The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75181
Stary 29.08.2016, 17:18
Wydaje mi się że likwidacja rezerw to działanie doraźne, bo w tej chwili każdy grosz się liczy. Te dyskusje czy to dobrze czy źle nie mają żadnego sensu, bo jakby klub nie stał na skraju bankructwa to pewnie nikt by o tym nie pomyślał nawet.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75182
Stary 29.08.2016, 17:31
likwidacja rezerw oznacza zejście z kosztów... a to oznacza że próbują domknąć budżet... Wpływy i wydatki muszą się bilansować a jeszcze mamy do spłacenia długi...
ciekawe jakim budżetem obecnie dysponujemy...
mam nadzieje, że mamy kasę na przetrwanie tego sezonu....
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75183
Stary 29.08.2016, 17:49
emjot napisał(a):Wyświetl post
Biedna ta nasza Wisła. Kibice nie wiedzą po co są rezerwy, władze (poprzednie) szkolenie miały w de, obecne szukają tylko oszczędności...
A co mają zrobić? Urodzić te pieniądze? Jak kasa będzie pełna to z pewnością otworzą i dwie drużyny rezerw, m.in. po to, żeby tuzin znajomych-trenerów miało pracę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75184
Stary 29.08.2016, 17:53
Przy centralizacji rozgrywek juniorskich trzymanie rezerw mijało się z celem. Rozbijanie jednego rocznika na dwie grupy powodowało osłabienie poziomu obu grup.Utalentowani 19,20-latkowie powinni iść na wypożyczenie do I,II lub III ligowych drużyn. Schodzą z kontraktów i rozwijają się. Zmiana otoczenia również podnosi ich poziom.

W ostatnich 20 latach jeśli z jakiegokolwiek juniora mieliśmy pożytek to praktycznie zawsze poprzedzało wypożyczenie takiego nieopierzonego piłkarza do innego klubu.

A co do problemu ogrywania zawodników po kontuzjach to lepiej co środę organizować sparing w Myślenicach. Obędzie się bez kosztów wyjazdów, a i morale przeciwników będą większe przy grze z "I' drużyną Wisły.
Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75185
Stary 29.08.2016, 19:10
Ciekawe czemu tak nie myślą w Legii, Śląsku, Zagłębiu czy Lechu. Chyba mamy mądrzejszych szefów
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75186
Stary 29.08.2016, 19:20
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czemu tak nie myślą w Legii, Śląsku, Zagłębiu czy Lechu. Chyba mamy mądrzejszych szefów
Bo maja wiecej pieniedzy. My walczymy o przezycie a mozna zyc bez II druzyny. A Lechie teoretycznie ma duzo $ a rezerw nie maja .
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75187
Stary 29.08.2016, 19:34
3 liga po reformie jest kosztowna. Ponadto piłkarze ktorzy odgrywali tam kluczowe role w poprzednim sezonie nie sprawdzali sie w pierwszej drużynie. Myśle że w obecnej sytuacji dobra decyzja
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75188
Stary 29.08.2016, 20:05
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czemu tak nie myślą w Legii, Śląsku, Zagłębiu czy Lechu. Chyba mamy mądrzejszych szefów
kolega @bódyń myślę, że dobrze wytłumaczył

