The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.07.2016, 18:44
Chyba buki maja podawany sklad meczowy wczesniej niz podaje go oficjalnie Wdowczyk
Przy okazji z jakiej strony ten wykres?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 22.07.2016 o godz. 18:44.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.07.2016, 18:48
A totolotek ocenił szanse 35 do 35% jezeli chodzi o zwyciestwo ktorejs z druzyn
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.07.2016, 19:05
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Chyba buki maja podawany sklad meczowy wczesniej niz podaje go oficjalnie Wdowczyk
Przy okazji z jakiej strony ten wykres?
Betbrain,wykres z Pinnacle, bo wiadomo że tam poważni gracze urzędują.
edit:
No, ale teraz kurs się odbija
Ostatnio edytowane przez rozarian : 22.07.2016 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.07.2016, 19:57
Co ten Brlek dzisiaj gra? To się nie mieści w głowie. Już przed pierwszym gwizdkiem wyglądał na spiętego, a z każdą mijającą minuta jakby tylko to wszystko potęgowała. Gość jest elektryczny i notuje stratę za stratą. Wędka panie Wdowczyk, wędka.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 22.07.2016, 20:13
Boguski ma 2 tryby:

1. Niewidzialny dla radarów.
2. Jak już widzialny, to coś s.......i.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.07.2016, 20:18
Co takiego s.......i? Przeciez nawet w bramke by nie trafil jakby nie ten rykoszet
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 22.07.2016, 20:20
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Co ten Brlek dzisiaj gra? To się nie mieści w głowie. Już przed pierwszym gwizdkiem wyglądał na spiętego, a z każdą mijającą minuta jakby tylko to wszystko potęgowała. Gość jest elektryczny i notuje stratę za stratą. Wędka panie Wdowczyk, wędka.
Przede wszystki to gra sam
na zmianie przynajmniej 6 zasluguje bardziej
Czas przestan sie wyglupiac z Uryga, Cywka , Boguskim i Miskiewiczem w pierwszym skladzie
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 22.07.2016, 20:21
Nasz Misio kolejnym meczem chyba stara se o etat w Ani Mru-Mru , a tak pozatym to gramy o mistrzostwo, z Brleka jeszcze bedzie niezly rozgrywajacy a Cywka z Alankiem sie dopiero rozkrecaja
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.07.2016, 20:22
Obraz nędzy i rozpaczy.

Walczymy o mistrzostwo z takimi tuzami jak Miśkiewicz, Cywka, Uryga, Drzazga.

Czy ja doczekam jakiegoś dobrego bramkarza w Wiśle?

Boguski: "Mam nadzieję, że te dwie bramki podziałają na nas mobilizująco."

.....................................
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 22.07.2016, 20:31
Teraz dopiero pokazali odpowiednie powtórki
parafrazujac klasyka :
Miskiewicz sie kur.wa tym wyjściem skompromitował kompletnie
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.07.2016, 20:32
W kadrze poza Głowackim, Ryśkiem nie ma klasycznych środkowych obrońców. My nie gramy o MP, znów ktoś Was wprowadził w błąd bo przy tej kadrze cudem będzie załapać się do górnej połówki tabeli.
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.07.2016, 20:58
Ciekawe, czy Zaluska wlaśnie sobie uświadomil, że z Lechią, to on zagra
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 22.07.2016, 21:11
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
...

Boguski: "Mam nadzieję, że te dwie bramki podziałają na nas mobilizująco."

.....................................
Serio tak powiedział
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 22.07.2016, 21:15
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Serio tak powiedział
Tak. W przerwie meczu. ....a mać. Co ten człowiek robi na boisku? Co ten człowiek robi w Wiśle ? Ogólnie cały zespół dzisiaj gra/zagrał chujowo.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 22.07.2016, 21:23
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 22.07.2016, 21:25
Co to ....a było?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 22.07.2016, 21:25
No cóż, trenerowi Wdowczykowi gratulujemy dobrego poczucia humoru odzwierciedlonego wyjściową jedenastką na ten mecz.

Jęczeć jeszcze nie ma co, bo mimo fatalnej pierwszej połowy (i przyzwoitej drugiej) dostaliśmy:

1. rykoszet
2. kolejnego babola Miśkiewicza (chyba właśnie przegrywa ostatecznie możliwość ugrania w życiu czegoś sensownego, jeśli Załuska nie przykleił się do ławki to powinien zagrać w Gdańsku)
3. psychowizję ślepego dyletanta

Przegrana generalnie zasłużona, choć zdecydowanie za wysoka. Szkoda, że z takim rywalem, śmierdzące nieświeżą rybą bydło ma okazję do fiesty.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 22.07.2016, 21:25
Wiezcz przepowiedział: "Będą Was ruchały Boguskie, Mójty, Brleki i Urygi, no i Wdowczykowe 3-5-2 też Was będzie ruchać".

Kilku naszych piłkarzy, którzy są tu już od dawna, których często utożsamia się z Wisłą, chciałbym najzwyczajniej w świecie zapytać, czy nie jest im wstyd.
Czegoś takiego jak dzisiejsza pierwsza połowa nie graliśmy chyba nawet za Pawłowskiego.

