tofik napisał(a):

|
Dokladnie, a my sie dziwimy, ze 20 lat nikt do LM nie moze awansowac. Bo to sa kuzwa ogory!!! Zauwazcie, ze nawet dobry pilkarz przychodzi i sie wyroznia jak posiedzi rok w tej lidze i sie robi taka samą ciota jak reszta...tragedia.
|
Nie!
Bo u nas to mysla, ze pilka to zapierdalanie, gryzienie trawy i ambicja. Dziekuje sie pilkarzykom za walke...heh to tak jak by dziekowac kierowcy tramwaju, ze przyjechal punktualnie.
Wyprowajac flaki mozna wygrac mecz, lecz nie ma w tym nic wypracowanego, zaplanowanego, cos co mozna powielac. Czysty przypadek...dyspozycja dnia i pozniej mamy wyniki jakie mamy, gdy ujdzie komus powietrze.
Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy.