
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na: | |||
| Platforma Obywatelska |
|
68 | 10,66% |
| Prawo i Sprawiedliwość |
|
159 | 24,92% |
| Twój Ruch |
|
9 | 1,41% |
| Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
6 | 0,94% |
| Sojusz Lewicy Demokratycznej |
|
17 | 2,66% |
| Solidarna Polska |
|
4 | 0,63% |
| Polska Razem |
|
37 | 5,80% |
| Kongres Nowej Prawicy |
|
165 | 25,86% |
| Ruch Narodowy |
|
97 | 15,20% |
| Dziękuje nie głosuje! |
|
76 | 11,91% |
| Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 10.2016
Offline |
|
|
Tylko chciałem zauważyć, że jeśli taka koalicja będzie rządzić, to pozostanie/pozostana po niej zmiana/zmiany W ORDYNACJI WYBORCZEJ, Konstytucji, SLUZBIE ZDROWIA, OSWIACIE, SYSTEMIE OBRONY I OCHRONY OBYWATELI!
Kukiz/Korwin nie pójdzie pod chvj z wlasnym, antypisowskim elektoratem za frajer. A każda forma LIBERALIZACJI GOSPODARKI będzie ZBAWIENIEM, lykiem wody na pustyni. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
|
|
Nie wyobrażam sobie aby PO po tych (dla siebie tłustych) 8 latach moglo wrócić do rządzenia... Ludzie aż tacy głupi chyba nie są... Poczytajcie sobie o tym:
http://niewygodne.info.pl/artykul4/0...emerytalny.htm Skok na kase z OFE to pikus... PIS nie jest wzorcowe ale i tak lepsze od PO... choć też ma skandaliczne pomysly jak np. 1. Opłata audiowizualna... ale ponoc nie wejdzie w życie od 2017... ale prace trwaja 2. podwyżki opłat za wodę które nastąpia wraz z wprowadzeniem nowego prawa wodnego... Ostatnio usyłszałem pomysł ze chcą stworzyć NOWĄ instytucje, która ma pilnowac aby podwyzki za wodę nie były zbyt wysokie.... 3. Telewizja Publiczna wg. mnie dalej zarzadzana po amatorsku... a mogli naprawde zatrudnić kogoś profesjonalnego jak choćby Maxa Kolonko... 4. Kwota wolna od podatku dalej stoi w miejscu... wiem ze trwaja prace nad jednym podatkiem (zastępującym PIT, ZUS, NFZ) ale puki co nie napawa to optymizmem... choć wiadomo diabeł tkwi w szczegółach... A skandalem nad skandale jest zachowanie wzgledem UPAiny i wchodzenie w d.pe USA... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
|
|
Piękne przemówienie Prezydenta RP! Prezydent Duda w Budapeszcie: "Byliście zawsze naszymi przyjaciółmi, dlatego nigdy was nie opuścimy. Możecie liczyć na Polskę w najtrudniejszych chwilach" Całość: http://wpolityce.pl/swiat/312884-pre...szych-chwilach Premier Węgier w rocznicę października 1956 r. : „Musimy ocalić Brukselę od sowietyzacji. Nie możemy pozwolić, by Unia zmieniła się w imperium”. http://wpolityce.pl/swiat/312891-pre...sie-w-imperium
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.10.2016 o godz. 21:27.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Petru najpierw mówił, że do ginekologa chodzą też "chłopaki"a teraz ,że w podkarpackim nie ma możliwości wykonania zabiegu ciąży. Słyszał ktoś o takim zabiegu?.
http://niezalezna.pl/88204-petru-eks...c-zabieg-ciazy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Chłop albo:
a) ćpie b) trolluje c) jest skońocznym debilem Może to też jest taka jakby zabawa na zasadzie "powiem coś jeszcze bardziej żałosnego i zobaczymy czy debile będa dalej na ans głosować" Jedno jest pewne, takie tępe dzidy się powinno musowo z polityki wyrzucać bo wiadomo, że ....a została wylansowana przez system po to żeby zostać marionetką polityczną ale ostro się gubi nawet w samej gadce bo, że wiedzy merytorycznej nie ma w kwestiach politycznych to normalne. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
rubikoń śpiewa jak mu zagra międzynarodowy fundusz walutowy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.10.2016 o godz. 10:13.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2011
Offline |
|
|
Wstyd, że tacy ludzie rządzili Polską http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...watelstwo.html
W następnym wyborach PO nie powinno w ogóle przekroczyć progu wyborczego. ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
|
|
A co w tym złego, że ktoś ma podwójne obywatelstwo?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
|
|
Member
Od: 10.2016
Offline |
|
|
Przemyślane zagranie zegarmistrza, gdyż chodzi o sprawę ekstradycji. Niewtajemniczonym polecam zgłębić temat.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
|
|
Nie wiem i nie bardzo mnie to obchodzi.
