The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 03.04.2016, 20:37
Powiem tylko tyle, zróbmy wszystko aby pomóc tej drużynie, chłopakom, Wiśle!!!

Przyjdźmy w jak największej liczbie na stadion, mamy idealną okazję, dobre wyniki, niemal wszystko jest w naszych rękach.

Widzimy się na R22 w następny weekend
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.04.2016, 20:38
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz dzisiaj mega kozak. Ogólnie super się skończyło i można wreszcie cieszyć się z 3 pkt po meczach Wisełki.

co do meczu. KRYMINAŁ w wykonaniu sędziego. Nie tylko karny z kapelusza, ale przede wszystkim przy stanie 1-3 KOJ mając żółtą kartkę fauluje Ondraska i zasługuje na drugą !! gość nie dostaje czerwonej i póżniej zdobywa bramkę. dla mnie to podobna skandaliczna decyzja jak ten karny
Like it! Nic więcej nie moźna dodać
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 03.04.2016, 20:49
Na koniec meczu, zanosim błaganie:
Nowych stoperów racz nam zesłać PANIE !!!
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 03.04.2016, 20:50
Sedzia z Warszawy ktory to juz raz ma zaszczyt rabować nas z punktów?

A ilez to bylo spiskow jak Musial Legii sedziował.Poprostu na układy nie ma rady.

Brawa dla chlopaków.Walka i ambicja ,Ondrasek jest lepszy niz Stepinski,jesli mialbym wybierac,ten albo ten.
Grodzicki beksa.

Teraz panowie po bilety,nie wyobrazam sobie zeby na Zaglebiu nie bylo nas te 20 tys.
I wkręcie sobie ze jesteście psycholami.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.04.2016 o godz. 20:55.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 03.04.2016, 20:57
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Obejrzyjcie sobie powtórkę bramki Ondraska i zachowanie Głowackiego. To był ćwiczony schemat, dzięki któremu Czech zgubił krycie.
Po tej bramce nie mogłem się doczekać następnego rożnego Mając dwóch takich twardzieli trzeba to wykorzystać i jak widać to się udaje! Są nie do upilnowania.



krzaq12 napisał(a):Wyświetl post

Przyjdźmy w jak największej liczbie na stadion, mamy idealną okazję, dobre wyniki, niemal wszystko jest w naszych rękach.

Widzimy się na R22 w następny weekend
Widzimy się po dłuższej przerwie. Rezerwując bilet na samolot nie spodziewałem się, że ten mecz będzie aż tak ważny. Już nie mogę się doczekać!
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 03.04.2016, 21:05
Ja też to zauważyłem już we wcześniejszych dwóch meczach. Ondrasek czasami spaceruje sobie na dłuższym słupku by w ostatnim momencie zbiec na krótki.

PS. A co do ligi angielskiej... choć to nie ten temat... ma okres przejściowy. Odchodzi stare pokolenie piłkarzy, przychodzą nowi trenerzy od następnego sezonu, wpływy z transmisji będą jeszcze wyższe. Za dwa, trzy sezony angielskie kluby poprawią swoje wyniki w europejskich pucharach.

A jak ktoś pisze "takie Leicester zdobywa sobie" to znaczy, że nie obejrzał więcej jak ich trzy mecze w tym sezonie. Niesamowitą pakę skleił Ranieri.
Odpowiedz cytując
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 03.04.2016, 21:09
Stażyński,Janoszka... Zdeptać, Zniszczyć, Zdemolować!!!
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 03.04.2016, 21:29
Hmmm... serio uważacie, że Misiek przy bramce popełnił błąd? Gdyby nie skrócił kąta Mazkowi miałby bardzo dogodne sam na sam, nawijając Sadloka (co przy jego zwrotności jest bardzo proste) ma piłkę na lepszej nodze na 10m z bramkarzem przy linii. A tak wygonił go do linii, gdzie mógł albo dośrodkować (w zasięgu był tylko Stępiński) albo wyjechać za boisko. Dośrodkował i wtedy Rysiek totalnie zjebał krycie Mariusza, który stał niekryty na 12 metrze i spokojnie tylko dołożył nogę. Dużo więcej w tym winy Guzmicsa (który z resztą zawalił też 2 gola) niż Miśka.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 03.04.2016, 21:33
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz dzisiaj dobrze grał nogami.
I to mu trzeba przyznac
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 03.04.2016, 21:58
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Automatyzm w jechaniu po Boguskim level hard
Dawno nie bylo takiego horroru z happy endem. Wszyscy oprocz Brozka na plus.
Oczywiście chodziło mi na plus o Małeckim. Boguski na swoim słabym poziomie.
Wdowczyk na ławce niestety dzisiaj przypominał z decyzjami o zmianach Moskala. Aż prosiło się dać Bałaszowa, przy takim wyniku i jego szybkości na kontry byłby idealny. Na grę Boguskiego i Brożka nie dało się patrzyć.
Natomiast odmiana Małeckiego jaką zrobił Wdowczyk niesamowita. Oby tylko nie zapeszać, bo wiadomo jak to z nim jest.
Ostatnio edytowane przez Martinus : 03.04.2016 o godz. 22:02.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 03.04.2016, 22:09
@Martinus

