The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 11.12.2016, 17:18
Za krótką kadrę mamy o walkę na puchary 2,3 kontuzje czy kartki i jest bieda z nędza...

Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 11.12.2016, 17:36
Puchary? Buahaha
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 11.12.2016, 19:29
Przestańcie już .......ic o dopingu na wszystkich derbach są bluzgi a na mecze chodzę juz ponad 20 lat, ludzie macie krótką pamięć albo krótki stadionowy staż
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 11.12.2016, 19:43
Niektórzy chcieliby prowadzić taki doping na Derbach jak w meczu ze Słonikami z Niecieczy
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 11.12.2016, 20:50
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Puchary? Buahaha
Idź dziecko zobacz jakie drużyny grały w ostatnich latach w pucharach z naszej ligi, a potem wróć i przeproś. Chyba ze Ruch Chorzów, Cracovia czy Piast Gliwice to za wysokie progi.

Nie twierdzę, że będziemy na miejscu pucharowym, ale nie jest to ani nierealne, ani nawet nie byłoby zaskakujące. Poziom między drużynami jest bardzo wyrównany, nawet jeżeli niski.

Tyle offtopu.

Niektórym przydałby się Bilobil bo chyba to nie pierwsze derby które oglądaliście? Żenujący poziom krytyki to jedno, ale bez względu na różnicę sportową na derbach nigdy nie było łatwo, nigdy nie było dominacji nawet kiedy zamiataliśmy całą ligę. Wyzywanie piłkarzy i trenerów mocno nie na miejscu.

No i sędzia, wiadomo, musiał się pokazać. Nawet tutaj nie wierzę w celowe działanie, to po prostu są takie sieroty razem z ich szefem Przesmyckim który się cieszy że jego sędziowie generują emocje, a chwilę później dziwi że ich od wujów cały mecz wyzywają. I jakoś nie widzi związku między jednym a drugim...

Proponuję trochę zluzować, a na pytanie czemu nie grał Bartosz zamiast Bobana mam prostą odpowiedź - odpalcie sobie mecz z Pogonią.

Piękna akcja Brleka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.12.2016 o godz. 20:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 11.12.2016, 21:23
No właśnie Pan Slawek przyznał rację Kwiatkowskiemu że ukarał żółtą Piątka bo to było odepchnięcie a nie uderzenie. Heh, ....a ....ie łba nie urwie
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 11.12.2016, 21:31
Czarna mafia od zawsze przeciwko nam.


A w temacie dopingu i meczu - prawdziwy klimatów Derbów sprzed lat a nie klaskanie facetów w rurkach i maniurek z tipsami.
Wiele rzeczy powoli ale jednak wraca do normalności.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 11.12.2016, 21:33
To nie temat o dopingu ale nie wiem o co Wam chodiz. W pierwszej połowie bardzo mocny głośny, bluzgi i wspieranie naszych w proporcjach odpowiednich. W drugiej troche doping siadł moze przez zmeczenie Według nie bylo ok.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 11.12.2016, 22:39
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
No właśnie Pan Slawek przyznał rację Kwiatkowskiemu że ukarał żółtą Piątka bo to było odepchnięcie a nie uderzenie. Heh, ....a ....ie łba nie urwie
A ktoś go jeszcze traktuje poważnie?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 11.12.2016, 23:04
To tylko pokazuje, że takie sędziowanie w naszych meczach, to nie przypadek. Począwszy do hooja, który wyznacza sędziów, poprzez samych sędziów, przesmyckiego aż do stempniewskiego. Każdy odgrywa swoją rolę.
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 11.12.2016, 23:18
W lidze od kuchni było pokazane, że przy akcji z sadlokiem najwięcej zawalił asystent. Nie wiedział, co powiedzieć to najlepiej dac dwóm zawodnikom.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 11.12.2016, 23:38
Derby od kuchni: https://www.youtube.com/watch?v=58XRQuPrKos

Polecam, fajny materiał
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 12.12.2016, 00:39
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Derby od kuchni: https://www.youtube.com/watch?v=58XRQuPrKos

