
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#91
|
|
Brakuje nam takiego Sobola na defensywnym pomocniku i dlatego z kontry przeciwnicy wchodzą w nas jak w masło.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#92
|
|
Panie Miśkiewicz - DZIĘKUJĘ! Świetny Małecki, Wolski magiczny, Popović, Sadlok - chapeau bas. Brożek fatalny, Rysiek bardzo średnio (+ zajebana bramka)... Oj, bez nowego stopera się nie obejdzie. Jak wróci
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#93
|
|
Obejrzalem sobie sytuacje z Crivellaro, nie wiedzialem, ze przepisy pozwalaja bramkarzowi na atak na twarz po glowce zawodnika, tylko dlatego, ze ten juz zagral glowa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#94
|
|
Guzmics miał chyba najwięcej odbiorow dowód wszystkich piłkarzy. Inna sprawa, że naszą obrona w ogóle ma problem z koncentracja, super wszystko czyszczą, ale zawsze przychodzi jedna akcja, w której wszyscy dostają jakiegoś paraliżu.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#95
|
|
Warto podkreslic tez bardzo dobrą grę Małego. Od kilku spotkan jedna z kluczowych postaci w zespole. Nie wiem, ale jakis odmieniony jest, wrzutki jakies takie inne... Ale cieszy!
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#96
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#97
|
Przede wszytkim Malecki ma wiecej siły.Troche treningu i widac ze on juz nawet biega mniej "ociezale",jak to bylo na samym poczatku,,,to juz nie jest wóz z weglem,Dotego dodać w miare technikę +charakter jego samego i moze Mały sie w koncu odrodzi. CO do meczu to stwierdzam ze los oddaje co zabierał,głównie za czasu Moskala.W przyrodzie nic nie ginie. OD dzis kombinujcie znajomych i nakrecamy sie na sobotę. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#98
|
|
Cieszy powrót szczęścia.
Martwa okresy przestoju i niepewna gra w obronie. Niestety, także braki szybkościowe, ale to już chyba nie do przeskoczenia. Małecki gra druga najlepszą połowę sezonu w swej karierze. |
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#99
|
|
|
Guest
|
#100
|
|
Zachowanie kompletnego idioty w 1 połowie w wiadomej sytuacji
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
#101
|
|
Popovic w defensywie kompletnie nic nie daję zespołowi. Przy pierwszej bramce mógł się lepiej zachować przy drugiej Głowacki mu pokazywal kogo ma kryć . Ten zaś biegł w kierunku bramki w tempie joggingowym.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#102
|
|
Dobrze powiedziane
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym
Offline |
#103
|
|
Wojtas, Dzimi - podpisuję się pod waszymi postami wszystkimi kończynami. Z jednym... hmm, zastrzeżeniem / wątpliwością. Czy dożyjemy czasów, kiedy los zwróci nam to, co zrabował nam w Atenach (gol Penksy na 2-2) pewien łysy sk... w tym przeklętym sportowo roku 2005
![]()
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#104
|
No to ja do twojej głowki Penksy dokładam drugą,tą Jopa gdzie zdobywamy 14-ste Mistrzostwo i stajemy sie najbardziej utytułowanym Polskim Klubem ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|