
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
|
|
Gość ma toksyczny charakter i poza tym jest po prostu głupi. Szkoda niszczyć atmosferę w szatni, nawet jeśli miałby zagwarantować te 10 bramek na sezon.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
|
|
Tak dla Robaka- w końcu trzeba odmłodzić skład!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
|
![]() Dajcie spokoj z Robakiem, przeciez to miernota. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
|
|
Robak wróci do Szczecina, zobaczycie
tam budują "gwiazdorską" drużynę dla Maćka Skorży. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
Olkowski wraca do ekstraklasy http://www.transfering.pl/aktualnosc...do-ekstraklasy na prawa pomoc byłby jak znalazł
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
p.s. i na obrone ciekawy pomysł, ale mamy Cywke i tego na B ciekawe jaki bramkarz nas wzmocni E:brylant- wiadomka ze chodzilo mi o Bartkowiaka/Bartkowskiego a nie o Bartosz bo Jakub to bedzie pomocnikiem a nie defensorem.Owszem ze Olkowski moze grac na PP - ale to jest granie w razie WU. Takim w razie WU Mały moze grać na lewej obronie a Zdenek na def. pom
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.06.2017 o godz. 11:24.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
Ty to jednak jesteś typ, nawet nie wiesz kogo mamy w drużynie....Bartosz i Bartkowski.Olkowski może grać jako PO i PP Dobra szprotson cofam słowa
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 08.06.2017 o godz. 12:16.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
Oby z Mario była plotka bo wtedy nie zrozumiem wywalenia Buchala i Miśka.
Trio Pawełek, Buchalik, Miśkiewicz przeciez to najlepsze trio ever.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.06.2017 o godz. 12:35.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
|
Mam nadzieję, że Pawełek to jakiś żart. Nieśmieszny w dodatku. On tylko wtedy w miarę dobrze grał, kiedy występował przeciwko Wiśle. W dodatku powinien składać już do ZUS wniosek o emeryturę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.
Online |
||
144 bramek w karierze. Miernota, tiaaa...
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 08.06.2017 o godz. 13:43.
![]()
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.
Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Jak stoją razem w jednej bramce
![]() ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Może by tak Blińskiego podpisać ? może te 10 goli strzeli....
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Member
Od: 09.2016
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
nic po za tym ![]() Nie no, trzeba mu oddac ze ostatnio strzełił nie do wiary w okienko, i w ogole mial super runde dodatkową, ale szanujmy się. W niektorych meczach na poczatku sezonu to on pilki nie dotykał podczas meczu. Wrocławska wersja Pawła Brożka. Oczywiscie tyle razy slabszy ile mistrzostw dzieli kluby. Ze Sląska to Celeban ...i dlugo dlugo nic. No oprocz Chrapka, ale jego jeszcze w Wks-ie nie ma ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Biliński cały sezon kopał się po czole, jedynie ostatnie mecze go uratowały.
|
|
|
|
Member
Od: 10.2016
Skąd: WLKP
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
|
Właśnie nie ... Pawełek bronił dobrze kiedy odszedł z klubu trener Kaźmierczak, a przyszedł po nim ten z zarzutami o korupcję (niestety nie pamiętam nazwiska) ale po jego odejściu Pareiko obniżył loty.
![]()
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał? Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad. [/FONT] naoway.deviantart.com |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
|
W trakcie 4 letniego kontraktu, 3.5 to typowe "pawełki". Zaczął bronić dobrze, bo mu się kontrakt kończył. ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
z napastnikow wolałbym Micanskiego lub Piątka (ale jest w zydach..)
z pomocnikow Furman, moze Żubrowski? z obroncow moze Osyra na lawke, z bramkarzyków to chyba nikogo, ale wolalbym na bramce jakiegos Wrąbla, Chorążke, Słowika (czytaj. młodego chujowego) niz starego chujowego (Buchal, Mario czy inny odgrzewany kotlet z polskiej rodzimej ligi) ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ow,nId,2404217
Damian Kądzior blisko Wisły moim zdaniem najlepszy zawodnik 1 Ligi ![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
już zostało to zdementowane. Kądzior nie przyjdzie do nas. przynajmniej taka poszła informacja w świat z wiarygodnego źródła.
![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|