The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 68 10,66%
Prawo i Sprawiedliwość 159 24,92%
Twój Ruch 9 1,41%
Polskie Stronnictwo Ludowe 6 0,94%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 17 2,66%
Solidarna Polska 4 0,63%
Polska Razem 37 5,80%
Kongres Nowej Prawicy 165 25,86%
Ruch Narodowy 97 15,20%
Dziękuje nie głosuje! 76 11,91%
Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34501
Stary 30.12.2015, 10:55
Mirek ma bana, że call center zlecił posterunek w okresie międzyświątecznym?
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34502
Stary 30.12.2015, 11:00
Ale prawda jest taka, że na razie PiS ani zbytnio nie pomógł Polsce - jej finansom - bo co z tego, że opodatkują banki i hipermarkety (pomijam, że to się odbije na konsumentach bo taki bank czy market po prostu podniesie koszty swoich usług i przerzuci podatek na konsumenta) skoro i tak budżet uchwalili z deficytem. Polakom też zbytnio nie pomogli bo jakoś podatków nie obniżają, dadzą te 500 zł, które będzie po prostu patologią - niektórzy to wydadzą źle, koszty administracyjne rozdysponowania tych 500 zł też jakieś będą.

Dopóki ci głupi politycy nie zrozumieją, że bogactwo bierze się z obniżania podatków a nie ich nakładania, że pieniądz bierze się z pracy a nie z socjalu to zawsze będzie lipa bo ot jest błędne koło.
Przykładowo, dajesz 500 zł rodzinie, do tego musisz 100 zł dać urzędasowi żeby się zajął rozdysponowaniem tej kasy. I co? Towarów i usług nie przybywa a 600 zł trzeba skądś wziąć. Do tego z roku na rok teoretycznie będzie się rodzić więcej dzieci bo te 500 zł będa kusić = co raz większe wydatki na ten projekt. Zrozumcie, że to jest patologia.
W takie cuda, że się kasę dostaje z nieba to się można bawić jak się nie ma długu publicznego, jak się nie ma budżetu z deficytem itd. Najważniejsze dla ludzi to jest żeby im się Państwo nie wpierdalało w przedsiębiorczość. Gdyby dać ludziom pracować, odczepić się od przedsiębiorców to by moim zdaniem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki uzdrowiło wszystkie problemy.
A tak to gdzie się nie obejrzysz to składki, podatki, przepisy, czy pracodawca czy pracobiorca, jesteśmy jechani jak jakies szmaty. Dajesz ludziom normalnie się rozwijać/pracować = każdy sobie zarobi na to dziecko = Państwo nie musi dawać tylu rodzinom 500 zł = ludzie zarabiają więc wytwarzają dobra i usługi = zarabiają czyli pieniądze wydają do budżetu Państwa i ten ma pieniądze = ludzie są bogatsi, Państwo jest bogatsze to wtedy można myśleć o wyrwaniu się ze szponów zagranicznych banków, marketów = masz swoje markety/banki = masz z nich kasę do budżetu.
Nie wiem tylko dlaczego politycy tak prostych rzeczy nie rozumieją i wszystko robią od dupy strony. Dom się buduje od fundamentów a nie od dachu a oni zawsze chcą najpierw zabrać ludziom żeby później im ewentualnie trochę oddać w socjalu, tylko, że tu nie ma z czego zabierać.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34503
Stary 30.12.2015, 11:09
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Mirek ma bana, że call center zlecił posterunek w okresie międzyświątecznym?
Koleś już kiedyś odszczekiwałeś za donoszenie do admina za "domniemane konto Drozda" w moim wykonaniu.Teraz odpowiesz za rozpowszechnianie publiczne moich "domniemanych danych".Wiedz o tym że to nie ja będę cie ścigał.Czekaj cierpliwie.
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34504
Stary 30.12.2015, 11:13
ZawszeSztywny napisał(a):Wyświetl post
Jak na 5 tyg., to wdrażają to co mówili, podatek bankowy, od hipermarketów, program 500+, ustawa medialna ... Przypomnę że PO przez swoje 8 lat nie zrealizowała swoich głównych postulatów z którymi szła do wyborów w 2007 roku jak 3x15%,likwidacja Senatu,NFZ czy JOWy więc PiS w porównaniu do nich idzie jak burza, ale jak widać niektórym to mało i w 5 tyg. chcą wszystko to co im obiecali mimo, że mówili o całej kadencji.....
To jest mój ulubiony stały fragment gry.
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34505
Stary 30.12.2015, 11:22
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post

Boisz się? masz coś na sumieniu? Zwykły obywatel ma to w dupie. Podsłuchy chyba nie zakłada się za kradzież batonika w Żabce... :/
Sprawami przedsiębiorców zajmuje się Urząd Skarbowy, chyba ,że mnie coś ominęło i w policji ma powstać nowy wydział do spraw firm i przedsiębiorców.
Argument z Miśkiem pozwól że pominę, ale rozumiem fakt, że przy braku argumentów jakich dostarcza obóz dobrej zmiany wyjeżdża się ad personam.

