The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
radomt
Junior Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.06.2016, 23:47. Działalność marketingowa Wisły Kraków
Witam, jestem studentem V roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i piszę obecnie pracę magisterską na temat Marketingu sportowego na przykładzie Wisły Kraków. Prosiłbym Was o wypełnienie ankiety dotyczącej oceny marketingu naszego ukochanego klubu. Ankietę można wypełnić pod tym linkiem: http://goo.gl/forms/mViXf6MIitnacK002

Wnioski, które uda mi się wyciągnąć na podstawie zebranych danych planuję przekazać klubowi.

Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.06.2016, 00:05
Ciezko pisać o czyms co praktycznie nie istnieje.

No dobra ,pol zartem to bylo.ale wypełniłem
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.06.2016, 09:39
Wypełnione.

Mam nadzieję że uda się podglądnąć wyniki po zakończeniu ankiety. Nie znam się na takich badaniach ale czy przeprowadzasz ją tylko na grupie kibiców zebranych na Wiślackich forach czy też na "pikinikach" ?
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.06.2016, 10:38
Wypełnione również.

Ciekawy temat sobie wybrałeś, życzę powodzenia w pisaniu. Fajnie by było później móc zobaczyć wyniki Twojej pracy, może je udostępnisz?

Mam nadzieję, że w klubie sobie tym tyłka nie podetrą.
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.06.2016, 10:56
Działalność marketingowa Wisły Kraków...

...nie istnieje

temat do zakmnięcia
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.06.2016, 11:52
Wypełnione.

Obawiam się, że praca nie będzie zbyt obszerna. Co tu opisywać
Odpowiedz cytując
JaworTSW
Junior Member
 
Od: 08.2015
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.06.2016, 08:46
Wypełnione.


Mam nadzieję że jednak w jakiś sposób to coś pomoże.
Jazda Jazda Jazda !!! Biała Gwiazda !!!
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.06.2016, 09:04
ja też wypełniłem i na pewno nie będziesz zadowolony z wyników
słabo to wygląda.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.06.2016, 09:08
wypełnione, ciekaw jestem wniosków.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.06.2016, 10:03
Wypełniłem, dobrze by było później te wyniki przesłać do klubu.
Może da im to do myślenia... (takie marzenia)
Odpowiedz cytując
MałyTSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.06.2016, 10:37
Zrobione.
Ciekawe jak obszerna będzie ta praca
Odpowiedz cytując
Samuraj
Junior Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.06.2016, 11:00
Wypełnione
Odpowiedz cytując
radomt
Junior Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.06.2016, 12:43
Dziękuję wszystkim, którzy wypełnili już ankietę. Ankieta została wysłana również do osób, które nie przesiadują na forach.

Odpowiedzi będę zbierał do końca dnia jutrzejszego, a prawdopodobnie w niedzielę opublikuję wyniki. Do klubu wyślę wersję rozbudowaną, która będzie zawierała wyciągnięte wnioski z ankiety oraz zebrane przeze mnie informacje dotyczące marketingu Wisły w porównaniu do innych ekstraklasowych oraz zagranicznych klubów. Miejmy nadzieję, że chociaż przeczyta to ktoś w klubie.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.06.2016, 18:12
ale z ciiebie spryciarz....inni będą pisać pracę miesiącami zarywając noce a ty dwie godzinki,trzy strony i zrobione
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 17.06.2016, 19:53
Najpiej pokaz to zarządowi i pionowi od marketingu gdyby takowy oczywiscie istniał.Jak zobacza wyniki moze ruszą swoje puste mózgi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 18.06.2016, 14:20
Wypełnione
Odpowiedz cytując
radomt
Junior Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.06.2016, 21:04
Witam, pod tym linkiem można zobaczyć wyniki ankiety:
http://u23i.imgup.net/wislakrako5630.png

Do końca następnego tygodnia skończę pisać porównanie działań marketingowych Wisły z innymi klubami w Ekstraklasie oraz wnioski wyciągnięte z badań, wtedy prześlę to do klubu. Jeśli mi coś odpiszą to dam Wam znać.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 20.06.2016, 07:43
radomt napisał(a):Wyświetl post
Witam, pod tym linkiem można zobaczyć wyniki ankiety:
http://u23i.imgup.net/wislakrako5630.png

Do końca następnego tygodnia skończę pisać porównanie działań marketingowych Wisły z innymi klubami w Ekstraklasie oraz wnioski wyciągnięte z badań, wtedy prześlę to do klubu. Jeśli mi coś odpiszą to dam Wam znać.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.

Takie moje małe spostrzeżenie. Gdyby dać w pytaniu o ocenę, jak się ocenia działalność marketingu odpowiedź "Bardzo chujowo", to myślę, że więcej osób by na to zagłosowało
Odpowiedz cytując
centrifugal
Junior Member
 
Od: 06.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 21.06.2016, 13:56
radomt napisał(a):Wyświetl post
Ekstraklasie oraz wnioski wyciągnięte z badań, wtedy prześlę to do klubu. Jeśli mi coś odpiszą to dam Wam znać.
Jestem ciekawy jak oni na to zareagują
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:58.