The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.07.2016, 20:57. [ 1 kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 16 lipca, godz. 18:00




Wracamy!

W tym roku przerwa była wyjątkowa krótka, jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po fatalnym sezonie, gdzie przyszło nam "świętować'' mistrzostwo grupy spadkowej a już w najbliższą sobotę przyjdzie nam dopingować Wisłę w pierwszym ligowym meczu nowego sezonu.

Inauguracja nastąpi w meczu z Pogonią Szczecin, będzie to szczególny mecz z punktu widzenia trenerów. Aktualnie nowym szkoleniowcem Portowców jest Kazimierz Moskal, nie tak dawno związany jeszcze z Wisłą Kraków a nie trzeba nikomu przypominać, że ostatnim miejscem pracy obecnego szkoleniowca drużyny spod Wawelu była właśnie Pogoń Szczecin.

Początek spotkania o godzinie 18:00. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znane nazwisko głównego arbitra sobotniej potyczki. Transmisję z tego spotkania zobaczyć będzie można na żywo na R22 oraz stacji Canal+ Sport.

Zapraszam na krótką zapowiedź pierwszego meczu w nowym sezonie.
Proszę również, abyście wyrazili swojej zdanie na temat wyglądu, treści tematów meczowych. W planach jest kilka zmian, a że te zmiany mają być dla czytelników, więc może uda się coś prowadzić wspólnymi siłami, sugestiami i propozycjami.

Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin:


Sezon 2006/07

10 września 2006, 14:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 0:0

Sezon 2007/08 – brak spotkań

Sezon 2008/09 – brak spotkań

Sezon 2009/10 – brak spotkań

Sezon 2010/11 – brak spotkań

Sezon 2011/12 – brak spotkań

Sezon 2012/13

17 marca 2013, 17:00 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:0, Radosław Sobolewski 37, Cwetan Genkow 82

Sezon 2013/14:

16 grudnia 2013, 18:15 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:1, Paweł Brożek 19, Łukasz Burliga 54 – Marcin Robak 70 (karny)

Sezon 2013/14 (Runda mistrzowska)

3 maja 2014, 20:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 5:0, Paweł Brożek 6, 60,62, Donald Guerrier 12, Semir Stilić

Sezon 2014/15 (Runda zasadnicza)

20 lutego, 20:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 1:1, Paweł Brożek 24- Marcin Robak 43 (k)

Sezon 2014/15 (Runda finałowa)

20 maja, godz. 20:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:2, Semir Štilić 43, Mariusz Stępiński 86 - Adam Frączczak, Rafał Murawski 90

Sezon 2015/16

18 grudnia 2015, 20:30, Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0:1, Rafał Murawski 41.


Z obozu Portowców.

Letnia przerwa w Szczecinie przyniosła zmianę na stanowisku szkoleniowca, już od dłuższego czasu pojawiała się informacja, że propozycji nowego kontraktu nie otrzyma Czesław Michniewicz a jego miejsce zarząd klubu będzie szukał nowego szkoleniowca. Wybór padł na Kazimierza Moskala, który od rozwiązania kontraktu z Wisłą pozostawał bez pracy.

Oprócz rewolucji na ławce trenerskiej doszło również do zmian w kadrze Portowców, ze Szczecinem pożegnał się Wladimer Dwaliszwili oraz Miłosz Przybecki. W ich miejsce klub pozyskał takich zawodników Kamil Drygas, Spas Delew czy Karol Danielak, z wypożyczenia do Górnika Zabrze wrócił Radosław Janukiewicz.

Szczecinianie do startu rozgrywek przygotowywali się na własnych obiektach jak i również na zgrupowaniu we Wronkach. Podczas letnich przygotowań rozegrali oni cztery mecze sparingowe, z czego dwa wygrali oraz dwa przegrali.




Piłkarze Pogoni pod lupą TWSD.

Tradycyjny już punkt tematów meczowych, w którym przybliżę sylwetkę kilku zawodników naszych najbliższych rywali.

O miano pierwszego bramkarza rywalizacja toczy się pomiędzy Dawidem Kudłą a Jakubem Słowikiem i to raczej na tego pierwszego zdecyduje się trener Kazimierz Moskal. W linii obrony pewnym punktem powinien być Jakub Czerwiński oraz Jarosław Fojut.

W pomocy zdecydowanym numerem jeden jest Rafał Murawski, który mimo upływu lat nadal jest pierwszym wyborem nowego szkoleniowca Portowców. Wzmocnieniem środka pola może okazać się pozyskany z Zawiszy Bydgoszcz Kamil Drygas a o swoją przydatność do drużyny udowodni nie raz węgierski pomocnik Adam Gyurcso.

