
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#11
|
|
Zarówno jeden jak i drugi Pan "S" to byłoby coś świetnego dla Wisły (zresztą obaj prywatnie związani ze sobą).
Z pasją, dużymi pieniędzmi (obaj kwalifikują się spokojnie do listy 100 najbogatszych, ale p. Sonik nie chce się tam publicznie pokazywać). Jak napisał szprotson przestańmy może już spekulować, bo zaraz jakiś dziennikarzyna zrobi z tego artykuł i niepotrzebny szum. Zakładając w ogóle, że kolega leszek ma jakieś podstawy ku takim informacjom. @modzi, zgadzam, się usuńcie te posty, bo zaraz się zacznie jakaś fama na TT i szlag wszystko trafi |
|
|

|
||||||
|
|