
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#61
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#62
|
|
Widać,że Popek pobierał lekcje u Krzywerajlo.Dlaczego nie Mójta ? why ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW
Offline |
#63
|
|
popovic wypad z Wsly
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#64
|
|
Popovicia zawsze broniłem, ale w tym momencie chłop jest zupełnie bez formy. I nie mówię tu o spieprzonej jedenastce.
Gdy trza było grać górą - grał po ziemi, gdy trzeba było grać po ziemi rzucał baloniki, gdy trzeba było przyśpieszyć - zwalniał, piłki rzucał niedokładnie, często na plecy, nie w tempo przez co jego przerzuty nie dawały żadnego pożytku. Jak zobaczyłem, że to on podchodzi do karnego to od razu wiedziałem, że nie strzeli. Jak można podchodzić do karnego, jak się widzi, że NIC mi nie wychodzi - a tak było z Popoviciem w tym meczu. Nie rozumiem czemu on sam podjął taką decyzję, gdy sam widział, że tak mu piłka nie siedziała. Już lepszy był w destrukcji, bo generalnie z Krzyśkiem się fajnie asekurują i odkąd grają w środku razem nie tracimy bramek. To w dużej mierze ich zasługa i mimo wszystko llepiej wygląda nasza gra z Popoviciem / Mąką niż z Brlekiem na boisku. Druga sprawa to moim zdaniem należały nam się 2 karne - ręka Pazdana ewidentna. I moim zdaniem zrobiona z premedytacją. Widział, że traci równowagę i może być setka dla nas to wywinął ręką, żeby wybić. A, że się przy tym debilnym manewrze sam uszkodził? Jego wina. Zagraliśmy dobry mecz - w 1 połowie warszafka była chyba bez strzału na bramkę. Wynik obiektywnie rzecz biorąc jest też dobry, ale ciężko żeby po takim meczu i tym karnym nie czuć niedosytu. Tak zwyczajnie po prostu szkoda ;(
Ostatnio edytowane przez s1mone : 23.09.2016 o godz. 22:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#65
|
|
Denis dobry mecz dzis szkoda ze karny nie strzelony.
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline |
#66
|
|
O, na C4 dzisiaj pojawili się kumaci w obronie dobrych zwyczajów. Jakiś kosmita wyciągnął telefon w celu zrobieniu płótna od dołu. Zaraz podbiegł na oko 15-sto latek w celu wyjaśnienia sprawy i dania nauczki na przyszłość, że coś takiego będzie karane, pomachał mu paluszkiem
![]()
POZnan* - miasto pedalskich doznań
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#67
|
|
....a mać, ja .......e, .... by to strzelił.
I tyle. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#68
|
|
Brawo kuerwa!!!!!!! Szkoda amatorskiego karnego ale nie tylko to die liczy. Postawa piłkarzy może poza Boguskin, którego nie było widać taka jaka powinna być co mecz. Niepokoi to że to jest polska liga więc po dwóch dobrych meczach następny pewnie prze.......imy
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#69
|
|
Abstrahując od sportowej strony spotkania fajnie że otoczka kibicowska była na świetnym poziomie. Mimo słabszej formy piłkarzy można było poczuć oglądając ten mecz jak za dawnych lat gdy takie mecze decydowały o mistrzostwie. Widać że niechęć jednych do drugich jest duża i to cieszy, powoduje emocje i dodaje smaku. Miejmy nadzieję że na mecz do Warszawy na ich ....idołek będziemy jechać jako drużyna z górnej połowy tabeli. Wynik ledwo zadowalający ale to był miły wieczór, niczym powrót do przeszłości.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#70
|
|
Man of the match - Zdenek. Ile ten chłop wygrał przepychanek, ile zgrał górnych piłek! W obecnej sytuacji taki gość to skarb.
Idziemy do przodu. Klaruje się pierwsza jedenastka. Nieźle wygląda gra w obronie. Najbardziej mi żal strzału Mąki sprzed szesnastki. Gdyby to weszło... Z sektora E wyglądało, że było bardzo blisko. I jeszcze jedno: Legia to najsłabszy mistrz Polski od lat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#71
|
|
Szkoda karnego. Myślę że Mójta powinien strzelać karne. Cóż szkoda, ważne że znowu na zero z tyłu.
Trybuny, oprawa i piro super - naprawdę fajny mecz. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#72
|
|
Popo niezły mecz, ale zagranie ze stojącej piłki dzisiaj 0 na 5. Jeśli Wisła tak będzie walczyć w każdym meczu to będą się nas bać a nie my ich.