Pogoń w tym sezonie może mieć problem ze strzelaniem bramek, nazwiska na liście napastników nie imponują młody Kozłowski czy Listkowski w niczym nie dorównują Zwolińskiemu, który i tak gdzieś zatracił swoją skuteczność z poprzednich sezonów.

Tyle o sobotnich gościach.




Biała Gwiazda bez blasku.

Słabo wygląda tegoroczne lato przy Reymonta. Temperatura wysoka nie tylko na polu, ale także w klubowych gabinetach. Ze swoich posad w zarządzie zrezygnowali Robert Szymański, Rafał Smalcerz jak również prezes Piotr Dunin. Efekt tego jest taki, że klub nadal jest w rozsypce a steruje nim teraz dwóch członków zarządu na czele z Generałem Kapką, który jak zawsze na posterunku ''ogrania'' cały burdel.

Nie czas i miejsce jednak na wyciąganie brudów czy opisywanie sytuacji, które i tak każdy zna. Skupmy się na stronie czysto sportowej.

Do Wisły w tym okienku transferowym dołączyło póki, co dwóch zawodników, bo trzeci jeszcze przechodzi testy medyczne, które mogą okazać się kluczowe.
Piłkarskie CV obu panów, których będziemy mieli okazję oglądać od soboty w barwach Wisły nie powala na łopatki.

Adam Mójta, to obrońca grający do tej pory w Podbeskidziu Bielsko Biała i w kilku innych klubach, z którymi przeważnie spadł z piłkarskiej elity. Z kolei Mateusz Zachara przez ostatni czas nie miał kontaktu z futbolem ze względu na kontuzję ramienia, której nabawił się jeszcze za czasów gry w Chinach. Były napastnik Górnika Zabrze, do Wisły przymierzany był już w zimowych okienku, jednak na drodze stanęły właśnie względy zdrowotne zawodnika.

Jak widać, lista wzmocnień jest wręcz imponująca, o ile powyższą dwójkę nazwać można wzmocnieniami. Czas pokaże. Z przyjemnością odszczekam.

Po stornie strat można zapisać już Rafała Wolskiego, faxu nie dało się naprawić na czas i Rafał postanowił kontynuować karierę w Gdańsku a nie w Krakowie. Jego wybór. My na jego miejsce mamy kilku zmienników, także o jakoś nie ma się, co obawiać. Rafał Boguski czy Petr Brlek już zacierają ręce i widzą się na miejscu reżysera gry Białej Gwiazdy.

Nowa taktyka, nie będzie to dzida?

Trener Wdowczyk postanowił, że trochę poeksperymentuje z taktyką Wisły Kraków i z oklepanej 4-5-1 zrobi taktykę 3-5-2. Wiślacy całe przygotowania ćwiczyli ustawienia nowej taktyki i nowych ról na boisku. Efektem tych ćwiczeń były wyniki spotkań sparingowych, które oczywiście należy traktować z przymrużeniem oka i nie podniecać się rozklepaniem Kmity Zabierzów czy lamentować po porażce z Karviną.

Prawdziwy test będzie miał miejsce w sobotę o 18:00 na Reymonta. Po tym meczu będzie można ocenić i podzielić się swoim obserwacjami na temat nowej taktyki naszego trenera. Czy będzie ona skuteczna na tyle, że pozwoli nam na odniesienie pierwszego inauguracyjnego zwycięstwa od 19 sierpnia 2012 roku? Przekonamy się już w sobotę około godziny 20.

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 13.07.2016, 21:10
Ustawienie z trójką jest na tyle specyficzne, że jeszcze kilka pierwszych meczów może okazać się docieraniem schematów itp., dlatego nie spodziewam się cudów. Serce mówi zwycięstwo, ale rozum remis.
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.07.2016, 07:17
Nie chcę być złośliwy dla legendy Wisełki, ale... remis. To pewne jak śmierć i podatki.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.07.2016, 08:38
Patrząc na inauguracje z kilku ostatnich lat, to remis będzie sukcesem.
Najbardziej obawiam się Mójty na lewej stronie i chaosu w środku, do tego brak pewności w nowym ustawieniu i wymówki na sobotę gotowe.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.07.2016, 08:39
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Po stornie strat można zapisać już Rafała Wolskiego, faxu nie dało się naprawić na czas i Rafał postanowił kontynuować karierę w Gdańsku a nie w Krakowie. Jego wybór. My na jego miejsce mamy kilku zmienników, także o jakoś nie ma się, co obawiać. Rafał Boguski czy Petr Brlek już zacierają ręce i widzą się na miejscu reżysera gry Białej Gwiazdy.
dobre
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.07.2016, 08:57
Brak Wolskiego i Mąki zapewne będzie widoczny. Kluczem będzie nie przegrać z kretesem w srodku pola. Niestety Rafał Murawski czy Drygas spowodują, że raczej walkę o środek pola przegramy. Powstaje pytanie jak zniwelować niewątpliwą przewagę Pogoni. Zapewne spróbujemy skrzydłami mając ofensywnie ustawionych bocznych + Mały + ten drugi... Co z Popoviciem? W środku by się przydał, a w sparingach coś mało grał?

