The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 31.10.2016, 22:49
Popovic chyba zaliczył dzisiaj poważny zjaaaaaaaaaaaaaaazd...
Środek pomocy do szybkiej naprawy.
Brlek - super strzał, potem kilka razy pokazał umiejętności, ale też zgasł.
Ta drużyna pokazuje, że odrobina taktyki i porządnego ustawiania się i można pokonać wszystkich w tej lidze.
To zasługa Wdowczyka, oczywiście.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 31.10.2016, 23:17
Pierwsza połowa bardzo dobra. Jak ją oglądałem, zastanawiałem się czy mamy szansę na mistrza, czy pierwszą trójkę, a co se będę żałował ( odpowiedź na pytanie - nic nie brałem) druga niestety dużo słabsza. ( już nie myślałem o pierwszej trójce...) Jeśli chodzi o zmienników: Brlek w sumie na plus, strzelił ładną bramkę, pary razy dobrze zagrał ale powiem szczerze że długo mi znikł z radarów. Pietrzak biegał po skrzydle ale miałem poczucie że z Boguskim najsłabsi ( mogę się mylić) Bartosz brawa za bramkę. Zachara jak zwykle jakieś leżanki na murawie, nie wiem o co temu gościowi chodzi.... Ogólnie widać zwyżkę formy i widać to w tabeli. Pozdrawiam fanów Wisełki.
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 31.10.2016, 23:32
Szkoda tego loba Pawła, swoją profesorską grą zasłużył na tego gola. W takiej formie jest kilka długości przed innymi strikerami z eklapy
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 01.11.2016, 01:03
Jak wygląda nasza sytuacja z kartkami?

Popovic nie zagra z Łęczną to na pewno, ktoś jeszcze się wykartkował? Trzeba mieć już na uwadze powoli nadchodzące derby, dobrze by było gdyby Małecki zaliczył kartkę i z tego co pamiętam to Guzmics
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 01.11.2016, 01:58
Jak dla mnie Uryga nie rozegrał dobrych zawodów.
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 01.11.2016, 03:34
Ile Wisła ma pieniędzy na zimowe okienko transferowe?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 01.11.2016, 03:49
Tysiąc pińcet!!!
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 01.11.2016, 06:22
Uryga nie spalił nam meczu to najważniejsze 14 kolejka za nami jeszcze 16 ...wszystko przed nami.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 01.11.2016, 09:19
Uryga zagrał tak, że jego błędy nie miały raczej wpływu na wynik, ale kilka razy można było mieć pełne gacie.
Brlek poza bramką raczej szału nie zrobił, ale dobrze, że udało mu się strzelić. Z Łęczną też pewnie zagra od pierwszych minut za Popovica
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 01.11.2016, 09:43
Mały, jest zmęczony. Nie można orać we wszystkich meczach jednym skrzydłem. trzeba nam drugiego skrzydła!
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 01.11.2016, 09:45
Coś mi się wydaje, ze Brlek z Mączyńskim to będzie nasz optymalny środek od następnego meczu i że Popovic wypadnie ze składu na dłuuugo po tej w sumie bezmyślnej kartce.

Dobry mecz, szkoda głupio straconych bramek, zdecydowanie dało się ich uniknąć.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 01.11.2016, 09:59
Cieszy remis. Wreszcie wyszliśmy ze strefy spadkowej. Teraz przed nami mecz o 6 pkt z Łęczną.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 01.11.2016, 10:28
Zagłębie wydawało się wczoraj silniejszą ekipą niż Lech, a pomimo to momentami byliśmy ekipą taktycznie lepiej ułożoną.

Zresztą poza tym, patrząc na tabelkę formy plasujemy się tabeli na 2 miejscu (!), tylko za Lechią.

Z Łęczną liczą się TYLKO 3 punkty. Po prostu nie wyobrażam sobie innego rezultatu. I każdy kolejny mecz to nasz awans w tabeli
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 01.11.2016, 10:58
Wynik cieszy, przy takim składzie mogło być znacznie gorzej.

Brlek odpalił, stało się coś niemożliwego. Szkoda, że zaraz potem wrócił do swojej typowej gry - unikania gry. Tym precyzjnym strzałem zrehabilitował się jednak i pokazał, że aż takim kaleką to on nie jest. Jedna jaskółka wiosny nie czyni - przypomnijmy sobie jakie wejście miał Krzywejajo (czy jak tam niektórzy mówili Krzywejaju)
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 01.11.2016, 11:08
Jak wyżej, wynik jest doskonały. 2-2 na jednym z najtrudniejszych wyjazdów w sytuacji, gdy nie ma Głowackiego, Guzmicsa, Mączyńskiego + słabszy dzień Małeckiego, który ostatnio ciągnął drużynę niemal w pojedynkę to wynik wyborny, nawet jeśli to klasyczny mecz z cyklu "więcej szczęścia niż rozumu".

Przy napiętym terminarzu z 3 ciężkich, dalekich wyjazdów (2x Lech) przywozimy trzy remisy. Trudno nie być optymistą.
Ostatnio edytowane przez d : 01.11.2016 o godz. 11:11.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 02.11.2016, 08:49
Cieszy ten punkcik.
Jakby jeszcze dwucyfrową liczbę punktów udało się w tym roku zdobyć to było by na prawdę dobrze + awansować do półfinału PP.

Fajny mamy terminarz:
15) 05.11. Wisła Kraków – Górnik Łęczna
16) 19.11. Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
17) 26.11. Wisła Kraków – Arka Gdynia
PP) 30.11. Wisła Kraków - Lech Poznań
18) 03.12. Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
19) 10.12. Wisła Kraków – Cracovia
20) 17.12. Ruch Chorzów – Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 02.11.2016, 09:51
Kurde - wygrać wszystko u siebie, to będziemy mieli spokojną zimę...
Żadna z drużyn, które przyjeżdżają nie jest aż tak silna, żeby się przed nią położyć, zwłaszcza, że u nas progres...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 02.11.2016, 10:33
Nic nie stoi na przeszkodzie aby wygrać wszystko do końca roku. nawet Lechia nie jest tak silna co pokazała ostatnio Arka. wprawdzie z wielkim fartem ale.................................szczęście sprzyja lepszym
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 02.11.2016, 12:11
Martwi mnie ten mecz, w którym Mały będzie za kartki pauzował. Szkoda, ze nie dostał kartki w lubinie, bo z Łęczną u siebie to TEORETYCZNIE najłatwiejszy nasz mecz do końca roku.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12.