The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 11.09.2016, 13:19
Prawda jest taka, że słabe wyniki na murawie wynikają z biedy, bo każdy zamiast grać ma to w d....
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 11.09.2016, 13:36
kicur napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy piłkarze są tak samo chujowo nastawieni do meczu, jak my-kibice?
Na konferencji tak trochu mało optymistycznie to wyglądało.
Wdowczyk wyglądał jakby siedział za karę,Żemło nie lepiej,jedynie rzecznik zachowywał się z większą energią...
Tak bardzo przydałoby się zwycięstwo...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 11.09.2016, 14:14
Tak szkoda meczu z Koroną. Tak szkoda głupiej przegranej w Gdyni. Ale może dzisiaj się szczęście do nas uśmiechnie.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 11.09.2016, 16:28
Nic nie ma optymistycznego przed tym meczem,troche jak stypa ta konferancja wygladała.Tzn na zasadzie :"boze co ja tu robie"

moze jakis remis,ale ciezko bedzie,z Miskiewiczem w bramce niestety ale chyba najgorszym bramkarzem ligi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 11.09.2016, 17:16
nie wiem co trzeba miec nie tak ze wzrokiem zeby wystawiac Mojte, ktory sie juz zdazyl dwa razy machnac i Miska, ktory kolejna szmate wpuszcza
1 liga przed oczami
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 11.09.2016, 17:17
dopiero się zaczęło, a w zasadzie może się już skończyć. Jak ugramy jakiś punkcik do końca rundy, to chyba będzie cud.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 11.09.2016, 17:19
No nie wierzę,nie wierzę w to co widzę w tych pierwszych 20 min.....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 11.09.2016, 17:29
Miśkiewicz...

Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 11.09.2016, 17:31
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No nie wierzę,nie wierzę w to co widzę w tych pierwszych 20 min.....
A w poprzednich meczach widziałeś coś innego?

W pierwszej części sezonu najebiemy tyle punktów, że po podziale będzie już wiadomo, że spadamy. A w sumie przed podziałem jeszcze.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.09.2016, 17:32
Inaczej nie da się tego skomentować

https://m.youtube.com/watch?v=tpXflJQeqiA


......
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 11.09.2016, 17:47
Wdowczyk powinien się podać do dymisji.

Piłkarze odpuszczają mecze, albo z powodu jego, albo nowego zarządu. Nic z tego nie będzie.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 11.09.2016, 17:48
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 11.09.2016, 17:48
1:0 to najniższy wymiar kary
przysiegam, ze jakbym był lewonożny to bym sie zglosil do klubu, gorzej od Mójty sie nie da bronic
co z tego , ze facet ma kilka asyst i goli na sezon, jak w kazdym meczu z nim bronisz sie w jednego mniej, nie dziwota, ze kazda druzyna z tym ananasem w skladzie spada
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 11.09.2016, 17:49
Masakra. Powinniśmy dostawać 3-0, 4-1 do przerwy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 11.09.2016, 17:51
Jest grubo.
A i kalendarz nas nie rozpieszcza.

Chyba możemy jakiś mało ciekawy rekord .......nąć.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 11.09.2016, 17:59
d napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk powinien się podać do dymisji.

Piłkarze odpuszczają mecze, albo z powodu jego, albo nowego zarządu. Nic z tego nie będzie.
Dokładnie,odpuszczają.
Też się zastanawiam z czyjego powodu.
Czekam na drugą połowę.Ich postawa da mi pewną podpowiedź.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 11.09.2016 o godz. 18:01.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 11.09.2016, 18:01
d napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk powinien się podać do dymisji.

