The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 68 10,66%
Prawo i Sprawiedliwość 159 24,92%
Twój Ruch 9 1,41%
Polskie Stronnictwo Ludowe 6 0,94%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 17 2,66%
Solidarna Polska 4 0,63%
Polska Razem 37 5,80%
Kongres Nowej Prawicy 165 25,86%
Ruch Narodowy 97 15,20%
Dziękuje nie głosuje! 76 11,91%
Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34561
Stary 04.01.2016, 20:07
Bardziej chodzilo mi o model publicznej jak w Stanach z PBS. Wiem, ze konkurencja nieporownywalna. Moim zdaniem by miec wlasnie publiczne, a nie rzadowe media (bo to jest roznica) mozna pojsc ta droga.
Anty PO-PiS!!!
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34562
Stary 04.01.2016, 20:25
Marzenia scietej glowy
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34563
Stary 05.01.2016, 20:26
Usunięto filmik z żoną Komorowskiego. Zobacz zanim znowu zablokują

http://vod.gazetapolska.pl/12143-dzi...uz-cenzurujemy
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34564
Stary 05.01.2016, 22:45

10 znaków
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34565
Stary 06.01.2016, 00:03
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Usunięto filmik z żoną Komorowskiego. Zobacz zanim znowu zablokują

http://vod.gazetapolska.pl/12143-dzi...uz-cenzurujemy
W nawiązaniu do powyższego i poniższego ... czy KOD jutro wychodzi na ulicę

Tajne służby wiedziały, co dzieje się w redakcjach "Wprost", "Do Rzeczy" i "W Sieci"
http://telewizjarepublika.pl/tajne-s...uot,28087.html

Czy w "publicznej" TVP INFO będzie dyskusja na ten temat
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34566
Stary 06.01.2016, 13:30
Cytat:
"Propozycja stwarza pole do nadużyć" - ocenił rzecznik Narodowego Stowarzyszenia Strzeleckiego Ameryki (NRA) Chris Cox. Zapowiedział walkę o poszanowanie zagwarantowanego konstytucyjnie praw obywateli do posiadania i noszenia broni, które gwarantuje 2. poprawka do Konstytucji Stanów Zjednoczonych - uchwalona w ramach Karty Praw w 1791 roku.

"Kluczowe znaczenie będzie mieć to, czy zbiór zaleceń ATF wprowadzi jakieś nowe obowiązki prawne czy też ograniczy się do jaśniejszej wykładni obowiązujących przepisów" - podkreśla profesor prawa administracyjnego na Uniwersytecie Georgetown, Lisa Heinzerling. "Jeśli wprowadzone zostaną mechanizmy prawne, pociągnie to za sobą cały szereg problemów natury prawnej" - podsumowuje.

Zniechęcony biernością Kongresu w sprawie kontroli broni Obama poprosił w ubiegłych miesiącach swych doradców o sprawdzenie w jaki sposób mógłby wykorzystać swe uprawnienia wykonawcze dla dokonania jednostronnych posunięć w tej dziedzinie bez akceptacji kongresmenów.
Oczekujemy potępienia łamania demokracji w Ameryce.
Powód: bold
Ostatnio edytowane przez Kocur : 06.01.2016 o godz. 13:49.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34567
Stary 06.01.2016, 13:42
Przedwczoraj bodajze Obama sie nawet poplakal na wizji w trakcie jakiegos przemowienia. Powodem lez byla oczywiscie troska o amerykanskich obywateli i ilosc przestepstw w USA z uzyciem broni Wcale nie zartuje.
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34568
Stary 06.01.2016, 17:03
Odezwal sie Gowin i tak jak zapewne wielu przypuszczalo ma On swoje zdanie....
Ciekawe czy bedzie dalej w to brnal byle byc przy wladzy czy podziekuje Jarkowi...
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34569
Stary 06.01.2016, 18:04
Nie podziekuje, bedzie brnal. Umiejetnie wyczul, ze titanic walnie w gore lodowa i bedzie tonac. Obecnie tance, hulanki, swawole.

Zdanie swoje ma, ale glosowac bedzie jak partyjny guru. Z reszta jak w kazdej partii.

Poza tym parafrazujac klasyka: "gowin wyjdzie z platformy, ale platforma z gowina nigdy".
Anty PO-PiS!!!
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34570
Stary 06.01.2016, 18:44
Zanim się wydali z siebie opinie o Gowinie warto przeczytać cały list a nie streszczenia w portalach. Które to streszczenia eksponują tylko kilka zdań, będących marginesem listu. A najważniejszy przekaz jest pomijany milczeniem.

