The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 20.04.2016, 11:08
Guzmics to sie musi ogarnac bo mu na pozostale 5 spotkan Wdowczyk zaserwuje lawke i tyle bedzie z formy na Euro.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 20.04.2016, 11:09
Zawsze na nas się jakaś seria czyjaś przerywa. Gergel bez gola od 8 meczów - proszę bardzo. Ten z Łęcznej co nam gola strzelił teraz na R22 - pierwszy gol w Ekstraklasie bodajże. Do tego dni koni bramkarzy i mamy pełen obraz. Kij, ważne, żeby strzelić ze 3 sztuki.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 20.04.2016, 11:23
Moze my tez przerwiemy jakaś serie, np. mecz z przynajmniej jednym golem w plecy
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 20.04.2016, 11:26
Ostatecznie byle wcisnąć jednego więcej niż miejscowi. Może być i 4:5 Byle tylko 3 pkt.
Później wymęczyć wygraną z Termaliką i chyba można zacząć się zastanawiać, kto w ekipie zostanie na przyszły rok i kto ewentualnie zastąpi Wolskiego. Jakoś nie wierze, że z nami zostanie.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 20.04.2016, 18:00
Ciężko się to ogląda;
- GŁ ustawił autobus i czeka na kontrę
- Ich bramkarz ma furę szczęścia
- My gramy zbyt wolno i ze zbyt dużymi odległościami między poszczególnymi formacjami

Małecki jednak najlepiej czuje się na lewej stronie.
Wolski jak na razie pod formą.
Ondrasek jak nie dostanie patelni na pustą to nie strzeli.

Wdowczyk na ławce dostaje pomału p..lca
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Pinechas
Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 20.04.2016, 18:51
no i trzeba odszczekac....
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 20.04.2016, 18:54
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Dobrze by było w koncu cos strzelic nic nie tracac
No prosze jak mnie słuchaja
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 20.04.2016, 18:55
No i tak jak narzekalem, ze wygrywamy ale za dobrze nie gramy tak dzisiaj i wynik piekny i gra dobra. Duzo w tym zaslugi Lecznej i ich autobusu ale koniec koncow oliwa sprawiedliwa.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 20.04.2016, 18:57
ufff drżałem o wynik na początku 2 połowy, ale ładnie sie skończyło. Wolski znowu mecz nam wygrał. Mam nadzieję, że za bardzo go nie połamali przy tej 2 bramce.

Dawno nie oglądałem relacji z Łęcznej. Strasznie przaśny ten doping na ich stadionie. Poza tym widać, że oba Górniki dramatycznie odstają od reszty stawki ligowej.

Bilans bramkowy zachwycający, więc śmiało po bilety na Termalike
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 20.04.2016, 19:03
Zdenek Ondrasek na prezydenta!
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 20.04.2016, 19:04
Przewaga była tylko szkoda że żadna bramka nie z akcji , samobój ręką nie liczę - brakuje jeszcze tego BŁYSKU !
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 20.04.2016, 19:06
Brawo Panowie Pilkarze. Wykupic Wolskiego, utrzymać reszte kadry, dokupić 2-3 wzmocnienia i w przyszłym sezonie walczymy o mistrza.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 20.04.2016, 19:07
Brawo


najlepszy był komentator, który stwierdził, że szkoda, że nie ma Alana, bo moze by pierwszą bramkę strzelił z drugiego karnego
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 20.04.2016, 19:07
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ondrasek jak nie dostanie patelni na pustą to nie strzeli.
Coś Ty się tak uwziął na tego Ondraska? Wzmocnienie Wisły!

Graliśmy za wolno piłką, ale 3 punkty nawet z tak słabym Górnikiem cieszą.

Szkoda, że "Wdowiec" nie wpuścił Drzazgę na te 15 minut ostatnie.

Nie pamiętam tak uśmiechniętego Arka Głowackiego przed kamerami.

Moim zdaniem ani Górnik Łęczna, ani Zabrze nie wykaraskają się ze strefy spadkowej.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 20.04.2016, 19:15
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Brawo Panowie Pilkarze. Wykupic Wolskiego, utrzymać reszte kadry, dokupić 2-3 wzmocnienia i w przyszłym sezonie walczymy o mistrza.


Szkoda zesmy temu zakichanemu Lubinowi nie wbili tej jednej bramki ,bo gralibysmy o Puchary spokojnie.

Widac cheć,motywcje,widac ze Ci ludzie znajduja wspolny jezyk,nie ta stagnacja jak za Moskala.
Ondrasek daje wiecej niz moze nam sie to wogólne wydawać.Byle pilka i obroncy musza go pilnowac bez przerwy.Obok Wolskiego to kluczowy piłkarz.