Polecam, fajny materiał
To jest chyba jakas jebana abstrakcja. Nie dziwota, ze ta liga to dno. Ze im nie wstyd tego nagrywac i pokazywac.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 12.12.2016, 09:38
W takich sytuacjach jak Brleka w doliczonym czasie Ondrašek musi rozłożyć lapy szeroko i blokować przeciwnika przed doskokiem do strzelającego.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 12.12.2016, 10:39
To były derby a w derbach wymagania są zawsze większe. Największe. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i ocenia piłkarzy jak w każdym innym meczu, to chyba do końca nie jest prawdziwym kibicem Wisły.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 12.12.2016, 12:02
Tutaj działa:

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 12.12.2016, 14:01
Barti napisał(a):Wyświetl post
To były derby a w derbach wymagania są zawsze większe. Największe. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i ocenia piłkarzy jak w każdym innym meczu, to chyba do końca nie jest prawdziwym kibicem Wisły.
Nie, to po prostu Twoja mitomania. Na szczęście już nie ma Cupiała w Wiśle, więc trener jest niezagrożony, możesz sobie tylko popluć w internecie.

Można by mieć pretensje gdyby przeszli obok meczu, ale jeśli zabrakło szczęścia lub umiejętności, to trudno. Takie życie kibica. A nikt normalny nie powie chyba że nasi się nie starali, gdzie na boisku doszło do rękoczynów i widać było jak bardzo chcą ten mecz wygrać.

Chcesz wyładowywać swoją bezsilną frustrację na piłkarzach i trenerach? To skup się na Wdowczyku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 12.12.2016, 19:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Można by mieć pretensje gdyby przeszli obok meczu, ale jeśli zabrakło szczęścia lub umiejętności, to trudno. Takie życie kibica. A nikt normalny nie powie chyba że nasi się nie starali, gdzie na boisku doszło do rękoczynów i widać było jak bardzo chcą ten mecz wygrać.
Sam nie wiem...
Moim zdaniem piłkarzom brakło po prostu jaj. Bali się grać, szybko strzelili bramkę, zamiast docisnąć to się cofnęli, środek pola nie istniał. Taka scenka rodzajowa, Popović jak strzelały peterdy uszy zaktykał ; )) Brakło mi dociśnięcia parchów.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 13.12.2016, 14:20
"Tymczasem wersja „Jak długo na Wawelu”, lecąca z wiślackich głośników jest tak beznadziejna, że wywołuje jedynie chęć sięgnięcia po parówkę z musztardą. Kto, na litość boską, wymyślił tak badziewną, weselną aranżację?" czzy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi tym popaprańcom z warszawy puszczających niemena przed meczem bo na siłe chcieli mieć swój "hymn"

Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 13.12.2016, 18:34
A co jest złego w weselnej aranżacji? przecież to typowa polska tradycja

Nawet w dramacie "Wesele" Wyspiańskiego rzecz działa się w podkrakowskiej wsi Bronowice,dziś dzielnicy Krakowa,notabene wiślackiej tak więc weselna aranżacja hymnu "Jak długo na Wawelu" to zachowanie pewnego rodzaju tradycji i szacunku do tego co polskie
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 13.12.2016, 20:42
Teraz obejrzalem lige od kuchni i ten sedzia to sie do kabaretu nadaje "mordo, mordeczko" etc Co to kurde jest za blazen
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 13.12.2016, 20:44
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
"Tymczasem wersja „Jak długo na Wawelu”, lecąca z wiślackich głośników jest tak beznadziejna, że wywołuje jedynie chęć sięgnięcia po parówkę z musztardą. Kto, na litość boską, wymyślił tak badziewną, weselną aranżację?" czzy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi tym popaprańcom z warszawy puszczających niemena przed meczem bo na siłe chcieli mieć swój "hymn"
Bo mają za mało IQ, aby zrobić własną aranżację. Ciekawe czy zapłacili ZAiKS-owi
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:42.