The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: W jakiej formie chcesz temat meczowy?
Tekst, grafiki i statystyki 128 92,75%
Sam temat bez niczego 10 7,25%
Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.04.2017, 16:21. [XXIX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, 17 kwietnia, 18:00

Przed nami kolejne ligowe starcie. W najbliższy poniedziałek krakowska Wisła zmierzy się przed własną publicznością z zespołem Zagłębie Lubin. Będzie to ważny mecz dla ostatecznego układu tabeli przed podziałem na grupę mistrzowską oraz spadkową. Co ciekawe Wisła Kraków teoretycznie mają już zapewniony awans, ale w praktyce sytuacja może być zupełnie inna. Niekorzystne wyniki w pozostałych spotkaniach mogą sprawić, że walka o górną ósemkę może trwać do ostatniej ligowej kolejki sezonu zasadniczego.

Obecnie Biała Gwiazda plasuje się na piątej pozycji z dorobkiem czterdziestu jeden punktów. Nasi rywale aktualnie zajmują ósmą pozycję, ale tracą do piątego miejsca tylko trzy oczka. Zapowiada się, więc arcyciekawe spotkanie, bo po piętach miedziowych depcze już zespół Pogoni Szczecin oraz Bruk Betu Nieciecza.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy Wisłą a Zagłębiem padł remis 2:2. Wiślacy prowadzi 1:0 aby później gonić wynik i doprowadzić do remisu. Teraz przyszedł czas na rewanż, który rozegrany zostanie w Lany Poniedziałek o godzinie 17:00.

Zapraszam na krótką zapowiedź zbliżającego się meczu!

Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Zagłębiem Lubin.


Do tej pory oba kluby spotykały się ze sobą czterdzieści pięć razy. Bilans spotkań jest zdecydowanie na korzyść podopiecznych Kiko Ramireza, którzy aż dwadzieścia pięć razy schodzili z placu gry, jako zwycięzcy. Dziewięć z dotychczasowych spotkań zakończyło się podziałem punktów a pozostałe jedenaście to zwycięstwa Miedziowych.

Najwyższe odnotowane zwycięstwo Wisły Kraków w potyczkach z lubińskim zespołem to 6:0, w sezonie 2004/05. Warto odnotować, że do przerwy wynik przy Reymonta było bezbramkowy, potem jednak w przeciągu trzynastu minut Wiślacy strzelili aż cztery bramki.





Co słychać u Miedziowych.

Zespół Zagłębia Lubin aktualnie przeżywa zniżkę formę, od czterech spotkań nie potrafią zdobyć kompletu punktów, zarówno przed własną publicznością jak i w meczach wyjazdowych. Jak pokazują statystyki w wiosennych ośmiu spotkaniach Miedziowi zdobyli tylko siedem punktów. Efektem tego jest znaczny spadek w tabeli i drżenie o końcowy wynik w postaci awansu do grupy mistrzowskiej. Na pewno po dośc udanej rundzie jesiennej oczekiwania zarówno kibiców jak i włodarzy klubu z Dolnego Śląska były zdecydowanie większe. Być może nawet po cichu liczono na dokooptowanie do walki o europejskie puchary. Rzeczywistość jednak na chwilę obecną jest zdecydowanie inna i Lubinianie muszą martwić się o to czy w ogóle zagrają w grupie mistrzowskiej.

Ciężko znaleźć logiczne wytłumaczenie dla tak drastycznego spadku formy, bo zwycięstwa z Łęczną czy Arką wcale chluby im nie przynoszą i nie są wyznacznikiem formy drużyny, która na tle ligowych rywali prezentuje wydawać by się mogło w miarę wyrównany skład.

Najbliższe mecze pokażą, jaki pomysł na wydostanie z kryzysu zaproponuje trener Piotr Stokowiec, ewentualny brak awansu spowodować może, że cierpliwość klubowych włodarzy zostanie wyczerpana i zespół do fazy finałowej przygotowywał się będzie pod okiem innego szkoleniowca.

Piłkarze Miedziowych pod lupą TWSD.



Tradycyjnie już przyjrzymy się najbardziej kreatywnym i wartościowym piłkarzom naszych najbliższych rywali.

Jak łatwo dostrzec najbardziej wartościowym zawodnikiem Zagłębia jest Krzysztof Janus, który w obecnych rozgrywkach zdobył cztery bramki i zaliczył sześć asyst.

