
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#121
|
|
Mecz dość wyrównany, chociaz na poczatku drugiej połowy kuchenkorz mocno przycisnął. U nas najlepszy był Brlek; nieźle też Głowacki, Załuska i Cywka. Z kolei Gonzalez w pierwszej połowie strasznie elektryczny, na szczęście po przerwie grał już lepiej.
Zmiennicy tym razem nie dali tyle jakości co ostatnio. Wyróżnić in plus można jedynie Lloncha. Występy Bartosza i Ondraska raczej bez historii. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#122
|
|
Mecz nie taki zly. Kilka fajnych zagran Stilica... no i Bogus oraz Paweł irytujący jak zawsze, aczkolwiek bardzo ich cenie i szanuję.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline |
#123
|
|
Za dużo strat i indywidualnych błędów.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#124
|
|
Było nieźle. Rzeczywiście zaważyły indywidualne błędy, a głównie złe decyzje. Niemniej punkt trzeba szanować. Naszym celem jest ósemka, do której zbliżamy się z każdą kolejką.
Innym tematem jest to, co dzieje się na stadionie i w jego okolicach, gdy na meczu jest więcej niż 20 000. Przydałoby się wprowadzenie kilku zmian organizacyjnych. ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#125
|
|
Spotkanie wyrównane, zdobyty bardzo ważny punkt. Obie drużyny miały swoje sytuacje, także myślę, że wynik jest w miarę sprawiedliwy. Szkoda tej sytuacji Brleka, jakby trafił w piłkę to pewnie trzeba byłoby wymieniać siatkę w bramce Lecha.
Pozostaje trzymanie kciuków za porażki Wisły Płock, Pogoni, Zagłębia i Termalici ![]()
Ostatnio edytowane przez Patryko : 01.04.2017 o godz. 01:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#126
|
|
Gdy emocje już opadły można śmiało stwierdzić, że Kiko popełnił dwa błędy wystawiając do gry Boguskiego i Stilića. Gdyby Llonch i Zachara grali od początku na 100% coś byśmy strzelili.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2006
Offline |
#127
|
|
Gratulacje dla geniusza, ktory rzucil petarde na murawe. Przeliczyl perfekcyjnie ze kara bedzie w mig zalatana przez zarzad. Zgadzam sie ze za duzo juz mamy kasy i ta mogla by nam zawrocic w glowie. Cale szczescie znalazla sie jedna osoba ktora zatroszczyla sie o nasze finanse.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#128
|
|
Z trybun to wyglądało na klasyczne 0 0 już po 15 minutach jak przestaliśmy aż tak atakować. Potem parę szpilek, głównie Lecha w naszą stronę, ale w sumie taki trochę mecz bez historii. Ne wydaje mi się żebyśmy byli od Lecha słabsi, w tej lidze wszyscy wszystko i wszystkich mogą, pomieszanie z poplątaniem.
Kibicowsko tylko można żałować, że takie 20tys nie ma na każdym meczu, bo od razu większą siłę czuć. Ładna i schludna oprawa, miło się patrzyło. Co do tego co rzucił petardę, to mam nadzieję że ci co stali koło niego przemówili mu do rozsądku. Trzeba być skończonym idiotą. Ani to ładne, ani to śmieszne, ani tak naprawdę nikomu nie przeszkodził-chuliganka taka że klękajcie narody. To chyba to samozaoranie ,o którym jaśnie panujący raz na czas wspominają. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#129
|
|
Kolejny mecz, przynosi te same wnioski. Do remontu atak. W lecie sprzedać Ondraska i Zacharę. Paweł idealny na pomęczonego przeciwnika. Krzysiek Drzazga, stopniowo wrzucać na głęboką wodę po wypożyczeniu (znowu zdobył gola w I lidze!). No i idealnie byłoby kupić podstawowego napastnika. Wszystkich malkontentów uprzedzam, tak wiem, że są drodzy i nie jest to łatwe
![]()
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka Gdyby to najczęstsze słowo polskie Gdyby mama miała ...., to by była ojcem" |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#130
|
|
Spodziewałem się takiego meczu gdzie łatwo nie było. Niektórzy piszą że mogliśmy ten mecz wygrać. Owszem, ale mogliśmy i przegrać. Amica to nie ogórki. Myślę że z taką grą jak wczoraj spokojnie pokonalibyśmy większość zespołów z naszej ekstraklasy. Ale Amica jest naprawdę dobrze ułożonym zespołem.
Dla mnie remis to dobry wynik. Kolejny punkt w walce o górną 8. Teraz ważniejszy mecz z Niecieczą. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#131
|
|
Kilka pomeczowych obserwacji.
