The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 04.03.2016, 22:35
Nie mam słow do tego co odpieprzył Brozek, przeciez tak karnego nawet amatorzy z 4 ligi nie strzelaja, kazdy młody pilkarz wie, ze ładuje sie pod poprzeczke tylko nie 33 letni Brozek. Moglismy wygrac, przełamac sie, dostalismy karnego i nawet takiej sytuacji nie potrafimy wykorzystac. Zaczynam watpic w wine Pawłowskiego, nagle dzisiaj w koncowce potrafili biegac a z Podbeskidziem nie mieli juz sił.
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 04.03.2016, 22:36
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jednak prosba tylko
niech Sadlok przestanie rzuty rozne wykonywac
dokładnie! nie wiem czy oni wogole cwicza rzuty rozne i wolne
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 04.03.2016, 22:36
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jednak prosba tylko
niech Sadlok przestanie rzuty rozne wykonywac
Pietrzak jeszcze gorsze baloniki posyła.
Odpowiedz cytując
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 04.03.2016, 22:38
Już nie mogę się patrzeć na grę Urygi. Myślę, że to nie przypadek, że gra zaczęła się układać po jego zejściu. Gość może się stara, ale ma za małe umiejętności pewnie nawet na I ligę. Ile jeszcze beznadziejnych meczów musi zagrać Alan, żeby go odstawiono od składu?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 04.03.2016, 22:39
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Masz jakąś obsesję?
Bo to bylo zenujaca, poziom naszego opingu jest rownie chujowy jak gra.
Oczy bola od ogladania kopaczy, uszy bola od dopingu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 04.03.2016, 22:39
Kur...a jak żyć?!?
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 04.03.2016, 22:40
rychu napisał(a):Wyświetl post
Już nie mogę się patrzeć na grę Urygi. Myślę, że to nie przypadek, że gra zaczęła się układać po jego zejściu. Gość może się stara, ale ma za małe umiejętności pewnie nawet na I ligę. Ile jeszcze beznadziejnych meczów musi zagrać Alan, żeby go odstawiono od składu?
Myślę że Popović powinien grać za niego w pierwszym składzie. W defensywie jest tak samo mierny jak Uryga ale przynajmniej używa głowy i czasami zagra fajną piłkę, no i techniką go przerasta, wiadomo.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 04.03.2016, 22:41
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Zaczynam watpic w wine Pawłowskiego, nagle dzisiaj w koncowce potrafili biegac a z Podbeskidziem nie mieli juz sił.
Akcje napędzał świeży Małecki z Wolskim. Popović też zanotował dobrą zmianę. A i tak główne spustoszenie robiły wrzutki Głowackiego.
Poza tym to Piast był przeraźliwie słaby. On skończy ten sezon na 5-6 miejscu lub niżej.

A to co zrobił Brożek.... kto wpadł na pomysł żeby strzelał karnego? Każdy mógł strzelać, tylko nie on. On strzału w tym meczu nie oddał. Najsłabszy na boisku obok Pietrzaka, Sadloka, Urygi i Boguskiego.

Poprawnie Brlek, Ondrasek.

Dzięki Jović za tę bramkę. Ratuje honor, choć do jakiegokolwiek optymizmu daleka droga....
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 04.03.2016, 22:41
Trzeba podnieść głowy i cisnąć na maksa. To nie czas na pier...Mimo wszystko warto dostrzec progres.

1. Nie zdechliśmy w końcówce spotkania kondycyjnie. Boguski, Małecki i Brożek mieli piłki meczowe w samej końcówce.
2. Broniszewski widzi więcej niż Pawłowski i zmiany robi nieco szybciej (a że gorzej niż Pawłowski się nie da, to inna sprawa).
3. Uryga siadł na ławie. Mam nadzieję, że długo się z niej nie podniesie.Ten facet to Czekaj środka pola.
4. Limit baboli Pietrzaka musiał się już wyczerpać.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 04.03.2016, 22:41
....a .Jak można wygrać mecz zaczynając bez trenera i w 9 (Alan i Rafał to PFRON). A Pietrzak nie lepszy - czemu w miejsce tych miernot nie gra od początku Bartosz Popovic i powiedzmy Mały/Banderowiec ? Szkoda Brożka , ja bym wystawił Boguśa do karnego - po takiej serii bez zwycięstwa pewniak nie mógł wypalić ...


