The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 68 10,66%
Prawo i Sprawiedliwość 159 24,92%
Twój Ruch 9 1,41%
Polskie Stronnictwo Ludowe 6 0,94%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 17 2,66%
Solidarna Polska 4 0,63%
Polska Razem 37 5,80%
Kongres Nowej Prawicy 165 25,86%
Ruch Narodowy 97 15,20%
Dziękuje nie głosuje! 76 11,91%
Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35401
Stary 22.05.2016, 12:07
A co mnie obchodzi kto rządzi W Polsce rządzi PiS i mamy jebane państwo milicyjne. Milicja prowokuje, milicja zabija - Białystok, Wrocław. A jebane PiSowskie media zamiast powiedzieć, że zabito Igora we Wrocławiu to mówią, że chłopak miał przy sobie dopalacze czy jakieś gówno - jakby to miało jakikolwiek związek ze skatowaniem chłopaka.

Państwo PiS to takie samo gówno jak państwo PO, tylko tu milicja katuje i prowokuje pod płaszczykiem PiSowskiego patriotyzmu, kościoła i socjalizmu. To sa dalej ....y, które w nosie mają ludzi a liczy się tylko hajs (wynoszony na lewo przez biurokrację i koszty administracyjne), władza i ciepłe posadki. Jak Polacy byli traktowani jak śmieci we własnym kraju tak dalej są traktowani.
Najdobitniej to pokazują te morderstwa milicyjnych śmieci. Każdą inną decyzję, sytuację można jakoś obrócić, obronić ale nie to, że psiarska ....a zabija Polaka i nic mu za to nie grozi. Jebać milicję i milicyjne państwo PiS.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35402
Stary 23.05.2016, 09:05


ABGwislakABG, mowilem jak jest
Anty PO-PiS!!!
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35403
Stary 24.05.2016, 18:21
A ty myślisz ze w pół roku wyzmieniają wszystkich szefów policji w powiatach i wojewódzctwach? Ogarnij się czlowieku tak sie nie da.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35404
Stary 24.05.2016, 19:55
On myśli, że Błaszczak kazał bić tych ludzi ...

Cytat:
Minister Mariusz Błaszczak polecił Komendzie Głównej Policji wyjaśnienie przebiegu interwencji w Gdańsku - poinformował Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
Na miejsce udali się już pracownicy Biura Kontroli.
W przypadku złamania procedur wobec interweniujących funkcjonariuszy zostaną wyciągnięte konsekwencje
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35405
Stary 25.05.2016, 07:07
Debil zawsze pozostanie debilem...
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35406
Stary 25.05.2016, 10:02
Gloryfikacji pałowania jeszcze na forum kibicowskim nie czytałem. Kandydat na posta roku murowany.
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35407
Stary 27.05.2016, 09:52
Gazeta wybiórcza napisał(a):
— DEFICYT NIŻSZY OD PLANU – Piotr Skwirowski w GW: “Deficyt budżetu państwa po czterech miesiącach tego roku wyniósł 11,1 mld zł. To o 4 mld zł mniej od planu na ten moment. Ale generalnie budżet wydaje więcej niż rok temu”.

— BEZROBOCIE IDZIE NA REKORD – Patrycja Maciejewicz w GW: “To normalne, że wiosną i latem bezrobotnych ubywa. Jednak wygląda na to, że w tym roku może się udać pobicie rekordu, w październiku 2008 roku wynosiło ono 8,8 proc.”
PiS niszczy polską gospodarkę. Tylko Korwin krul/tylko RAZEM. (niepotrzebne skreślić).
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35408
Stary 14.06.2016, 20:56
Warto przeczytać.
http://www.politico.eu/article/middl...iddle-england/

Za lekko ponad tydzień będziemy wiedzieli, czy to koniec UE w obecnym delikatnie mówiąc nieciekawym kształcie.
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35409
Stary 23.06.2016, 13:03
Najniższe bezrobocie od 25 lat, podaje Wyborcza.