Kroku dotrzymuje mu Filip Starzyński, który ma przebłyski dobrej gry, jednak nie wystarcza ona do tego, aby porwać resztę drużyny i obrócić losy meczu. Były gracz Ruchu w trwających rozgrywkach ma na koncie aktualnie pięć bramek i taką samą liczbę asyst.

Zdecydowanie najlepszym strzelcem naszych najbliższych rywali jest Arkadiusz Woźniak, który do tej pory aż siedmiokrotnie znajdował drogę do bramki rywali.

To tylko kilku najbardziej wartościowych piłkarzy Zagłębia, na których warto zwrócić szczególną uwagę podczas poniedziałkowego spotkania.

Zespół Zagłębia do Krakowa przyjdzie najprawdopodobniej bez dwóch ważnych zawodników Konrada Forenca oraz Jarosława Jacha. W szczególności boli strata tego drugiego zawodnika, który był bardzo pewnym punktem zespołu w jesiennych meczach i mimo młodego wieku odgrywał ważną rolę w drużynie Piotra Stokowca.

Na chwilę obecną nie dochodzą do nas informacje o innych osłabieniach Miedziowych.


Wisła na fali!

Ostatnie mecze dla Białej Gwiazdy są całkiem udane, bezbramkowy remis z pretendentem do tytułu Lechem czy wyszarpane zwycięstwo w Niecieczy pokazują, że Wisła nie stoi na przegranej pozycji, jeżeli chodzi o walkę o europejskie puchary. Po boiskowych zachowaniach widać, że drużyna tworzy monolit, jest zgrana i walczy do ostatniej minuty. Warto zauważyć, że to nie pierwsze punkty zdobyte przez Wiślaków w ostatnich minutach meczu.

Wielu z nas zapewne marzy o tym, aby w poniedziałek zwycięstwo - Biała Gwiazda zapewniła sobie zdecydowanie wcześniej, niż przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

Podczas przygotowań do poniedziałkowego meczu, Wiślacy po raz drugi w krótkim odstępie czasu zmierzyli się z Puszczą Niepołomice. Tym razem II-ligowec okazał się za mocny dla Wisły i wygrał 1:0. Nie ma jednak powodów do załamywania, jeżeli popatrzymy na skład, jaki w tym meczu wystawił Kiko Ramirez. Zdecydowanie dał pograć zmiennikom oraz zawodnikom, którzy aspirują do wejścia do meczowej osiemnastki.

Osłabieni na Zagłębie.

Z dobrze funkcjonującej maszyny wypadł na najbliższy mecz jeden z głównych trybów - Petar Brlek, który w końcu pokazuje pełnię swoich umiejętności i zachwyca nas swoją dobrą grą. Jego brak w poniedziałkowym meczu może być widoczny w środkowej strefie. Najprawdopodobniej jego miejsce zajmie wracający do formy Semir Stilić, który w meczu z Niecieczą zagrał przyzwoite zawody i już pokazał się z dobrej strony kilkoma zagraniami. Być może jednak trener Ramirez ma na ten mecz zupełnie inny plan i na boisko wybiegnie zupełnie, kto inny. Odpowiedź poznamy już w najbliższy poniedziałek.


Uwaga na kartki!

Przed najbliższym spotkaniem warto zwrócić uwagę na zawodników, którzy muszą uważać na żółte kartki. Grono tych piłkarzy jest naprawdę spore i raczej nikt nie chciałby aby w jednym meczu wszyscy pauzowali.

Maciej Sadlok, Zdenek Ondrasek, Arkadiusz Głowacki, Ivan Gonzalez, Krzysztof Mączyński.




Ostatnio edytowane przez W.S : 14.04.2017 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.04.2017, 16:25
Wypada wygrać i zepchnąć miedziowych do dolnej ósemki, biorąc tym samym srogi rewanż za poprzedni sezon.
2-0 dla Wisły, bramki Sadloka i Brożka
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.04.2017, 16:31
Obstawiam że Stilić za Brleka a Valencia na ławke.
Odpowiedz cytując
kalafior1993
Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.04.2017, 18:11
Brakuje trochę lektury przedmeczowej wraz z świetną grafikom :( Co do samego meczu zwłaszcza u siebie jesteśmy mocni, jak Partyko pisał czas na rewanż za zeszły sezon. Teraz to MY ich wyrzućmy z 8 tak jak oni Nas rok temu. Łatwo nie będzie bo Zagłębie dość dobrze gra na wyjazdach. Liczę na 3:1 dla Nas po podobnym meczu jaki zagraliśmy z Jagiellonią. Bramki: Brożek x2, Stilić. PS: Trzeba zwrócić szczególną uwagę na stałe fragmenty Starzyńskiego
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.04.2017, 19:16
Lapcie grafike

Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.04.2017, 20:11
W.S napisał(a):Wyświetl post
Bez tekstu i bez grafik, miłej dyskusji.
To jest symboliczne.