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
Arsenal
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 04.03.2016, 22:41
Jakoś ta gra wyglądała w porównaniu do ostatnich meczy,mieliśmy okazje i strzały no ale nie wyszło.Uryga to jest człowiek który by nie znalazł miejsca w 2 lidze nawet ale u nas musi grać,już wolałbym ....a Cywke który cały mecz przestoi niż to co robi ten gość. Ondraskowi brakuje skuteczności ale też wypracowuje sytuacje.Boguski to jest kolejne dno i nie wiem czemu nie grał już Ukrainiec.Pozytywnie na pewno Wolski który przewyższa ten zespół o głowę i Brlek trochę strat ale umie wyprowadzić piłkę i myślę że bedzię lepiej tylko.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 04.03.2016, 22:41
Niestety ale transfery niczego nie wniosły do gry zespołu, powiedziałbym że w dalszym ciągu brakuje liderów z prawdziwego zdarzenia. Wolski na pewno nie jest rozgrywającym a pod względem sportowym to do Meliksona czy Semira duzo mu brakuje. Niestety nie da się oszukać pewnych rzeczy, w Belgii nie dał rady trudno więc przypuszczać by w tej dyspozycji prowadził grę drużyny. Ogólnie wystarczyły 3-4 spotkania żeby zobaczyć, że w dalszym ciągu musimy szukać skrzydłowych... no i srodkowych obrońców. Sadlok zagrał kryminał.
Odpowiedz cytując
kasiarz
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 04.03.2016, 22:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie mam słow do tego co odpieprzył Brozek, przeciez tak karnego nawet amatorzy z 4 ligi nie strzelaja, kazdy młody pilkarz wie, ze ładuje sie pod poprzeczke tylko nie 33 letni Brozek. Moglismy wygrac, przełamac sie, dostalismy karnego i nawet takiej sytuacji nie potrafimy wykorzystac. Zaczynam watpic w wine Pawłowskiego, nagle dzisiaj w koncowce potrafili biegac a z Podbeskidziem nie mieli juz sił.
Tylko graliśmy z mega słabym dziś Piastem.
Odpowiedz cytując
Strzala
Senior Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 04.03.2016, 22:42
Po tylu niesprawiedliwych decyzjach sędziów i ogromnym pechu przez ostatnie dwa lata dostaliśmy jednego biednego karnego w ostatniej minucie (wg mnie niesłusznie podyktowanego). Jak można było tego nie trafić. Ja już to biorę na żarty, bo na serio to się chyba nie da tej całej sytuacji ogarnąć. Komedia jakich mało w kinie. Zatrudnimy Smudę, później może Moskala ? Porażka.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 04.03.2016, 22:43
Cytat:
W 1 lidze bedzie wiecej okazji do skandowania "Patryk Malecki" bo pewnie bedzie gral w pierwszym skladzie bo to jego poziom.
Patryk nam grę rozruszał a Ty się do niego przypie**lasz

