
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#11
|
|
Gramy zupełnie bez skrzydłowych!
Mamy zawodników szybkich na skrzydle, idealnych do wejścia z ławki w takim meczu (Bartosz, Kostal), którzy mogliby na szybkości pójść do kontry, szarpnąć, to wchodzi jakiś Ze Manuel, który jest traiczny!! Wolny, w ogóle niezwrotny, i on wchodzi na skrzydło!!;/ Dzisiaj jestem zawiedziony postawą trenera. Taki Bartosz i Kostal młodzi zawodnicy, szybcy, którzy potrzebują gry, właśnie nawet po te 15, 20 minut w końcówce, to miejsce im trzyma taki ZeManuel, który szuka formy na wypożyczeniu:/// |
|
|

|
||||||
|
|