The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Chimek12
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.08.2016, 01:04. Wisła Kraków na twitterze (plotki, komentarze, analizy)
Witajcie wszyscy

W ostatnim czasie bardzo popularnym źródłem pozyskiwania informacji stał się twitter, coraz częściej na naszym forum cytowane są wypowiedzi różnych osób z tego właśnie portalu, w związku z czym postanowiłem założyć temat, na którym będziemy mogli zebrać to wszystko w jednym miejscu. Pozwoli to nam uzyskać dostęp do wszelkich tematów dotyczących Wisły Kraków, które przewijają się w danym czasie przez twittera, a także oszczędzić czas na poszukiwanie informacji na własną rękę, ponieważ wszystko będzie znajdować się w tym wątku. Jeśli ktoś znajdzie jakąś ciekawą (jego zdaniem) wypowiedź na temat Wisły, zacytuje ją tutaj wraz z jej autorem. Dzięki temu będziemy mogli też ocenić wiarygodność osób wypowiadających się na twitterze, co pozwoli nam przymknąć oko na posty niektórych "informatorów", którzy raz za razem mijają się z prawdą. Jeśli ktoś będzie chciał się odnieść do którejś wypowiedzi, prosiłbym o zacytowanie jej na początku własnego posta w celu uniknięcia nieporozumień.

Ode mnie:

1) https://twitter.com/and_klemba/statu...66306797527040 "chyba za słabo @Matt_VaranN7 wg mnie mocny kandydat - wczoraj były rozmowy Smolnego i JM. Wciaz największy problem ze JM chce cos zarobic" - Andrzej Klemba na temat kandydatury Grzegorza Smolnego na nowego Właściciela Wisły

2) https://twitter.com/MateuszMiga/stat...489344?lang=pl "TS kupno Wisly negocjuje z Cupialem. A Smolny (i chyba ktos jeszcze) z JM. Ciekawe gdzie szybciej ubiją targu." - Mateusz Miga

3) https://twitter.com/janekx89/status/766622908592652289 "J.Meresiński chce pilnie sprzedać klub, zainteresowany odkupem jest W.Włodarski właściciel firmy FoodCare razem z inną lokalną firmą." - janekx89 (jego wiarygodność warto byłoby zweryfikować)



Zapraszam do wrzucania informacji i do dyskusji
Powód: Dodanie kilku cytatów od siebie
Ostatnio edytowane przez Chimek12 : 21.08.2016 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując
KrajanTSW
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.08.2016, 13:28
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...15426819256320
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.08.2016, 15:11
Andrzej Klemba ‏@and_klemba 37 min.37 minut temu
Wczoraj podałem, że w pt mial Smolny spotkać się z JM. Do spotkania nie doszło. Ponoć JM gdzieś się teraz zaszył

Źródło: https://twitter.com/and_klemba/statu...53967084990464
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.08.2016, 15:24
Klemba nie jest poważny ani wiarygodny. Jednego dnia podaje pewne info, drugiego sam sobie zaprzecza. Nie pierwszy raz.
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 21.08.2016, 15:29
Piotr777 napisał(a):Wyświetl post
Klemba nie jest poważny ani wiarygodny. Jednego dnia podaje pewne info, drugiego sam sobie zaprzecza. Nie pierwszy raz.
Podobnie jak spora część dziennikarzy lub ludzi znikąd posiadających swoich urojonych informatorów. Zbierając jedynie informacje z wczoraj można nabawić się rozdwojenia jaźni.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 21.08.2016, 17:03
https://www.facebook.com/forumwisla/

Podobno umowa kupna z JM została unieważniona przez prawników TF. Klub za przysłowiową złotówkę przejąć ma TS.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 21.08.2016, 18:39
Co ma Wisła Kraków do Miss Polonii?

https://eszjot.wordpress.com/2016/08...-miss-polonii/
Odpowiedz cytując
Chimek12
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.08.2016, 12:10
https://twitter.com/SzJadczak/status/767672123125039104 "Kogo by tu jeszcze obrazić czyli konferencja Wisły." - Szymon Jadczak

To jedynie podsumowuje poziom naszego dziennikarstwa. Nie owijasz w bawełnę? Nie splatasz wypowiedzi, które ładnie brzmią, ale do niczego nie prowadzą (domena polityków)? W takim razie na pewno kogoś obrażasz.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.08.2016, 12:36
Apeluje zamknac ten temat w....u!
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.08.2016, 11:40
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Apeluje zamknac ten temat w....u!
Podbijam. To jakieś pomieszanie wątków i pojęć, że my na Forum wklejamy posty z TT.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2016, 16:05
A ja uważam że pomysł idealny. Dużo z tego co pokazuje się na Twitterze to szmelc, ale dużo z tego też nie pokazuje się w gazetach. Warto co nieco poczytać i poszukać, poza tym użycie tego medium jako środek akcji (jak np. #WisłaToMy) marketingowej bądź pospolite ruszenie jest więcej jak wskazane.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.08.2016, 08:54
To sobie mozesz zalozyc twittera i sledzic sam jakies pojebane wpisy. A zamieszczanie jakis gownianych newsow obrazajacych Wisle jest tutaj nie potrzebne. To mija sie z ideą Wiślackiego forum...przynajmniej mi się tak wydaje.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:13.