Jak się przeczyta cały list to staję się jasne, że Gowin ma własne zdanie.
Tyle, że to zdanie jest poza niuansami tożsame z główną linią PiS.
Nie ma zresztą w tym nic nadzwyczajnego.
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34571
Stary 07.01.2016, 09:29
Dwie rzeczy...
Jestem może nie mocno ale w jakims stopniu przekonany ze jednak z czasem może dojść do rozlamow co może tez obrazować dzisiejsza odpowiedz Glinskiego...
To ze Glinski się nie zgadza z Gowinem to wcale nie dziwi ponieważ Gowin ma od dawien dawna trochę inna wizje ale to ze się nie zgadza się musi od razu być wywieszone publicznie ponieważ to zawsze będzie zle odbierane...

Po drugie co mnie oburza to to ze Glinski(jak dla mnie straszny palant) opiniuje udział Dudy w WOSP twierdzac ze Owsiak nie jest partnerem dla Prezydenta...
Wydaje mi się ze to jednak Prezydent decyduje kto jest a kto nie jest dla niego partnerem...
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34572
Stary 07.01.2016, 20:18
Kurski prezesem TVP . Teraz to dopiero będą "bezstronne" media
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34573
Stary 07.01.2016, 20:38
Jeśli ktoś ma wolne 2 godz. to proponuje ciekawie je wykorzystać
https://www.youtube.com/watch?v=YOw8sMHwlSw
Cytat:
Czas się obudzić zanim zostaniesz niewolnikiem
Powód: Dopisek
Ostatnio edytowane przez hiszpan00 : 07.01.2016 o godz. 20:41.
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34574
Stary 07.01.2016, 23:51
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Kurski prezesem TVP . Teraz to dopiero będą "bezstronne" media
Jakie te media będą będzie można już za niedługo ocenić.

Możemy natomiast coś powiedzieć o funkcjonujących do dziś mediach publicznych.

Wystarczy obejrzeć dzisiejszą audycję Pospieszalskiego. Szef KRRIT Dworak się totalnie zaorał.

Ale cóż się dziwić ...


albo to ... https://www.youtube.com/watch?v=-H8FP_jBxXc

Oprócz tego inny "kwiatek" z ostatnich dni (TVP poblokowała wszystkie oryginały!) -> http://wpolityce.pl/polityka/277183-...zurujemy-wideo
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34575
Stary 08.01.2016, 17:17
Bedzie debata. Braun vs Walesa. Lechu bedzie sie bronil przed bolkiem.

Kupilbym bilety na te gale, nawet ppv.
Anty PO-PiS!!!
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34576
Stary 08.01.2016, 17:54
I to Bolek wyszedł z propozycją takiej debaty.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34577
Stary 08.01.2016, 18:26
Anty PO-PiS!!!
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34578
Stary 09.01.2016, 20:19
Hitler dowiaduje się o zmianach w mediach w Polsce

https://www.youtube.com/watch?v=aWxEY1M70O4
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34579
Stary 09.01.2016, 21:17
List ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro do unijnego komisarza Günthera Oettingera.
Treść dość ostra jednak bardzo na miejscu.
Wstawiam aby się zapoznać:

Cytat:
Szanowny Panie Komisarzu,
nie mam w zwyczaju odpowiadać na niemądre uwagi o Polsce wypowiadane przez zagranicznych polityków, bo świadczą one o nich samych. Ale do tego listu sprowokowało mnie to, czego Pan nie powiedział, a czego od Pana – jako komisarza Unii Europejskiej odpowiedzialnego za media – oczekiwałem.

Opinią publiczną w Niemczech, a także w Polsce wstrząsnęły masowe seksualne ataki na kobiety, do których doszło w sylwestrową noc w niemieckich miastach. Wydarzenia, które budzą obawę także o bezpieczeństwo przebywających w Niemczech Polaków, zostały na kilka dni zatajone przez niemieckie media. Były minister spraw wewnętrznych Niemiec Hans-Peter Friedrich nazwał to wręcz kartelem milczenia. Cenzurowanie tych informacji przez niemieckie media wprawiło w osłupienie opinię publiczną na świecie. Na próżno czekałem na zdecydowaną reakcję z Pańskiej strony na tak rażące naruszenie prawa obywateli do informacji. Doszedłem do przykrego wniosku, że łatwiej Panu mówić o fikcyjnych zagrożeniach dla wolności mediów w innych krajach niż piętnować cenzurę w swojej ojczyźnie.

