The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
azgar
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.08.2016, 15:02. Wisła 85 lat temu
Mam w domu gazety z 31 roku, to część historii Wisły Kraków. Zrobiłem skany i wrzucam. Fajne zdjęcie Henryka Reymana z piękną gwiazdą na piersi. Druga opis meczu Wisła Pogoń też z fotkami. Gazeta RAZ DWA TRZY.

http://images77.fotosik.pl/825/909d20310f831f94.jpg
http://images77.fotosik.pl/825/82782e77eb7231c5.jpg
http://images77.fotosik.pl/825/95e7088b3091a3f1.jpg
http://images76.fotosik.pl/825/f5a011c843c25c1f.jpg
http://images77.fotosik.pl/825/1f7ea010b5c5f1b1.jpg
Odpowiedz cytując
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.08.2016, 16:56
Skąd masz taką perełkę? Tabela II i Cracovia zawsze niżej była w tabeli niż my. Trzeba znów wrócić do tego stanu rzeczy.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.08.2016, 18:07
Legja lechja leaderów - fajne
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.08.2016, 18:36
Zbliżyłem tekst. Kto tam pisał? Mistrz Yoda Swoją drogą super materiały. Dbaj o nie. Mogą się przydać do muzeum, jakbyś chciał oddać. Gdzieś na strychu mam stare bilety meczowe. Nie tak stare, ale jeśli znajdę coś fajnego to wrzucę
Ostatnio edytowane przez Kryniu : 23.08.2016 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.08.2016, 18:46
Fajnie sie czyta te teksty sprzed reformy i unifikacji jezyka polskiego.
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.08.2016, 18:53
A Pogoń to Lwów a nie Szczecin.
Odpowiedz cytując
azgar
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.08.2016, 18:57
To spadek po babce tak myślę by za laminować bo już w najlepszym stanie nie są. Mam jeszcze w innych gazetach małe wzmianki o reprezentacji Polski też przedwojenne, krótkie ale z małym zdjęciem każde. Jedno jest z treningu w Krakowie przed meczem, chyba z Francją. Ale nie wiem z jakiego stadionu.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 24.08.2016, 07:56
Już niedostępne zdjęcia, wstawisz jakoś inaczej?
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.08.2016, 08:20
Może wrzuć na Imgura... lub inną stronę. Dobrze, żeby zdjęcia były dostępne na dłużej. Sam się nie załapałem.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.08.2016, 14:16
Tez sie nie załapalem ale foty z Raz Dwa Trzy (1931 rok) są tam gdzie zawsze czyli tutaj: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a%2C_Trzy_1931

na www.historiawisly.pl macie przecież tysiące zdjęc, nie tyle co sprzed 85 lat, a z 1906 czy 1907 roku..

No chyba, ze autor tematu ma cos nowego, a jezeli tak to niech podesle skany zdjęć do autorów strony HistoriaWisly, tutaj: www.facebook.com/HistoriaWisly
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.08.2016, 14:20
No to wszystko jest na www.historiawisly.pl (opis wszystkich meczow od 1906 roku).

Skany wycinek gazet, ktore zamiesciles i sa tam zdjęcia to na www.historiawisly.pl są w zajebistych jakościach jako osobne odbitki. W osobnych dzialach.


A jezeli na Was robią wrazenia te wycinki i zdjęcia ktore azgar wkleił.. to swiadczy o tym, ze jeszcze nie widzieliscie FANTASTYCZNYCH zdjec i wycinek na w/w portalu
Ostatnio edytowane przez c. : 24.08.2016 o godz. 14:23.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:16.