The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.11.2016, 20:19
Pero napisał(a):Wyświetl post
Ej napisałem ze swojej strony. Akurat w tym okresie robie bilans wydatków i nie bedzie to kwota jak mogłaby być w każdym innym okresie roku...
Po nowym roku też można wpłacać, ja właśnie też mam ten problem, że budżet roczny powoli zamykam ale wraz z rozpoczęciem roku chętnie wspomogę bardziej (można do 09.01.17).

Mi się ta akcja podoba, nawet jakby było Eldorado w Wiśle to zawsze jakąś cegiełkę możemy dołożyć od siebie. Sam uważam, że powinna być co roku przeprowadzana, żeby to był taki nawyk. Mam nadzieję, że teraz uda się pobić kwotę z poprzedniej i wtedy na prawdę byłoby świetnie. Co roku ok. 1 mln złotych dodatkowo to mocny zastrzyk gotówki. Dla porównania nasza chyba najlepsza umowa sponsorska z Erą wynosiła 5 mln zł. za sezon, z BAH-em 4 mln (oczywiście kwoty pochodzą z mediów tak więc nie wiem na ile są prawdziwe). Wiadomo inna wartość pieniądza wtedy była (choćby w przypadku Ery) no ale kwota 1 mln uzbierana i tak by robiła wrażenie.

Dodatkowo takimi akcjami pokazujemy się sponsorom. Wiedzą, że Wisła ma oddanych kibiców którzy w jakimś przypadku sięgają do portfela by wspomóc klub. Taki potencjalny sponsor też mógłby zorganizować jakąś akcję dotyczącą swoich produktów lub oferowanych usług i też by jakąś marżę pobrał (tak jak tu jest 5%).
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:42.