Z formą, jaką prezentuje Paweł, pewnie wyląduje na ławce, jak do pełni sił wróci Mączyński. Boguski dziś niestety mocno zagubiony, zupełnie inaczej wygląda drugie skrzydło, gdzie coraz lepiej poczyna sobie Mały z Sadlokiem.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 03.04.2016, 22:15
Bałaszow zamiast Bogusia, Mąka zamiast Brożka i Wolskiego przesunąć bardziej ofensywnie.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 03.04.2016, 22:24
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk na ławce niestety dzisiaj przypominał z decyzjami o zmianach Moskala. Aż prosiło się dać Bałaszowa, przy takim wyniku i jego szybkości na kontry byłby idealny. Na grę Boguskiego i Brożka nie dało się patrzyć.
Wdowczyk słusznie na początku stwierdził, że to nie czas na eksperymenty. Boguski nie jest taki szybki, irytuje w 70% spotkań, ale zdecydowanie lepiej rozumie się z kolegami z drużyny i ma zmysł do gry kombinacyjnej, a także w większym stopniu angażuje się w grę defensywną zespołu, a Bałaszow... na razie nie pokazał nic, poza tym, iż jest rączym koniem.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 03.04.2016, 22:29
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@Martinus

Z formą, jaką prezentuje Paweł, pewnie wyląduje na ławce, jak do pełni sił wróci Mączyński. Boguski dziś niestety mocno zagubiony, zupełnie inaczej wygląda drugie skrzydło, gdzie coraz lepiej poczyna sobie Mały z Sadlokiem.
Nie wiem czy trzeba czekać na powrót Mączyńskiego skoro Brożek po prostu przechodzi obok meczu.
Boguski to fenomen, bo piłkarsko trudno znaleźć zawodnika równie nieudolnego. Fakt, że facet gra u kolejnego trenera jest dla mnie zagadką nie do wyjaśnienia. Od momentu tej kontuzji kilka lat temu ma 2-3 niezłe mecze na rundę. Reszta to parodia.