Panie Oettinger,
tydzień temu w wywiadzie dla „Frankfurter Allgemeinen Sonntagszeitung” skrytykował Pan działania wybranego demokratycznie polskiego parlamentu i rządu, które mają przywrócić obiektywizm i niezależność mediów publicznych w Polsce. Zażądał Pan, by postawić Polskę pod nadzorem.
Tego rodzaju słowa, wypowiadane przez niemieckiego polityka, budzą wśród Polaków jak najgorsze skojarzenia. Także moje. Jestem wnukiem polskiego oficera, który w czasie II wojny światowej walczył w podziemnej Armii Krajowej z „niemieckim nadzorem”.
Szanowny Panie Komisarzu,
Gdzie Pan był, kiedy w czerwcu 2014 roku agenci służb specjalnych wdarli się do redakcji jednego z największych tygodników w Polsce „Wprost” i szarpali się z jego redaktorem naczelnym, żeby wydrzeć mu przenośny komputer z nagraniami kompromitującymi ówczesny rząd, na czele którego stał obecny szef Rady Europejskiej Donald Tusk?! W Pana ojczystym kraju podobne wtargnięcie do redakcji tygodnika „Der Spiegel” było w 1962 roku wielkim skandalem i doprowadziło do upadku rządu.

Dlaczego umknął Pańskiej uwadze fakt, o którym wielokrotnie informowały wszystkie polskie media, że ponad 80 polskich dziennikarzy i prawników, którzy zajmowali się sprawą kompromitujących poprzedni rząd nagrań znalazło się na podsłuchu?! Służby specjalne wykorzystywały tajnych współpracowników, żeby inwigilować niezależne redakcje.

Czy znajdzie Pan usprawiedliwienie dla zwolnienia pół tysiąca pracowników Telewizji Polskiej i zmuszenia ich do zatrudnienia się w zewnętrznej firmie na upokarzających warunkach dokonane za czasów rządów PO-PSL?! Te partie to przecież Pana koalicjanci w EPL w Parlamencie Europejskim. Wstępem do tych masowych czystek w telewizji publicznej było odwołanie kilkudziesięciu niezależnych dziennikarzy wkrótce po przejęciu władzy przez ówczesną ekipę rządową.

Jak Pan oceni fakt, że poprzedni rząd doprowadził do zwolnienia redaktora naczelnego i dziennikarzy niezależnego, opiniotwórczego dziennika „Rzeczpospolita” oraz poczytnego tygodnika „Uważam Rze”? Większość udziałów w obu gazetach ówczesny rząd przekazał w ręce zaprzyjaźnionego biznesmena. Dymisje były konsekwencją jednego tylko artykułu, który stawiał w wątpliwość rządowe ustalenia śledztwa w sprawie katastrofy samolotu w Smoleńsku, w której zginął wywodzący się z przeciwnego obozu politycznego prezydent Polski.

Dlaczego milczy Pan, gdy niemiecko-szwajcarskie wydawnictwo Ringier Axel Springer, właściciel kilku mediów w Polsce w tym tygodnika „Newsweek”, w drastyczny sposób uchybia bezstronności prasy i otwarcie wspiera wymierzone w demokratyczny polski parlament i rząd protesty?! Władze tego zagranicznego koncernu z aprobatą oceniły zachowanie redaktora naczelnego „Newsweeka” Tomasza Lisa, który wyszedł z roli dziennikarza i podczas ulicznej manifestacji podsycał antyrządowe wystąpienia. Milczałby Pan, gdyby szef największego niemieckiego tygodnika „Der Spiegel” Klaus Brinkbäumer demonstrował w centrum Berlina, domagając się usunięcia, przez masowe protesty, rządu Angeli Merkel?!