Błędy w komunikacji między Gonzalezem a Załuską trzeba oczywiście wyeliminować, ale z drugiej strony oba te podania Ivana były mierzone poza światło bramki i bezpieczne; po prostu Załuska stał wyżej niż Gonzalez jest przyzwyczajony. Z tego punktu widzenia gorsze było to kozłujące podanie do nogi. Poza tym jeden ciężki błąd, ale przez samego Ivana naprawiony. Dobry występ, a może być lepiej. Głowa z kolei też dobry występ i lepiej raczej nie będzie. Załuska kolejny mecz bardzo, bardzo pewnie. Znakomity refleks na linii, przyzwoita gra nogami, kilka dobrych reakcji przy dośrodkowaniach. Wystawienie Semira okazało się w moim odczuciu błędem. Cofnięty Brlek dawał mniej niż mógłby w ustawieniu wyżej, brakowało agresji Lloncha, a Stilić słabo. Strasznie słabo też Ondrasek, poza grą właściwie. Faul Gajosa wyglądał na czerwień, i to taką w królewskim odcieniu. O ewentualnym karnym na Stiliciu się nie wypowiadam, nie widziałem powtórek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#132
|
|
Jeśli brak nam napastnika z prawdziwego zdarzenia to, moim zdaniem, za mało uwagi przywiązujemy do stałych fragmentów gry, gdzie gole można zdobywać nawet nie mając typowego napastnika w składzie.
Poza tym, jeśli na boisko wchodzi Stilic, to nawet przy jego słabszej formie powinno się szukać fauli i wolnych przed polem karnym. Oprócz tego mecz pokazał, że wcale nie odbiegamy od czołówki ligi. Kiko zaczął budowę drużyny od tego, co najważniejsze: defensywy i gry defensywnej całej drużyny. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#133
|
||
weszlo wywiad z Junco nt Kiko napisał(a):
Kosowski o Kiko w PS napisał(a):
Ja sie ciesze ze mamy trenera ktory robi to co mówił ! a nie .......ety jak polscy trenerzy ktorzy po miesiacu pracy widza same braki dziury i trupy w szafie. Szacun. Miala byc defensywa - i jest. Na atak poczekamy chwile bo zbyt piekne by bylo jakby w 3 miechy odwrócił wszytko do góry nogami, ztunningował i wygrywał. Wtedy to by go Real podkupił. Fajnie wczoraj Kiko zył przy linii, pod koniec złe podanie Brleka, miedzy 2 naszych po ktorym tracimy pilke. Pierwsza emocja Kiko to nerw na złe zagranie, lecz po sekundzie patrzy na Brlea i bodaje Bartosza z Cywka i bije im brawo by sie nie poddawali i zagrzewa do walki. I ja cos takiego bardzo szanuje ![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#134
|
|
Masz racje Szprotson. Mi również bardzo podobały sie reakcje Kiko przy linii. Az ciężko pomyśleć , że ten gość trenowal tylko na ogórkowym poziomie. Widać jakąś taką jedność wielonarodową w drużynie...może to własnie nazywa się obecnie profesjonalizmem w piłce nożnej?
Tak krótko a tak obiecująco i efektywnie , hmm dziwne, naprawdę dziwne.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 01.04.2017 o godz. 09:44.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#135
|
|
Trzeba szanowac ten remis. Zwyciestw trzeba szukac w innych spotkaniach i dlatego mecz z Termalika bedzie niesamowicie ważny.
Slowo do malkontentów. Przypomnijcie sobie w jakiej dupie byliśmy na jesieni. Dostawalismy u siebie baty od Slaska, Ruchu, Baty od Arki, dostaliśmy w czape od sasiadki, a teraz ugralismy remis z przyszlym mistrzem Polski ( liczę że Legia nie zdobędzie kolejnego tytulu). Lech gra obiektywnie najlepiej w tej lidze i za tydzień nie zdziwię sie jak rozgromi Legie. Podobala mi sie zagrywka ze Stilliciem. Zaskoczylismy Lecha w pierwszej polowie swoja ofensywna gra. Gdyby Malecki, Boguski i Brozek mieli swoj dzien to Stillic zaliczylby 3 asysty. Na druga polowe Lech juz wiedzial co ma grac i do momentu wejscia Lloncha myślałem ze bedzie katastrofa. Ewidentnie zostaliśmy w szatni, a pilkarze lecha dostali bure od trenera. I slowo na temat Brleka. Jak sie jeszcze bardziej rozkreci w tej rundzie to w lecie juz sie z nim pozegnamy. To bedzie kawal piłkarza. |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#136
|
|
Oglądałem właśnie powtórkę i widać że Węgrzyn zaczyna mieć ból du..py że zaczynamy znowu o coś grać.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 01.04.2017 o godz. 10:12.