Jak to jest, że za rządów tych "socjalistów" (wersja dla korwinoludów) i "faszystów" (wersja dla kodomitów) z PiSu, budżet zawsze się spina (pomimo 500+), bezrobocie spada a PKB rośnie? Czyżby JarKacz zabronił im kraść? Jak on śmie śmieć?
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35410
Stary 23.06.2016, 15:41
Jak ty uważasz budżet z największym planowanym deficytem za "spięty" to chyba nie ma sensu odpowiadać na resztę pytań bo i tak nie zrozumiesz.
frank
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35411
Stary 24.06.2016, 08:05
Vuko,
http://pikio.pl/rzad-beaty-szydlo-za...ld-w-pol-roku/
Podobno na wGospodarce też zamieścili podobny artykuł, został jednak bardzo szybko wyrzucony
Ostatnio edytowane przez frank : 24.06.2016 o godz. 08:08.
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35412
Stary 24.06.2016, 13:11
Taka cisza w temacie a tutaj Brexit stał się rzeczywistością.

Jak tam pany - kto jest następny w kolejce ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35413
Stary 24.06.2016, 14:01
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Taka cisza w temacie a tutaj Brexit stał się rzeczywistością.

Jak tam pany - kto jest następny w kolejce ?
Przecież to prawdziwa katastrofa dla świata!

Poważnie, takiej histerii jaka panuje w polskich mediach dawno nie widziałem...

Na Polsat news dziennikarz powiedział wprost, że jak to nazwał "demokracja ludowa nie do końca działa" i że generalnie Cameron dowalił zgadzając się na wybory...

Unia była dobrym pomysłem - wolny rynek, brak cła, ujednolicone przepisy prawa pracy itp. Ale w każdym jednym elemencie zaczęła przeginać pałę - wszędzie są potrzebne jakieś ograniczenia.

To co odjebała Merkel z imigrantami, grożąc wręcz krajom które się "nie słuchają", było kroplą która przelała czarę goryczy...

Albo UE gruntownie remontujemy, albo likwidujemy...
Ddf
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35414
Stary 24.06.2016, 14:26
Dokładnie. Główną winowajczynią Merkelowa, która chyba już się czuła "cesarzową Europy" zapraszając najpierw muzułmańskich imigrantów, a później narzucając innym krajom ich przyjmowanie. Oczywiście "dołożyli do pieca" eurokraci pokroju Junckera, Oettingera, Schultza i ich pomagierzy (jak Tusk i Bieńkowska) m.in. mieszając się w sprawy suwerennych krajów (jak Polska, a wcześniej Węgry). Nauki z tego pewnie nie wyciągną, bo za głupi na to są, więc chyba tylko czekać, jak się to wszystko rozpieprzy.
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35415
Stary 24.06.2016, 15:41
Politycy w UE nie wyciągną żadnych wniosków z tej lekcji, której udzielili im Brytyjczycy. Teraz w kolejce czeka kilka innych państw, a to wszystko dzięki Makreli i jej sługusom w tym Donald T.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35416
Stary 24.06.2016, 15:45
Lepiej zrobić sobie nową UE z państwami z Grupy Wyszehradzkiej, bez Niemiec, ich zostawić z uchodźcami-nachodźcami, których Merkel ściągnęła i dodać jej z Polski PO i Niezależną z KOD-em.
Krzysiek Grabski
Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35417
Stary 24.06.2016, 16:45
Wielka Brytania da sobie radę pomimo opuszczenia UE.
Kibicowałem wyjściu Wielkiej Brytanii z UE.
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Krzysiek Grabski : 24.06.2016 o godz. 16:46.
Kibic Legii Warszawa.
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35418
Stary 26.06.2016, 18:10
Blokada marszu Ukraińców w Przemyślu

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spole...strzepach-foto
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35419
Stary 05.07.2016, 11:48
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jak ty uważasz budżet z największym planowanym deficytem za "spięty" to chyba nie ma sensu odpowiadać na resztę pytań bo i tak nie zrozumiesz.
Proszę bardzo - tak wygląda polityka rządu PiS, przy jednoczesnym wprowadzeniu programu 500+:


"Deficyt budżetu państwa po maju 2016 r. wyniósł 13,5 mld zł tj. 24,6% wartości planowanej w ustawie budżetowej. Jednocześnie był on niższy o 6,1 mld zł w stosunku do wykonania po maju 2015 r. (19,6 mld zł)."
link - dane Ministerstwa Finansów

Wystarczy mieć sensowną ekipę i nie kraść, ale wiadomo PiS=PO.
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35420
Stary 05.07.2016, 13:05
Jak byk masz tam podane, ze to sa dane do ustawy z konca lutego. Od tamtego czasu do konca maja minely 3 miesiace czyli 1/4 roku budzetowego, datowanego od przyjetej ustawy z dniem 25 lutego 2016. 1/4 =25%. MF wyszlo ( szacowane) 24,6% planowanego deficytu. Wiec czym tu sie cieszyc? Byl nizszy o 6,1 mld w porownaniu do maja 2015, gdyz w roku panskim 2015tym, budzet uchwalono miesiac wczesniej - pod koniec stycznia.
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35421
Stary 05.07.2016, 16:53
Cytat:
Wystarczy mieć sensowną ekipę i nie kraść, ale wiadomo PiS=PO.
Wow, mniej się zadłużyliśmy hip hip hurra! Każdy kto uchwali budżet z deficytem powinien iść do więzienia, każdy taki polityk to jebany złodziej i zdrajca narodu.
Dług = spłata długu = odsetki = pożyczki = kolejny deficyt, pożyczki, odsetki.
I tak właśnie banda PO-PiS nas załatwia na lata.
Jebany matoły nie rozumieją, że gdyby nie mieć długu to wtedy nie trzeba spłacać kredytów = kasa, która teraz idzie na kredyt szła by na co innego, a raczej by nie szła, po prostu pokryłaby deficyt, czy żeby być precyzyjniejszym, tej kasy by nie było bo to jest kredyt, nie byłoby deficytu to i kredytu by nie trzeba było brać.
PiS robi drobne zmiany i taka jest prawda. Z nimi się wiele nie zmieni. Na pewno nie zmieni się to co najważniejsze - deficyt, ZUS, jebanie nas przez UE, socjalizm, obciążenia podatkowe pracodawców i obywateli. Bez tego zawsze będzie patologia. A największa zmiana PiSu czyli te 500+ to kolejna patologia socjalistyczna, czyli ich największy projekt to składowa patologii.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35422
Stary 05.07.2016, 21:07
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wow, mniej się zadłużyliśmy hip hip hurra! Każdy kto uchwali budżet z deficytem powinien iść do więzienia, każdy taki polityk to jebany złodziej i zdrajca narodu.
Dług = spłata długu = odsetki = pożyczki = kolejny deficyt, pożyczki, odsetki.
I tak właśnie banda PO-PiS nas załatwia na lata.
Jebany matoły nie rozumieją, że gdyby nie mieć długu to wtedy nie trzeba spłacać kredytów = kasa, która teraz idzie na kredyt szła by na co innego, a raczej by nie szła, po prostu pokryłaby deficyt, czy żeby być precyzyjniejszym, tej kasy by nie było bo to jest kredyt, nie byłoby deficytu to i kredytu by nie trzeba było brać.
PiS robi drobne zmiany i taka jest prawda. Z nimi się wiele nie zmieni. Na pewno nie zmieni się to co najważniejsze - deficyt, ZUS, jebanie nas przez UE, socjalizm, obciążenia podatkowe pracodawców i obywateli. Bez tego zawsze będzie patologia. A największa zmiana PiSu czyli te 500+ to kolejna patologia socjalistyczna, czyli ich największy projekt to składowa patologii.
Jedź do Somalii, tam znajdziesz swój korwnistyczny raj, bez podatków, bez długów, deficytów, socjalu.

