The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76141
Stary 19.01.2017, 21:17
Lider chorwackiej ligi jest zainteresowany usługami tego słabiaka, który tylko do najbliższego albo strata?
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76142
Stary 19.01.2017, 21:27


Odpowiedz cytując
matiuszek
Junior Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Miasto Makaków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76143
Stary 19.01.2017, 22:05
azkaz napisał(a):Wyświetl post


ale wiesz,że to przeróbka?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76144
Stary 19.01.2017, 22:17
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No nie do końca .
Jakby prezentował z 70% to tak.
Pamiętam jak wrócił do nas Żurawski i .....zresztą nie ma co rozpamiętywać.

Dokladnie tak.

Bo my myslac ,Zurawski,Uche mamy w pamieci tamtych piłkarzy w TAMTYCH formach.A to co dzis mają w nogach,ich forma to juz zupelnie inna bajka.To juz sa inni zawodnicy ,inni ludzie.

Chyba tylko Kosa jak 2 raz wrócil to mozna powiedziec ze to byl stary dobry Kosa,ba ,on nawet w tym meczu "Wisła Kraków to nasza Historia :" wymiatał,gdzie cała reszta widac było ze to juz troche staruszki .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.01.2017 o godz. 22:21.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76145
Stary 19.01.2017, 22:41
Dankowski? No błagam...
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76146
Stary 19.01.2017, 22:42
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
on nawet w tym meczu "Wisła Kraków to nasza Historia :" wymiatał,gdzie cała reszta widac było ze to juz troche staruszki .
dla mnie Mijailović zawodnikiem meczu bawił się z aktualnymi piłkarzami jak na treningu
Powód: przepraszam za double posta.
Ostatnio edytowane przez wolfu : 19.01.2017 o godz. 22:42.
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76147
Stary 19.01.2017, 23:40
Cytat:
ale wiesz,że to przeróbka?
nawet znam autora!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76148
Stary 20.01.2017, 00:00
up
Idąc tokiem rozumowania niektórych to skoro coś takiego zadeklarowałeś to tera prosimy o imie i nazwisko bo jak nie to trollujesz
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76149
Stary 20.01.2017, 00:29
Cytat:
prosimy o imie i nazwisko
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76150
Stary 20.01.2017, 11:54
Popovic i Mojta niech jak najszybciej odejdą. Tego Monterde odesłać, ogór jak nie wiem... Koleś się w rezerwach Bytovii nie łapał, a oni go do nas na testy? Chyba tylko dlatego, że Hiszpan. Czemu Stilić nie grał i Zdenek? Coś czuję, że ten cały Kiko max w marcu zostanie "urlopowany" Sezon dokończą Sobol i Kmiecik w grupie spadkowej!!! Tak będzie na 70%. Nie ma napastnika, skrzydłowego. Czy ....a zarząd tego nie widzi , bramkarz nijaki! Szczerze z całą trójką bym się pożegnał latem !!! Boguś i Brozio na tle tych 3 ligowców wyglądali jak ostatnie ofermy!!!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76151
Stary 20.01.2017, 12:01
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76152
Stary 20.01.2017, 12:06
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Popovic i Mojta niech jak najszybciej odejdą. Tego Monterde odesłać, ogór jak nie wiem... Koleś się w rezerwach Bytovii nie łapał, a oni go do nas na testy? Chyba tylko dlatego, że Hiszpan. Czemu Stilić nie grał i Zdenek? Coś czuję, że ten cały Kiko max w marcu zostanie "urlopowany" Sezon dokończą Sobol i Kmiecik w grupie spadkowej!!! Tak będzie na 70%. Nie ma napastnika, skrzydłowego. Czy ....a zarząd tego nie widzi , bramkarz nijaki! Szczerze z całą trójką bym się pożegnał latem !!! Boguś i Brozio na tle tych 3 ligowców wyglądali jak ostatnie ofermy!!!
Kolega to sie chyba nie wyspal ..
Odpowiedz cytując
Peter2406
Junior Member
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76153
Stary 20.01.2017, 12:24
Albo jeszcze spać nie poszedł...
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76154
Stary 20.01.2017, 12:34
Dla przypomnienia!

Każda złotówka, którą teraz wpłacimy zostanie dodana do budżetu transferowego. I niezależnie czy akcja zakończy się liczbą 300 500 zł czy 600 000 zł. Dlatego wpłacać!

https://fans4club.com/project-bohater
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76155
Stary 20.01.2017, 13:05
Wpłacać, bo trzeba ogórka z Bytowa opłacić.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76156
Stary 20.01.2017, 13:17
Ogórek z Bytowa na szczęście nie znalazł się na liście do Turcji

Choć na końcu jest zdanie, że mogą dojść jeszcze dwa nazwiska... Mam nadzieję, że nie czekają np. na niego, aby Bytovia dała mu zgodę na dalsze testy.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76157
Stary 20.01.2017, 13:31
mam pomysł! trzeba przekonać Owsiaka, żeby w przyszłym roku zbierał na transfery do Wisły!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76158
Stary 20.01.2017, 13:40
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ogórek z Bytowa na szczęście nie znalazł się na liście do Turcji

