
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Przed nami czwarta kolejka Lotto Ekstraklasy.
Już w piątek najważniejszy mecz sezonu. Derby Krakowa po gorszej stronie Błoń. Do tego meczu Wiślacy przystępują z dorobkiem trzech punktów po trzech meczach z mało imponującym bilansem bramkowym. To wszystko jednak schodzi na dalszy plan. W piątek po gorszej stronie Błoń, styl nie będzie miał znaczenia, zespół pochodzenia izraelskiego siejący postrach w europejskich pucharach ma zostać zaorany, równo z ziemią. Piłkarzom sąsiadki po tym meczu a odejść ochota na dalsze punktowanie w Ekstraklasie. Plan jest prosty! Trzy punkty! Upokorzenie sąsiadki! I Zwycięstwo na boisku i na trybunach! KRAKÓW JEST NASZ! DERBY DLA WISŁY. Mecz wyjątkowy, to i wstęp wyjątkowy, nie będę się zagłębiał w historię itp. Sprawy. KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA! WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|