Najśmieszniejsze będzie to, kiedy powiedzmy za 20-30 lat wszyscy postanowią poumarzać sobie długi, o które tak się plują mentalne dzieci Korwina, zwłaszcza, że każdy kraj jest zadłużony. Człowieku, obecnie dług to kwestia polityki, a nie tego, że masz skrypt dłużny na 1000 guldenów u żydowskiego lichwiarza.

A jak ktoś chce historyczne przykłady, to taka Hiszpania w XVI w. potrafiła bankrutować kilkanaście razy i wszyscy mieli na to wyjebane, dług powyżej 1 mld to jest problem wierzyciela, a nie dłużnika.
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35423
Stary 05.07.2016, 21:15
Vuko - co z tym ZUS-em i emeryturami? Dalej zaciąganie stryczka na szyi?
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35424
Stary 05.07.2016, 22:28
Cytat:
Jedź do Somalii, tam znajdziesz swój korwnistyczny raj, bez podatków, bez długów, deficytów, socjalu.

Najśmieszniejsze będzie to, kiedy powiedzmy za 20-30 lat wszyscy postanowią poumarzać sobie długi, o które tak się plują mentalne dzieci Korwina, zwłaszcza, że każdy kraj jest zadłużony. Człowieku, obecnie dług to kwestia polityki, a nie tego, że masz skrypt dłużny na 1000 guldenów u żydowskiego lichwiarza.

A jak ktoś chce historyczne przykłady, to taka Hiszpania w XVI w. potrafiła bankrutować kilkanaście razy i wszyscy mieli na to wyjebane, dług powyżej 1 mld to jest problem wierzyciela, a nie dłużnika.
Możesz sobie te Korwiny wsadzić...
Nigdzie nic o Korwinie nie pisałem więc mi nie wyskakuj z nim skoro nie masz innych argumentów.
Mamy inny świat niż ten chociażby 70 lat temu. Teraz sa wojny ekonomiczne i jeśli tobie się podoba zostanie na tej wojnie niewolnikiem wierzycieli to twoja sprawa.
A pieprzenie, że długi są problemem wierzycieli a nie dłużnika. Ok, to po co my spłacamy te jebane długi? Już się "oddłużmy" i będzie fajnie. Twoje "może wszyscy postanowią umorzyć długi" mnie nie przekonuje. Może tak, a może nie, a może od tego czasu zbankrutujemy jak Grecja i będą nas Niemcy wchłaniać.
Jedno jest pewne, żyjąc na kredycie niszczymy samych siebie. Spłacanie kredytu dziś i przez kolejne 20 czy 200 lat (i powiększanie go) to wciąganie się co roku w kolejne długi i wydawanie kasy na kredyt zamiast na życie. Nie masz kasy na służbę zdrowia i milion innych rzeczy ale musisz mieć na kredyt i zjebany ZUS (który tez podciągam pod kredyt bo to piramida finansowa tak samo jak mechanizm kredytowy gdzie aby go spłacić bierze się kolejny kredyt z odsetkami po kolejnej pożyczce jest do spłacenia pożyczka + odsetki). Proste jak jebanie, ale jak już sobie przetłumaczyłeś, że życie jak żebrak, na kredyt, i myślenie, że na pewno nic się nie stanie jak się będziemy cyklicznie zadłużać oraz spłacanie długów zamiast życie z tych pieniędzy tu i teraz jest fajne to życzę kolorowych snów.
Polska płaci ponad 40 mld rocznie na swój dług. Czyli ten cały deficyt = po prostu spłacanie długu. Życie na kredyt to nic innego jak robienie z siebie debila, który chce przegonić czas i zamiast żyć za to co ma dzisiaj, to woli wziąć kredyt żeby dziś mieć tyle kasy co mógłby mieć "jutro". Logicznie rzecz biorąc jeśli spłacilibyśmy dług to wtedy nie musimy wydawać na jego obsługę ponad 40 mld zł rocznie = nie trzeba robić budżetu z deficytem. Także to jest zwykłe dorabianie jakiejś jebanej finansjery, która żyje na przywódcach-debilach państw.
Tylko idiota będzie się zadłużał z roku an rok co raz bardziej, tylko idiota nie dąży do tego aby mieć stan konta na zero. Na mój rozum to samo tyczy się państwa i jego zarządzaniem.