Z tej druzyny cos moze być,naprawde czuć ze Oni tworzą zespoł.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 20.04.2016, 19:24
Kolejny sezon moze byc naprawdę udany. Oby wykupili Wolskiego + wraca Mąka i jest pięknie. Do tego jeszcze jeden napastnik koniecznie i skrzydłowy za Bogusia.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 20.04.2016, 19:37
Jeśli nie kupimy Wolskiego to znowu staniemy w miejscu i pogramy z Podbeskidziami w rundzie spadkowej. Ukłony po pas do tego co teraz gramy, aż serce boli że nie skorzystaliśmy z usług pana Wdowczyka wcześniej.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 20.04.2016, 19:37
Oby Wolskiemu nic nie było po tym meczu.
A murarze z Łęcznej z sowieto-ukraińcem na ławce nauczonym trenerki we wronkach niech spadają z tzw. extra.
Zdziwiłem się jak przy drugim karnym sędzia nie dał żadnej kartki Prusakowi czyżby jakieś nowe przepisy wprowadzone dziś o 12-tej?
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 20.04.2016, 19:56
Wbrew pozorom - kolejny mecz, który pokazuje, jak bardzo w naszym składzie brakowało silnej "dziewiątki" - takiego właśnie jak Ondrasek, czołgu, który będzie pracował na tych samych obrotach przez całe 90 minut.
Jest mało skuteczny, technicznie średni, ale za pracę, którą wykonuje z przodu, należą mu się słowa pochwały.
A poza tym - cieszy, że nawet autobus w bramce nie stanowi dla Wisełki problemu
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 20.04.2016, 20:18
Czemu Popovic strzela karne jak one ledwo wpadaja do bramki? Karne powinien strzelac Ondrasek widac jakosc a nie jak u Popovica moze wpadnie.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 20.04.2016, 20:24
Środkowy obrońca, skrzydłowy i szybki napastnik. To powinny być cele transferowe Wisły.

I jeszcze Wolski. Sporo tego...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 20.04.2016, 20:37
Bardzo dobry wynik, od oglądania meczu niestety zęby bolały niemiłosiernie.

Z taką grą Górnik zdecydowanie zasługuje na spadek wraz z Górnikiem Zabrze, to co dziś zagrali to była po prostu żenada.

Mam nadzieję, że Bogusław sypnie forsą na Wolskiego, grzechem byłoby nie wykupić go.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 20.04.2016, 20:37
chimba : nie wiem o co ci chodzi, dwa karne egzekwował, obydwa wykorzystał. A chyba o to chodzi.

Ja jestem pod wrażeniem naszej gry za trenera Wdowczyka i chylę czoła.

Małeckiego uroczyście przepraszam, za to, że w niego nie wierzyłem. Gość zgubił gdzieś pakownie i śmiga aż miło, mimo że dziś był mniej widoczny niż w poprzednich meczach.
Odpowiedz cytując
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 20.04.2016, 20:40
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Wbrew pozorom - kolejny mecz, który pokazuje, jak bardzo w naszym składzie brakowało silnej "dziewiątki" - takiego właśnie jak Ondrasek, czołgu, który będzie pracował na tych samych obrotach przez całe 90 minut.
Jest mało skuteczny, technicznie średni, ale za pracę, którą wykonuje z przodu, należą mu się słowa pochwały.
Owszem, jest mało skuteczny, ale technicznie nie jest średni. Potrafi ładnie skleić piłkę, która mu nie odskakuje na jeden metr i z grą na jeden kontakt też nie ma problemu, do tego w końcu mamy walczaka któremu się chce do ostatniego gwizdka. Jedyne co go nie broni, to ilość strzelonych bramek, ale widać że się powoli odblokowuje
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 20.04.2016, 20:49
Chodzi o to ze Popovic ledwo te karne strzela w porownaniu z Ondraskiem. Karne trzeba pewnie strzelac a nie jak u Popovica bramkarz ma pilke prawie na rekawicy.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 20.04.2016, 20:51
Wreszcie na 0 z tyłu. To cieszy. A że gra nie była piękna? W takich meczach ciężko o ładną grę. Ważne 3 punkty i dalej do przodu

BTW
Podoba mi się rotacja składem - dzisiaj cały mecz zagrał Donald.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 20.04.2016, 21:17
Brawo za wynik. Sztuką jest wygrywać takie mecze, kiedy parówy stawiają Ci autobus w bramce i kopiesz się po czole do 60 min.
Guzmics dalej elektryczny, za to Głowa dziś profesor. Jedyna rzecz, która aż się prosiła - to ok 70 minuty wpuścić ze dwóch szybkich na kontry - Bałaszowa i Drzazgę.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 20.04.2016, 21:22
chimba napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o to ze Popovic ledwo te karne strzela w porownaniu z Ondraskiem. Karne trzeba pewnie strzelac a nie jak u Popovica bramkarz ma pilke prawie na rekawicy.
I wywnioskowałeś to po całkowitej liczbie 3 karnych strzelanych przez nich?

Ciekawa teoria.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 20.04.2016, 21:22
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie na 0 z tyłu.
To tylko i wyłącznie zasługa dzisiejszego przeciwnika
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 20.04.2016, 21:24
Niektórzy narzekają na grę bo naoglądali się Liverpoolu i porównują teraz..... Proponuję pooglądać ekstraklasę dłużej. Gramy dobrą piłę teraz.
Dzisiaj mecz słaby, ale to za sprawą górnika ktory nie podjął rękawic i ustawił busika na połowie.

Cieszy:
-Charakter drużyny, która w końcu przypomina zespół i walczy do końca
-Cierpliwośc w rozgrywaniu piłki, nie zawsze da się grać szybko
-Ofensywna gra bo do tego się nadajemy. Wcześniej graliśmy z dwoma defensywnymi i sami widzieliscie co się działo. Wolę mecz 4:3, 3:2 niż strzelona bramka i oddanie inicjatywy.

Martwi:
-Co my zrobimy bez Wolskiego? Popović i Boguski rozgrywac piłkę mogliby tylko na fifie.
-Sadlok.....brak pomysłu na rozegranie piłki, problemy z przyjęciem piłki
- Brak drugiego skrzydłowego (poza Małeckim), który zrobiłbym rajd, wygrał pojedynek 1 vs 1 i dobrze dośrodkował.

Cieszę się, że Wdowczyk przyszedł do Wisły. Byłem za tym przed wzięciem Moskala. Nie przeszkadza mi jego przeszłość.
AVE
bez odbioru
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:26.