The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 05.12.2016, 18:12
Taka mała rzecz, a cieszy - wreszcie na powyższych plakatach nie ma nazwy tego zgniłego klubiku. A i sam plakat bardzo ładny.
Oczywiście po meczu 3 punkty muszą zostać u nas!
Odpowiedz cytując
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.12.2016, 20:46
taki plakat mogli by dorzucić do nagród 12zawodnik za 10-20 zł zajebioza !
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 05.12.2016, 20:56
sracovia k! sracovia s! sracovia starą kvrwą jest!

https://www.youtube.com/watch?v=1dsz...utu.be&t=0m39s




Wszyscy na derby!
Wróg jest tylko jeden i zasiądzie na sektorze dla przyjezdnych...
Powód: Armia Wisły
Ostatnio edytowane przez Dariook : 05.12.2016 o godz. 21:26.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 05.12.2016, 21:43
https://www.youtube.com/watch?v=-m8p...ature=youtu.be

Świetne.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 05.12.2016, 21:57
heoij napisał(a):Wyświetl post
Nareszcie jakieś porządne plakaty meczowe
Jak dla mnie trochę za bardzo....
Bardziej nadają się na impreze muzyczną
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 05.12.2016, 22:17
W porównaniu z tym co było do tej pory to ziemia a niebo. Mnie się podobają, wyróżniają się, są taki nietuzinkowe jak popatrzymy na dotychczasowe
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 05.12.2016, 23:05
Poza mieleniem ozorów w tym temacie i wykrzykiwaniem w internecie jżs itp. i jak nasi muszą zagrać, pora na czyny:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rbowewyzwanie/
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 06.12.2016, 12:08
Jak ktoś wyżej napisał, derby rządzą się swoimi prawami i nie ma co za bardzo pompować balonika. Nawet będąc w formie mieliśmy problem, żeby ich całkowicie zdominować i roz..bać. Obecnie grają piach ale na derby zepną żydowskie pośladki i będą chcieli ugrać jak najwięcej. Ambitna i nie ustępująca walka i o wynik jestem spokojny, zagramy optymalnym składem (o ile ktoś nie nabawi się kontuzji na treningu). JŻS!!!
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 06.12.2016, 12:52
Zastanawiam się, którego Lagunę tym razem wyznaczą do sędziowania derbów. Znając życie, jakiegoś z warszawki lub innego gila, sprzyjającego pejsom.
Odpowiedz cytując
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 06.12.2016, 18:52
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 06.12.2016, 19:15
Dawać,dawac ostatni mecz w tym roku z jakąś wiekszą adrenaliną

namawiac kogos sie da i jedziemy z krzywonosymi parchami.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
GAMBOS
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 06.12.2016, 19:43
Samo się nasuwa ze będzie to Marciniak oby nie gil
Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 06.12.2016, 21:40
Dużo będzie zależeć od Załuski. Cracovia oddaje dużo strzałów, bez jakości (tzw z dupy), ale jednak.
W ofensywie nie ma się co martwic coś na pewno wciśniemy. Stawiam na 2:1
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 06.12.2016, 21:40
Trzeba wygrać! To podstawa - a jak, to drugorzędna sprawa.

Przestrzegałbym przed hura optymizmem - parchy ostatni mecz zagrały dobrze, Łęczna nie istniała, tylko były bardzo nieskuteczne. To nie będzie mecz do jednej bramki.

Tak czy owak trzeba wygrać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
force93TS
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 07.12.2016, 03:12
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Trzeba wygrać! To podstawa - a jak, to drugorzędna sprawa.

Przestrzegałbym przed hura optymizmem - parchy ostatni mecz zagrały dobrze, Łęczna nie istniała, tylko były bardzo nieskuteczne. To nie będzie mecz do jednej bramki.

Tak czy owak trzeba wygrać.
Łęczna nie istnieje z każdym. Trzeba to wygrać i tyle
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 07.12.2016, 05:50
Moje znajome żydki już założyły żałobne chałaty i płaczą, że w takiej formie na pewno przegrają i to wysoko. No, cóż. Nie pozostaje mi nic innego, jak się zgodzić
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 07.12.2016, 09:19
wiecie dlaczego tak słabo idą bilety na sektor przyjezdnych? prosta sprawa, nie chcą płacić 40 zł Miśkowi. to jest ich tłumaczenie.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 07.12.2016, 11:46
Czy może ktoś przekazać, poinformować osoby decyzyjne/odpowiedzialne za doping, że jeśli NAPRAWDĘ zależy im na tym, by na mecz przychodziło jak najwięcej osób i nie było podziałów wśród naszych kibiców, to zamiast śpiewania przez połowę meczu (nie przesadzam z proporcjami, proszę obejrzeć sobie kilka poprzednich spotkań derbowych) przyśpiewek typu "Cracovia to stara ....a", czy "Jebać żydów s....ysynów", mogliby wykorzystać największą frekwencję w tym sezonie by wesprzeć własną drużynę?

Mnie osobiście wulgaryzmy nie odpychają (w normalnych ilościach, nie co druga śpiewka), jednak osoby, które pojawią się pierwszy raz, lub przyjdą po dłuższej przerwie po usłyszeniu takiego koncertu zezwierzęcenia nigdy więcej na mecz nie przyjdą. Proszę o nie pisanie haseł "Wisła to My, kibice z C, a jak ktoś nie chce to jego strata", bo cierpi na tym klub. Sam chodziłem głównie na ten sektor, to że nie jestem "kumaty" nie pozwala mi niestety w takim działaniu znaleźć najmniejszego sensu.
P.S. Ta sprawa w ogóle nie ma związku z napiętą sytuacją kibicowskich przyjaźni i związanych z tym wyrazami niezadowolenia kibiców z innych sektorów. Czy Cracovia, tak przez Was znienawidzona, zasługuje na aż taką atencję?
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 07.12.2016, 11:58
Hmm, pojazdy po żydach są nawet na innych meczach więc, żeby nie było na nich bluzgów na derbach tym bardziej, że ich kibice będą na stadionie?

