
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#11
|
|
VAR to taka jest cholera, co raz daje raz zabiera
co mysmy ....a w 2 polowie zagrali, wczoraj swiety mikolaj z Arsenalu Koscielny i Mustafi dzisiaj swiety mikolaj z Wisly, jak można bylo dopuscic do gola na 1-2 gosc mial tyle czasu na ulozenie sobie pilki a nawet nikt nie probowal mu jej zabrac i jeszcze Buchalik sie nie popisal. Co za zjebana liga tylko u nas beniaminek tak kosi, Leicester dopiero zawojowal Anglie w kolejnym sezone po powrocie z Championship a tu nagle z Gornikiem sobie robi co chce ehh oby z Plockiem bylo lepiej
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 03.12.2017 o godz. 21:20.
|
|
|

|
||||||
|
|