
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#11
|
|
To musi byc agent pilkarski. On ma dostep do pillarzy do trenerow do pracownikow klubów do innych agentów pzpz-u itd. Siatka polaczen jest długa i tylko agent pilkarski moze taka miec.
Ewentualnie jest zatrudniony przez jakas agencje menadzerska w celu dywersji procesow transferowych podbijania stawek poprzez zdradzanie informacji o planowanych transferach wczesniej niż to powino sie odbyc. Jestem przekonany ze ktoras z tych opcji ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|

|
||||||
|
|