tommiyacht napisał(a):

ciekawe czy legionisci wybiegną odczarowani niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Remis nie będzie zly jeśli będzie zasłużony
|
W dupie mam czy zasłużony czy nie, możemy wygrać nawet po dziesięciu błędach sędziego na naszą korzyść (wiem, wiem, S-F, sam się śmieję pisząc to). Warszafka już tyle razy bezczelnie i w biały dzień okradała nas z punktów w meczach z polskim Bayernem że tym ciulom nie będę współczuł niczego. Jak złodziei ktoś okradnie jedyne co może się nasunąć jako komentarz - Karma.
Oczywiście, najlepiej niech nasi ich pocisną, tak po prostu. Ale po karnym z dupy dla nas płakał na pewno nie będę, ani im współczuł.