Trochę obiektywizmu, dziś na krytykę zasłużyli zwłaszcza Sadlok i Uryga, Pietrzak też słabo.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 04.03.2016, 22:50
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Myślę że Popović powinien grać za niego w pierwszym składzie. W defensywie jest tak samo mierny jak Uryga ale przynajmniej używa głowy i czasami zagra fajną piłkę, no i techniką go przerasta, wiadomo.
Gość gra przeraźliwie słabo od roku. Każde próba podania do przodu pachnie kontrą w przewadze dla przeciwnika, więc w sumie dobrze, że gra niemal wyłącznie do tyłu. W destrukcji równie bezużyteczny.
Mam nadzieję, że w środku grać będą Brlek/Popovic z Wolskim.
Ja mam teorię, że Uryga jest mega słaby psychnicznie i przerażony poziomem odpowiedzialności. Albo zwyczajnie głupi. Bo nawet słaby technicznie piłkarz nie podaje do przeciwnika 30 metrów od własnej bramki.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 04.03.2016, 22:51
Martwi to, że Piast nie pokazał dziś zupełnie nic, a ledwo co zremisowaliśmy.
Sadlok dziś sabotaż. Dzięki niemu, każdy bardziej ogarnięty zespół niż Piast by nas zaraz zrobił 0-2, albo 0-3.
Boguski i Uryga w dalszym ciągu poziom A klasy.

Szykują się dwa w.......e u scyzorów i w polach kukurydzy. A potem panika.
Jak dół tabeli nie siądze kondycyjnie to lecimy.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 04.03.2016 o godz. 23:02.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 04.03.2016, 22:52
Uryga najgorszy w drużynie, Ondrasek dużo niedokładności i niezrozumienia z kolegami, ale mam nadzieję, że w jego przypadku lepsza gra przyjdzie z czasem. Choć myślę, że fajnie byłoby zobaczyć w którymś meczu Drzazgę od pierwszej minuty.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 04.03.2016, 22:52
kasiarz napisał(a):Wyświetl post
Tylko graliśmy z mega słabym dziś Piastem.
Bo taki Gornik Leczna to dzis gorna polka? Trzeba sie cieszyc z malych rzeczy.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 04.03.2016, 22:59
Dawaj Paweł !! karny to loteria Następnym razem będzie lepiej!! Jesteś legendą!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 04.03.2016, 22:59
Jakby piłka leciała tak jak strzelił krzywejajo w Łęcznej to byłaby bramka . Trzeba się podnieść z tego !
Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 04.03.2016, 23:06
Zszedl Uryga - zaczeli grac. Przypadek?

Dobrze ze karny nie wpadl. Nie jestesmy L zeby musial nam ktos darowac punkty.

Swoja droga, sedzia mial dzisiaj piekielnie trudne zadanie - ukrasc punkty nam czy Piastowi...

Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 04.03.2016, 23:11
[QUOTESwoja droga, sedzia mial dzisiaj piekielnie trudne zadanie - ukrasc punkty nam czy Piastowi...[/QUOTE]

miał wolną ręke dlatego tak sie motał pirwsza połowa werdykty wyraźnie pod piasta drugie 45 minut dla Wisły.Co by nie zrobił legijna centrala będzie zadowolona w sumie remis dla poległej najlepszy.
Ostatnio edytowane przez krzywy : 04.03.2016 o godz. 23:14.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 04.03.2016, 23:19
Brożek zrobił dziś najlepszego pranka w Wiśle od czasów samobójczej główki Jopa.
DysoN
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 04.03.2016, 23:22
Tyle sie mowi, tyle sie prosi zeby nie wystawiac Urygi a gosc dalej gra. Jesli w kazdym meczu gramy w dziesiatke tak to pozniej wyglada.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 04.03.2016, 23:24
Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć czemu trener jako pierwszego ściągnął Brleka, a zostawił Urygę?

Wiem, że nie. Pytanie retoryczne.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 04.03.2016, 23:26
Jakim ignorantem trenerskim trzeba być, żeby wystawiać Urygę, bezwzględnie najsłabszego zawodnika w historii Wisły Cupiała, no może Branco był porównywalny ale on nie powąchał długo murawy.

Jakim ignorantem trenerskim trzeba być, żeby wystawiać Brożka, ociężałego, otłuszczonego, ospałego nie wykazującego większej chęci do gry i nonszalanckiego w każdym zagraniu.