Misiek-Boban, Głowa, Rysiek, Sadlok, Mójta - Brlek, Małecki, Boguski - Brożek, Ondrasek. 2-1 dla Wisły. Brożek x2.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 14.07.2016, 09:04
To może być ciekawy mecz, z małymi podtekstami na ławkach.
Obaj trenerzy chcą by ich drużyna grała ofensywnie, w piłkę.

Szkoda, że nie udało się nam pozyskać jakiegoś wartościowego skrzydłowego.

Po pierwszym meczu nie ma co oczekiwać jakiejś super finezyjnej gry, wiadomo jak pierwsze 3-4 kolejki wyglądają, tym bardziej w naszej lidze, tym bardziej, że zaczynamy w schemacie 3-5-2.
Ciekawe jak w tym ustawieniu będzie wyglądał Boban, który ma predyspozycje do gry ofensywnej.

Mój typ: 1-1.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 14.07.2016 o godz. 09:07.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 14.07.2016, 10:31
Paprykarze zapewne jak to pod wodza Moskala beda sobie klepac pileczka. Zagescic srodek pola koniecznie, tylko blagam nie Uryga.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 14.07.2016 o godz. 10:31.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 14.07.2016, 10:33
Gil ja pier.dole.

Remisowo, 0-0 albo 1-1.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 14.07.2016, 10:42
Serce chciało by Wisełka wygrała rozum mówi jednak remis....Kiedy Mąka wraca i czy w ogóle wraca....
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 14.07.2016 o godz. 10:45.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.07.2016, 11:07
Przynajmniej doskonale wiemy, jak zagra Pogoń, bo Moskal ma jedną taktykę.

2-1 Wisła.
Odpowiedz cytując
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 14.07.2016, 12:33
Nowy sezon, nowe nadzieje. Nad sprawami organizacyjnymi nie ma się co rozwodzić, jest jak jest i tyle. Bilet można kupić przez neta, krzesełka są czyste, murawa jest nowa, jest Sobol? Jest! powinno wystarczyć.

W sumie skład mamy praktycznie taki sam jak zawsze w ostatnich latach. Doświadczenie, ktoś wraca, żeby się odbudować, parę zagadek. Tutaj praktycznie bez zmian od paru rund, zmieniają się tylko nazwiska, ale to ciągle to ten sam rodzaj piłkarzy, który na papierze wygląda na czołówkę ligi.

Z czym wiąże największą nadzieje w tym sezonie, że teraz będzie inaczej? Nie mam na myśli tutaj walki o Mistrzostwo, tylko o spokojnej górnej ósemce, a potem się zobaczy jak słaba jest liga w tym roku. Trener, w końcu mamy trenera na ławce. W końcu ktoś kto widzi co się dzieje na boisku i nie jest ślepo przywiązany do jednego ustawienia czy żelaznej jedenastki. Mamy jakieś rozegrania stałych fragmentów gry. Nie ma Wolskiego? To znajdujemy ustawienie, żeby wykorzystać jak najwięcej zawodników których mamy w miarę ogarniętych. Jovic może biegać do upadłego? To będzie biegał do opadłego, proszę bardzo. Brożek już nie ta szybkość, ale spryt bardziej? Będzie rozgrywał za napastnikiem. Nie mamy skrzydłowych na oba skrzydła? Zrobimy tam miejsce dobremu offensywnemu obrońcy. Brak klasycznego defensywnego pomocnika? Zagęścimy środek pola. Uryga ku uciesze tej garstki na trybunach zalicza słuszny zjazd do boksu. Donald robi za pajaca? Nawet go nie ma na ławce. Może do tego dojdzie wprowadzanie/sprawdzenie czy młodzi się nadają do grania, a nie ustawianie bramkarza na pozycji napastnika, bo jest bardziej doświadczony. Wcześniej to nie było takie oczywiste, i mam tutaj na myśli tych parę nazwisk które siedziały na ławce w ostatnim czasie.