Jak jest mecz z Legia Lechem Derby... to grafika jest 3 tygodnie przed meczem, jest pompa marketing frekwencja.
... mecz szary ligowy z Zaglebiem... grafiki nie ma... pompy tez nie, marketingu no i co za tym idzie frekwencji
.
.
.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 14.04.2017, 20:42
Kiko bardzo chwali Stillicia, więc mam nadzieję że nie rzuca slow na wiatr i zobaczymy jego dobra dyspozycje.

Presja na wygrana i na srogi rewanz na Zaglebiu jest duza. Oby nie sparalizowala. Wydaje się też że duza konkurencja w zespole wyeliminuje efekt przechodzenia pilkarzy obok meczu.
Odpowiedz cytując
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 14.04.2017, 21:35
Ważne żeby nam się zagrożeni piłkarze wykartkowali przed Łęczną, tak żeby do meczu z pierwszą ósemką przystąpić bez zagrożeń w pełnym składzie.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 14.04.2017, 22:34
Jak to sie fajnie składa bo sezon temu mecz z Zagłebiem w ktorym musielismy wygrac zeby byc w gornej osemce a teraz mecz z Zagłebiem w ktorym to my mamy przewage nad reszta. Podobno krety sezon temu spiewali "spadniesz ....o, spadniesz" (nawet nie pamietam tego), fajnie by było zaspiewac im to samo w poniedziałek po wygranym meczu (chociaz zostaje jeszcze 30 kolejka). Trzeba ten mecz za wszelka cene wygrac i zrewanzowac sie z ten poprzedni wynik.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.04.2017, 07:47
Na jaką melodię? Chętnie zaśpiewam to moim koszernym kolegom z pracy
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2017, 10:49
Domyślam się, że jest to okrzyk podobny co,, Walczyć, Wisła walczyć! " itp.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.04.2017, 11:06
A, no tak. Możliwe. Szkoda
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.04.2017, 11:34
https://www.youtube.com/watch?v=XgvfOjifZl4

Na melodię z refrenu zaśpiewaj "spadniecie kurvy, lalala lala la"

W sumie na trybunach w poniedziałek też się to może ponieść, z tekstem:

"chvja ma w gębie, lalala lala la, kurva zagłębie, lalala lala la"

Albo pro-Wisła:

"tylko Wisełka, krakowski nasz TS"
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.04.2017, 11:49
https://www.youtube.com/watch?v=nJEKohJloxA

najlepsza wersja
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 15.04.2017, 11:58
"Ja Kocham Legie" - data debiutu rok 2001
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.04.2017, 12:50
Lejemy i patrzymy czy równo puchnie !

W końcu lejka zobowiązuje!
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 17.04.2017, 18:59
To Llonch chyba pokazał ostatecznie, że potrafi grać do przodu! : )
Może trochę zamknie usta niedowiarkom...
Na plus też Cywka, uwielbiam tego gościa w tej rundzie, głównie za motorykę, za ten ciąg do przodu.
Z Llonchiem wnieśli do naszego zespołu sporo serducha. Brawo
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 17.04.2017, 19:14
Jak mnie ten Gonzalez denerwuje, bodaj trzeci mecz w którym jedzie gościa z łokcia i dostaje za to żółtko.....Kiedyś trafi na takiego sędziego,że z automatu da mu czerwo! Ważne 3 pkt mamy pierwszą ósemkę z Łęczna pewnie rotacja składu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 17.04.2017, 19:15
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Jak mnie ten Gonzalez denerwuje, bodaj trzeci mecz w którym jedzie gościa z łokcia i dostaje za to żółtko.....Kiedyś trafi na takiego sędziego,że z automatu da mu czerwo!
Poczytaj przepisy Inna sprawa, że faktycznie za często pracuje łokciem.
Świetnie Małecki i Llonch dziś!
Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 17.04.2017, 19:15
Mały super, taki jak na wiosnę rok temu (i nie mówię tu tylko o bramce).
Sadlok i Mączyński podobnie bardzo wysoka forma, miło popatrzeć.
Llonch i Cywka niesamowita waleczność i motoryka. Płuca tej drużyny.
Na przeciwległym biegunie niestety Boguski, który jakoś nie może się odnaleźć od kilku spotkań, oraz Gonzalez, który potrafi strasznie nerwowe zachowanie wprowadzać. Co prawda większość tych sytuacji później naprawia, co niejako świadczy o jego wysokich umiejętnościach, ale... po co to?