Byłby to największy cud od czasów wskrzeszenia Łazarza
Odpowiedz cytując
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 07.12.2016, 12:02
~grogoriogreg
Dziwne, że to właśnie na derby przyjdzie + - 25 tys ludzi. I to wiedząc, że spora część dopingu to będą bluzgi z obu stron. Ale najdziwniejsze jest to, że piszesz, że te bluzgi przeszkodzi tym + - 10 - 15 tys. ludzi do przyjścia na kolejne mecze, gdzie bluzgów nie będzie, albo będzie mało. Zapewniam Cię jednak, że na kolejny mecz z Legią i Craxą ponownie przyjdą. Pomimo bluzgów.
Na Wisłę chodzi ok 10 tysięcy najwierniejszych kibiców i nie myślę tu u młynie, tylko ogólnie. Reszta to kibice okazjonalni, którzy przychodzą dla przeciwnika (Legia, Lech), albo żeby się pokazać (Craxa).
Pomimo tego, że też nie jestem zwolennikiem bluzgów, to jednak derby to mecz inny niż wszystkie.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 07.12.2016, 12:06
Wiem, że będą i nie piszę, by ich nie było. Piszę o sytuacji jaka była ostatnimi razy, gdy więcej było dopingu anty niż naszego - czy to jest normalne?

Oczywiście, na Legię, czy derby zawsze przyjdą - właśnie o to chodzi by zachęcić / nie zniechęcić w kontekście pozostałych meczów.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 07.12.2016, 12:08
Nastepny co robil badania socjologiczne... rece opadaja. Idz ratuj swiat w Afryce tam bardzej potrzebuja wsparcia
Stadion to nie teart! Bluzgi maja byc! JŻS
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 07.12.2016, 12:16
Bluzgi sa zawsze objawem zakompleksienia i uznania pozycji przeciwnika.

Jak ktos bluzga na Wisle to nie wiem jak wy ale ja wiem, ze robia to dlatego, ze sie z nami licza i oprocz nienawisci czuja najzwyczajniej w swiecie resoekt. Nikt nigdy przeciez nie bluzga na kluby ktore sie nie licza tak samo jak trybuny nie wyzywaja ciamajdy siedzacego na lawie tylko pilkarzy, ktorzy sie wyrozniaja.
Taka prawda, wyzywajac Cracovie na derbach tylko podnosimy im ego.
Odpowiedz cytując
Peter2406
Junior Member
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 07.12.2016, 12:19
Najśmieszniejsze (właściwe najsmutniejsze) jest to, że gdy przychodzi zaśpiewać "po burzy słońce" albo "najwspanialszy klub na świecie" to śpiewa 20% stadionu, lecz gdy trzeba zaśpiewać "JŻS", "CTSK" albo "Je..ać PZPN" to wtedy już śpiewa znacząca większość.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 07.12.2016, 12:22
Glownie na meczach z Legia tak sie spiewa, a glownymi wodzirejami są sektory piknikowe. Wowczas jest tam bardziej cięty język niz w sektorze C.
I nie zauwazylem by przez to ucierpiala frekwencja, wręcz przeciwnie, jest najwyzsza w sezonie

Bluzgi byly, są i będą. to rzecz normalna, tym bardziej na meczach Derbowych. To jest adrenalina, napięcie, klapki na oczach, nienawisc, amok. to nie mecz siatkówki.
Nie wiem jak ktos moze spokojnie usiedziec w takim meczu i wyliczac ile bluzgow poszlo, tego sie nawet nie liczy a po meczu nie pamięta.
Oczywiscie z umiarem, a u nas nie ma z tym problemu. Juz nie przesadzajcie ze na Derbach 80% to bluzgi.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.12.2016 o godz. 12:29.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 07.12.2016, 12:36
mniej skomplikowane teksty
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 07.12.2016, 12:37
Ktoś kto idzie na Derby i obawia się przekleństw musiał się chyba rano poślizgnąć na chodniku ...

Pomijam mecze z Termalicą czy Podbeskidziem, ale z sąsiadką ... bez jaj.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 07.12.2016, 13:12
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ktoś kto idzie na Derby i obawia się przekleństw musiał się chyba rano poślizgnąć na chodniku ...

Pomijam mecze z Termalicą czy Podbeskidziem, ale z sąsiadką ... bez jaj.
jeśli ktoś ma z tym problemy to alternatyw jest bardzo dużo...teatry, kina, sale widowiskowe, opera, itp...A jeśli dalej ma problem to jest zwyczajnym idiotą chcącym zakręcać kijem Wisłę.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 07.12.2016, 13:35
Kto na tym meczu bluzga Cracovię ma odpust zupełny. W takim dniu rynsztok ma dosłownie lać się strumieniami.
Odpowiedz cytując
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 07.12.2016, 13:51
Bluzgi to nieodzowna część piłki nożnej i nie ma litości jedziemy po nich. Wiadomo, bluzgi jak te na zmarłego człowieka i jego kompanów to lekka przesada i żenada, ale ogólnie na craxe nie widzę przeszkód.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16.