
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#31
|
|
Taka mała rzecz, a cieszy - wreszcie na powyższych plakatach nie ma nazwy tego zgniłego klubiku. A i sam plakat bardzo ładny.
Oczywiście po meczu 3 punkty muszą zostać u nas! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#32
|
|
taki plakat mogli by dorzucić do nagród 12zawodnik za 10-20 zł zajebioza !
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#33
|
|
sracovia k! sracovia s! sracovia starą kvrwą jest!
https://www.youtube.com/watch?v=1dsz...utu.be&t=0m39s ![]() Wszyscy na derby! Wróg jest tylko jeden i zasiądzie na sektorze dla przyjezdnych... Powód: Armia Wisły
Ostatnio edytowane przez Dariook : 05.12.2016 o godz. 21:26.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#34
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
Jak dla mnie trochę za bardzo....
Bardziej nadają się na impreze muzyczną ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#36
|
|
W porównaniu z tym co było do tej pory to ziemia a niebo. Mnie się podobają, wyróżniają się, są taki nietuzinkowe jak popatrzymy na dotychczasowe
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline |
#37
|
|
Poza mieleniem ozorów w tym temacie i wykrzykiwaniem w internecie jżs itp. i jak nasi muszą zagrać, pora na czyny:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rbowewyzwanie/ ![]()
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#38
|
|
Jak ktoś wyżej napisał, derby rządzą się swoimi prawami i nie ma co za bardzo pompować balonika. Nawet będąc w formie mieliśmy problem, żeby ich całkowicie zdominować i roz..bać. Obecnie grają piach ale na derby zepną żydowskie pośladki i będą chcieli ugrać jak najwięcej. Ambitna i nie ustępująca walka i o wynik jestem spokojny, zagramy optymalnym składem (o ile ktoś nie nabawi się kontuzji na treningu). JŻS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#39
|
|
Zastanawiam się, którego Lagunę tym razem wyznaczą do sędziowania derbów. Znając życie, jakiegoś z warszawki lub innego gila, sprzyjającego pejsom.
|
|
|
|
Voyage! Voyage!
Od: 02.2004
Offline |
#40
|
![]() ![]()
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#41
|
|
Dawać,dawac ostatni mecz w tym roku z jakąś wiekszą adrenaliną
namawiac kogos sie da i jedziemy z krzywonosymi parchami. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#42
|
|
Samo się nasuwa ze będzie to Marciniak oby nie gil
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#43
|
|
Dużo będzie zależeć od Załuski. Cracovia oddaje dużo strzałów, bez jakości (tzw z dupy), ale jednak.
W ofensywie nie ma się co martwic coś na pewno wciśniemy. Stawiam na 2:1 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#44
|
|
Trzeba wygrać! To podstawa - a jak, to drugorzędna sprawa.
Przestrzegałbym przed hura optymizmem - parchy ostatni mecz zagrały dobrze, Łęczna nie istniała, tylko były bardzo nieskuteczne. To nie będzie mecz do jednej bramki. Tak czy owak trzeba wygrać. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#45
|
|
Łęczna nie istnieje z każdym. Trzeba to wygrać i tyle
|
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#46
|
|
Moje znajome żydki już założyły żałobne chałaty i płaczą, że w takiej formie na pewno przegrają i to wysoko. No, cóż. Nie pozostaje mi nic innego, jak się zgodzić
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#47
|
|
wiecie dlaczego tak słabo idą bilety na sektor przyjezdnych? prosta sprawa, nie chcą płacić 40 zł Miśkowi. to jest ich tłumaczenie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Online |
#48
|
|
Czy może ktoś przekazać, poinformować osoby decyzyjne/odpowiedzialne za doping, że jeśli NAPRAWDĘ zależy im na tym, by na mecz przychodziło jak najwięcej osób i nie było podziałów wśród naszych kibiców, to zamiast śpiewania przez połowę meczu (nie przesadzam z proporcjami, proszę obejrzeć sobie kilka poprzednich spotkań derbowych) przyśpiewek typu "Cracovia to stara ....a", czy "Jebać żydów s....ysynów", mogliby wykorzystać największą frekwencję w tym sezonie by wesprzeć własną drużynę?
Mnie osobiście wulgaryzmy nie odpychają (w normalnych ilościach, nie co druga śpiewka), jednak osoby, które pojawią się pierwszy raz, lub przyjdą po dłuższej przerwie po usłyszeniu takiego koncertu zezwierzęcenia nigdy więcej na mecz nie przyjdą. Proszę o nie pisanie haseł "Wisła to My, kibice z C, a jak ktoś nie chce to jego strata", bo cierpi na tym klub. Sam chodziłem głównie na ten sektor, to że nie jestem "kumaty" nie pozwala mi niestety w takim działaniu znaleźć najmniejszego sensu. P.S. Ta sprawa w ogóle nie ma związku z napiętą sytuacją kibicowskich przyjaźni i związanych z tym wyrazami niezadowolenia kibiców z innych sektorów. Czy Cracovia, tak przez Was znienawidzona, zasługuje na aż taką atencję? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#49
|
|
Hmm, pojazdy po żydach są nawet na innych meczach więc, żeby nie było na nich bluzgów na derbach tym bardziej, że ich kibice będą na stadionie?