Gratulacje dla zespołu, należało się to nam wszystkim! Jechać do Lublina teraz i przypieczętować dobrą rundę.

Swoją drogą, jak myślicie, Spicić czy Bartkowski za Maćka?
Odpowiedz cytując
kibic87
Member
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 17.04.2017, 19:33
up.

Definitywnie Bartkowski. Myślę, że gość sprowadzony do Wisły na dłuższy okres niz Spicić. Jestem ciekaw jego gry. Na pewno będzie chciał się pokazać.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 17.04.2017, 19:42
Pięknie piłkarze rosną przy Kiko.
Brawo dla wszystkich! Ale Llonch... jak tacy gracze są w III lidze hiszpańskiej to panie Junco proszę tam jechać z Kiko na zakupy.

Głowa profesor. Mały znów jak dawniej. Napastnik priorytet do sprowadzenia, wtedy takie mecze będziemy wygrywać po 2,3 zero lekko, bo Zagłębie moze dziękować za najniższy wymiar kary.

Dawno nie widziałem tak rozbujanej Wisły jak w drugiej połowie. Mega szybko, pomysłowo, ładnie sie wszystko kleiło.
I atmosfera na meczu mistrzostwo. Dużo bardziej mi sie podobało niz na Lechu. No ale nie od dziś wiadomo, ze większy młyn zrobi 12 tys tych, którym się chce niz 30 tys wśród których mnóstwo sezonowcow.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 17.04.2017, 19:49
Piękny wynik, mam nadzieję, że pogrąży on Zagłębie w dolnej ósemce.
Brawo Mały, brawo cała drużyna. Mecz perfekcyjny również pod względem kartek - na rundę finałową jesteśmy praktycznie wyczyszczeni.
Odpowiedz cytując
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 17.04.2017, 19:51
nesta napisał(a):Wyświetl post
Pięknie piłkarze rosną przy Kiko.
Brawo dla wszystkich! Ale Llonch... jak tacy gracze są w III lidze hiszpańskiej to panie Junco proszę tam jechać z Kiko na zakupy.

Głowa profesor. Mały znów jak dawniej. Napastnik priorytet do sprowadzenia, wtedy takie mecze będziemy wygrywać po 2,3 zero lekko, bo Zagłębie moze dziękować za najniższy wymiar kary.

Dawno nie widziałem tak rozbujanej Wisły jak w drugiej połowie. Mega szybko, pomysłowo, ładnie sie wszystko kleiło.
I atmosfera na meczu mistrzostwo. Dużo bardziej mi sie podobało niz na Lechu. No ale nie od dziś wiadomo, ze większy młyn zrobi 12 tys tych, którym się chce niz 30 tys wśród których mnóstwo sezonowcow.
Lonch? Kolejny taki sobie mecz - ok w drugiej polowie w koncu z 2 razy cos w ofensywie, ale jak dobrze (o dziwo) wylapal Hajto, on wiekszosc pilek gra do tylu. Dalej mnie gosc nie nie przekonuje, zwykly biegacz jakich duzo.

Głowa owszem, genialny mecz.

Jednak jesli chodzi o Wisle, dalej duzo gorzej niz za najlepszych momentow za Wdowczyka. Poprostu tu ma farta Kiko ze bez kontuzji i trochre lawki, ale dalej gra opiera sie na starych gosciach. Za Kiko Wisla jedyne w sumie co ma to farta - ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...

Pytanie, do kiedy to szczescie bedzie, ale najwazniejsze, ze jest 8mka
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 17.04.2017, 19:52
Jak ty możesz mówić, że gość, który zaliczył chyba z milion odbiorów, a po 3-4 wyszły kontry, po których powinny być bramki gdyby nie niepełnosprawność formacji defensywnej.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 17.04.2017, 19:57
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post

Jednak jesli chodzi o Wisle, dalej duzo gorzej niz za najlepszych momentow za Wdowczyka. Poprostu tu ma farta Kiko ze bez kontuzji i trochre lawki, ale dalej gra opiera sie na starych gosciach. Za Kiko Wisla jedyne w sumie co ma to farta - ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...
A dobre chociaż te trunki piliście?