Na trybunach stałe twarze, zapewne spokojnie 10k co mecz. Co przy obecnym poziomie organizacyjnym Naszego klubu uważam za sukces patrząc na inne miasta w Polsce. A jak duży jest potencjał pokazuje mecz z Zagłębiem, jak tylko będziemy grać cokolwiek i zakręcimy się w czołówce z małą stratą punktową do lidera to i trybuny zobaczą więcej ludzi.

Życie napisze zapewne jakiś dziwny i kręty scenariusz na ten sezon, tylko, że teraz trener przynajmniej teoretycznie jest taki, że postanowi to jakoś wyprostować sam, a nie czekać na zbawienie.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 14.07.2016, 13:29
Pół godziny kopaniny do porzygu, że finał ME bez Ronaldo to będzie przy tym rollercoaster, bramka dla Wisły duetu Małecki-Ondrasek, przerwa. Boguski po godzinie pseudogry jak zwykle jeden błysk niczym Messi czy CR7, po czym klasycznie spierrdoli. Bramka z dupy dla pogoni, później nasza pogoń za zwycięstwem, niestety nieudana.

Remis, 1-1, Kaziu "hipster" Moskal kroczy dumny jak paw, gdyż on non-stop remisował zanim to było modne, na konferencji pomeczowej "mecz walki, obie drużyny miały swoje okazje, mogliśmy ten mecz wygrać, ale jak wiadomo jak nie można meczu wygrać to trzeba go zremisować, otwarcie sezonu, sprawiedliwy wynik:.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 14.07.2016, 13:58
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Pół godziny kopaniny do porzygu, że finał ME bez Ronaldo to będzie przy tym rollercoaster, bramka dla Wisły duetu Małecki-Ondrasek, przerwa. Boguski po godzinie pseudogry jak zwykle jeden błysk niczym Messi czy CR7, po czym klasycznie spierrdoli. Bramka z dupy dla pogoni, później nasza pogoń za zwycięstwem, niestety nieudana.

Remis, 1-1, Kaziu "hipster" Moskal kroczy dumny jak paw, gdyż on non-stop remisował zanim to było modne, na konferencji pomeczowej "mecz walki, obie drużyny miały swoje okazje, mogliśmy ten mecz wygrać, ale jak wiadomo jak nie można meczu wygrać to trzeba go zremisować, otwarcie sezonu, sprawiedliwy wynik:.
najśmieszniejsze jest to, że tak właśnie będzie
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 14.07.2016, 14:11
Miśkiewicz

Jovic-Sadlok-Głowacki-Guzmic-Pietrzak

Boguski-Brlek-Małecki

Ondrasek-Brożek

mój typ - 1:0 dla Wisły (Boguski)

JJJBG!
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 14.07.2016 o godz. 14:14.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 14.07.2016, 15:18
Spas Delew to ten co z nami go łaczono? nawet nie wiedziałem, ze przeszedł do Pogonii. Przyjezdza krol remisow ale mam nadzieje, ze rozpoczniemy sezon od wygranej. 3-5-2 troche mnie nie pokoi, boje sie grania taka taktyka no ale zobaczymy jak bedzie
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 14.07.2016, 16:59
Rysiek zatrzymał Ronaldo, zatrzyma i Zwolińskiego. Mam nadzieję, że DW miał wystarczającą ilość czasu, aby dopracować grę trójką z tyłu do perfekcji. Obstawiam skromne 1-0 dla naszych.
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 14.07.2016, 17:13
Tak, tylko Guzmics nie zagra, obok Głowy i Sadloka zagra Uryga lub Kujawa.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 14.07.2016, 20:42
Byle wygrać i wymęczyć zwycięstwo. W jakimkolwiek stylu
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 14.07.2016, 21:11
Trzymam kciuki za naszych.