Nikt nie zabrania przyjęcia obcego obywatelstwa. Ilu ludzi na Śląsku Cieszyńskim ma dodatkowo obywatelstwo czeskie, na Opolszczyźnie lub na Warmii i Mazurach ma dodatkowo obywatelstwo niemieckie I co, w związku z tym należy im ograniczyć prawa w Polsce? |
|
|
|
Member
Od: 10.2016
Offline |
|
|
Przestępca uchyla się tym mykiem od odpowiedzialności karnej. Kwestia poglądów politycznych.
Porównywanie normalnych, prawych obywateli z white-collarem jest wybitnie nietrafione. |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
|
|
Przecież nie zrzekł się polskiego obywatelstwa, nieprawdaż?
|
|
|
|
Member
Od: 10.2016
Offline |
|
|
Dlatego polecam zrobić research jak "łatwo" ukraińcy wydają "swoich"
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
|
|
Z tego co wiem to postępowanie karne wobec niego zostało warunkowo umorzone.
A teraz porozmawiajmy na temat ułaskawienia osoby nie skazanej jeszcze prawomocnym wyrokiem. |
|
|
|
Member
Od: 10.2016
Offline |
|
|
Kolejny imbecyl, który sądzi, iż w Polsce są jedynie 2 opcje polityczne?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
|
|
W tym roku kibice Wisły po raz kolejny wezmą udział w obchodach święta odzyskania niepodległości, a po raz drugi w krakowskim Marszu Wolności. Uczcijmy pamięć wszystkich Polaków którzy przelali krew i poświęcili życie aby tą niepodległość odzyskać. Jednocześnie przypomnijmy rządzącym że nigdy nie będzie zgody na jakiekolwiek ograniczenie naszej wolności tak dramatycznie wywalczonej przez naszych przodków.
Wiślacy, 11 listopada pokażmy się godnie i dumnie na IV Marszu Wolności! Zbiórka kibiców Wisły pod Krzyżem Katyńskim o godz. 14:30. https://www.facebook.com/Wi%C5%9Blac...95760/?fref=nf http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/721...-polskimi.html ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
|
|
Na forum cisza, ale od kilku miesięcy trwała batalia o przywrócenie profilu Marszu Niepodległości.
Zresztą zapraszam do polubienia: https://www.facebook.com/Marsz-Niepo...2249174810492/ Kto ma więcej czasu wybiera się do Warszawy. ![]()
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.11.2016 o godz. 18:56.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Ciekawostka : http://www.vwgolf.pl/2016/11/04/samo...e-sprowadzimy/
chcesz jeździć Jeepem Grand Cherokee 4.0 z 98r. 18 644zł akcyzy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Boli to jebanie Polaków po kieszeni bo gdyby nie to, to ten PiS w sumie by mi pasował. Za tych śmieci z PO się biora, Gronkiewicz ma ciepło, typa z WSI usadzili na 5 lat, o córce Bronka i zakupie mieszkania mówią, o działce u Gronkiewiczów i marihuanie mówią, o powiązaniach Bronka WSI i Pro Civili też coś wspomnieli, komuchom emerytury mają obniżyć, o obniżeniu stopnia Jaruzelskiemu tez coś słyszałem. Duda nie robi cyrku odnośnie MN, może często jakąś głupotę Duda czy inni PiSowcy palną odnośnie nacjonalistów ale ogólnie nie ma np jakichś kontrmarszów wielkich na 11.11 kreowanych przez Dudę.
Szkoda, że to socjaliści, którzy prawdopodobnie rozwalą finansowo Polskę. PS Jestem cholernie ciekawy jak się milicja zachowa za tydzień i jak będzie marsz komentowany w mediach. Oby tylko po naszej stronie było jak najmniej debili od rzucania kostką itp. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
|
UWAGA NA PROWOKACJE
https://www.youtube.com/watch?v=iCZedmVUHmc |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
|
|
Ja .......e. Przykro tego słuchać!
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
|
|
Dzisiaj wybory za oceanem.
Go Trump, go ! ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Member
Od: 10.2016
Offline |
|
|
Tylko zwycięstwo, hej Donald tylko zwycięstwo!
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
|
|
Fox News podaje już 254 głosy dla Trumpa, 209 dla Clinton
Ale nie zapeszajmy ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|