Tak, ma powstać specjalna prokuratura do spraw "zwalczania przestępstw gospodarczych" co będzie równać się totalnej policji skarbowej.

Ja pierrrdole - a czy to ważne, czy mam coś na sumieniu? Może mam, może nie. Ale do ....y nędzy jak teraz służby i policja bez zgody sądu (!!!!) będą mogli wejść na Twoje konto na FB i przeglądać wiadomości, przeglądać historię przeglądania Internetu, oraz podsłuchiwać rozmowy telefoniczne to mnie dreszcz przechodzi po plecach. W dupie mam to, że Populizm i Socjalizm przejmuje media (ok, wygrali wybory niech sobie robią 'porządki' w podległym im instutycjach), ale tak głęboka inwigilacja obywatela to już mocno pachnie Rokiem 1984.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34506
Stary 30.12.2015, 11:37
Wygląda na to że jeszcze kilka dni i zacznie się zgrupowanie zimowe reżimowej ekipy z woronicza

https://twitter.com/dicanio1900/stat...25027676913664
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34507
Stary 30.12.2015, 12:36
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że jeszcze kilka dni i zacznie się zgrupowanie zimowe reżimowej ekipy z woronicza

https://twitter.com/dicanio1900/stat...25027676913664
Faktycznie wpis na zajebistym poziomie...
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34508
Stary 30.12.2015, 13:46
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że jeszcze kilka dni i zacznie się zgrupowanie zimowe reżimowej ekipy z woronicza

https://twitter.com/dicanio1900/stat...25027676913664
Taaa z taką Pawłowicz,Macierewiczem i reszta niezrównoważonych....
Bednarz=Landryna=......
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34509
Stary 30.12.2015, 13:50
Po Pawłowicz to raczej ciężko się spodziewać czegoś na poziomie...zastanawia mnie to jakiej grupy wyborców ona trafia, że jest trzymana na świeczniku.Chociaż niektórym rozwrzeszczana podstarzała panna z wachlarzem imponuje jak widać...
Chyba że to FEJKOWE konto ktoś jej założył! widzę spisek!
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34510
Stary 30.12.2015, 13:53
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Taaa z taką Pawłowicz,Macierewiczem i reszta niezrównoważonych....
Spokojnie, informacje poprowadzą Karnowscy, służbami zajmą się Kania i Sumliński, a programy kawowe dostaną Rachoń i Hejke.

Przeskoczymy z jednego matrixa w jeszcze lepszy matrix, choć wydaje mi się, że do tych mediów nie wejdą Wildstein i RAZ.

PS. Może wrócą Semka z Kurskim ze swoim "Refleksem"?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 30.12.2015 o godz. 13:55.
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34511
Stary 30.12.2015, 13:58
Każdemu opowiadającemu o zamachu PiSu na "wolne mendia" proponuję następującą zabawę :
obejrzenie na tubie TVP wywiadów Lewickiej z Glińskim i Petru.
proponuję także wywiad Tadli z Ziobrą.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.12.2015 o godz. 14:07.
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34512
Stary 30.12.2015, 13:58
Koledzy jak mniemam kilka miejsc na zgrupowaniu zimowym zostało.Niektórzy pojadą obowiązkowo na resocjalizację jak wymienieni przez Pawłowicz.Troche się jeszcze dookoptuje, a reszta może zgłaszać się samodzielnie.Na pourbanoplatfusową resocjalizacje nigdy za pózno.
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34513
Stary 30.12.2015, 14:09
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Każdemu opowiadającemu o zamachu PiSu na "wolne mendia" proponuję następującą zabawę :
obejrzenie na tubie TVP wywiadów Lewickiej z Glińskim i Petru.
proponuję także wywiad Tadli z Ziobrą.
i czym się to różni od wywiadów Hejke z Kukizem czy Rachonia z Braunem?
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34514
Stary 30.12.2015, 14:10
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
i czym się to różni od wywiadów Hejke z Kukizem czy Rachonia z Braunem?
to jest dobre pytanie
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34515
Stary 30.12.2015, 14:12
Dobre pytanie bez dobrej odpowiedzi, bo wiadomo, że to podobnie lichy poziom dziennikarstwa.
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34516
Stary 30.12.2015, 14:16
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
i czym się to różni od wywiadów Hejke z Kukizem czy Rachonia z Braunem?
Żartujesz? powiedz że żartujesz bo akurat Ciebie nie podejrzewam że piszesz poważnie
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34517
Stary 30.12.2015, 14:32
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
i czym się to różni od wywiadów Hejke z Kukizem czy Rachonia z Braunem?
Tym sie rożni ze 95% nie wie kto to jest Rachon i Hejke.
alejasienieznam
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34518
Stary 30.12.2015, 14:38
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Tym sie rożni ze 95% nie wie kto to jest Rachon i Hejke.
Pytanie czy jest jakiś głębszy sens w tym, żeby się dowiedzieli? Czy naprawdę warto?