Przed meczem myślałem: biorę remis w ciemno, a po meczu jest niedosyt. ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#73
|
|
Legia ,to jest naprawde zastanawiajace.Niewiem jakim cudem oni graja i awansowali do LM,serio.To co grają to na kolanach do Czestochowy ze trafili na ten Dundarwelk czy jakos tak,. ,bo jakby dostali byle jakiego sredniaka z ligi beligjskiej czy holednerskiej wyzej nie mówiac,to by dostali piekny oklep i w zyciu by do LM nie awansowali.Zreszta przed meczem pisalem ze są ciency jak Wawrzyniak i trzeba było jeszce mocniej na nich grać,to by w koncu cos wpadło.Tak słabego Mistrza Polski to niepamietam....
Mecz w naszym wykonaniu,no coz jesli tak bedziemy grac to widzę swiatelko w tunelu,walka byla ostra ,mecz z duzym wskazaniem na nas. Podobal Mi sie Ondrasek,jakby coraz lepszy,silniejszy,on tak kiedys grał,zgrywał pilki,przyjmował,strzelał,potem zgasł,ale teraz widac ze jest coraz lepiej. P.S Tez mi sie wydaje ze na meczu bylo duzo weicej niz te prawie 20 tys ludu co podaja ,ale skoro stadion byl zgloszony na 20 to nie wypada wiecej podać xD.No i troche wlasnie stare czasy sie przypomnialy,to juz nie ta Legia z Łokietkiem ,Beretem czy Kucharskim Czarusiem ,ale dalej mozna ich nienawidzieć XD.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.09.2016 o godz. 23:13.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#74
|
|
Chciałbym zobaczyć jakieś podsumowanie nt. punktów straconych przez niestrzelone karne z tego i poprzedniego sezonu. Założę się, że Wisła byłaby silnym, samodzielnym liderem.
Mecz przyzwoity w naszym wykonaniu, choć trzeba uczciwie przyznać, że Legia była dziś słaaaabiutka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#75
|
|
Mecz bardzo słaby. Z tak grającą Legią, to jest dla nas strata punktów. Inni byli w stanie wygrać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#76
|
|
Robek, wypad z forum.
Jeden z najlepszych na boisku, wielokrotnie cały ciężar rozgrywania i wizji akcji spadał na niego. Karny - no cóż, byłyby dwa punkty więcej. Ale grą się wybronił. Jak każdy dziś, brawo Panowie, w końcu wracamy do gry, wraca nasza Wisła. Szkoda, że tak frajersko remisujemy, bo Legia wystawiła się swoją żałosną grą jak na tacy. Mam nadzieję, że limit szczęścia wykorzystali już dziś, i dostaną solidny w....... w Lizbonie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#77
|
|
Ile ja czekałem na taki mecz. Z tyloma ludźmi, z oprawą i bez podziału na trybunach, jak ostatnio. Atmosfera dala sporo frajdy. Szkoda punktów bo wygrana była na wyciągnięcie ręki, jak również ucieczka z ostatniego miejsca w tabeli. Dziwnie z ta frekwencja. Szczególnie,ze musieli ludzi na dodatkowe sektory wpuścić bo nie mieścili się w tych początkowo udostępnionych...
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#78
|
|
Szkoda, szkoda, szkoda. Niewiele brakowało, ale można iść dalej z podniesioną głową. Oby teraz była wygrana na wyjeździe.
Ciekawe jakie kary po meczu będą. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#79
|
|
Mecz fajny. Dwadzieciakilka tysiecy ludzi, dym, animozje, doping, czyli to co kibol z krwi i kosci lubi najbardziej.
W koncu jacys normalni ludzie na sektorze E. 21 i 22 z dobrym dopingiem wiele osob sie włączyło w doping, malo ....usiow laleczek dziadkow i innych gamoni. Wizualnie bardzo fajnie to na E wygladalo. Szkoda ze C nie chcialo prowadzic dialogu z E ograniczajac sie do sporadycznego kto dzis wygra? Jestem kibicem itp. Hsv powinno isc z calym stadionem na 2 strony w szczegolnosci jak na E dzisiaj naprawde kibolska ekipa. Ale to moze na przyszlość. Żaluje tylko ze ci ludzie ktorzy dzisiaj byli a wygladali ze nie byli z pierwszej łapanki tak nieczesto odwiedzaja nasz stadion. Taka liczba na kazdym meczu przez cala runde i mamy dlugi splacone. Tyle i az tyle. W kazdym razie nakrecajcie. W perspektywie, Nieciecza, prawdopodobnie Amika w PP, trzeba kuc żelazo poki gorące.![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#80
|
|
W końcu doczekaliśmy się drużyny na poziomie Ligi Mistrzów!