W sytuacji jakiej jesteśmy krytykować zarząd za likwidację rezerw jest nie na miejscu
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75189
Stary 29.08.2016, 20:14
Mnie też szkoda rozwiązania zespołu rezerw, ale chyba faktycznie nie było nas stać...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75190
Stary 29.08.2016, 22:18
Czwórka być może w Podhalu: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...halu,10567865/
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75191
Stary 30.08.2016, 14:44
Cytat:
Z tego co słyszę Wisła Kraków chciałaby sprowadzić z powrotem Izraelczyka Dudu Bitona. Ciekawe jakby teraz się spisywał...
https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...16479767142400
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75192
Stary 30.08.2016, 14:51
jesli nie bedzie paru transferow Last Minute to będzie naprawde ciekawe runda....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75193
Stary 30.08.2016, 15:11
Byłby to bardzo dobry ruch, z prostego powodu gość jest pazerny na strzelanie goli. Przede wszystkim nie boi się podejmować ryzyka przy strzałach w porównaniu do naszych obecnych napastników. Nasi wolą strzelać bezpiecznie, strzelają lekko, nie mierzą bezpośrednio w róg tylko bliżej środka, tak jakby chcieli nic nie zepsuć. Dudu natomiast wali mocno i tak aby bramkarz nie miał szans. Fakt że czasami może nie trafić w bramkę natomiast jak mu najdzie to nie ma szans na obronę. Oczywiście nie jest to jakiś specjalista w walce wręcz z obrońcami, natomiast w roli tego który ma wykonać egzekucje jest bardzo dobry.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75194
Stary 30.08.2016, 15:28
Byłoby pięknie, pytanie jak finansowo. Moze jakiś sponsor, który opłacalny jego kontrakt?
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75195
Stary 30.08.2016, 16:38
nesta napisał(a):Wyświetl post
Byłoby pięknie, pytanie jak finansowo. Moze jakiś sponsor, który opłacalny jego kontrakt?
Nie jestem pewien, ale PZPN chyba zakazał takiej opcji.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75196
Stary 30.08.2016, 17:15
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem pewien, ale PZPN chyba zakazał takiej opcji.
pomijając, że w ogóle w ten transfer nie wierzę, i uważam, że te pieniądze byłyby sto razy bardziej potrzebne gdzie indziej, to taki zakaz można byłoby w sekundę obejść.

Może chodzi Ci o współwłasność?
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75197
Stary 30.08.2016, 17:20
https://twitter.com/Raphael_Gellar/status/770634399272566784
Może to jednak prawda z tym Bitonem?
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 30.08.2016 o godz. 17:21.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75198
Stary 30.08.2016, 17:29
Kiedyś był Nisterloy a dziś Biton znak czasów
Odpowiedz cytując
piotrband
Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75199
Stary 30.08.2016, 17:42
panowie Bidon i Semir plus dobry prawy skrzydłowy i możemy grać bez tych 3 transferów lipa
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75200
Stary 30.08.2016, 17:48
A nie ogarnęliście, że ten newsik to kontrolowany "przeciek" z klubu, by fani/kibice mimo ostatniego miejsca mieli inny temat na rozmowy niż seria porażek, ostatnie miejsca w tabeli, niepewne jutro?

Może to jebnąć w 2 strony, in plus, in minus.

Klub zapewne liczy, że kibice/fani skumają, że do tego potrzebna im będzie kasa z ich portfeli i ruszą tłumniej po bilety/karnety/gadżety.

In minus, że pomimo faktycznej ciężkiej sytuacji kibice/fani uznają, że skoro nagle ma przyjść taki Biton to byli robieni w chvja, a obecna RN to Landryna.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Suarey
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75201
Stary 30.08.2016, 17:52
Tu nie Bitona potrzeba tylko ogarniętego def pom
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75202
Stary 30.08.2016, 17:55
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
A nie ogarnęliście, że ten newsik to kontrolowany "przeciek" z klubu, by fani/kibice mimo ostatniego miejsca mieli inny temat na rozmowy niż seria porażek, ostatnie miejsca w tabeli, niepewne jutro?

Może to jebnąć w 2 strony, in plus, in minus.

Klub zapewne liczy, że kibice/fani skumają, że do tego potrzebna im będzie kasa z ich portfeli i ruszą tłumniej po bilety/karnety/gadżety.

In minus, że pomimo faktycznej ciężkiej sytuacji kibice/fani uznają, że skoro nagle ma przyjść taki Biton to byli robieni w chvja, a obecna RN to Landryna.
Przeciek kontrolowany z klubu? Jutro kończy się okno transferowe, a strefa kibica jest zamknięta przez najbliższe kilka dni. Już widze te tłumy pod kasami bo nasz klub może kupi Bitona.