Szanowny Panie Komisarzu,
w Pańskim ojczystym kraju, w Niemczech, funkcjonuje powiedzenie: „cuius regio – eius radio”, a więc „czyja władza– tego radio”. Sprowadza się do prostej zasady, że szefów publicznych rozgłośni i telewizji wyznaczają politycy sprawujący aktualnie władzę. Ustawa o mediach, nad którą pracuje polski rząd, przewiduje znacznie bardziej demokratyczne rozwiązania. Zakłada, że Radę Narodową Mediów będą wybierać prezydent i obie izby parlamentu.
Nie mam Pańskiego tupetu, żeby pouczać Niemców, by przyjęli podobne zasady. Nie będę też wzywać, by w związku z cenzurą informacji o sylwestrowych atakach opuszczać niemiecką flagę do połowy masztu – tak, jak to Pan proponował kiedyś uczynić z flagami państw Unii Europejskiej, które są zadłużone wobec Niemiec. Proszę, żeby Pan – choćby ze względu na powagę swojego urzędu – zachował w swoich wypowiedziach większą powściągliwość, a przede wszystkim obiektywizm.
Łączę wyrazy szacunku
Zbigniew Ziobro
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34580
Stary 10.01.2016, 00:01
Zaorał, ale niestety przesłanie nie przebije się pewnie do niemieckich mediów. Na pocieszenie wklejam transparent, który został rozwinięty na meczu eliminacyjnym do IO w Rio w Siatkówce Mężczyzn w Berlinie tj:


kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34581
Stary 10.01.2016, 11:25
warto posłuchać i przemyśleć...

https://www.youtube.com/watch?v=Rq4DrVATf5I
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34582
Stary 10.01.2016, 23:46
Prasa niemiecka martwi się o naszą demokrację... , a amerykańska czy Merkel nie powinna podać się do dymisji

http://www.welt.de/politik/ausland/a...ehen-muss.html
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34583
Stary 11.01.2016, 08:51
Nie ma to jak kłótnie w rodzinie o popieranie banderyzmu
https://twitter.com/jacekleski/statu...45803987415040
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34584
Stary 11.01.2016, 09:25
Ciesze sie ze Gowin choć trochę trzezwo myśli...
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34585
Stary 11.01.2016, 10:10
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma to jak kłótnie w rodzinie o popieranie banderyzmu
https://twitter.com/jacekleski/statu...45803987415040
Mimo to wierze, że w nowym roku 2016 zerwiesz kontakty z zielona ośmiornica i banxterami.Licze, że pogodzisz sie z Twoimi starymi przyjaciółmi Sasinem,Błaszczakiem i poprzesz dobrą zmiane jaka gwarantuje rząd Beaty.
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34586
Stary 11.01.2016, 10:17
Dobra zmiana rzad Beaty - zmiana z ndst na dopuszczajacy to nie jest dobra zmiana.

gwarancja - jedyna gwarancja rzadow pis to socjalizm, ktorego stopnia nie ogarniaja nawet zlew-owcy. Gdyby pewna fioletowa partia sie dostala poszlibyscie Razem w koalicje.

Blaszczak - Gras Kaczynskiego.

Sasin - no i zslu szukacie w soltysach, a u Was taki nepotysta.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 11.01.2016 o godz. 10:31.
Anty PO-PiS!!!
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34587
Stary 11.01.2016, 10:30
AYALA, przecież już mamy kilka dni po Nowym Roku, a widzę, że dalej w formie wystrzałowej

Błaszczak to dla mnie idealny pracownik na kasie w McDonaldzie, gdybym sam brał taką franczyzę.
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34588
Stary 11.01.2016, 13:37
http://m.money.pl/forum/wielka-fuzja...-t4711730.html połączenie Orlenu lotosu pgnigie?
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34589
Stary 11.01.2016, 21:05
"W 2017 wróci tzw. Podatek Religi, doliczany kierowcom do OC na leczenie ofiar wypadków samochodowych"

Płaćcie i płaczcie (czy raczej się cieszcie) socjaliści!
Tak jak głupi lewak nigdy nie zrozumie, co to Bóg, Honor i Ojczyzna tak głupi socjalista nigdy nie pojmie, że nie można dożynać Rodaka podatkami tylko trzeba go odciążyć co by zaprocentowało mniejszą biurokracją, większą konsumpcją, rozwojem przedsiębiorstw i zwiększoną ilością miejsc pracy. Jebać socjalizm!
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 11.01.2016 o godz. 21:07.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34590
Stary 11.01.2016, 21:12
Etatystyczny rząd zwiększa wydatki na biurokrację, co słusznie wypomniał im poseł Kukiz. Nakładają nowe podatki i zatrudniają wszędzie "swoich" jak PO-PSL od których twierdzą, że się bardzo różnią.
A w 2016 roku nie zmieni się kwota wolna od podatku o czym poinformował min. Szałamacha.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:55.