Choć na końcu jest zdanie, że mogą dojść jeszcze dwa nazwiska... Mam nadzieję, że nie czekają np. na niego, aby Bytovia dała mu zgodę na dalsze testy.
Pozdrawiam... https://twitter.com/MateuszMiga/stat...22941786849280
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76159
Stary 20.01.2017, 13:44
Na .... ciągnąć 27 latka za uszy jak gołym okiem widać, że gość jest słaby...
Może Gonzales ma mieć kolegę po prostu?
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76160
Stary 20.01.2017, 13:54
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Pozdrawiam... https://twitter.com/MateuszMiga/stat...22941786849280
Więc wpłacać, bo za frytki nie będzie grał

KOMPROMITACJA
Odpowiedz cytując
simo23
Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76161
Stary 20.01.2017, 13:57
To że jakas dziennikarzyna tak pisze, nie oznacza że ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76162
Stary 20.01.2017, 13:59
Akurat Miga ma na ogół sprawdzone info. Coś z nim kombinują, bo w normalnym świecie wczoraj godzinę po meczu powinno się pojawić info,że ogór zakończył testy i wraca do siebie. A tu cisza i mityczne 2 miejsca czekają, bo trener ogór musi jeszcze dwóch znajomych upchać na fuchę.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76163
Stary 20.01.2017, 14:06
Jezeli to prawda to miejmy nadzieje ze hiszpanczyk wykupil wyjazd na #12BOHATER
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76164
Stary 20.01.2017, 14:33
Tomasz Cwiakala

Pol Llonch (92, skrzydłowy) z rezerw Granady wypożyczony do tego klubu z Girony na celowniku Wisły Kraków. Duże zainteresowanie.

20 meczów w 3 lidze, 2 gole..

Czerwone światełko ma nam się zapalić...?
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76165
Stary 20.01.2017, 14:49
Oby z perspektywy czasu nie okazało się, że przy obecnym zaciągu hiszpańskim, niegdysiejszy zaciąg holenderski to byli wirtuozi. Pierwsze przymiarki, były super, ale widać planu B na wypadek niepowodzenia jak zwykle nie było i teraz będzie łapanka.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76166
Stary 20.01.2017, 14:50
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Popovic i Mojta niech jak najszybciej odejdą. Tego Monterde odesłać, ogór jak nie wiem... Koleś się w rezerwach Bytovii nie łapał, a oni go do nas na testy? Chyba tylko dlatego, że Hiszpan. Czemu Stilić nie grał i Zdenek? Coś czuję, że ten cały Kiko max w marcu zostanie "urlopowany" Sezon dokończą Sobol i Kmiecik w grupie spadkowej!!! Tak będzie na 70%. Nie ma napastnika, skrzydłowego. Czy ....a zarząd tego nie widzi , bramkarz nijaki! Szczerze z całą trójką bym się pożegnał latem !!! Boguś i Brozio na tle tych 3 ligowców wyglądali jak ostatnie ofermy!!!
Sajko Stilicia? Pół roku w piłkę nie grał to lepiej żeby się przygotować niż wyszedł w pierwszym meczu i złapał kontuzje bo jest "zastany", a w 2 lidze się raczej jak w hiszpańskiej lidze "na dotyk" nie gra.
Co do Załuski nie mogę się zgodzić. Początki miał mierne ale im dalej w sezon tym grał lepiej
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76167
Stary 20.01.2017, 14:50
Ten Mortadeles to jest jakiś słaby żart.
W ogóle mam złe przeczucia odnośnie tego ogóra który nas trenuje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76168
Stary 20.01.2017, 15:49
Tez mnie zaczyna sytuacja niepokoic. Mam wrazenie, ze paleczke przy transferach przejmuje Kiko.
Rozumiem sytuacje gdyby byl to doswiadczony trener z nazwiskiem i szukal zawodnikow pod swoj styl prowadzenia zespolu ale to jest przede wszystkim no name, po drugie glowna wykkladnia staje sie hiszpan/lub ubiegle trenowany zawodnik.

Jesli dostal za duzo luzu w decyzjach i sie nie sprawdzi, on zniknie szybko a my zostaniemy ze szrotem, ktorego i teraz mamy sporo. A szrotowi tez trzeba placic.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76169
Stary 20.01.2017, 16:00
Ja sie wstrzymam z oceną zawodników z 2/3 ligi hiszpańskiej. Nikt nie wie dokładnie jaki tam jest poziom. Równie dobrze to może być jak u nas doł Ekstraklasy czy 1 liga. I wyróżniający się tam to może być jak wyróżniający się np. w Ruchu czyli ktoś kim Wisłą też by się interesowała.

Natomiast nie ma zgody u mnie na takie akcje jak z tym Mortadesem. 27 lat, chłop nie łapie się do I ligowej drużyny, w meczu wypada bardzo słabo, a oni debatują...
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76170
Stary 20.01.2017, 16:14
to tylko pokazuje jak nisko upadliśmy nesta
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:22.