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: STA
Offline |
#81
|
|
Popovic dobry mecz dużo lepszy od bezbarwnego Maczynskiego. Podobno cały czas gra z kontuzją. Co do karnego jak Denis podchodził dziwiłem się czemu nie Mójta? Bardziej z punktu cieszą się w Warszawie. Jak będziemy mieć takie same zaangażowanie jak w wczorajszym meczu to górna 8 jest pewniakiem.
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#82
|
|
Potrafilismy nie wygrac 7 kolejnych spotkan to i mozemy nie przegrac kolejnych, taka to jest ekstrraklasa. Ten karny to była kpina a nie powazne podejscie Popovicia. To nawet nie szło pod słupek tylko w srodek. Niech cwicza rzuty karne na treningach skoro nikt nie jest do nich wyznaczony i wybiora najlepszego a nie podchodzi sobie kto chce i strzela jak chce.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 24.09.2016 o godz. 08:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#83
|
|
Dawno nie widziałem tak grającej Wisły. Żal mi Popovicia, bo w 80 minucie przecierałem oczy ze zdumienia co chłop gra. Najlepszy mecz w jego wykonaniu odkąd przyszedł do Wisły. Wreszcie do formy wraca Mączyński, fajnie wyglądała para Ondrasek Zachara w ataku, groźna dwójka Małecki Mójta na lewej flance, wielki plus dla obrońców za 0 z tyłu! Szkoda tej kropki nad "i", szkoda straconych 2 pkt bo wyszlibyśmy ze strefy spadkowej, ale nie ma co pastwić się nad zawodnikami w takim momencie. Zagrajmy taką piłkę w Płocku i Poznaniu, a jestem pewny zdobycia kolejnych 4 pkt!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów
Offline |
#84
|
|
niepotrzebnie jedynie pchał sie do wolnych i tego karnego bo od początku mu to nie szło...
poza tym miło się patrzyło na gre, walka, zaangażowanie - na 100%, czasem brakło chłodnej głowy i niektóre akcje chcieli rozwiązać "za szybko"... ktoś wyżej napisał, górna 8... gdyby grali tak cały czas to przy poziomie naszej ligi spokojnie jest szansa na pierwszą 4 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
#85
|
|
Wszystkie karne Popovica były strzelane na ogromnym farcie. Pilka ledwo toczyła sie do bramki. Karne strzela się na dwa sposoby albo technicznie albo na siłę . Popovic nie potrrafi ani jednego ani drugiego .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#86
|
|
Najgorsze jest to że na boisku był Mójta który ten element ma świetnie opanowany. Czemu on nie strzelał? Jak podchodził Popovic to już wiedziałem że będzie lipa.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#87
|
|
bo Mojte w środek tez by złapał
![]() Było minęło. Jakby asy grały cały czas jak wczoraj to pudło nasze. Mojta jakby nie było jak dla mnie najlepsze spotkanie na Wisle. To samo Popovix ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#88
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#89
|
Co nie zmienia faktu, że karne wykonuje fatalnie i powinien ktoś inny strzelać. Ręka Pazdana NIE DO ODGWIZDANIA. Ochłoń, bo widzę, że masz problem z realną oceną. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#90
|
|
ręka Pazdana nie do odgwizdania?
No czy ja wiem ....hm...gdyby taka sytuacja była w polu karnym Wisły myśle ze mógłbym usłyszeć gwizdek i tłumaczenie ze nie schował odpowiednio ręki czy też że przez ręke piłka zmieniła tor lotu czy inne w podobnym wytłumaczalnym tonie. Mnie ciekawi jak karne wykonuje Ondrasek. Jeszcze co do Miśkiewicza. On ma naprawde niezły refleks. Ale jego minus to zły timing (uprzy wychodzeniu do piłek i obliczaniu ich lotu) oraz dziurawe ręce (chociaż wczoraj RAZ złapał piłke naprawde pewnie jak na bramkarza przystało) Również dużo pracował wczoraj Zachara, bardzo czesto sie cofał i był w linii z naszym wolnym elektronem i mózgiem - Boguskim. Imponował pressing i doskok, przez pierwsze 10 minut Legia nie wiedziała gdzie jest. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|