Mam nadzieję, że podtrzymamy styl gry z poprzedniej rundy Dobry wynik by mnie bardzo ucieszył, ale tylko dobra gra dała nadzieję na sezon.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 14.07.2016, 21:30
Trzeba wygrywać jak najwięcej meczów szczególnie u siebie, żeby później znowu nie brakło tych kilka pkt do mistrzowskiej!!! Nie tracić głupio bramek, nie zatrzymywać się po pierwszym strzelonym golu, wbić 2, 3 i kontrolować przebieg spotkania. Nie mamy takich złych piłkarzy.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 15.07.2016, 16:19
Pierwsza kolejka i już ciekawe starcie z drużyną prowadzoną przez naszego byłego trenera. Niestety letnie transfery nie dały mi zbyt wielkich nadziei, więc tak jak w poprzednim sezonie nie oczekuję zbyt wiele... Ale zwycięstwo na inaugurację przed własną publicznością jest jak najbardziej mile widziane
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 15.07.2016, 19:03
będzie dobrze, Wisła nie przegrała meczu na inaugurację ekstraklasy od 18 sezonów, wygramy

ostatni raz wtopa z GKSem w '97.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 15.07.2016, 23:42
Miśkiewicz- Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok, Mójta-Popović, Brlek, Małecki-Ondrasek, Brożek
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.07.2016, 07:09
Kac napisał(a):Wyświetl post
będzie dobrze, Wisła nie przegrała meczu na inaugurację ekstraklasy od 18 sezonów, wygramy

ostatni raz wtopa z GKSem w '97.
Dawniej wtopą było nie wygrać meczu.

Liczę na łatwe 3-0.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.07.2016, 08:40
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza kolejka i już ciekawe starcie z drużyną prowadzoną przez naszego byłego trenera. Niestety letnie transfery nie dały mi zbyt wielkich nadziei, więc tak jak w poprzednim sezonie nie oczekuję zbyt wiele... Ale zwycięstwo na inaugurację przed własną publicznością jest jak najbardziej mile widziane
jak to nie dają, gramy o puchary i mistrzostwo

Dzisiaj wymęczymy bułe 2-1
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.07.2016, 08:40
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz- Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok, Mójta-Popović, Brlek, Małecki-Ondrasek, Brożek
Guzmics pewnie nie przerwie urlopu na okoliczność dzisiejszego meczu.. jak wygrywać mając wielką dziurę w środku pola?
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.07.2016, 08:58
Spodziewam sie porywajacego widowiska, okraszonego gradem goli oraz kilku nietuzinkowych akcji i wielu nieszablonowych zagran w meczu.

Trenerzy pogratuluja zawodnikom postawy i podziekuja za zaangazowanie i nieustepliwa walke do ostatniego gwizdka. Dumni z postawy swoich zawodnikow, zauwaza, ze zespoly nie ustrzegly sie kilku mankamentow w swojej grze. Szczegolnie w drugiej polowie, widoczne byly braki kondycyjne , jednak okres przygotowawczy zostal solidnie przepracowany i dlatego zawodnicy potrzebuja troche wiecej czasu by odzyskach swierzosc.

Co do formy poszczegolnych zawodnikow to nie ma wiekszych powodow do obaw. Wszystko zostalo skrupolatnie przygotowane tak, zeby zaspol ustabilizowal forme w dalszej czesci sezonu. Pamietajmy ze po reformie organizmy zawodnikow sa bardziej eksplaatowane i do tego dochodzi wiele spotkan w PP, dlatego potrzeba czasu by to wszystko ustabilizowac .

Czy martwi mnie styl w jaki zaprezentowali moi zawodnicy? Nie! Nie ma powodow do obaw. Jest kilku nowych zawodnikow, ktorzy potrzebuja czasu by wkomponowac sie w zaspol. Rowniez przedluzajace sie Euro, spowodowalo, ze powolani zawodnicy nie wrocili na czas i dlatego zgodnie z naszymi zaleceniami, otrzymali kilka dni wolnego na regeneracje i odpoczynek. Uspokajam, ze widoczny brak zgrania druzyny , oczywiscie z kolejki na kolejke bedzie ulegal stopniowej poprawie.
Teraz przyjdzie czas na glebsza analize i wierze ze od nastepnego meczu , uda nam sie wyeliminowac widoczne mankamenty w naszej grze.

Under 2,5.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 16.07.2016 o godz. 09:17.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 16.07.2016, 09:58
Oczywistością jest, że ten mecz to wielka niewiadoma, ponieważ:
- trudno powiedzieć jak silne są obydwa zespoły po przerwie letniej i o co one tak naprawdę będą walczyły w tym sezonie
- to sam początek rundy, a on często rządzi się innymi prawami niż jego reszta

Podjęcie się jakiegokolwiek typowania to jak gra u nowego sponsora Ekstraklasy, tylko że z trochę większym prawdopodobieństwem sukcesu. Dlatego też ja tylko życzę Wisełce zwycięstwa, nieważne w jakim stylu. Nie będę narzekał po nudnym 1-0.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 16.07.2016, 17:01
Obrona jest zajebista
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:21.