PS Jedź do Wenezueli. Zobaczysz co robi socjalizm z krajem.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35425
Stary 11.07.2016, 10:12
Zofia Szwal: Bóg ocalił mnie z rzezi Polaków, abym opowiedziała tę historię

"Zabijali siekierkami, łomami, kijami, młotami. Ona upadła, ale wciąż żyła. Udawała martwą. Na nią spadli inni - zabici, ranni, niedobici. Słyszała, jak płaczą dzieci, jak ludzie konają i proszą o dobijanie. Jęki, płacze. Obok upadli jej mąż i brat z sześciorgiem dzieci, siostra z dziećmi - zabici. Leżała pod stertą ciał, licząc na to, że Ukraińcy odejdą. ..."


http://historia.wp.pl/title,Zofia-Sz...wiadomosc.html
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35426
Stary 11.07.2016, 10:19
To jeszcze napisz jak pisiory dzięki glosowaniom i posiedzeniom "umozliwily" udzial w wydarzeniach zwiazanych z upamiętnieniem rzezi wolynskiej.

Chyba, ze w jedynie slusznych mendiach o tym cicho sza?
Anty PO-PiS!!!
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35427
Stary 11.07.2016, 18:23
Pisiory jak pisiory, zawsze były pro banderowskie ale najśmieszniejszy jest ten cwel Kukiz, który od jakiegoś czasu gra anty banderowca a jeszcze niedawno jeździł na Ukrainę i śpiewał jakieś pioseneczki banderowcom. To jest dopiero hipokryta. I on stanowi niby tę nadzieję na przyszłość i jest stawiany za dobrą opozycję czy prawego człowieka w środowisku prawicowym/narodowym.
To wszystko to jest teatrzyk, jesteśmy ciągle z każdej strony ruchani. Ruch Narodowy kolejni pajace, którzy się sprzedali. Marian Kowalski kolejny, który mówi o łączeniu i nie dawaniu się skłócić a sam się dzieli, zakłada swoje partie zamiast łączyć siły. Beka, jebać ich wszystkich.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35428
Stary 11.07.2016, 23:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Pisiory jak pisiory, zawsze były pro banderowskie ale najśmieszniejszy jest ten cwel Kukiz, który od jakiegoś czasu gra anty banderowca a jeszcze niedawno jeździł na Ukrainę i śpiewał jakieś pioseneczki banderowcom.
Źródło poproszę, chyba, że mówisz o tym jak dawał koncerty na Ukrainie i każdego ukraińca masz za banderowca.
W ogóle o PiSie można mówić różne rzeczy ale pro banderowcy to trochę przesada, cwel Kukiz też nie na miejscu.
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35429
Stary 12.07.2016, 06:50
Nie można mówić, że wszystkie Ukry to banderowcy, tak jak nie można mówić, że wszyscy Polacy to szmalcownicy.
Poroszenko nie odciął się od banderowskich korzeni więc powinniśmy Ukrów trzymać na dystans, póki sobie pewnych rzeczy nie wyjaśnimy.
Nie zmienia to faktu, że to Kacapy zawsze stanowić będą zagrożenie póki są ze Szwabami w dobrych relacjach a tak jest od czasów Schroedera w Niemczech, więc sprawa Wołynia schodzi na dalszy plan.

Może teraz po szczycie jak się u nas trochę uspokoi to będzie się można zająć "cywilizowaniem" Ukrów. Mam na myśli wybicie im z głowy Bandery, albo niech oddają ziemie do Lwowa.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Don Donson : 12.07.2016 o godz. 06:51.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35430
Stary 12.07.2016, 13:54
nowy zwiastun Wołynia W. Smarzowskiego

http://film.onet.pl/zwiastuny/wolyn-...wskiego/tqsehf

Na podstawie tych fragmentów uważam, ze Smarzowski podoła zadaniu, dreszcze przechodzą jak sie ogląda!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:18.