
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 09.2014
Offline |
#1
|
|
Witam, czy znajdę kogoś kto jeździ na mecze Wisły z województwa Mazowieckiego bądź okolic Skarżyska Kamienna?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2014
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Offline |
#2
|
|
Mógłby ktoś napisać jak to jest z wyjazdami? Czy każdy kibic Wisły może się na nie wybrać? Jeśli tak, to czy istnieje na Wiśle jakaś grupa zrzeszająca dziewczyny jeżdżące na wyjazdy, czy raczej każda ma swoja grupkę?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2007
Offline |
#3
|
|
Tak, na wyjazd może pojechać każdy. Wystarczy w wyznaczonym przez SKWK terminie się zapisać i opłacić koszty wyjazdu (bilet + przejazd). Natomiast o grupie zrzeszającej dziewczyny nie słyszałem.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2014
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Offline |
#4
|
|
Dzięki wielkie za odpowiedz
![]() |
|
|