Cytat:
Wdowczyk słusznie na początku stwierdził, że to nie czas na eksperymenty. Boguski nie jest taki szybki, irytuje w 70% spotkań, ale zdecydowanie lepiej rozumie się z kolegami z drużyny i ma zmysł do gry kombinacyjnej, a także w większym stopniu angażuje się w grę defensywną zespołu, a Bałaszow... na razie nie pokazał nic, poza tym, iż jest rączym koniem.
Tak czy inaczej jest 80 minuta a my byliśmy bez zmiany chociaż było widać, że kilku zawodników jest już mocno zmęczonych i przydałoby się wpuścić kogoś świeżego wcześniej. Nie wiem też czemu nie zrobiliśmy przy tak elektrycznej końcówce trzeciej zmiany w 92 czy 93 minucie.
Ostatnio edytowane przez Martinus : 03.04.2016 o godz. 22:32.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 03.04.2016, 22:34
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Hmmm... serio uważacie, że Misiek przy bramce popełnił błąd? Gdyby nie skrócił kąta Mazkowi miałby bardzo dogodne sam na sam, nawijając Sadloka (co przy jego zwrotności jest bardzo proste) ma piłkę na lepszej nodze na 10m z bramkarzem przy linii. A tak wygonił go do linii, gdzie mógł albo dośrodkować (w zasięgu był tylko Stępiński) albo wyjechać za boisko. Dośrodkował i wtedy Rysiek totalnie zjebał krycie Mariusza, który stał niekryty na 12 metrze i spokojnie tylko dołożył nogę. Dużo więcej w tym winy Guzmicsa (który z resztą zawalił też 2 gola) niż Miśka.
Wydaje mi się, że powinien ustawić się na wysokości piątki, Sadlok spychałby młodego na linię końcową, a Misiek powinien dac radę ze strzałem z ostrego konta.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 03.04.2016, 22:49
moglby ktos sprawdzic jakie statystyki mial paraolimpiczyk i parodysta Boguskli ile razy byl przy pilce i jak dlugo sie przy niej utrzymywal pozbylismy sie parodysty i mega beztalencia sportowego jakim jest Uryga- ale jeszcze Boguski - kulawy Banderowiec bylby o klase lepszy niz ten wklad do koszulki
Odpowiedz cytując
twsdfan
Junior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 03.04.2016, 23:10
Mnie przy 1 bramce najbardziej wpadło w oczy zachowanie Ryśka, po tym jak Mazek objechal Miśka, Rysiek powinien sie skupic na napastniku, tymczasem on zabiegł się w strone bramki, jak dla mnie pusty, niepotrzebny przelot, nie mowie o tym ze zawalil ta bramke, bo wzielo sie to wszystko z ustawienia Sadloka, ale to sa dosc standardowe sytuacje, ktore na pewno chlopaki rozgrywaja na treningach i obronca powinien szukac wolnego rywala
Odpowiedz cytując
pasjonat
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 04.04.2016, 07:00
Na meczu najbardziej podobał mi się komentarz: Ten Małecki to za każdym razem po pięciu naszych męczy" Faktycznie Mały raz po raz gonił w końcówce do chorągiewki, a za nim zgraja chorzowian.
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 04.04.2016, 07:17
2 bramka to tylko i wyłącznie wina Ryśka, który się zajebiście machnął próbując przeciąć podanie. W momencie jak nie trafił byłem pewien że z tego będzie bramka. Ani Boban ani Misiek nie są winni.
Ale nieważne, ważne że 3 pkt w sieci. Emocje to jest to o co chodzi w tym sporcie, zajebista sprawa.