Jakim ignorantem trenerskim trzeba być, żeby wystawiać Boguskiego. Tu nawet opis nie jest potrzebny,

Wychodzimy w ośmiu na dwunastu, bo Uryga spokojnie wzmacniał Piasta.

Kim był człowiek, który wstawał z ławki i dyktował Broniszewskiemu co ma robić, gdy ten stał tyłem do boiska ze spuszczoną głową ?

Co takiego jest w Wiśle, że wystawia dwóch zawodników, którzy nie strzelają nic od dawna a na ławce trzymają uparcie nie dając żadnej szansy zawodnika, który co prawda w niższej klasie ale jednak ładował bramkę za bramką. Rozumiałbym, że para Brożek.Czech ładuje bramkę za bramką. Ale oni pieprzą sytuacje za sytuacją.

Jakie łapówki muszą brać w klubie od menadżerów, że sprowadzają zawodników typu Crivalero itp. ?


Chaos, chaos, chaos to było dzisiaj na boisku.


Brożek swoją nonszalancją zwolnił już kilku trenerów w klubie.
Nie chciałbym być złym prorokiem, ale dziś bardzo przybliżył I ligę na R22.
Odpowiedz cytując
KondZIk
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 04.03.2016, 23:30
Witam,
Rzadko zabieram tutaj głos. Moim skromnym zdaniem:
- chaos w rozegraniu = brak zgrania, Brlek chętny ale nie ma zaufania no i jeśli nie ma zgrania to i tak łatwo o stratę niż wyjście tak jak w II połowie środkiem kiedy poszedł odważnie
- Uryga na ławe, za niego Popo bo chociaż lepiej wyprowadza, a Uryga jak coś już przejmie to straci durnym podaniem do przodu
- Brożek i karny - psychika naszych piłkarzy jest tak słaba obecnie. Po strzelonej bramce nawet był pressing, doskakiwanie przez chwile do przeciwnika
- Mały po swojemu chaotycznie ale walczy, stara się, napędza do walki postawą
- Boguski - wiele razy go broniłem ale to co dziś robił przy strzałach...brak słów, ławka
- Wolski na środek wg mnie, te 60 min aktywności niech będzie wykorzystane do maksa na środku a potem niech tam człapie albo zmiana
- Sadlok/ Pietrzak jak bracia, uwielbiają wyprowadzać i grać do przodu, a robią to bardzo średnio delikatnie mówiąc, ma piłę to już do środka do pomocnika i niech ten rozgrywa a oni z lewej obrony się podłączyć co najwyżej. Wiadomo że czasem jak Arek trzeba z tym wyjść i wyprowadzić ale nie na pałe i dryblingiem bez asekuracji (Uryga ratuje).
- Skrzydła mamy na 45min tak myślę. Bałaszow, Patryk więcej nie zagrają więc trzeba zmieniać, Donald jednak swoją zwariowaną postawą jest potrzebny.
- Ondrasek mnie nie przekonuje. Gość niezgrany to jasne ale nie widzę wykończenia ani podania.

Karnego w 93 wg mnie nie było, ale na Ondrasku owszem. Tak samo jak wolny na Brożku w pierwszej połowie. Moim zdaniem faul przed linią pola karnego był. Co Wy na to?
To tyle ode mnie. I szczerze wierzę a nawet jestem przekonany że z meczu na mecz będzie mały progres bo dziś gra była tak jak mówił Motyka "najlepsza w tej rundzie". Wygrać w Kielcach.

ps. Piast miał dziś groźne strzały oprócz bramki (akcja życia, nie ukrywajmy że tak trudne podanie i przede wszystkim strzał nie zdarzają się tak często na naszych boiskach).
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 04.03.2016, 23:37

Tłoczno w tym polu karnym
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 04.03.2016, 23:37
Brożek swoją nonszalancją zwolnił już kilku trenerów w klubie.
Nie chciałbym być złym prorokiem, ale dziś bardzo przybliżył I ligę na R22.
weź sie .......
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16.