The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 30.01.2016, 23:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Tu się zbytnio jużnie ma co już ogarniać. Nie sportowiec to sobie może poszaleć za młodu jeśli już musi. najwyżej zamiast w biurze to będzie robił przy łopacie albo w jakiejś pracy średnio ciężkiej fizycznie. Ale jak ktoś jest sportowcem i do 21 roku życia szaleje to na co on się będzie nadawał? haha Najważniejsze lata życia dla sportowca zmarnowane (lata największego rozwoju). 1-2, max 3 lata bycia dalej takim sportowcem-melanżowcem, albo trochę się ogarnie ale nie na tyle ambitnie żeby dać z siebie przez te 3 lata 300 procent i gościu ginie. Albo skończy jak banda debili, która przechlała talent albo będzie się kopał po czole w niższych ligach.
Nie rozumiem jak można mieć warunki na piłkarza, talent i go marnować przez chlanie. Taki łebek by pograł w pilkę na dobrym poziomie do 32-35 roku życia i byłby ustawiony finansowo na całe życie. To się nie chce debilom ganiać za piłką te kilkanaście lat.
A przecież nikt też nie mówi, że piłkarz musi żyć jak wielbłąd i się napić nie może. Wszystko jest dla ludzi ale jak oni sa zwykłymi żulami w stroju piłkarskim to tak się kończą kariery.
Na wszedło jakiś czas temu był wywiad z gościem co przepił talent. Generalnie jeśli chodzi o piłkarzy młodych to wiele czynników ma na nich wpływ, od otoczenia, kolegów z szatni do menagera włącznie. Jak nie ma kto mu dać przykładu, pokierować, przypilnować takiego talenta to nic z niego nie będzie.
A inna sprawa, człowiek młody to i wyszaleć się chce niestety ...
Ostatnio edytowane przez cfa : 30.01.2016 o godz. 23:39.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:33.