Byłby to największy cud od czasów wskrzeszenia Łazarza ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
~grogoriogreg
Dziwne, że to właśnie na derby przyjdzie + - 25 tys ludzi. I to wiedząc, że spora część dopingu to będą bluzgi z obu stron. Ale najdziwniejsze jest to, że piszesz, że te bluzgi przeszkodzi tym + - 10 - 15 tys. ludzi do przyjścia na kolejne mecze, gdzie bluzgów nie będzie, albo będzie mało. Zapewniam Cię jednak, że na kolejny mecz z Legią i Craxą ponownie przyjdą. Pomimo bluzgów. Na Wisłę chodzi ok 10 tysięcy najwierniejszych kibiców i nie myślę tu u młynie, tylko ogólnie. Reszta to kibice okazjonalni, którzy przychodzą dla przeciwnika (Legia, Lech), albo żeby się pokazać (Craxa). Pomimo tego, że też nie jestem zwolennikiem bluzgów, to jednak derby to mecz inny niż wszystkie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Online |
#51
|
|
Wiem, że będą i nie piszę, by ich nie było. Piszę o sytuacji jaka była ostatnimi razy, gdy więcej było dopingu anty niż naszego - czy to jest normalne?
Oczywiście, na Legię, czy derby zawsze przyjdą - właśnie o to chodzi by zachęcić / nie zniechęcić w kontekście pozostałych meczów. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#52
|
|
Nastepny co robil badania socjologiczne... rece opadaja. Idz ratuj swiat w Afryce tam bardzej potrzebuja wsparcia
Stadion to nie teart! Bluzgi maja byc! JŻS ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#53
|
|
Bluzgi sa zawsze objawem zakompleksienia i uznania pozycji przeciwnika.
Jak ktos bluzga na Wisle to nie wiem jak wy ale ja wiem, ze robia to dlatego, ze sie z nami licza i oprocz nienawisci czuja najzwyczajniej w swiecie resoekt. Nikt nigdy przeciez nie bluzga na kluby ktore sie nie licza tak samo jak trybuny nie wyzywaja ciamajdy siedzacego na lawie tylko pilkarzy, ktorzy sie wyrozniaja. Taka prawda, wyzywajac Cracovie na derbach tylko podnosimy im ego. |
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2016
Offline |
#54
|
|
Najśmieszniejsze (właściwe najsmutniejsze) jest to, że gdy przychodzi zaśpiewać "po burzy słońce" albo "najwspanialszy klub na świecie" to śpiewa 20% stadionu, lecz gdy trzeba zaśpiewać "JŻS", "CTSK" albo "Je..ać PZPN" to wtedy już śpiewa znacząca większość.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#55
|
|
Glownie na meczach z Legia tak sie spiewa, a glownymi wodzirejami są sektory piknikowe. Wowczas jest tam bardziej cięty język niz w sektorze C.
I nie zauwazylem by przez to ucierpiala frekwencja, wręcz przeciwnie, jest najwyzsza w sezonie Bluzgi byly, są i będą. to rzecz normalna, tym bardziej na meczach Derbowych. To jest adrenalina, napięcie, klapki na oczach, nienawisc, amok. to nie mecz siatkówki. Nie wiem jak ktos moze spokojnie usiedziec w takim meczu i wyliczac ile bluzgow poszlo, tego sie nawet nie liczy a po meczu nie pamięta. Oczywiscie z umiarem, a u nas nie ma z tym problemu. Juz nie przesadzajcie ze na Derbach 80% to bluzgi.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.12.2016 o godz. 12:29.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#56
|
|
mniej skomplikowane teksty
![]() ![]()
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#57
|
|
Ktoś kto idzie na Derby i obawia się przekleństw musiał się chyba rano poślizgnąć na chodniku ...
Pomijam mecze z Termalicą czy Podbeskidziem, ale z sąsiadką ... bez jaj. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#58
|
|
jeśli ktoś ma z tym problemy to alternatyw jest bardzo dużo...teatry, kina, sale widowiskowe, opera, itp...A jeśli dalej ma problem to jest zwyczajnym idiotą chcącym zakręcać kijem Wisłę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#59
|
|
Kto na tym meczu bluzga Cracovię ma odpust zupełny. W takim dniu rynsztok ma dosłownie lać się strumieniami.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#60
|
|
Bluzgi to nieodzowna część piłki nożnej i nie ma litości jedziemy po nich. Wiadomo, bluzgi jak te na zmarłego człowieka i jego kompanów to lekka przesada i żenada, ale ogólnie na craxe nie widzę przeszkód.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|