
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#1
|
|
Temat, w którym niezaleznie od wątków meczowych powinniśmy dyskutować o naszej sytuacji w tabeli i szansach na utrzymanie.
Niby wczoraj było lepiej pod względem gry ale jeden punkt nas do utrzymania nie przybliża. Rywale poza Gornikiem uciekają. Mysle, ze nasza najwieksza szansa jest podzial punktow bo inaczej bylibysmy juz w glebokie dupie. Niby mamy dobry sklad ale niezgrany, a czasu ucieka. Dochodzi tez presja zwiazana z walka o utrzymanie, do ktorej nasi pilkarze nie sa przyzwyczajeni (karny Brozka idealnie to pokazuje). Kiedys z ligi spadalo Zaglebie czy Craxa, ktore na papierze tez nie byly kandydatami do spadku. Nasze mecze do konca rundy zasadniczej: Korona (w), Termalica (w), Jagiellonia (d), Ruch (w), Zaglebie (d) Naprawde ciezko wyrokowac gdzie i z kim mielibysmy zdobyc komplet punktow bo wszyscy Ci rywale prezentuja sie od nas lepiej w tej rundzie. W obecnej sytuacji musimy tez zaczac sledzic wyniki innych druzyn zagrozonych walka o utrzymanie: Gornik (16 miejsce): Legia (w), Lechia (d), PBB (w), Pogon (d), Korona (w) Slask (14 miejsce): Zaglebie (d), Piast (w), Korona (w), Ruch (d), Lech (w), Cracovia (d) Korona (13 miejsce): Wisla (d), Slask (d), Piast (d), Termalica (w), Gornik (w) Lechia (12 miejsce): Jagiellonia (d), Gornik (w), Termalica (d), Legia (w), Ruch (d) Termalica (11 miejsce): Leczna (w), Wisla (d), Lechia (w), Korona (d), PBB (w) Leczna (10 miejsce): Nieciecza (d), Jagiellonia (w), Zaglebie (d), Cracovia (w), Lech (d) Podbeskidzie (9 miejsce): Piast (w), Gornik (d), Jagiellonia (w), Termalica (d) *) pogrubieniem zaznaczone mecze, w ktorych powinien interesowac nas remis ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#2
|
|
O spadek się nie martwię. Bardziej się wstydzę, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#3
|
|
Od początku reformy byłem przeciwnikiem dzielenia punktów po 30 miejscach. Po raz kolejny zdaje się potwierdzać, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia
. Ad meritum: Mądrzejsi będziemy po 30 kolejkach i podziale punktów. Przed podziałem nawet z 6 pkt straty do 14 miejsca (czego nam nie życzę) robią się 3, a to już kwestia jednego spotkania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#4
|
|
Dwóch, bo mając tyle samo punktów wyższe miejsce ma ten, kto miał lepszą lokatę po rundzie zasadniczej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#5
|
|
Pewnie, a czym tu się martwić. Przegrywamy z Podbeskidziem, fatalnym Śląskiem, remisujemy frajersko z Piastem, zaraz gramy z Termalicą (która złoiła skórę Legii)... ale nie ma się czym martwić. Najwyżej na głównej da się oświadczenie, że nie zgadzamy się z decyzją ligi o spadku Wisły do 1 ligi
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#6
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#7
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#8
|
|
A ja boję się tego, że owszem, zatrybi, ale za późno. Wiesz dobrze, że tutaj każdy może wygrać z każdym, toteż nie możemy wiecznie w przyszłość odkładać "zgrają się", bo się obudzimy w ręką nocniku i w niższej lidze... Jeszcze jak na patelni dostajemy karnego z dupy, a zachowujemy się fair play i podajemy piłkę do bramkarza...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#9
|
|
Coraz więcej z nas patrzy na górną ósemkę, ale niestety trzeba tez zauważyć, że dół tabeli punktuje i jeśli jednak jutro z Ruchem przegramy, to nasza przewaga nad przedostatnią Łęczna wynosi jeden punkt.
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#10
|
|
Pany zamykam bo to samo jest w Zabawa statystką
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|