Jak czytam takie wypowiedzi, to zastanawiam się, czy autorzy uważają, że Kiko powinien od ręki wpuścić nowych zawodników, rozwalić szatnię i morale, a później błąkać się w okolicy 12 - 13 miejsca.
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 17.04.2017 o godz. 19:59.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.04.2017, 20:00
Cywka i LLonch świetni. I to już reguła.
Na wysokim poziomie Głowa, Mączyński, Małecki i Sadlok.
Reszta przyzwoita.
Załuska przyspawany do linii i fatalny w grze nogami, Wisła zasługuje na lepszego golkipera.

Ale największe brawa należą się Kiko. Świetnie przygotował drużynę taktycznie, właściwie cały mecz wszystko miał pod kontrolą. I jaki spokój w drużynie, jaka pewność co grać! I nawet ta zmiana Brożka na Urygę bardzo sensowna, bo w lewy sektor boiska przy ofensywnie usposobionym Sadloku i zmęczonym pod koniec Małeckim szło sporo piłek. Bardzo mądry, tylko pozornie dziwaczny ruch.

Najwyraźniej w niższych ligach w Hiszpanii można znaleźć nie tylko zajebistych piłkarzy (Llonch) ale i trenerów, którzy już na starcie dystansują PSM.

Do poprawy (od dawna) stałe fragmenty gry. Osobiście chciałbym też większej ilości minut dla Zachary, wydaje mi się, że łapie fajną formę.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.04.2017, 20:02
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Jak ty możesz mówić, że gość, który zaliczył chyba z milion odbiorów, a po 3-4 wyszły kontry, po których powinny być bramki gdyby nie niepełnosprawność formacji defensywnej.
Szkoda gadać.... niektórzy chyba uczuleni są na Lloncha.
Gość jest cały czas pod grą.
Odbiera piłki w nieprawdopodobny sposób, przeszkadza rywalowi samym ustawianiem się i bieganiem.
Podaje tam, gdzie akurat potrzeba: do tyłu, w bok, do przodu.
Od niego rozpoczyna się dużo kontr.
Podejrzewam, że dopiero jakaś strzelona bramka przekonałaby niektórych, że to super grajek.

A Hajto (co prawda nie słyszałem) to zadufany w siebie dupek.
Za Kiko Wisła gra gorzej niż za Wdowczyka?
Może nie tak elegancko, ale cholernie skutecznie. Ci ze starej gwardii niewiele by sobie pograli, gdyby nie byli wspierani przez Ivana, Pola czy Petara. Nawet Hugo pokazuje, że jest gotowy wejść na stałe do pierwszego składu.

Oddzielne zdanie dla Cywki: gość staje się coraz bardziej pewnym punktem drużyny i przestaję tęsknić za Bobanem: to, co Cywka zrobił przy golu (i w kilku innych sytuacjach) to przechodzi ludzkie pojęcie
Ostatnio edytowane przez FraMat : 17.04.2017 o godz. 20:04.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.04.2017, 20:07
Lionch taki sobie, Messi lepiej rozgrywa piłki do przodu.
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.04.2017, 20:08
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Lonch? Kolejny taki sobie mecz - ok w drugiej polowie w koncu z 2 razy cos w ofensywie, ale jak dobrze (o dziwo) wylapal Hajto, on wiekszosc pilek gra do tylu. Dalej mnie gosc nie nie przekonuje, zwykly biegacz jakich duzo.

Głowa owszem, genialny mecz.

Jednak jesli chodzi o Wisle, dalej duzo gorzej niz za najlepszych momentow za Wdowczyka. Poprostu tu ma farta Kiko ze bez kontuzji i trochre lawki, ale dalej gra opiera sie na starych gosciach. Za Kiko Wisla jedyne w sumie co ma to farta - ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...

Pytanie, do kiedy to szczescie bedzie, ale najwazniejsze, ze jest 8mka
Lnoch taki sobie , no ja pier... koles motorek w dupie w srodku jak wsciekly pies , pare kontr rozpoczął np w pierwszej polowie setka Semira z Patrykiem , ludzie wychodzili ze stadionu i byli nim zachwyceni a ty ze taki sobie No tak niech Alan biega na defensywnym no ale Alan biega tylko zeby biegac...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:57.