The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 03.04.2016, 18:56
O k.... co za emocje!
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 03.04.2016, 18:56
Miśkiewicz!!!! dziękuje!!!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 03.04.2016, 18:57
Wygrana chociaz sedzia chyba nie chciał bysmy wywiezli 3 punkty. Tylko niepotrzebne nerwy ale w koncu Miskiewicz obronił karnego bo kiedys w koncu musiał. To, ze tyle nie wygrywalismy a nagle po 3 meczach mamy szanse na grupe mistrzowska pokazuje smiesznosc tej ligi.
Odpowiedz cytując
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 03.04.2016, 18:58
Tęskniłem za takimi emocjami przy meczach Wisły. Nagrać i puszczać piłkarzom gdy przyjdą gorsze mecze.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.04.2016, 18:59
Co to się stanęło...

Miśkiewicz - zawalona pierwsza bramka, ale obroniony karny w doliczonym czasie to mistrzostwo świata.
Ondrasek w 1. połowie straszna beznadzieja.
Brożek cały mecz beznadzieja, a pudło do pustej bramki to podsumowanie jego dzisiejszego meczu.

Wolski, Popović i Sadlok = profeska.

sędziowska szmata znów nas chciała udupić, ale tym razem się nie udało
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 03.04.2016, 19:00
nie pamiętam, kiedy ostatnio taka nerwówka kończyła się pozytywnie dla nas.

Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji przy 1-3, byłby spokój.

A teraz mecz z bodaj najlepiej punktującym zespołem wiosny, ale będą emocje.



P.S. Ktoś jeszcze tęskni za Cieżniakiem?
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 03.04.2016, 19:01
MIŚKIEWICZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ dzieki chlopie!!!
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 03.04.2016, 19:04
Bosko sie weekend konczy Jest dobrze ale przy stanie 3:1 niepotrzebna szmata wpadla i jeszcze ten karny z kapelusza ale wazne ze 3 zwyciestwo z rzedu!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 03.04.2016, 19:04
Misiek brawo!!!!! Takimi interwencjami to szybko zarobisz na nowe auto

Była nerwówka, ale najwazniejsze trzy punkty Za tydzień walkaaaaaaaaaaa!
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.04.2016, 19:04
Kilka siwych włosów więcej na głowie...

Nie wiem czemu się tak czepiacie Ondraska. Fakt, nie błyszczy skutecznością, ale wykonuje gigantyczną pracę, walczy o każdą piłkę, zgrywa, przedłuża, podaje i coś tam jednak strzela. Takich ludzi nam trzeba - z charakterem.

Poza nim Wolski i również Małecki to spore wzmocnienie.

I w końcu trener z prawdziwego zdarzenia.

Pomyśleć, że wszystko mógł przekreślić sędzia jakąś beznadziejną decyzją...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 03.04.2016, 19:11
O ja P****lę.,sa wreszczie emocje !

toz ja na zawał zejdę ,dzis blisko byloxD

Misiek,.... dzieki

P.S Szczescie od 3 meczow z nowu z nami los oddaje co zabierał.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 03.04.2016, 19:12
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Oj dobra też skończcie takie .......enie, bo jak w Anglii jest taka sytuacja to jaka ta liga jest nie przewidywalna i piekno ligi.
Lige angielska podsumowuja wystepy w europejskich pucharach. Skoro takie Lisy graja o Mistrzostwo to nie ma szans by Chelsea czy inne zespoły walczyły o wygranie LM a to tylko pokazuje, ze angielska liga sie zeszmaciła. A nieprzewidywalna to ona była pare lat temu, z roku na rok coraz gorzej
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 03.04.2016 o godz. 19:14.
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 03.04.2016, 19:12
Jutro trzymamy kciuki za Podbeskidzie!!! a za tydzien minimum 20 tys na meczu i awans do I ósemki!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 03.04.2016, 19:17
Akurat dzisiaj trzeba powiedzieć jasno, że Wdowczyk nie pomógł zespołowi. 80 minuta a my w dalszym ciągu bez zmiany pomimo katastrofalnej postawy Boguskiego i Brożka. 90 minuta plus, mamy jeszcze jedną zmianę, jest mega elektrycznie a ten dalej nic.
Tak czy inaczej liczą się trzy punkty na które zasłużyliśmy. Świetny Wolski, bardzo dobry Ondrasek i co trudno mi napisać Boguski. Teraz trzymamy kciuki za Podbeskidzie lub Piast i wszystko w naszych nogach.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 03.04.2016, 19:24
Mały dzisiaj też bardzo dobrze zagrał, szarpał na skrzydle i podawał z głową
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 03.04.2016, 19:28
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Akurat dzisiaj trzeba powiedzieć jasno, że Wdowczyk nie pomógł zespołowi. 80 minuta a my w dalszym ciągu bez zmiany pomimo katastrofalnej postawy Boguskiego i Brożka. 90 minuta plus, mamy jeszcze jedną zmianę, jest mega elektrycznie a ten dalej nic.
Tak czy inaczej liczą się trzy punkty na które zasłużyliśmy. Świetny Wolski, bardzo dobry Ondrasek i co trudno mi napisać Boguski. Teraz trzymamy kciuki za Podbeskidzie lub Piast i wszystko w naszych nogach.
Automatyzm w jechaniu po Boguskim level hard
Dawno nie bylo takiego horroru z happy endem. Wszyscy oprocz Brozka na plus.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 03.04.2016, 19:33
Uważam, że to n-te spotkanie w którym w grze obronnej można wyróżnić jedynie Bobana. W lecie trzeba zatrudnić dwóch perspektywicznych środkowych obrońców a zarówno Pietrzak jak i Sadlok teraz grają w destrukcji bardzo niepewnie. Poza tym prawie wszyscy na + zwłaszcza Małecki, który obiektywnie był dziś na boisku bardzo konkretny. Przydałby się techniczny napastnik bo Brożek grający za Ondraskiem to średni pomysł zwłaszcza w sytuacji gdybyśmy awansowali do grupy mistrzowskiej. Głowacki mając kartkę na koncie zamiast myśleć fauluje raz za razem.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 03.04.2016, 19:33
Padnieta ktoś, kiedy ostatnio zdobyliśmy 2 bramki ze STF? Nie licząc karnych, no bo tutaj trudno mówić o jakkolwiek schematach wykonania.

