
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na: | |||
| Platforma Obywatelska |
|
68 | 10,66% |
| Prawo i Sprawiedliwość |
|
159 | 24,92% |
| Twój Ruch |
|
9 | 1,41% |
| Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
6 | 0,94% |
| Sojusz Lewicy Demokratycznej |
|
17 | 2,66% |
| Solidarna Polska |
|
4 | 0,63% |
| Polska Razem |
|
37 | 5,80% |
| Kongres Nowej Prawicy |
|
165 | 25,86% |
| Ruch Narodowy |
|
97 | 15,20% |
| Dziękuje nie głosuje! |
|
76 | 11,91% |
| Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
HENRYKA KRZYWONOS - PODRABIANA BOHATERKA !!! SZOKUJĄCA PRAWDA !!!
https://www.youtube.com/watch?v=HfdagTgGVf4 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Oglądałem całe ale nic nowego się nie dowiedziałem. To wszystko fakty znane od dawna.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
|
Policja podsłuchiwała dziennikarzy i prawników? Znamy wyniki audytu https://twitter.com/RadioZET_NEWS/st...42800285024256 Jest #śledztwo ws. inwigilacji #Kamiński.ego i #Gmyz.a https://twitter.com/RadioZET_NEWS/st...68822997688320 https://twitter.com/cezarygmyz/statu...72090029211649 Podobno w 2014 było założonych 2mln podsłuchów... Biorąc pod uwagę, że inwigilacja była prowadzona względem czołowych postaci życia publicznego, to tym bardziej względem zwykłego Kowalskiego. Tyle tylko, że to co było wtedy to była demokracja, a teraz jest Białoruś... Nawiasem mówiąc, z tego co słyszałem ten projekt o służbach jest właściwie kopią ustawy PO, tylko tamci nie zdążyli jej wprowadzić. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Z przymrużeniem oka - jak niedługo będą wyglądać programy kulinarne w TVP
http://telewizjarepublika.pl/Kuchnia...l#.VoTiVPl_Okp |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
|
|
Tekst sprzed kilku dni, ale coś tam człowiek służb - Sylwester Latkowski - może wiedzieć.
http://kulisy24.com/opinie/swiateczn...sluchami-w-tle |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
|
|
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
|
|
Tutaj "gotowanko" z ostatnich tygodni, prawda że smakowite
http://wpolityce.pl/polityka/276688-...edwie-14-minut |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Ja wiem, że jest źle. Ale jak zamiast Petru będzie 6 godzin siedział Ziobro czy Kosiniak-Kamysz czy Korwin-Mikke to będzie tak samo źle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
|
|
Przyznaję, że pomyliłem się ze Schetyną. Myślałem, że dwór Tuska wolniej osłabnie, a tak pozostaje firmy w ruinie. Także mea culpa.
|
|
|
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
|
|
IncognitoTSW "6 godzin siedział Ziobro czy Kosiniak-Kamysz czy Korwin-Mikke"
Zgadzam się 6 godzin ich oglądać to niedorzeczne i nie ma mojej zgody na to Najlepszego w 2016 |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
Banksterzy chcą zniszczyć polski rząd http://www.radiownet.pl/#/publikacje...yc-polski-rzad
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
Cieszę się, że się zgadzasz Kerim. Z jednej skrajności w drugą to nic dobrego. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Cytat:
Uważam, że dla dobra narodu ci wszyscy namiestnicy komunistów powinni mieć zakaz udzielania się w polityce (coś takiego ala dekomunizacja, czyli jak ktoś się zbratał z dawnymi komuchami i po 89 roku przedłużał ten system to powinien też zostać jak komuchy odsunięty od funkcji państwowych). Także dla wyższego dobra powinno się tych ludzi wy.......ić w kosmos, powinni trafić do więzienia a nie przed kamery. A co do tego, że jest demokracja, chcemy żeby wszystko było piękne, żeby było równo, to jest takie lewacko-socjalistyczne myślenie. Jeśli ktoś uważa, że w jakimkolwiek zakątku świata może panować w czymkolwiek jakaś równość, równy podział to jest utopistą i tyle. Zawsze ktoś będzie parł w swoją stronę. Gruntem nie jest to żeby wszystko było po równiusieńko bo jest socjalizm czy demokracja tylko to żeby ktoś kto sprawuje władze był jak najbardziej uczciwy, sprawiedliwy, rzetelny. Wtedy ludzkie sumienie a nie jakiś ustrój o określonym tytule reguluje życie społeczeństwa. Ja jestem pewien, że w tym względzie rządy PiSu gwarantują: 1. Może i jakąś propagandę w swoją stronę ale nie mowę nienawiści, jad, żółć, który wylewa się ze wszystkich mediów od x lat. W miarę rzetelne programy publicystyczne i w miarę sprawiedliwe traktowanie każdej ze stron. 2. Prawo w miarę równe dla wszystkich a nie na zasadzie, że swoich chronimy. Czyli tak jak za SLD czy PO, gdzie nikt nie beknął za grube przewały, gdzie każdy za zegarki czy inne rzeczy na końcu był uniewinniony. 3. Państwo o światopoglądzie katolickim, które co prawda broni pewnych spraw, np niefinansowanie in vitro ale nie jest tym państwem wyznaniowym, tym katolandem, o którym piszczy lewactwo. A za poprzednich rzadów mieliśmy co mieliśmy, pochwały pedalstwa, babo-chłopów. I było już całkiem blisko wprowadzenia przywilejów dla dewiantów. Tak więc nic się nie zmienia, o ile w sferze gospodarczej PiS to dno, to w sferze światopoglądowej można powiedzieć, że spełniają w miarę pokładane w nich nadzieje. Oczywiście do ideału i tak brakuje - bo zapewne dalej będą chcieli aby Polska była sługusem np Jude albo USA ale w porównaniu do tego co było od 89 roku to jest skok milowy jeśli chodzi o wyznawaną ideologię. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów
Offline |
|
|
Szokująca prawda o Pani Henryce Krzywonos.
Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
|
|
Warto obejrzeć i przemyśleć...
https://www.youtube.com/watch?v=_5ZkWyRhbjI Wystarczy obejrzeć i zrozumieć dlaczego PIS sprząta po rzadach poprzedniej ekipy...
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 02.01.2016 o godz. 14:52.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Auf Wiedersehen Newsweek Polska - Max Kolonko Mówi Jak Jest
https://www.youtube.com/watch?v=NqvwHQnCG18 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
Oj trudno oderwać ryje od koryta . Co jeszcze wymyśli sitwa ? Zaprosi wemacht do Polski ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 04.01.2016 o godz. 12:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Ciekawie dzieje się na Bliskim Wschodzie. Po spaleniu ambasady Arabii Saudyjskiej w Iranie ci pierwsi zrywają stosunki dyplomatyczne, umowy handlowe z Iranem, do tego zawieszają loty między swoimi państwami i wprowadzają zakaz podróżowania swoich obywateli do Iranu.
Bahraj i Sudan tez zrywają stosunki dyplomatyczne z Iranem. Ładnie się dzieje. Chcą teraz dojebać Iran czyli kolejny powiedzmy bastion Rosji i jej interesów w tym regionie. Polecam na pejsbooku stronę: Konflikty i katastrofy światowe Informacje szybciej niż we wszystkich programach informacyjnych i do tego newsy ciekawe a nie .......enie o Chopinie. I tak przy okazji zwiedzania internetu: https://www.youtube.com/watch?v=gPwcFJYGWKs Haha. Jakiś tam filmik z Bahrajnu. Co tam się dzieje u tych brudasów to przechodzi ludzkie pojęcie. Ubrania jak nasze, samochody jak nasze, budynki jak nasze, cywilizacja pełną gębą a we łbie trzeci świat. Powinno się ich wszystkich wyrżnąć w pień i biały człowiek powinien ten świat przejąć. Zrobiłby lepszy użytek z surowców, z terytoriów tych państw niż te debile. Generalnie jestem za tym, że kazdy ma swoją ziemię i biały nie powinien się wtrącać czarnemu co robi i na odwrót ale tam gdzie chore brudasy przejęły władzę - przykładowo RPA, Somalia, Arabia Saudyjska itp to uważam, że powinno się dla dobra świata ich zniszczyć i wprowadzić tam porządek. Wiadomo, że biali też są pojebani ale nawet w przykładowej Rosji żeby kogoś zabić to władza się z tym kryje, a już na pewno nie ucina się tam ludziom łbów na ulicach. Ostatnie problemy z islamizacją Europy pokazują, że własnie ci najbardziej pojebani ciapaki to są z takich krajów, które wymieniam - z tych chorych.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 04.01.2016 o godz. 16:28.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Tymczasem 13 Stycznia Komisja Europejska przeprowadzi debate na temat praworzadnosci w Polsce
Jeszcze tylko interwencji UE(Niemiec) brakuje na mocy ustawy 1066. Poki co padly propozycje "nadzoru" KE nad Polską ale .... wie do czego sa zdolne te zdradzieckie ....y. Historia lubi zatoczyc kolo a Polacy niestety nic sie nie ucza i nie wyciagaja z tego zadnych wnioskow. Podobna sytuacja byla po uchwaleniu Konstytucji w 1791 roku, gdzie probowano ratowac kraj. Wtedy w obronie swoich praw "wolnosci" szlachta zwrocila sie o pomoc do kacapow i szwabow. Wiadomo jak sie skonczylo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
|
|
Bardzo fajnie napisany artykuł do tego ryku świnek medialnych z TVP.
http://wiadomosci.onet.pl/opinie/ter...aprawde/sf5e3x fragment: Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
|
Swietne podejscie. Publiczne media i tak beda kolejna reka wladzy.
Myslalem, ze w gronie tzw.kumatych odnosnie polityki bedzie mozna porozmawiac nt wizji mediow proponowanej przez ugrupowania polityczne zasiadajace w sejmowych lawach (czy w ogole jakakolwiek jest), ktore dobre (i czy w ogole takie sa). Dyskurs sprowadzony niestety (jak zwykle) na poziom 0-1kowy propozycji pisu. Oczywiscie, milo patrzy sie na skowyt resortowych bachorow. Tylko czy my mamy byc tacy jak oni (jak mawial Olgierd z 4 pancernych)? ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Jakby nie bylo media publiczne, jak sama nazwa wskazuje, sa publiczne
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
|
I wszedzie jest zapisane w ichniejszych konstytucjach, ze ich odpowiedniki krrit, papu etc. sa wybieran e przez parlament?
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Pewnie nie wszedzie ale co to ma do rzeczy jak sa wybierani skoro i tak "pieja" jak im kaza.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 04.01.2016 o godz. 19:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
|
Jezeli ma sie glowne zrodlo dochodu w postaci podatkow dobrowolnych czy datkow sprawa moze wygladac zupelnie inaczej niz "pieja jak im kaza".
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Oczywiscie. Duzo takich stacji jest na youtube
![]() |
|
|