
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#31
|
|
5-0 minimum
![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#32
|
|
Ja daje 10-0 kto da więcej?
A na poważnie, przed legia też była zbiorowa ekstaza... Mam takie przeczucie (mało racjonale ale często się sprawdza) - im więcej euforii na forum tym bardziej prawdopodobny wpier.dol zamiast wygranej. Amica gra tak jak My, albo My gramy tak jak amica. Z tą różnicą że mają więcej klasowych piłkarzy. Amica to nie "naiwna" Lechia z otwartą grą. Bjelica to nie Nowak. I nie sugerowałbym się zanadto remisem z Łęczną. Za 2 tygodnie Amica znowu może mieć naładowane akumulatory. btw Ja oczywiście wierzę w wygraną sercem - ale rozum podpowiada że remis będzie sukcesem. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#33
|
|
Up@ niech się twoje słowo w g obróci wygramy 1-0
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#34
|
|
Dokładnie, będzie bardzo ciężko i remis także przyjąłbym bez specjalnego narzekania. Pomimo zbiorowego i do pewnego stopnia zrozumiałego optymizmu my w dalszym ciągu walczymy o osemkę. Wygrana z Amicą ten awans nam praktycznie zapewnia, remis to kolejny mały krok w tym kierunku, natomiast porażka może sporo skomplikować i zapewnić nerwówkę do samego końca. Obyśmy jej uniknęli.
![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#35
|
|
Szykuje się mecz podobny do tego z 7.
Zwycięstwo daje nam z 95% szans na górną ósemkę, ale nie pogardzę też remisem. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#36
|
|
1-0 po bramce Brożka pod koniec po asyscie jakiegos eczewalencji
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2008
Offline |
#37
|
|
niektórzy piszą o tej Amice jakby złapali formę Monaco, i mieli nie wiadomo jakich grajków, fakty natomiast są takie że ta ich rewelacyjna foremka trwała zaledwie 6?kolejek a w 7dmej prawie oberwali od dream teamu Dyzmy.Polecam także przypomnieć wyniki Amiki z pierwszej połowy sezonu, bo wiele lepsi od nas nie byli.My przez połowę sezonu leżeliśmy na ostatniej pozycji, a teraz jesteśmy na 6tej.pozdrawiam.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#38
|
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#39
|
|
Dobrze byłoby tego meczu nie przegrać. Amicolech jest do ogrania tym bardzie, że gramy u siebie. Jak wiadomo u nas lepiej nam wychodzą mecze. Wygrana znacząco przybliży nas do górnej 8.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#40
|
|
Może być 1-0 po bramce Małeckiego ze spalonego w ostatniej minucie meczu. Za puchar im się "należy", a i sędziowie powinni na nas wyjątkowo w tym akurat meczu spoglądać przychylnie, w końcu Legia ciągle potrzebuje pomocy
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#41
|
|
nie ważne jak ważne żebyśmy wygrali. Ja się skłaniam bardziej do teorii, że to będzie mecz jak z Jagą, obawialiśmy się o wynik a dwie szybkie bramki ustawiły mecz i dalej poszło z górki. 3 punkty dla nas JJJBG!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#42
|
|
Na wyjeździe byłoby ciężko z tymi pedałkami z rtv agd.
U siebie możemy wszystko. Amika też bez swojego kapitana-majtasa Trałki w środku. Liczę po cichu na 23-25 tysięcy ludzi i piekne rozpoczęcie wiosennego weekendu. 3-1 dla Wisełki ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Online |
#43
|
|
Najciekawiej jest u nas z obsadą środka pola. Oczywiście wariant Brlek Mączyński Llonch pozostaje najbardziej prawdopodobny. Zakładam jednak, że dyspozycja Semira rośnie i pewnego dnia Mąka może zostać na ławce (a gdyby go mocno poobijali w Czarnogórze, gdzie zapewne zagra, to może się to stać nawet w przyszły piątek).