Balem się tego spotkania - Ruch gra piłkę idealnie na Wisłę, czyli szybćkie kontry.

Co do sędziego, faul Popo na Mazku był, karnego Głowy nie. Do tego czerwo dla Koja, który zatrzymał kontrę 3 na 3 faulem, mając już żółtą. A no i w sumie czerwona też dla Stepinskiego - nakładka wyprostowaną nogą.

Gra niezla, ale martwią przestoje. Niepokoi defensywa, Misiek nie miał w tym sezonie ani jednego czystego konta, a jedyna bramka, która idzie na jego konto to dzisiejsza.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 03.04.2016, 19:38
Jak jutro jaga przegra z PBB to wszystko zalezy tylko od naszego meczu z kretami..... Jutro PBB musi wygrać. A jebany Ruch bez Stępińskiego i Koja z Lechią ma plecy
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 03.04.2016, 19:47
Dwie rzeczy były w tym meczu żartem. Sędzia i nasza obrona.

Więcej szczęścia niż rozumu, ale ciśniemy dalej. Proponuje odpalić akcję #20kołaNaZagłębiu.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 03.04.2016, 19:48
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Lige angielska podsumowuja wystepy w europejskich pucharach. Skoro takie Lisy graja o Mistrzostwo to nie ma szans by Chelsea czy inne zespoły walczyły o wygranie LM a to tylko pokazuje, ze angielska liga sie zeszmaciła. A nieprzewidywalna to ona była pare lat temu, z roku na rok coraz gorzej
Jak to mówią idze idze w kukurydze

A poważnie - liga hiszpańska to 2 super zespoły + Atletico - reszta dno. Liga niemiecka to Bayern, Bayern Bayern i nic poza tym. A liga angielska wciąga tym że wiele zespołów walczy o coś. Jest najpopularniejszą ligą na świecie. A tak przy okazji - zespoły z Anglii więcej koszą ze swojej ligi niż z LM. Stąd bardziej się starają u siebie.

Miśkiewicz!

Poza tym czy nie lepiej było przy wyniku 3-1 od razu zdjąć Brożka i wpuścić Cywkę albo Brleka? Może by była mniejsza nerwówka. Ważne 3 punkty i wygrana nad śmierdzielami
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.04.2016, 19:49
W sumie dla nas jeden pieron czy Jaga wygra ,czy zremisuje. Jak wygraja beda grac na remis w Gliwicach.Roznie moze byc, ale nadzieja umiera ostatnia. Do Boju Wisełko!!!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 03.04.2016, 19:51
Hej dziewczyno, spójrz na Misia....
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 03.04.2016, 19:58
Miśkiewicz dzisiaj mega kozak. Ogólnie super się skończyło i można wreszcie cieszyć się z 3 pkt po meczach Wisełki.

co do meczu. KRYMINAŁ w wykonaniu sędziego. Nie tylko karny z kapelusza, ale przede wszystkim przy stanie 1-3 KOJ mając żółtą kartkę fauluje Ondraska i zasługuje na drugą !! gość nie dostaje czerwonej i póżniej zdobywa bramkę. dla mnie to podobna skandaliczna decyzja jak ten karny
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 03.04.2016, 20:05
Jeśli faul na Mazku był w polu karnym (wątpliwe) to w drugiej połowie sędzia postanowił wyównać szanse. Koj powinien być już w szatni kiedy strzelał na 2:3, a karny to już w ogóle ...
Swoją drogą jak tak często się wymieniamy z Chorzowem piłkarzami (chyba jak z nikim w lidze) to może byśmy wymienili Cywkę na Mazka ?
A Misiek chyba najbardziej wygrany na fochach Cierzniaka
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 03.04.2016, 20:14
szorstki napisał(a):Wyświetl post
Jeśli faul na Mazku był w polu karnym (wątpliwe) to w drugiej połowie sędzia postanowił wyównać szanse. Koj powinien być już w szatni kiedy strzelał na 2:3, a karny to już w ogóle ...
Swoją drogą jak tak często się wymieniamy z Chorzowem piłkarzami (chyba jak z nikim w lidze) to może byśmy wymienili Cywkę na Mazka ?
A Misiek chyba najbardziej wygrany na fochach Cierzniaka
Stępiński i Lipski też by się nam przydali...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 03.04.2016, 20:26
Jeśli oni nie zatrzymają w lecie Wolskiego.... ten gość to w tym momencie skarb, robi niesamowitą różnicę w tej drewnianej lidze.

Misiek dzięki, wiedziałem że obronisz.
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 03.04.2016, 20:27
Michał Miśkiewicz !!!
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 03.04.2016, 20:27
arti napisał(a):Wyświetl post
Stępiński i Lipski też by się nam przydali...
Stępiński jest przereklamowany Udowodnione w zeszłym sezonie
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 03.04.2016, 20:33
Obejrzyjcie sobie powtórkę bramki Ondraska i zachowanie Głowackiego. To był ćwiczony schemat, dzięki któremu Czech zgubił krycie.

Miśkiewicz dzisiaj dobrze grał nogami.

Jeśli oni awansują do top 8, to mogą dostać niesamowitego kopa w górę!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:20.