
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#1
|
|
Witajcie wszyscy
W ostatnim czasie bardzo popularnym źródłem pozyskiwania informacji stał się twitter, coraz częściej na naszym forum cytowane są wypowiedzi różnych osób z tego właśnie portalu, w związku z czym postanowiłem założyć temat, na którym będziemy mogli zebrać to wszystko w jednym miejscu. Pozwoli to nam uzyskać dostęp do wszelkich tematów dotyczących Wisły Kraków, które przewijają się w danym czasie przez twittera, a także oszczędzić czas na poszukiwanie informacji na własną rękę, ponieważ wszystko będzie znajdować się w tym wątku. Jeśli ktoś znajdzie jakąś ciekawą (jego zdaniem) wypowiedź na temat Wisły, zacytuje ją tutaj wraz z jej autorem. Dzięki temu będziemy mogli też ocenić wiarygodność osób wypowiadających się na twitterze, co pozwoli nam przymknąć oko na posty niektórych "informatorów", którzy raz za razem mijają się z prawdą. Jeśli ktoś będzie chciał się odnieść do którejś wypowiedzi, prosiłbym o zacytowanie jej na początku własnego posta w celu uniknięcia nieporozumień. Ode mnie: 1) https://twitter.com/and_klemba/statu...66306797527040 "chyba za słabo @Matt_VaranN7 wg mnie mocny kandydat - wczoraj były rozmowy Smolnego i JM. Wciaz największy problem ze JM chce cos zarobic" - Andrzej Klemba na temat kandydatury Grzegorza Smolnego na nowego Właściciela Wisły 2) https://twitter.com/MateuszMiga/stat...489344?lang=pl "TS kupno Wisly negocjuje z Cupialem. A Smolny (i chyba ktos jeszcze) z JM. Ciekawe gdzie szybciej ubiją targu." - Mateusz Miga 3) https://twitter.com/janekx89/status/766622908592652289 "J.Meresiński chce pilnie sprzedać klub, zainteresowany odkupem jest W.Włodarski właściciel firmy FoodCare razem z inną lokalną firmą." - janekx89 (jego wiarygodność warto byłoby zweryfikować) Zapraszam do wrzucania informacji i do dyskusji ![]() Powód: Dodanie kilku cytatów od siebie
Ostatnio edytowane przez Chimek12 : 21.08.2016 o godz. 12:42.
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice
Offline |
#2
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline |
#3
|
|
Andrzej Klemba @and_klemba 37 min.37 minut temu
Wczoraj podałem, że w pt mial Smolny spotkać się z JM. Do spotkania nie doszło. Ponoć JM gdzieś się teraz zaszył Źródło: https://twitter.com/and_klemba/statu...53967084990464 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#4
|
|
Klemba nie jest poważny ani wiarygodny. Jednego dnia podaje pewne info, drugiego sam sobie zaprzecza. Nie pierwszy raz.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline |
#5
|
|
Podobnie jak spora część dziennikarzy lub ludzi znikąd posiadających swoich urojonych informatorów. Zbierając jedynie informacje z wczoraj można nabawić się rozdwojenia jaźni.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#6
|
|
https://www.facebook.com/forumwisla/
Podobno umowa kupna z JM została unieważniona przez prawników TF. Klub za przysłowiową złotówkę przejąć ma TS. ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#7
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#8
|
|
https://twitter.com/SzJadczak/status/767672123125039104 "Kogo by tu jeszcze obrazić czyli konferencja Wisły." - Szymon Jadczak
To jedynie podsumowuje poziom naszego dziennikarstwa. Nie owijasz w bawełnę? Nie splatasz wypowiedzi, które ładnie brzmią, ale do niczego nie prowadzą (domena polityków)? W takim razie na pewno kogoś obrażasz. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#9
|
|
Apeluje zamknac ten temat w....u!
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Member
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#10
|
|
Podbijam. To jakieś pomieszanie wątków i pojęć, że my na Forum wklejamy posty z TT.
![]()
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#11
|
|
A ja uważam że pomysł idealny. Dużo z tego co pokazuje się na Twitterze to szmelc, ale dużo z tego też nie pokazuje się w gazetach. Warto co nieco poczytać i poszukać, poza tym użycie tego medium jako środek akcji (jak np. #WisłaToMy) marketingowej bądź pospolite ruszenie jest więcej jak wskazane.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#12
|
|
To sobie mozesz zalozyc twittera i sledzic sam jakies pojebane wpisy. A zamieszczanie jakis gownianych newsow obrazajacych Wisle jest tutaj nie potrzebne. To mija sie z ideą Wiślackiego forum...przynajmniej mi się tak wydaje.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|