Ale jeszcze ciekawsze wydaje mi się wystawienie kiedyś Stilicia kosztem Bogusia lub Małego, ale nie w roli skrzydłowego, tylko cofniętego napastnika w duecie z Brożkiem. Jeśli za Małego, to gramy bez klasycznego skrzydła, bardzo ofensywnym i dobrym w grze kombinacyjnej kwartetem Paweł Semir Rafał Petar i z dużym polem do popisu dla bocznych obrońców – ale to chyba gorszy pomysł niż zastąpienie Stiliciem Dzikiego i asymetryczne ustawienie z jednym klasycznym skrzydłowym, i z mnóstwem miejsca dla Tomka Cywki. Dobrze że nie będzie Trałki. Mam go za niebezpiecznego drwala. Ciekawe, czy starczy ławki dla któregoś z Kolumbijczyków. W debiut już z Amicą raczej nie wierzę, choć chciałbym się mylić, bo to by świadczyło, że jest moc. Kartki. Niech się ktoś wykartkuje, ale nie więcej niż jeden-dwóch. Zwykle chodzę z synami na górne E, ale dziś kupowałem bilety i nie było już miejsc! Pięknie! Idziemy na A, frekwencja zapowiada się godnie, liczę na takie momenty jak pod koniec meczu z Płockiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#44
|
Bartosz jako ofensywny PO robiący na SKRZYDLE tyle co Boguś (bo umówmy się, z Rafała taki skrzydłowy jak z Urygi Paul Pogba), na lewym skrzydle niżej ustawiony Sadlok i Małecki. Wtedy Llonch asekuruje Kubę podczas jego ataków i mamy to. Oczywiście na papierze wygląda to nieźle, ale nasz liga jest ciężka pod względem zmian taktycznym, więc równie dobrze moglibyśmy dostać 5 bramek w takim meczu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#45
|
|
Wzorem dyskusji z tematu meczowego z Orlen Plock stawiam pytanie, czy w interesie Wisly jest zeby Lech spadl do B-klasy, czy gral w ekstraklasie?
Co myslicie? ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#46
|
|
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.
A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety. Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną? ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#47
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#48
|
|
Na takie coś nie ma lekarstwa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#49
|
|
merytorycznie może i masz racje ale po co wplątujesz tu politykę?kompleksy jakieś masz,nie zostaleś radnym,posłem a może nawet prezydentem?
![]()
dziękuję za uwagę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
Cisza w temacie a do meczu pozostało pare dni . Jak myślicie Valencia zagra ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#51
|
|
Tzn? Poważnie pytasz?
Skład jest ustalony. Jak ktoś oglądał sparing to widział, że chłopak ma potencjał, ale jeszcze więcej brakuje mu do załapania o co chodzi w piłce europejskiej i, że istnieje takie słowo jak obrona. Jak tylko będzie zapierdalał na treningach i nie włóczył się po Coco to w końcu kiedyś dostanie szansę. Żaden grajek nie wskoczy od razu do składu, a tym bardziej jakiś 20 latek z Kolumbii.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.03.2017 o godz. 12:10.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#52
|
|
Widze ze Valencia dalej robi za Ronaldo u nas
Panowie spokojnie jak bedzie na tyle dobry to zagra ![]() ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#53
|
|
Jestesmy w stanie to wygrac u siebie i zrewanzowac sie za porazke w rewanzowym meczu Pucharu Polski. Druzyna Smudy pokazała, ze nie taki rywal straszny jak go maluja remisujac i to na wyjezdzie. Moim zdaniem Valencia jeszcze nie zagra ale na ławce byc moze sie znajdzie a pokazał z dobrej strony, probował sie kiwac i strzelił gola. Troche zgrania i na prawde moze wniesc duzo do naszej ligi. Wygrywamy i gorna osemka bedzie na wyciagniecie reki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#54
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#55
|
|
Tak jak można było przypuszczać, zarówno Ever jak i Christian będą potrzebować sporo czasu aby ogarnąć taktykę oraz nadrobić (ogromne) braki kondycyjne. Na tle III ligowca nie zaprezentowali się szczególnie dobrze. Szczególnie bolała mała ruchliwość Evera oraz fakt, że praktycznie w ogóle nie wracał do obrony. Cieszy jednak niezły przegląd pola i możliwości do gry kombinacyjnej.
Czy usiądą choć na ławce meczu z Lechem? wątpię. Możemy mieć 7 rezerwowych i poza bramkarzem i 2 obrońcami do 4 miejsc w ofensywie będą konkurować: Stillić Bartosz, Zachara Ondrasek,Videmont, Valencia oraz Echavarria. Trochę chyba poczekają na występ ligowy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#56
|
|
Lejemy i patrzymy czy równo puchnie. Szybkie dwa gongi i kolejki są rozbite. Tak mi się to widzi
![]() Obstawiam 1x Boguski 1x Brlek
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.03.2017 o godz. 12:24.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#57
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#59
|
Sam se ruszaj POpaprańcu. Rok temu na super waznym meczu z Lubinem potrafiło nas byc 24 tys,zobaczymy czy dobijemy do tej liczby,jestem baaardzo ciekaw. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#60
|
|
Śniło mi się 1:0, tak być musi
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|