Aha,

MISIEK JESTEŚ MISTRZ !!! Póki co ja tam różnicy na bramce nie widzę. Misiek nam zapewnił 3 pkt wczoraj.
Ostatnio edytowane przez Krav : 04.04.2016 o godz. 11:45.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 04.04.2016, 07:26
Oj tam nie przesadzajcie z tym Miśkiem. Faktycznie wczoraj zachowywał się w bramce bardzo dobrze, ale tylko na linii bramkowej. Poza tym praktycznie żadnych wyjść do dośrodkowań czy poza piątkę w sytuacjach gdy się o to prosiło. A co do gry nogami: nikt nie pamięta jak w drugiej połowie tak rozegrał Głowie do boku, że Głowa, żeby ratować sytuację wybił sytuację na aut?
Tak więc, mimo ewidentnych zasług we wczorajszym meczu do dobrej gry nogami jeszcze mu wiele brakuje, tak samo jak do zachowywania się poza piątką gdy trzeba przejąć dośrodkowanie i wyprzedzić napastnika. Wszystko to pozostawia stoperom. W pewnym momencie nawet chyba Głowa go za to opieprzył.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 04.04.2016, 08:24
Z Zagłębiem za Boguskiego wejdzie Balashov a za Brożka Brlek. Zagłębie gra obecnie najlepiej ze wszystkich drużyn występujących w Ekstraklasie z kontrataku - Piast miał przyjemność ostatnio się o tym przekonać. U nas zauważyłem w trakcie gry na zbyt duże odległości między linią pomocy a obrony, pomiędzy tymi formacjami jest zbyt duża dziura, która może zostać wykorzystana przez nieco lepszy zespół od Ruchu. Wdowczyk jeżeli nie teraz to po sezonie musi coś zrobić aby poprawić grę obronną zespołu bo jeżeli Wisła ma grać ofensywnie i wysoko potrzebuje do tego mobilnych, zwrotnych i szybkich obrońców a takimi nie są ani u nas stoperzy ani Sadlok ani Boban.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 04.04.2016, 09:12
Po tym meczu jedno jest pewne nieważne jaką wysoką klauzulę wykupu ma Wolski, ale nie wzięcie go byłoby czystym kretynizmem naszego klubu. Wolski to nie Alvarez, Rios czy Nunez, którzy niewiele wnosili do zespołu, ale klauzule mieli po 1 mln euro. Tutaj nawet gdyby był milion, to nie ma co się zastanawiać tylko wysłupłać go z ostatnich zakątków kieszeni, bo Wolski to nie tylko dobry zawodnik, to także zawodnik, na którym mozna w przyszłości zarobic w przeciwieństwie do Stilicia czy Meliksona.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 04.04.2016, 09:17
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Z Zagłębiem za Boguskiego wejdzie Balashov a za Brożka Brlek. Zagłębie gra obecnie najlepiej ze wszystkich drużyn występujących w Ekstraklasie z kontrataku - Piast miał przyjemność ostatnio się o tym przekonać. U nas zauważyłem w trakcie gry na zbyt duże odległości między linią pomocy a obrony, pomiędzy tymi formacjami jest zbyt duża dziura, która może zostać wykorzystana przez nieco lepszy zespół od Ruchu. Wdowczyk jeżeli nie teraz to po sezonie musi coś zrobić aby poprawić grę obronną zespołu bo jeżeli Wisła ma grać ofensywnie i wysoko potrzebuje do tego mobilnych, zwrotnych i szybkich obrońców a takimi nie są ani u nas stoperzy ani Sadlok ani Boban.
Ogólnie nasza pomoc nie wygląda najlepiej w defensywie. To zresztą jedna z naszych największych bolączek i przyczyna wielu problemów. Pewnie coś w tej kwestii da się poprawić (pytanie w jakim stopniu), ale bez transferów się nie obejdzie, bo poza Mączyńskim wszyscy nasi pomocnicy pod tym względem są poniżej przeciętnej (nie liczę Brleka, bo za wcześnie na oceny) i już tuzami nie zostaną. Pozostaje jeszcze jedna kwestia, jak poprawić grę w defensywie i jednocześnie nie zabijać kreatywności, ale to już pytanie na później.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 04.04.2016, 09:22
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Po tym meczu jedno jest pewne nieważne jaką wysoką klauzulę wykupu ma Wolski, ale nie wzięcie go byłoby czystym kretynizmem naszego klubu. Wolski to nie Alvarez, Rios czy Nunez, którzy niewiele wnosili do zespołu, ale klauzule mieli po 1 mln euro. Tutaj nawet gdyby był milion, to nie ma co się zastanawiać tylko wysłupłać go z ostatnich zakątków kieszeni, bo Wolski to nie tylko dobry zawodnik, to także zawodnik, na którym mozna w przyszłości zarobic w przeciwieństwie do Stilicia czy Meliksona.....
500. tys Euro jest i podobno jego wykupienie zależy m.in. od wpływów z dnia meczowego/C+ itp. krótko mówiąc: chcecie Wolskiego? W Sobotę na stadion!
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 04.04.2016, 10:07
Małecki - ponownie chylę kapelusza i przepraszam za to wszystko co o Tobie pisałem.
Żadne zmiany składu na przyszły mecz - chyba że będą jakieś kontuzje.
A co do sędziego - ludzie trochę obiektywizmu jednego nie gwizdnął co powinien być ,jeden gwizdnął co nie powinno być
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 04.04.2016, 10:49
Czyli de facto dwa błędy, do tego brak czerwonej kartki dla Koja, który nam potem strzelił bramkę. Super sędziowanie
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 04.04.2016, 10:54
Stępiński też na czerwo zasłużył. Swoją drogą, nie trawię chłopa. Wielkiego focha ma na Wisłę, .... wi o co.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 04.04.2016, 11:06
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Czyli de facto dwa błędy, do tego brak czerwonej kartki dla Koja, który nam potem strzelił bramkę. Super sędziowanie
Sędziowie nie są półbogami, mylą się jak piłkarze. Paweł nie strzelił prawie do pustej bramki, sędzia się pomylił w przypadku karnych.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 04.04.2016, 11:17
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Czyli de facto dwa błędy, do tego brak czerwonej kartki dla Koja, który nam potem strzelił bramkę. Super sędziowanie
Sędziowanie na najwyżej średnim poziomie ale mój post był w odpowiedzi na płacze że nas pokrzywdzili.
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 04.04.2016, 11:21
I dziwnym trafem zdarzyło się to przy stykowym wyniku w doliczonym czasie gry. Ten karny to czysty kryminał
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:32.