
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#11
|
Mi się ta akcja podoba, nawet jakby było Eldorado w Wiśle to zawsze jakąś cegiełkę możemy dołożyć od siebie. Sam uważam, że powinna być co roku przeprowadzana, żeby to był taki nawyk. Mam nadzieję, że teraz uda się pobić kwotę z poprzedniej i wtedy na prawdę byłoby świetnie. Co roku ok. 1 mln złotych dodatkowo to mocny zastrzyk gotówki. Dla porównania nasza chyba najlepsza umowa sponsorska z Erą wynosiła 5 mln zł. za sezon, z BAH-em 4 mln (oczywiście kwoty pochodzą z mediów tak więc nie wiem na ile są prawdziwe). Wiadomo inna wartość pieniądza wtedy była (choćby w przypadku Ery) no ale kwota 1 mln uzbierana i tak by robiła wrażenie. Dodatkowo takimi akcjami pokazujemy się sponsorom. Wiedzą, że Wisła ma oddanych kibiców którzy w jakimś przypadku sięgają do portfela by wspomóc klub. Taki potencjalny sponsor też mógłby zorganizować jakąś akcję dotyczącą swoich produktów lub oferowanych usług i też by jakąś marżę pobrał (tak jak tu jest 5%). |
|
|