A tak na serio, to inwestor zbija cenę.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 22.07.2016, 21:29
Dalej graj Urygą i Cywką na stoperze, a właśnie takie wyniki będą. Trzymaj Miśkiewicza na bramce, a babole gwarantowane. Czemu nie grał Głowacki, Guzmics Mąka od początku? Załuska?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 22.07.2016, 21:31
Szczerze, nie rozumiem czemu trener nie stawia na kluczowych w poprzednim sezonie piłkarzy, tylko wpuszcza rezerwowych i liczy, że szczęście się do nas uśmiechnie, jak w meczu z Pogonią.

Z drugiej strony bramki faktycznie z dupy, bo rykoszet, babol bramkarza i wydrukowany karny, ale ogólnie w tym meczu zagraliśmy straszną chałę, szczególnie w pierwszej połowie.

Jednak trzeba pamiętać, że sami wielkie gówno stworzyliśmy z przodu, więc nie ma co się czarować - zasłużona porażka. Może tylko rozmiary trochę na wyrost. Boli.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.07.2016, 21:35
Nam strzelać nie kazano. - Wstąpiłem na boisko,

By zrobić z siebie pośmiewisko.

Nawałnicy śledzi ciągną się szeregi,

Prosto, długo, daleko, jako morza w Gdyni brzegi;

I widziałem ich wodza: Bożok głową skinął

I jak ptak jedno skrzydło Boguskiego zwinął;

Wylewa się spod skrzydła ściśniony Rafałek,

Śledź czarną kolumną, ja osuszam barek.

Najebani paralitykami jak olimpiada w Rio,

Boguski - Uryga - Misiek - Wisły to BUM trio.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 22.07.2016, 21:39
Co Tu sie wielce rozpisywać
Wszyscy bez wyjątku zagrali padake.kodake
A 3-5-2 z 1 środkowym pomocnikiem to tez swoisty ewenement
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 22.07.2016, 21:40
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Co to ....a było?
szara rzeczywistość... :/
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 22.07.2016, 21:41
Z olbrzymim rozbawieniem czytałem komentarze po beznadziejnym meczu z Pogonią.
3-5-2 jest Ok, idziemy na mistrza, Brożek w formie

Jak bardzo oderwany od rzeczywistości musi być trener, który po totalnym chaosie w meczu z Pogonią brnie dalej w ten schemat.
Do 3-5-2 trzeba mieć piłkarzy a nie osoby zarabiające na życie występami w meczach piłkarskich.
W efekcie nie mamy obrony i nie mamy środka pola.

Jak bardzo oderwany od rzeczywistości musi być trener, który wystawia ponownie, mając alternatywę, tak beznadziejnie grających w meczu z Pogonią zawodników jak Uryga, Mójta, Boguski czy Brożek.

Bardziej od beznadziejnej obrony przeraża totalna nicość w napadzie.
Mamy dwa schematy, dzida na Ondraszka i rzućcie tam coś do Małeckiego, on coś namiesza.
Ani przez moment nie było realnego zagrożenia bramki przeciwnej.

No i te zmiany. Słabych zawodników to się eliminuje przed meczem a nie w trakcie. Wchodzi Mączyński OK, zostaje beznadziejny i bezużyteczny Boguski zamiast Brleka, który totalnie osamotniony w obu meczach w środku pola robił co mógł. I jest na wist piłkarzem dwa razy lepszym niż Boguski.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 22.07.2016, 21:49
Załuska!!!!! Szykuj się!!!

Alan brawo tak dalej, razem z Tomkiem pociągniecie nas na dno.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 22.07.2016, 21:49
Elefant napisał(a):Wyświetl post
zostaje beznadziejny i bezużyteczny Boguski zamiast Brleka, który totalnie osamotniony w obu meczach w środku pola robił co mógł. I jest na wist piłkarzem dwa razy lepszym niż Boguski.
To mnie cieszy - gość zaczyna wyglądać na sensownego piłkarza, a nie chorwackiego Urygę. Mam wrażenie, że będzie grać coraz lepiej.
Ostatnio edytowane przez d : 22.07.2016 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując
Samuraj
Junior Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 22.07.2016, 21:56
3-5-2 ma szanse, są do tego ludzie więc ten system może się sprawdzić. Dajcie spokój trenują go jeszcze zbyt krótko żeby wszystko im wychodziło. A co do personaliów:
1. lubię Miśkiewicza ale to najwyższa pora odstawić go od pierwszego składu, bo wychodzić do piłek to on NIE umie.
2. Uryga na środku i w pierwszym składzie to żart i to kiepski
3. Boguski... hm... Mączyński powinien grać albo Popović a nie Boguś który nie ma umiejętności
4. Zahara... oj mam nadzieję że on jednak coś potrafi bo dziś to go nie widziałem
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 22.07.2016, 21:58
Posmialismy sie troche pobawilismy sie, a teraz trzeba powaznie wrocic do tego co gralismy na wiosne za Wdowczyka, czyli stary dobry i sprawdzony system 4-4-2. Nie ma co cudowac juz.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 22.07.2016, 22:00
A jednak. Kurs u znaczącego buka nieźle skupia w sobie wszystkie informacje okołomeczowe. Może za bardzo się wszyscy dziwimy na widok takiego a nie innego składu .
Odpowiedz cytując
filoo
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 22.07.2016, 22:06
heh, no to mam nadzieję, że mocno wzmocnimy 3ligowe rezerwy!

wrzucajcie swoje propozycje:

Dożywotnio:
-Cywka, Brlek, Uryga
na miesiąc:
-Mójta, Boguski, Zachara
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home

G 'n' R
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:40.