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2006
Offline |
#137
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#138
|
|
Tez obejrzałem i z przekroju całego komentarza Wegrzyna brzmiał on jak poznańska c..pa
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn
Offline |
#139
|
|
FraMat
Jedyna nadzieja, że Sobol zostaje. Może nie da tego rozp..yć.. Dzimi Zła decyzja zarządu. Po pierwsze - Trener no name i z znikąd. W Polsce na tym poziomie rozgrywek trenerami są nauczyciele WF-u z pobliskiej szkoły średniej. Może w Hiszpanii jest lepiej, ale to nie poziom na ekstraklasę. Może będzie to jakiś nieodkryty talent, ale raczej dużo wieksze szanse, że będzie to nieporozumienie. WitEk Matko Boska... szprotson co tu sie odjebao !! szprotson: skoro to jest trener "inni zrobia ,ten niewiele s.......i" to po choy jest to Hiszpan a nie Polak? Merytoryczni kibice wczoraj, a dziś. Czy jeśli Kiko przegra dwa mecze to znowu będzie trenerem od W-fu ?
Ostatnio edytowane przez wester : 01.04.2017 o godz. 10:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#140
|
|
wester
Mądry człowiek wyciąga wnioski z błędów. (błędnych ocen) i zmienia zdanie pod wpływem faktów. Idiota trwa w błędzie na zawsze. Ja akurat nie panikowałem jak Kiko się pojawił (ufałem Junco), ale robiąc komuś wyrzut że miał wątpliwości kim jest (z całym szacunkiem) no name z III ligi hiszpańskiej jest śmieszne. No chyba że Ty jesteś jasnowidzem ![]()
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 01.04.2017 o godz. 10:54.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#141
|
Co do meczu, moim zdaniem błąd w wystawieniem Stilicia, gdyż nic nie dał zespołowi, straciliśmy przez to Brleka, a środek przez nieobecność Lloncha spisywał się dość kiepsko. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#142
|
|
Ostatnio edytowane przez Dariook : 01.04.2017 o godz. 10:58.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Member
Od: 01.2012
Offline |
#143
|
|
Mecz doskonale pokazujący, gdzie jesteśmy teraz w Ekstraklasie: drużyna u siebie zdolna do wyrwania punktów każdemu z czołówki, ale nie do zdominowania tych drużyn, czyli na takie miejsca 5-7. Przy odrobinie pecha przegralibyśmy 0:1, z kolei zawodników mamy takich, którzy czasem ustrzelą coś ekstra, czasem spartolą dobre sytuacje (dziś Boguski). Podkreślić tylko trzeba: taką drużyną jesteśmy dzięki Kiko, bardzo ładnie nas poukładał. Ważny punkt, ostatnie 3 mecze będą trudne, szanse na pierwszą ósemkę mamy 50/50. To co na pewno: fajnie o coś grać i fajnie widzieć dobrą atmosferę w klubie i teamie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn
Offline |
#144
|
|
Cześć z tych osób wypisywała wyzwiska pod adresem trenera na twiterze oznaczając jego oficjalne konto. Kiedy zwracałem uwagę aby wstrzymali się z osądem bylem wyszydzany. Rozumiem osoby którym nie podobał się ten wybór ale niektóre komentarze przekraczały pewne granice dlatego ciężko jest mi obecnie czytać pochowały pod adresem Kiko od tych samych osób. Liczę że osoby, które obrażały wyciągną wnioski na przyszłość jak przyjdzie nowy zawodnik, nowy trener, nowy prezes itd po to aby podnieść poziom tego forum bo jest to obecnie śmietnik, w który rzadko można dokopać się do wartościowych wpisów.
Ostatnio edytowane przez wester : 01.04.2017 o godz. 11:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#145
|
|
Jay jay, Davss875 i reszta płaczków weźcie wytrzeźwiejcie zanim zaczniecie coś pisać.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 01.04.2017 o godz. 11:25.
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#146
|
|
Llonch i Zachara daliby jakość gwarantującą strzelenie bramki we wczorajszym meczu? Dobre. Dla mnie wystawienie Stilicia w pierwszym składzie to wielki plus dla trenera Kiko. Chcieliśmy grać ofensywnie i gdyby nie indolencja Boguskiego to mogliśmy strzelić jedną lub dwie bramki. Zachara dla mnie osobiście to w lecie powinien zostać sprzedany. Nie widzę w nim potencjału na taki zespół jakim jest Wisła.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#147
|
|
spotkanie było tak "porywające" ze az porwało mi spodnie w kroczu przy przechodzeniu przez zamknięta brame.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: NH
Offline |
#148
|
|
Co sie stało w okolicach C i D?
Akcja z karetką. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#149
|
|
@ghost_
chyba nas jednak nie doceniasz, bo w końcu niedawno ograliśmy u siebie gładko lidera (Jagę), ograliśmy jeszcze bardziej gładko Lechięm a gdyby nie fatalna seria za wdowczyka to teraz bylibyśmy w czołówce i bili się o mistrza. Poza tym w naszej lidze mistrzostwo zdobywa nie ten który wygra z legią czy lechem, ale ten który gra najrówniej. Pokazuje to przykład Jagielloni czy Piasta w zeszłym sezonie. wierzę, że stać nas na 3-4 miejsce jeszcze w tym sezonie, ale dużo zależy od wyników innych drużyn |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline |
#150
|
|

|
||||||
![]() |
|
|