Kerim a co niepoważnego napisałem? Równie ciężko mi się ogląda zarówno Lisa, Kraśko i tą od Glińskiego jak i Rachonia i Hejke atakujących ww. panów.
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34519
Stary 30.12.2015, 14:44
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy jest jakiś głębszy sens w tym, żeby się dowiedzieli? Czy naprawdę warto?

Nie warto ale zobaczymy jaka będzie zmiana mało to rozsądnych dziennikarzy jest a PIS nie może sobie pozwolić na taką nagonke bezpodstawna jaka ma miejsce w publicznych mediach.Trzeba byc fanatykiem zeby tego nie widzieć, moim zdaniem.
alejasienieznam
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34520
Stary 30.12.2015, 14:48
IncognitoTSW "jak i Rachonia i Hejke atakujących ww. panów."
Wydaje mi sie że Kukiz "odleciał" a nie był atakowany.Wskaz jeden cytat tego ataku.W rozmowie Rachonia z Braunem to raczej Braun atakował.Oglądaliśmy inne wywiady?
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34521
Stary 30.12.2015, 15:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale prawda jest taka, że na razie PiS ani zbytnio nie pomógł Polsce - jej finansom - bo co z tego, że opodatkują banki i hipermarkety (pomijam, że to się odbije na konsumentach bo taki bank czy market po prostu podniesie koszty swoich usług i przerzuci podatek na konsumenta) skoro i tak budżet uchwalili z deficytem. Polakom też zbytnio nie pomogli bo jakoś podatków nie obniżają, dadzą te 500 zł, które będzie po prostu patologią - niektórzy to wydadzą źle, koszty administracyjne rozdysponowania tych 500 zł też jakieś będą.

Dopóki ci głupi politycy nie zrozumieją, że bogactwo bierze się z obniżania podatków a nie ich nakładania, że pieniądz bierze się z pracy a nie z socjalu to zawsze będzie lipa bo ot jest błędne koło.
Przykładowo, dajesz 500 zł rodzinie, do tego musisz 100 zł dać urzędasowi żeby się zajął rozdysponowaniem tej kasy. I co? Towarów i usług nie przybywa a 600 zł trzeba skądś wziąć. Do tego z roku na rok teoretycznie będzie się rodzić więcej dzieci bo te 500 zł będa kusić = co raz większe wydatki na ten projekt. Zrozumcie, że to jest patologia.
W takie cuda, że się kasę dostaje z nieba to się można bawić jak się nie ma długu publicznego, jak się nie ma budżetu z deficytem itd. Najważniejsze dla ludzi to jest żeby im się Państwo nie wpierdalało w przedsiębiorczość. Gdyby dać ludziom pracować, odczepić się od przedsiębiorców to by moim zdaniem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki uzdrowiło wszystkie problemy.
A tak to gdzie się nie obejrzysz to składki, podatki, przepisy, czy pracodawca czy pracobiorca, jesteśmy jechani jak jakies szmaty. Dajesz ludziom normalnie się rozwijać/pracować = każdy sobie zarobi na to dziecko = Państwo nie musi dawać tylu rodzinom 500 zł = ludzie zarabiają więc wytwarzają dobra i usługi = zarabiają czyli pieniądze wydają do budżetu Państwa i ten ma pieniądze = ludzie są bogatsi, Państwo jest bogatsze to wtedy można myśleć o wyrwaniu się ze szponów zagranicznych banków, marketów = masz swoje markety/banki = masz z nich kasę do budżetu.
Nie wiem tylko dlaczego politycy tak prostych rzeczy nie rozumieją i wszystko robią od dupy strony. Dom się buduje od fundamentów a nie od dachu a oni zawsze chcą najpierw zabrać ludziom żeby później im ewentualnie trochę oddać w socjalu, tylko, że tu nie ma z czego zabierać.
Zgadzam się, akurat najbardziej nietrafiony projekt chcą wdrożyć w pierwszej kolejności. Do końca miałem nadzieję, że odstąpią od pomysłu 500+, który promuje patologie. Ktoś nie pracuje narobi sobie dzieci jest git. Natomiast jeśli pracujesz obciążą cię podatkiem pracujesz 2 x lepiej zapłacisz 2x więcej... nie tędy droga.
Ostatnio edytowane przez hiszpan00 : 30.12.2015 o godz. 15:26.
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34522
Stary 30.12.2015, 15:30
Wasz SP Prezydent :