Piłkarze odpuszczają mecze, albo z powodu jego, albo nowego zarządu. Nic z tego nie będzie.
Przed przerwą się podał do dymisji... ale go przekonali, żeby został.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 11.09.2016, 18:01
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
1:0 to najniższy wymiar kary
przysiegam, ze jakbym był lewonożny to bym sie zglosil do klubu, gorzej od Mójty sie nie da bronic
co z tego , ze facet ma kilka asyst i goli na sezon, jak w kazdym meczu z nim bronisz sie w jednego mniej, nie dziwota, ze kazda druzyna z tym ananasem w skladzie spada
zacznij grać lewą to będziesz obunożny.
przypominam, że nasz niezapomniany lewoskrzydłowy Kosa był... prawonożny
Ja uważam, że jesteśmy po prostu ciency, a grać jak kielce nie będziemy bo nie mamy kopaczy z takim podejściem
Ostatnio edytowane przez arti : 11.09.2016 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 11.09.2016, 18:02
Dopóki Miśkiewicz będzie w bramce, Wisła nie wygra meczu.
To nie tylko kaleka bramkarski, ale i Jonasz. Facet przynosi pecha.
Nie było jeszcze w bramce w Wiśle (i w lidze) takiego kaleki. To po prostu skandal.
Jak Wdowczyk może go wystawiać, skoro Załuska już się wyleczył?

Ale zabawne jak jeden z komentatorów Kanału+ próbował desperacko bronic Miśkiewicza i zwalać winę na obrońców.
Miśkiewicz ma zadziwiających fanów wśród najgłupszych ludzi na Ziemi.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 11.09.2016, 18:10
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Przed przerwą się podał do dymisji... ale go przekonali, żeby został.
I to jest sytuacja bez wyjścia, bo TS'u nie stać na zatrudnienie nowego trenera i sztabu. Nie mówię o zwolnieniu Wdowczyka, bo ten sam chciał się ewakuować(jak wspomniałeś został przekonany do pozostania w klubie).
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 11.09.2016, 18:32
https://www.youtube.com/watch?v=mSaTwMiZ6l4
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 11.09.2016, 18:41
Nasi zawodnicy nie potrafią bronić, podawać, dryblować, dośrodkowywać ani strzelać. Przecież to do kvrwy nędzy nie są piłkarze!!!

Do tego dołóżmy brak jakiegokolwiek pomysłu na konstruowanie akcji, brak pomysłu na stałe fragmenty, walkę na mizernym poziomie i jak widać, trenera też nie mamy.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 11.09.2016, 18:53
Boguski ty C I P O. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez arth_ur : 11.09.2016 o godz. 19:06.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 11.09.2016, 19:02
Jeśli Wdowczyk z premedytacją co mecz wystawiając Boguskiego liczy na jakieś punkty, to niech się zgłosi do psychiatry na konsultacje. Jedyny któremu się chce i to bardzo nazywa się Małecki. Gdyby jeszcze ze 4 chciało w połowie tak jak on to by wystarczyło na utrzymanie.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 11.09.2016, 19:09
Rok temu Górnik po 8 Kolejkach też miał 3 pkt...
Cytat:
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 7 1 4 3 7-13 0 1 2 3-5 1 3 1 4-8
15. Lech Poznań 8 4 1 1 6 5-12 1 1 3 3-5 0 0 3 2-7
16. Górnik Zabrze 8 3 0 3 5 8-16 0 2 1 4-6 0 1 4 4-10
Ciekawe czy uda sie zrobić tyle samo po 10 kolejkach co Górnik rok temu

Cytat:
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 10 2 4 4 9-20 0 1 3 3-11 2 3 1 6-9
15. Górnik Zabrze 10 7 1 4 5 11-17 1 2 1 6-6 0 2 4 5-11
16. Lech Poznań 10 5 1 2 7 6-14 1 2 3 4-6 0 0 4 2-8
Z kolei dobrym przykładem może być Amica
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 11.09.2016 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 11.09.2016, 19:10
Dobra, alko zaczyna działać, więc chłodnym okiem.

Jest tak, jak jest, albowiem:

1. Cupiał niczego nie zbudował (brak cierpliwości).
2. To, co jest to wynajem.
3. Najgorszy moment na sprzedaż klubu.
4. Oddanie go gołodupcowi/oszustowi etc.
5. Kolejna sprzedaż.
6. TS groszem nie śmierdzi.

Jedną z tez ogólnej spierrdolizny jest słaba psychika i brak psychologa.

Potwierdzam w połowie. Studium przypadku Patryka Małeckiego. Jedyny, który GRA. Ten, któremu się chce. Ten, dla którego Wisła to więcej niż 5 liter, który rozumie w jakim klubie się znalazł.

