The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.10.2017, 01:39
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Kominek - oczekiwania były raczej takie, że będzie jak w sezonie 13/14.

Raz, że większość z tych 21 punktów była wywalczona na początku sezonu, a od końca sierpnia to już są mordęgi a nie jakaś przemyślana gra
Dwa, jeśli do 30 kolejki włącznie będziemy tak punktować jak we wrześniu i październiku, to po 30 kolejkach będziemy mieć 37-38 punktów i NIE ZAGRAMY w grupie mistrzowskiej.

...
Niby na podstawie czego oczekiwania były na wynik z 13/14? Kasa z Telefoniki już nie płynie.

Nasze zdobycze w pierwszej połowie (kolejki 1-7) i w drugiej (8-14).
Z-Z-P-Z-Z-P-R = 13 - 62%
P-Z-P-R-Z-P-R = 8 - 38%

Przed 11 kolejką był wielki płacz, że Wisła nie grała jeszcze z czołówką i będą 4 mecze i 4 w.......e. Mamy zwycięstwo, dwa remisy i przegraną (szkoda szans Carlitosa).

We Wrocławiu też był całkiem fajny mecz. Nawet weszLo nas chwaliło: http://weszlo.com/2017/10/14/hiszpan...lal-asystowal/

Mamy teraz 3 mecze, które trzeba wygrać, a potem Górnika. Patrząc na samą tabele to do końca tego roku można by się pokusić o jakieś 11 punktów. Następne kolejki to (w nawiasie miejsce w tabeli):
Sandecja (11) d
Pogoń (16) d
Termalica (13) w
Górnik (1) d
Wisła P (7) d
Cracovia (15) w
Zagłebie (3) d

a potem przerwa zimowa.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 29.10.2017 o godz. 01:43.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:24.