
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#10
|
Nasze zdobycze w pierwszej połowie (kolejki 1-7) i w drugiej (8-14). Z-Z-P-Z-Z-P-R = 13 - 62% P-Z-P-R-Z-P-R = 8 - 38% Przed 11 kolejką był wielki płacz, że Wisła nie grała jeszcze z czołówką i będą 4 mecze i 4 w.......e. Mamy zwycięstwo, dwa remisy i przegraną (szkoda szans Carlitosa). We Wrocławiu też był całkiem fajny mecz. Nawet weszLo nas chwaliło: http://weszlo.com/2017/10/14/hiszpan...lal-asystowal/ Mamy teraz 3 mecze, które trzeba wygrać, a potem Górnika. Patrząc na samą tabele to do końca tego roku można by się pokusić o jakieś 11 punktów. Następne kolejki to (w nawiasie miejsce w tabeli): Sandecja (11) d Pogoń (16) d Termalica (13) w Górnik (1) d Wisła P (7) d Cracovia (15) w Zagłebie (3) d a potem przerwa zimowa.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 29.10.2017 o godz. 01:43.
|
|
|

|
||||||
|
|