Zwalniacie Wdowczyka czy tam Darka W., bo "piłkarze" nie w formie, bo "nie ma pomysłu na zespół".

Piłkarze nie w formie, czyli źle przepracowany okres przygotowawczy.

Spójrzmy jeszcze raz na Patryka.

Wiecie już, o czym piszę?

Brożek co rok to piłkarz o umiejętnościach gwarantujących kilkanaście bramek w sezonie*.

* = o ile ma rozgrywającego.

Rozgrywającego nie ma.

Brlek nie trybi, brelok jest, kluczy czy tam key passa nie ma, gdyż?

Nie ma rozgrywającego.

Nie ma bramkarzy, są ręczniki.

Misiek, nawet te karne Cię nie ratują.

Cywka nie strzela z dystansu i nie robi rajdów spod własnego pola karnego pod pole karne przeciwnika i nie kończy tego bramką.

Boguski jak już pisałem inteligencja boiskowa i przewidywanie 20/20 w skali FMa. ale...

Nie ma umiejętności. Nogi, technika nie zrobi tego, co chciałaby zrobić głowa. Raz - dwa razy w meczu jednak pokaże błysk, po czym sam nawet to spierrdoli.

Arek już w tamtym sezonie powinien zakończyć karierę.

Sadlok - stoper powinien być twardy, on ma za każym razem kg w gaciach jak przeciwnik idzie z kontrą. On nie jest stoperanem, on go łyka.

Mójta - asysta przy bramce Małeckiego. Taki Boguski 2.0. Cały mecz ni chvja oprócz jednej akcji, którymi robi statystyki.

Mąka - ni to przód, ni to tył, za co "hejcić" go nie ma, pochwalić tym bardziej.

Guzmics - cały mecz jak profesor ale i tak raz spierrdoli bardzo konkretnie i albo samobój, albo asysta przeciwnikowi.

Popović - jak Mąka.

Po prostu kopacze to najemnicy (oprócz trójki Głowa-Mały-Brożek), którzy nie grzeszą umiejętnościami psychicznymi.

Bo mają wyjebane na to czy są godni podania ręki czy nie.

Bo robią nam łaskę, a my im biletami/karnetami laskę. Grupa skandująca "Chvj z wynikami" robi na dodatek z połykiem, bierze jogurt na biust/trawi nabiał etc.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 11.09.2016 o godz. 19:13.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 11.09.2016, 19:11
Za wyjątkiem Małeckiego...

Bez umiejętności, ambicji, chęci do gry, zero, nic.
Teraz oceny indywidualne.
Wdowczyk, Miskiewicz, Mójta - WYP... z Wisły.
Brożek, Boguski - mam nadzieje, że to Was ostatni mecz w Wiśle. Czyli jak wyżej tylko ze względu na zasługi w nieco łagodniejszej formie.

Jak można wystawić Mójtę, Boguskiego czy Brożka i liczyć na cokolwiek.

Tu nie ma co trenować.
Tu nie ma co dzwonić.
Tu trzeba zaorać. Ci zawodnicy i ten trener i tak nas w lidze nie utrzymają.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 11.09.2016, 19:16
A ja uważam dopóki nie będzie jakiegoś mocnego pozytywnego sygnału(np,konkretny sponsor),to piłkarze dalej będą grać na alibi.WIDAĆ,ŻE ATMOSFERA W ZESPOLE JEST CH....WA.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 11.09.2016, 19:20
Mamy max 5 grajków na ósemkę extra, reszta to doły extra albo 1 liga i niżej.
Bez kasy na zmiany mamy przej...
W kategoriach magicznych - zrzućmy się na rozwiązanie kontraktu z cienkim kopaczem i na dodatek pechowcem - Mójtą, może dzięki temu w jakiś cudowny sposób się uratujemy.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 11.09.2016, 19:22
Prędzej czy później ta gówniana seria się skończy. Jak nie teraz, to w pierwszej lidze. Trzeba to przeczekać i robić swoje. Bilety na następny mecz czekają...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:31.