Cytat:
Jeżeli my wracamy do struktur, w ramach których rząd mianuje szefa telewizji i to ma być odpolitycznienie mediów publicznych, to mamy do czynienia z taką sytuacją , ja aż milknę, że jeżeli się ma odpowiednie poparcie w mediach, to można dosłownie wszystko .Można pokazywać czarną ściane i mówić, że jest biała.
I dodam jeszcze drobny blad Pana Zbyszka:
Cytat:
Pan Minister Zbigniew Ziobro podczas programu w TVP powiedział, że niemiecki TK rozpoznaje rocznie 6811 spraw (co daje średnią 18,66 sprawy na dzień, wliczając w to niedziele i święta). Będąc pod wrażeniem sprawności trybunału naszych sąsiadów zaglądneliśmy do raportu rocznego z działaności tej instytucji. Niestety okazało się, że ponad 6000 tych spraw zostało rozpatrzonych, poprzez niedopuszczenie do rozpatrzenia. A już myśleliśmy, że będzie się na kim wzorować pod kątem sprawności orzeczniczej...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 30.12.2015 o godz. 15:35.
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34523
Stary 30.12.2015, 16:36
http://niebezpiecznik.pl/post/noweli...dzanych-zmian/

Polecam się zapoznać. Nawet nie media, nie TK i nawet nie 500 zł na dziecko, tylko TO jest najbardziej przerażające.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34524
Stary 30.12.2015, 17:17
fialo napisał(a):Wyświetl post
Polecam się zapoznać. Nawet nie media, nie TK i nawet nie 500 zł na dziecko, tylko TO jest najbardziej przerażające.
Jeśli chodzi o zmiany w TK oraz w mediach publicznych to dobre zmiany. Projekt przywrócenia poprzedniego wieku szkolnego również oceniam jako duży plus.
Ps jeśli nie masz nic do ukrycia nie musisz się obawiać nowelizacji ustawy o policji
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34525
Stary 30.12.2015, 17:27
Cytat:
Ps jeśli nie masz nic do ukrycia nie musisz się obawiać nowelizacji ustawy o policji
Pytanie tylko co to znaczy, że nie a się nic do ukrycia? Teraz za byle co, za wyrażenie opinii w internecie, zaangażowanie kibicowskie, zaangażowanie w polityce czy społecznym działaniu (organizacje patriotyczno-społeczne) można być na celowniku władzy bo przecież ma się inne, CHORE poglądy, bo nacjonalizm to choroba oczywiście!
Już nie wspominam o tym, że każdy ma coś do ukrycia bo każdy w życiu jakoś przewinił - w tym chorym prawie to wystarczy na własnym podwórku, własnoręcznie posadzone drzewo x lat temu - wyciąć i już się podlega karze, albo sobie garaż zbyt duży pobudowac i już masz samowolę budowlaną.
Także nie bądźmy za bardzo do przodu z tym szukaniem winnych i dopóki ktoś na prawdę nie działa na niekorzyść Państwa to nie powinien być w najmniejszym stopniu poddany inwigilacji lub karany za jakieś głupoty. A te miliony podsłuchiwanych osób raczej świadczą o czym innym. Raczej te podsłuchy mówią o tym, że prowadzona jest gierka w Polsce, w której szuka sie haków na wrogów a nie dba o interesy Polski.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34526
Stary 30.12.2015, 17:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie tylko co to znaczy, że nie a się nic do ukrycia? Teraz za byle co, za wyrażenie opinii w internecie, zaangażowanie kibicowskie, zaangażowanie w polityce czy społecznym działaniu (organizacje patriotyczno-społeczne) można być na celowniku władzy bo przecież ma się inne, CHORE poglądy, bo nacjonalizm to choroba oczywiście!
Już nie wspominam o tym, że każdy ma coś do ukrycia bo każdy w życiu jakoś przewinił - w tym chorym prawie to wystarczy na własnym podwórku, własnoręcznie posadzone drzewo x lat temu - wyciąć i już się podlega karze, albo sobie garaż zbyt duży pobudowac i już masz samowolę budowlaną.
Także nie bądźmy za bardzo do przodu z tym szukaniem winnych i dopóki ktoś na prawdę nie działa na niekorzyść Państwa to nie powinien być w najmniejszym stopniu poddany inwigilacji lub karany za jakieś głupoty. A te miliony podsłuchiwanych osób raczej świadczą o czym innym. Raczej te podsłuchy mówią o tym, że prowadzona jest gierka w Polsce, w której szuka sie haków na wrogów a nie dba o interesy Polski.
To był sarkazm. Prawda jest taka, że i tak cześć społeczeństwa była inwigilowana, co dobrze obrazuje wspomniany http://niebezpiecznik.pl/post/noweli...dzanych-zmian/ tylko w 2014 r. roku ponad 2 mln wniosków do operatorów o pozyskanie danych.
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34527
Stary 30.12.2015, 17:46
hiszpan00 napisał(a):Wyświetl post
To był sarkazm. Prawda jest taka, że i tak cześć społeczeństwa była inwigilowana, co dobrze obrazuje wspomniany http://niebezpiecznik.pl/post/noweli...dzanych-zmian/ tylko w 2014 r. roku ponad 2 mln do operatorów o pozyskanie danych.

