszy wychowywanie młodych wiślaków. Wszyscy z nich to wychownkowie z Wiślackiej szkółki:
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#6867
|
|
Czy jest może jakaś nakładka na managera by pograć w Wiśle Kosowskim,Żurawski czy Frankowskim ? czy raczej nie ma ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko
Offline |
#6868
|
|
mam pierwsze zimowe okienko transferowe i szukam możliwie największe talenty .
fm 2019. ![]()
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Online |
#6869
|
|
07 musi się jeszcze poduczyć
:![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#6870
|
|
Zaczynam przygodę z FM 20 doradzcie jak to ogarnąć bo wybrałem Wisłę i nie jest ciekawie. Budżet transferowy 0 na kontrakty jakieś śmieszne sumy,polowa składu z rocznym kontraktem..
Jak to ugryźć? Gdzie kasy szukać? Podkreślam że dla mnie to dopiero początek w tej grze. ![]() |
|
|