Nasi na pewno mają co ciekawszego do roboty niżeli zajmować się takimi pierdołami. Już prędze uwierzę, że Dudu Dahan chce Bitona wcisnąć do Polski, a Izraelskie media z automatu dorzuciły nazwę Wisły Kraków, bo jest medialna.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75203
Stary 30.08.2016, 18:36
wester napisał(a):Wyświetl post
Byłby to bardzo dobry ruch, z prostego powodu gość jest pazerny na strzelanie goli. Przede wszystkim nie boi się podejmować ryzyka przy strzałach w porównaniu do naszych obecnych napastników. Nasi wolą strzelać bezpiecznie, strzelają lekko, nie mierzą bezpośrednio w róg tylko bliżej środka, tak jakby chcieli nic nie zepsuć. Dudu natomiast wali mocno i tak aby bramkarz nie miał szans. Fakt że czasami może nie trafić w bramkę natomiast jak mu najdzie to nie ma szans na obronę. Oczywiście nie jest to jakiś specjalista w walce wręcz z obrońcami, natomiast w roli tego który ma wykonać egzekucje jest bardzo dobry.
Byłoby to prawdą 6-7 lat temu kiedy grał u nas, natomiast w świetle tych żałosnych statystyk (o ile są prawdą) http://www.transfermarkt.pl/dudu-bit.../spieler/58327 to mocno fantazjujesz..
DB od początku 2013 głównie siedzi na dvpie i strzela jednego-dwa gole w sezonie
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75204
Stary 30.08.2016, 19:33
Suarey napisał(a):Wyświetl post
Tu nie Bitona potrzeba tylko ogarniętego def pom
Tak, bo ofensywę mamy że hoho Obecnie jedynym wartościowym (w formie) piłkarzem jakiego mamy w ofensywie jest Patryk Małecki.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75205
Stary 30.08.2016, 19:52
Biton to plota jakaś.

Natomiast Stilic oficjalnie juz bez kontraktu na Cyprze.. Możemy zatem chwile pożyć nadzieją dopóki nie trafi gdzieś indziej -.-
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75206
Stary 30.08.2016, 21:01
Tyle że Stilic bedzie chciał sporą kase i na taki kontrakt pewnie nie bedzie nas stać
Odpowiedz cytując
monica
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75207
Stary 30.08.2016, 21:17
Teraz to nawet Wisła Płock, czy Arka są bardziej atrakcyjne dla Stilica aniżeli Wisła ...
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75208
Stary 30.08.2016, 22:02
Stilić jest profesjonalistą - czyli pójdzie tam gdzie dadzą więcej.

Ponoć przed wojną w W-wie prostytutki nazywano grzecznie profesjonalistkami.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75209
Stary 30.08.2016, 22:03
Poczekają do końca okienka transferowego i potem przygarną jednego lub dwóch będących bez kontraktu piłkarzyków. Dziwię się tylko, że tak wielu przyklaskuje powrotowi Kapki na dyr.sport. Obecny zespół to niewątpliwie jego dzieło. On go wyrzeźbił, że tak określę. Równie dobrze można panu Zdzisiowi zlecić skomponowanie opery
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75210
Stary 30.08.2016, 22:11
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Poczekają do końca okienka transferowego i potem przygarną jednego lub dwóch będących bez kontraktu piłkarzyków. Dziwię się tylko, że tak wielu przyklaskuje powrotowi Kapki na dyr.sport. Obecny zespół to niewątpliwie jego dzieło. On go wyrzeźbił, że tak określę. Równie dobrze można panu Zdzisiowi zlecić skomponowanie opery
Ale Kapka wcale nie powrócił. Cały czas był. Nikt go nie zwolnił. Był jedynie urlopowany. Dlatego dziwi mnie używanie w forumowej nomenklaturze słowa "powrót". ZK był i za BC, i JM, i teraz. Nikt go nie zwolnił - może to i dobrze, bo jak dotąd to on odpowiadał za politykę transferową i jakieś transfery pewnie też, na to okno transferowe, przygotowywał. Dlatego przynajmniej do końca transferów na tę rundę dobrze, że został - potem może się urlopować do woli .
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:15.