I znowu stały fragment gry. Za PO inwigilowali więc można.
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34528
Stary 30.12.2015, 17:47
Nie zdzwicie się jak za moment okaże się, że rano pojawią się panowie w ciemnym ubraniu, bądź dostaniecie wezwanie ws. niewybrednych komentarzy i mowy nienawiści w politycznym, bądź na shoutboxie. Nawet nie musi to być inspirowane z nadania call center, a któryś bezpiecznik może tutaj trafić przypadkiem i przewertować temat od jego zarania.

Na moje szczęście chwilowo zamierzam się ewakuować na północ, więc pewnie dopiero wrócę po wejściu zmian w życie

PS. Widzę już powoli kto jest beneficjentem ostatnich zmian, a mianowicie, który z dziennikarzy mocno zyskał na wymianie stołków. Otóż niejaki Nisztor - dziennikarz od afery podsłuchowej - spekuluje, że jeszcze w tym roku służby mogą zatrzymać byłego ministra Sienkiewicza i kilku jego kolegów z UOP.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 30.12.2015 o godz. 17:49.
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34529
Stary 30.12.2015, 17:57
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
I znowu stały fragment gry. Za PO inwigilowali więc można.
Inwigiluje się na całym świecie. Zmienia się tylko sposób wraz z rozwojem technologi. Np. w PZPR byli TW, teraz są podsłuchy, sprawdzanie zawartości skrzynek itp. Jeśli, ktoś myślał, że jak PiS będzie u władzy to się zmieni jest bardzo naiwny.
Cytat:
Zmiany są niemal identyczne ze zmianami jakie chciało (ale nie zdążyło) wprowadzić PO
To obrazuje tylko pewną prawidłowość...
Ostatnio edytowane przez hiszpan00 : 30.12.2015 o godz. 18:00.
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34530
Stary 30.12.2015, 18:24
Zmiany w ustawie o policji zażądał Trybunał Konstytucyjny już ponad półtora roku temu.
Zobowiązana do tego była PO, ale"nie zdążyła".
PiS realizuje tylko wyrok Trybunału.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...ji,606634.html

Cytat:
- Kiedy przejęliśmy odpowiedzialność za Polskę, stanęliśmy przed koniecznością realizacji orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, żeby policja i służby specjalne mogły pracować po 6 lutego - powiedział polityk PiS. - Jeśli ustawa nie wejdzie w życie do 6 lutego, dojdzie do paraliżu służb specjalnych i policji - przestrzegał.
Zdecydujcie się:
Kiedy jest gorzej? Jak PiS realizuje zalecenia TK czy jak nie realizuje?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....



Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:54.